Globalne media potwierdzają stosowanie geoinżynierii

Kategorie: 

Źródło: CNBC, pixabay.com

Media na całym świecie zagadkowo zrezygnowały z negowania istnienia chemtrails, a w zamian zaczęły twierdzić, że zjawisko to jest jak najbardziej prawdziwe. Geoinżynieria, od dawna nazywana „teorią spiskową”, nagle stała się rzeczą, która rzekomo wpływa pozytywnie na zmiany klimatu i globalne ocieplenie.

W ostatnim czasie media zaczęły przyznawać, że geoinżynieria jest prawdziwa i co więcej – jest dobra dla środowiska. Popularne serwisy informacyjne twierdzą, że metoda ta jest używana do „chłodzenia” naszej planety. W rzeczywistości chemtrails to narzędzie służące elitom do kontroli pogody, a co za tym idzie do kontrolowania całej populacji.

 

Domniemane środki mające na celu zatrzymać ocieplanie się Ziemi to m. in. bar i aluminium, które w rzeczywistości powodują przewlekłe choroby u części populacji. Mimo to, media forsują wersję, jakoby pierwiastki te miały zablokować dostęp promieni słonecznych do Ziemi, a tym samym uchronić planetę przed zmianami klimatu.

Jak się okazuje, jedną z osób przyczyniających się do tego typu praktyk jest Bill Gates. Multimiliarder finansuje kontrowersyjny projekt o nazwie ScoPEx, prowadzony przez naukowców z Harvard University, który polega na celowym uwalnianiu zanieczyszczeń do atmosfery w celu zablokowania promieni słonecznych.

 

Badacze ostrzegają, że skutkiem tych działań może być osłabienie fotosyntezy roślin i fitoplanktonu, co w połączeniu z wysiłkami lobby klimatycznego mającymi na celu wyeliminowanie CO2, będzie oznaczać całkowite załamanie światowych upraw spożywczych, prowadzące do globalnego głodu. Zdaniem niezależnych mediów jest to „broń masowego wymierania”, finansowana przez globalistów w celu unicestwienia ludzkości.

 

Ponadto, obecnie trwa „węglofobia”, traktująca CO2 jako zanieczyszczenie środowiska. W rzeczywistości jest to związek chemiczny potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmów żywych, a przede wszystkim roślin.

 

Trwająca nagonka opinii publicznej na domniemane „zmiany klimatu” sugeruje, że globaliści są znacznie dalej w realizacji swojego planu niż wiele osób prawdopodobnie myśli. Obecna agitacja w celu zastraszenia i zmanipulowania mas ludzkości może doprowadzić do poważnej katastrofy.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

25 września 2015 roku Polska

25 września 2015 roku Polska przyjęła Agendę 2030. A wraz z nią – 17 celów zrównoważonego rozwoju i 169 związanych z nimi zadań. Sygnatariusze zobowiązali się do zapewnienia powszechnego dostępu do świadczeń w zakresie zdrowia seksualnego i prokreacyjnego, w tym planowania rodziny, rozpowszechniania informacji i edukacji.

W przypadku Polski główną rolę w realizacji tych zobowiązań przyjęło ministerstwo rozwoju. Uwzględniając je zresztą w zakresie najważniejszych planów na kolejne dekady. Czyli także w Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030 roku) wskazującej cele polityki państwowej na najbliższe lata. Strategia ta – prezentowana przez media jako „plan Morawieckiego” – miała być odpowiedzią na wyzwania stojące przed Polską. Wyzwanie postrzegane oczywiście zgodnie z przyjętymi poprzednio zobowiązaniami. (mz) 

Agenda 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju (Transforming our world: the 2030 Agenda for Sustainable Development) – została przyjęta przez 193 państwa członkowskie Organizacji Narodów Zjednoczonych podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w N owym Jorku we wrześniu 2015 roku. Dokument wskazuje 17 celów oraz 169 powiązanych z nimi zadań, które oddają trzy wymiary zrównoważonego rozwoju – gospodarczy, społeczny i środowiskowy. Jest to program działań o bezprecedensowym zakresie i znaczeniu, definiujący model zrównoważonego rozwoju na poziomie globalnym. (…)Określenie nowych celów i zadań ma wskazywać kierunek decyzji podejmowanych przez państwa członkowskie w ciągu najbliższych piętnastu lat. Powinny one dążyć do wdrożenia Agendy 2030 w ramach polityki krajowej, a także na poziomie regionalnym i globalnym, z poszanowaniem wewnętrznych zasad i priorytetów, biorąc pod uwagę specyfikę gospodarek, odmienne realia krajowe oraz możliwości i poziomy rozwoju. Polska zadeklarowała realizację Agendy 2030 oraz implementację Celów Zrównoważonego Rozwoju przyjętych wraz z Agendą, podobnie jak wszystkie kraje sygnatariusze porozumienia. Jest to zadanie wymagające rzeczywistej współpracy całej administracji i wszystkich zainteresowanych stron. Nowy model rozwoju dla Polski, nakreślony w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sformułowanym w Agendzie.Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030 roku), przyjęta przez radę ministrów i podpisana przez premier Beatę Szydło 14 lutego 2017 roku.http://www.pch24.pl/agenda-2030--zrownowazony-rozwoj-depopulacji,62691,pch.html#ixzz61kL9Ajwn

Szatańsko okultystyczna ONUCA dusi Polskę i Polaków - czy się obronimy ?!

https://youtu.be/lXWAXWssE8M

UFO masoni to nie fikcja ! Prawda o tajnych bractwach ufonautycznych istot SOWY

https://youtu.be/dTmgTD8W9yo

Czy czeka nas socjalizm? Kto zatrzyma PiS i totalne rozdawnictwo? Dobromir Sośnierz wRealu24

https://www.youtube.com/watch?v=vw2hKxw9lpg

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Illuminat13

kolego zapominasz ze to

kolego zapominasz ze to dzieki masonom polska odzyskala niepodleglosc Kolejne upadki i momenty zwrotne w dziejach naszego państwa sprawiły, że trzeba było walczyć o jego niepodległość i wymyślać je od nowa (w zakresie ustroju, stosunków społecznych…). Pod koniec XVIII wieku sąsiednie mocarstwa dokonały rozbiorów Rzeczypospolitej. Na przeszło sto lat została wymazana z mapy politycznej Europy. Utracone państwo należało odzyskać. Trzeba też było wypracować jego nową formułę. W tej żmudnej i rozpisanej na pokolenia pracy wyróżnili się wolnomularze.  Pokolenia Polaków walczyły o wolność, śpiewając Mazurek Dąbrowskiego, nazywany Pieśnią Legionów Polskich we Włoszech. Od 1927 roku jest to oficjalny hymn Polski. Jego słowa napisał mason Józef Wybicki (1747-1822), uwieczniając w nim innego masona a zarazem przyjaciela generała Jana Henryka Dąbrowskiego (1755-1818).   Jak obliczył Stefan Majchrowski, czysty dochód z wydania »Śpiewów historycznych« wyniósł dwadzieścia osiem tysięcy złotych. Jak wielka była to w owych czasach kwota, najlepiej świadczy fakt, że pisarz miejski zarabiał rocznie tysiąc pięćset złotych. Tę olbrzymią sumę przeznaczył Niemcewicz na budowę gmachu Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Warszawie, dzisiejszego Pałacu Staszica”. Gmach ten, przypomnijmy, zajmowany jest obecnie przez Polską Akademię Nauk.  https://twojahistoria.pl/2017/06/27/10-najbardziej-zasluzonych-masonow-w-dziejach-polski/#3

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Nie ekologicznie

Zamiast bilansu

Zamiast bilansu energetycznego używa się ekonomicznego, więc jego wyniki są formą ustawki. Krzyczą na głupi ludek że ocieplenie klimatu powoduje topnienie lodowców, ale nikt nie zająknie się nawet że przyczyną tego zjawiska jest erozja oraz sublimacja. A przecież lód zamienia się w wodę w tej samej temperaturze, bez względu na system polityczny. Ciągle potrzebne jest to cholerne zero stopni... Gdzie na biegunach występuje taka temperatura?

Portret użytkownika Nie ekologicznie

Zamiast bilansu

Zamiast bilansu energetycznego używa się ekonomicznego, więc jego wyniki są formą ustawki. Krzyczą na głupi ludek że ocieplenie klimatu powoduje topnienie lodowców, ale nikt nie zająknie się nawet że przyczyną tego zjawiska jest erozja oraz sublimacja. A przecież lód zamienia się w wodę w tej samej temperaturze, bez względu na system polityczny. Ciągle potrzebne jest to cholerne zero stopni... Gdzie na biegunach występuje taka temperatura?

Portret użytkownika inzynier magister

rząd globalny już rządzi w

rząd globalny już rządzi w Polsce !!! posłuchajcie !! To już wszyscy "prywaciarze zagraniczni" w Polsce mają uprawnienia Policji, Prokuratury i Sądu Polskiego?! OKUPACJA PAŃSTWA POLSKIEGO ZATEM JEST FAKTEM!!! My, Polacy nie możemy liczyć na ochronę państwa, nie mamy zatem państwa i nie mamy polskiego rządu!!! ONZ NAKAZAŁA ZNISZCZYĆ WSZELKI RUCH NARODOWY W POLSCE ! No to niszczą również i anachroniczno-katolicki ! W Radzie Bezpieczeństwa ONZ mamy samych wrogów : żydowskie USA, Chiny (bo jesteśmy sługusami USA), Rosja (bo jesteśmy rasistowskimi wrogami Rosji), Francja (bo Francja tworzy oś z Berlinem i reprezentuje zgubną dla Polski UE) i Anglia (bo Anglia jest postępowa oraz trzyma z USA). POLACY SĄ WIĘC ZGUBIENI, w Polsce będzie POLIN

PayPal na straży totalitaryzmu - czyli rozmowa z infolinią

https://www.youtube.com/watch?v=v2JF90Wh51M

Prokuratura RP wystąpi przeciw PayPal'owi - to dobry dowcip. Czy wy wiecie kto stoi za PayPal'em ! Czy wy jesteście tak naiwni, że liczycie na sądy RP ? Przecież wymiar sprawiedliwości, policja, i prokuratura w RP są po to, żeby ŚCIGAĆ POLAKÓW, A NIE PAY-PAL !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj