Globalna populacja ptaków morskich zmalała aż o 70%

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Światowa populacja ptaków morskich w ciągu ostatnich 60 lat zmniejszyła się aż o 230 mln osobników. To prawie 70% spadku w porównaniu do poziomu z 1950 roku. Spadek dotyka przede wszystkim ptaków, takich jak albatrosy, pelikany i temu podobne.

 

Przeanalizowano liczbę populacji 162 gatunków ptaków morskich, co stanowi około 19% całej populacji tych zwierząt żyjącej na Ziemi. Biolodzy twierdzą, że ptaki giną w zastraszającym tempie, głównie z powodu pogarszającego się stanu środowiska i stałej ingerencji człowieka w naturalne siedliska zwierząt.

 

Poziom redukcji populacji ptaków morskich jest znacznie większy niż przypuszczano zatem konieczne są pilne działania. Eksperci wzywają rządy na całym świecie, aby zwrócono uwagę na to niebezpieczne zjawisko. Warto pomyśleć już teraz nad podjęciem odpowiednich akcji w celu ochrony populacji ptaków morskich zanim staną się one kolejnymi przedstawicielami gatunków wymarłych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Nadszedł  kolejny  okres

Nadszedł  kolejny  okres  wymierania  gatunków, a  czym  się  skończy to  wyniszczenie  trudno  przewidzieć, bo  człowierk  tio  największy  szkodnik  na  Ziemi, ukrywający  osiągnięcia  w  dziedzinie  energii  punktu  zerowego, co  poptrawiłoby  środowisko w  ogóle  i  zachamowało  to  wymieranie.

Portret użytkownika inzynier magister

Sypią miliony ton tego

Sypią miliony ton tego chemicznego badziewia na niebie to potem przyroda ledwo zimpie ! To masońskie działania mające doprowadzić do zniszczenia planety Ziemia ! Ich plan jest szatański bo są sługami diabła !
Mason Wysokiego Stopnia Wyznaje Kogo Czczą Masoni
https://www.youtube.com/watch?v=J2yhL7-gTDQ
Andrzej Olechowski wprowadził Donalda Tuska do masonerii.Jest Masonem bardzo niskiego stopnia,podczas odpowiedzi wykonuje masońskie gesty i kłamie w oczy.Olechowski członek Komisji Trójstronnej i Grupy Bilderbergh przekazuje wytyczne od globalistów a Tusk z Platwormą wprowadza je w życie.Tak było z ACTA.
Tusk O Bilderberg Wykonuje Masońskie Gesty i Kłamie.HD
https://www.youtube.com/watch?v=x43zyqKt5Lc
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj