Globalizacja oczami podróżnika

Kategorie: 

http://prawica.net/files/2013/venus.jpg
Podróżując po najdalszych zakątkach pięknego lecz i często tragicznego świata zwracam także uwagę na to jak zachowują się podróżnicy lub wczasowicze. Niektórzy pod wpływem otoczenia tracą kontakt z rzeczywistością i zachowują się jakby na prawdę urodzili się w Tybecie i jakby właśnie przechodzili w stan nirvany.

 

Ja stoję raczej twardo na ziemi. Jestem obserwatorem poszukującym przygód lecz pamiętam że jestem Białym mężczyzną oraz Katolikiem. Bazując jednak na przykładzie islamu uważam że religia tak samo jak wódka jest tylko dla mądrych ludzi. Uważam też, że z tego samego powodu dla którego Bliski Wschód powinien być domem dla Arabów a Mongolia dla Mongołów, w celu zachowania równowagi kulturowo-rasowej, poza małymi wyjątkami Europa powinna być domem tylko dla Białych Chrześcijan.

 

Na naszym małym, obleganym kontynencie, ogarniętym epidemią poprawności politycznej i pełnym chorego, czasem nawet perwersyjnego nadliberalizmu, pomogłoby to utrzymać tożsamość narodową i religijną, oraz tak niezmiernie ważną - czystość rasową. Widać to szczególnie w kilku europejskich stolicach gdzie w wielu miejscach Biały Gatunek jest już rzadkością.

 

Mówię to dlatego, że gdy patrzę na przykład na wartości muzułmańskie oraz nieskończenie rosnącą populację Afryki, uważam że ich kultury i rasy przetrwają tysiąclecia a co do europejskiej nie jestem już pewien.

 

W świetle powyższego dociera do mnie bardzo jasno, że każdy Chrześcijanin wypierający się swej kultury oraz każdy Biały człowiek mający nie-Białe dzieci popełnia najcięższą zbrodnię przeciwko naszej pięknej rasie i powinien być za to surowo ukarany. Ja ten proceder nazywam kradzieżą pełnoprawnych narodzin, dlatego że gdy dziecko przychodzi na świat jest ono nie tylko darem dla rodziny ale także darem dla swojego kraju i z tego powodu powinno ono spełniać standardy rasowe tego właśnie kraju.

Europa – piękno tracone. (Narodziny Venus; 1486 jest szczególnym dziełem w sztuce europejskiej). Jeśli Europa będzie dalej kolonizowana przez muzułmanów, wkrótce sztuka europejska będzie zakazana jako przeciwna islamowi. W wielu europejskich krajach islam stał się plagą.

Od lat przemierzam najdalsze zakątki Azji w poszukiwaniu pięknych krajobrazów, fauny i flory, obiektów historycznych, edukacji i wspaniałych przygód lecz podróżuję także w celu poznania innych kultur i ras. Będąc na przykład w Samarkandzie, Kivie i Bukarze, w Uzbekistanie cieszyłem się że mogłem poznać piękną, historyczną architekturę islamską z XIV wieku a będąc w Madurai w Indiach czułem się szczęśliwy widząc kolorowe świątynie hinduistyczne Sri Meenakshi. Spośród wielu osiągnięć kulturowych Azji mam ogromny szacunek do zdumiewająco pięknych, antycznych świątyń Angkor Wat w Kambodży a także do złotych pagód i buddyjskich świątyń Tajlandii i Birmy; oraz do bardzo nastrojowej Złotej Świątyni Sikhów w Amritsar w Indiach.

 

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji poprzez Himalaje i Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Bez względu na to czy piłem świeżą herbatę z buddyjskimi mnichami pomiędzy herbacianymi polami Sri Lanki czy gdy utkwiłem pomiędzy drzewami cytrynowymi w chaotycznym Bangladeszu, zawsze doceniałem piękno naszej Białej chrześcijańskiej kultury oraz dziedzictwo naszej Białej rasy.

 

Cieszy mnie fakt, że mogę poznawać inne kultury, obyczaje, architektury, rękodzieła oraz wszystkie anioły i demony odległych krajów. Edukując się w ten sposób czuję, że oprócz poznawania atrakcji turystycznych jestem bogatszy mentalnie i bardziej wrażliwy uczuciowo i poprzez podróże jaśniej widzę problemy nie tylko Azji ale także krajów europejskich oraz ich rodowitych mieszkańców. Myślę, że każdy kraj na świecie bez względu na pochodzenie etniczne i kulturowe powinien mieć podstawowe prawo do kontynuowania swojej kultury, wiary oraz także swojej rasy.

 

Przyznaję także, że choć podróżuję z powodu piękna naturalnego, kulturowego i historycznego to moja obecność w tak wielu dalekich, egzotycznych krajach pomogła mi także w bardziej precyzyjnej klasyfikacji rasowej, co także bardzo mnie interesuje. Gdyż właśnie rasa, obok kultury, jest tym co określa pochodzenie i przynależność danego gatunku człowieka do etnicznie odpowiedniej części świata. Prawdą jest zatem, że podróżowanie wzbogaca intelektualnie na wiele sposobów, w którym każdy może wybrać coś dla siebie.

 

Polacy są Białymi Katolikami i takimi powinni pozostać, dlatego stanowczo nie zgadzam się z wyuzdanym, niesmacznym oraz lepiącym się od brudu globalizmem. Z tego właśnie powodu czuję, że kultury i rasy nigdy nie powinny się mieszać ani być masowo importowane do Europy. Proceder jadowitego globalizmu będący niczym innym jak polityką apartheidu przeciwko Białym Chrześcijanom na ich własnych ziemiach prowadzi do bezkrwawego, Białego Ludobójstwa XXI wieku.

 

Także piękne w swoich własnych krajach obiekty religijne Bliskiego Wschodu, w Europie odbieram jako architektoniczne śmieci oraz pomniki prostytucji politycznej naszych przywódców, których Właściciele nie pozwalają wyciągać nauk z historii. Z punktu widzenia podróżnika jest to bardzo przykre, że podróżując po krajach europejskich w imię utopijnej ideologii z wielu obszarów Biali ludzie zostali bezkrwawo eksterminowani, gdyż celem Nowego Porządku Świata jest masowa denacjonalizacja europejskich narodów. Gatunki obce natomiast, którym ideologia ta służy odbieram jako elementy bezwartościowe rasowo i kulturowo gdyż nie są one w stanie przekazać przyszłym pokoleniom czystych genów oraz wartości budujących naszą unikalną Białą rasę.

 

Reasumując, w minimalnym stopniu oraz na określony czas akceptuję wnoszące piękno oraz korzystne społecznie i ekonomicznie mniejszości rasowo-kulturowe w Europie lecz tylko pod warunkiem że będą one na zawsze mniejszościami i pod warunkiem że nie zmienią one rasowo-kulturowego charakteru europejskich krajów.

 

Jadąc np. do Francji nie chcę oglądać 6mln ekstremalnie problematycznych i niezdolnych do asymilacji Arabów oraz ich meczetów lecz Francuzów oraz ich kulturę. Jadąc do Anglii nie chcę oglądać milionów nie przestających się rozmnażać Czarnych oraz ich legendarnej przestępczej i społecznej zarazy ale Anglików oraz ich obyczaje. Jest to jeden z powodów dla których podróżuję po Azji. Jest ona ciągle azjatycka co gwarantuje wspaniałe odczucia podróżnika mojego pokroju.

 

Zastanawiałem się też czy w tak "wolnym" i "demokratycznym" kraju jak Brytania ludzie mieli kiedyś referendum na którym głosowali "za" lub "przeciwko" kompletnej destrukcji ("multi-kulti") własnego kraju i siebie samych???

Cenne ofiary Białego Holocaustu w ultra poprawnie politycznej, skrajnie lewicowej Europie. Rasa, tak samo jak wymarłe gatunki nie może być odbudowana!

Gdy patrzę na Czarną przestępczość i mieszane związki przypomina mi się bajka o Morlokach i Edenach. Edenowie mieszkali na powierzchni ziemi i byli rasą o delikatnej białej skórze, blond włosach i niebieskich oczach. Żywili się nektarem i ambrozją, czytali poezję oraz grali na harfach. Natomiast Morlokowie mieszkali pod ziemią, byli czarni, mieli grube czarne włosy, czarne oczy pozbawione wyrazu oraz czarne puste dusze. Podczas gdy Edenowie byli stworzeni na podobieństwo Boga i ich zadaniem było tworzenie sztuki i kształcenie, Morlokowie byli obrazą dla ludzkości, błędem ewolucji oraz stworzeniami innego gorszego Boga. Czasem jednak Morlokom udawało się wydostać na powierzchnię aby upolować Edena, pożywić się jego delikatnym białym mięsem i poprzez zbrodnię skosztować nieba.

 

Bajka ta jednak nic nie wspomina o tym, że Morlokowie mieli wyższe prawa w świecie Edenów niż sami Edenowie dlatego że rolą bajek są szczęśliwe zakończenia.

 

A więc wrogowie prawdziwego człowieczeństwa mówią, że różne rasy powinny się mieszać a ich dzieci byłyby „równe”, lecz z drugiej strony nie jest to rasowo i kulturowo korzystne aby różne gatunki tworzyły hybrydy skoro mogą być czyste rasowo. Z tego powodu uważam, że ludzie powinni się dobierać w taki sposób aby gwarantować sobie czyste rasowo potomstwo. Jeśli jest jakaś kultura, która powinna być chroniona to jest to Biała chrześcijańska kultura zbudowana na fundamentach Hellady. To ta kultura dała oświecenie ludzkości, dała piękną sztukę i edukację i właśnie dlatego nie powinna być ona zastępowana przez żadną inną. Właśnie dlatego, tylko dla ochrony Białego Gatunku w niektórych krajach powinno powstać prawo czystości rasowej choć w innych bardziej zanieczyszczonych obcymi gatunkami przetrwanie zależałoby od tymczasowego Systemu Selektywnego Rozmnażania opartym na dużym przyroście naturalnym rodowitych Europejczyków. W przeciwnym razie Europa i Europejczycy są skończeni.

 

Ktoś mógłby mieć mi za złe, że definiuje ludzi jako inne gatunki a nie tylko rasy lecz moim zdaniem homo sapiens jest tylko ogólnym pojęciem wielu różnych mniej lub bardziej spokrewnionych ze sobą gatunków.

 

Chciałbym podróżować przez całe życie edukując się w ten sposób lecz obserwując świat nie wiem czy wkrótce będzie to możliwe na taką skalę. Z jednej strony mamy Unię Europejską kształtowaną na wzór Związku Radzieckiego gdzie oba organizmy polegają na stworzeniu tyle strachu i paranoi ile tylko się da. W Związku Radzieckim polowali na "wrogów rewolucji" a w Związku Europejskim polują na "rasistów" czyli realnie rzecz biorąc polują na tych samych ludzi.

 

Z drugiej strony mamy też głodne globalnej władzy i globalnej waluty rodziny, które są obecnie w procesie tworzenia sztucznych "zawałów serca" oraz ustawiania świata na zasadzie strategii szachowej. Szachiści nie dbają o to w co pionki wierzą lub jakiego są koloru, aby tylko były tępe, bezbronne i poprzez odpowiednią strategię dawały się kontrolować. Poza tym dla Szachistów każdy pionek ma numer "0" i poświęca się go bez żalu. Mam nadzieję, że dopełnię swoich wypraw.

Śmieszne? Nie sądzę. Przy właściwie destruktywnej propagandzie opartej na strachu i paranoi kobiety by ich „pokochały”.

Na koniec chciałbym też napisać klika słów do ultra-liberalnej lewicy, która rozmnaża się jak plagi egipskie i która wcześniej czy później także przeczyta ten artykuł. Otóż nie każdy musi się zgadzać z moimi poglądami i nie chcę tu wywołać oburzenia lecz widząc świat z tak szerokiej perspektywy dostrzegam wady nie tylko odległych krajów ale przede wszystkim mi najbliższych. Poza tym cały ten akapit zaliczam jedynie do prawd oczywistych lecz przemilczanych przez absurdalnie poprawnie polityczny system. Mówiąc to zdaję sobie sprawę z ewentualnej, drobnej krytyki na którą jestem jak najbardziej otwarty lecz pod warunkiem że ma ona sens i nie przeradza się w bezpodstawny melodramatyzm sztucznie podsycany przez syjonistyczne media. Moje szlachetnie prawicowe poglądy określam jako konserwatywne.

 

Wszystkim którzy przeczytali ten artykuł oraz będą czytać następne życzę dobrej lektury i głębokich przemyśleń, a potem także udanej podróży.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Marcin Malik
Portret użytkownika Marcin Malik

Komentarze

Portret użytkownika Normin

Ciąg dalszy o PRAWDACH

Ciąg dalszy o PRAWDACH OBIAWIONYCH!
 
  Alternatywna historia świata: Magiczna moc symboli (część 3 z 5) - Prawdziwe korzenie Słowiaństwa >>>   Krucyfiks !!!
 
Jak działa magia? Poprzez obraz, dźwięk, zapach, dotyk, idee. Dokładnie poprzez 5 zmysłów człowieka. Magia żeby zadziałała musi zostać zauważona i to niekoniecznie przez świadomość. Do tego celu wystarczy zarazić tą jej podświadomą część iż coś się wokoło dzieje.
 
Wiele osób powinno kojarzyć chociażby z filmów rytuały VooDoo i modne tam podrzucanie ofierze ataku krwawiącego tułowia kurczaka czy oderżniętej głowy konia tak by zaczęła się bać i uwierzyła w magie jakiej jest celem (przy urokach rzucanych przez bogobojnych "sąsiadów" zwykle zakopywano "trupa" pod progiem domu atakowanego gospodarstwa w tym samym celu).
 
Jak to działa. Wyobraźmy sobie idealnie czysty pokój jako stan początkowy. Celem ataku jest sprawienie by był brudny i śmierdzący. Każdy magiczny rytuał ma fizycznie czy mentalnie zmieniać stan tego pokoju by stawał się brudny właśnie czy to poprzez paskudzenie go trupami ofiar złożonych w ofierze yahwe czy innym demonom (w/w martwe zwierzęta), poprzez pozostawianie jakiś umagicznionych Złem przedmiotów czy też mentalne nasączanie takiego celu negatywną energią swoją czy przyzywanego egregora.
 
Jeśli cel nie jest w stanie się bronić i go oczyszczać czy odbijać ataki to sam tym brudem powoli przejdzie. A jak nim "przesiąknie" to magiczny atak na niego wykonany można uważać za udany.
 
Co jest najlepszym "zasmradzaczem"? Cierpienie, negatywne emocje, krew jak i morderstwo.
 Czym jest krucyfiks?  -  Oficjalnie symbolem religijnym.
 
Dla czarnej magii krucyfiks jest takim nasączonym krwią artefaktem będącym istnym magnesem dla złych krążących po astralu duchów. Dokładnie na takiej samej zasadzie jak krew w wodzie przyciąga i uaktywnia oszałamiając rekiny. I nie potrzeba dużego sprytu by wymyśleć iż w miejscach gromadzenia się takich bytów człowiek będzie czuł się źle bo one będą zarażać jego aurę swoją własną przejmując niejako na własność (z opętaniem włącznie) człowieka w ich sąsiedztwie przebywającego. To dlatego w kościołach mają często miejsce spontaniczne opętania. Są zbrukane i to tym bardziej im bardziej wierni się identyfikują z cierpiącym na krzyżu Jezusem. Tym bardziej im bardziej oddają się smakowaniu Ciała i Krwi jaką są karmieni (skażani) jako Eucharystia. Bo nie chodzi w tym czarno-magicznym rytuale o ich zbawienie jak się to mylnie uważa tylko o zbrukanie ich duszy by demoniczne byty miały łatwiejszy do nich dostęp a oni sami poprzez to łatwiej ulegali pokusom zachodniego, sodomicznego, jahwistycznego świata.
 
Czemu katolicy obnoszą się z symbolem mającym intencjonalnie wpędzać ich w cierpienie? Czemu ich "kapłani" przyzwalają na dręczenie swoich owieczek zamiast deklarowanej z ambon pomocy w ich "zbawieniu". Może to deklarowane z ambon "zbawienie" wtrącaniem w "piekielne czeluści" ma być.
 
 Może ten cały "katolicyzm" to teatrzyk obłudy by udając, że się czyni dobro bezwzględnie ranić tych którzy żydowskim magom w sutannach zawierzyli swoje zdrowie czy życie. Taka celowa krecia robota. Wierni bezwzględnie okłamywani i wyzyskiwani dla semickich, satanistycznych bytów by tym bytom zmuszonym właśnie do życia jako Głodne Duchy zapewnić przekąskę potrzebną im do odrodzenia w tym świecie. Pomyśleliście o tym, parafianie patafianami po zachrystiach zwanymi?   >>>   /   Imć.Twardowski...
 
http://innemedium.pl/wiadomosc/alternatywna-historia-swiata-magiczna-moc-symboli-czesc-3-5-prawdziwe-korzenie-slowianstwa?page=2
     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
 http://innemedium.pl/wiadomosc/alternatywna-historia-swiata-zapomniana-cywilizacja-slowian-czesc-51-5?page=24
 
                    Jedni wolą wierzyć w Boga inni ze wszystkich sił biją pokłony przed demonem yahwe
                                    czy też wymawiając jego egipskie imię AMEN (AMON)
 
 
           Czy powinniśmy wymawiać słowo - amen?   >>>   http://zbawienie.com/amen-ra.htm

Portret użytkownika Normin

  Ponieważ co niektórym

 
Ponieważ co niektórym naszym rodzimym „katotalibom”, fanatykom i obrońcom „jedynej słusznej zboczonej wiary odjahwistycznej” wzrosło ciśnienie od nadmiaru PRAWDY, przeto proponuję by se
walnęli po secie pooddychali głęboko licząc do dziesięciu i nieco ochłonęli… Lepiej już?
A teraz ZRESETUJCIE się i pomyślcie logicznie / być może po raz pierwszy w swym życiu /.
Jeśli już tak bardzo lubicie nienawidzić każdego mającego odmienne poglądy, tak bardzo lubując się w krwawych ofiarach, rytuałach i rzeziach / co niektórym tęskno do średniowiecznej inkwizycji /- czy nie
lepiej było by tą energię wykorzystać do walki z prawdziwym okupantem NASZEJ OJCZYZNY NIESZCZĘSNEJ czyli tą całą zgniłą „ścierwopejsopedałownią” i ich „sprzedawczykopachołkami”
niźli godzić w NAS SWYCH BRACI SŁOWIAN tylko dlatego, że próbujemy pamiętać KIM JESTEŚMY.
 -Pozdrawiam MIŁUJĄCYCH PRAWDĘ.

Portret użytkownika nelove

O Rany.. chłopie jednak

O Rany.. chłopie jednak dobrze, że podróżujesz bo pdróże podobno kształcą i poszerzają horyzonty. Nie wiem co by z tobą było jakbyś siedział na tyłku w domu??. Nie wiadomo co wtedy urodziło by się jeszcze w twojej głowie. Życzę jeszcze wieleu podróży, które wzbogacą "mentalnie i uwrażliwią uczuciowo". Jesteś na dobrej drodze a ja już zakończe swoją przygode z portalem, który promuje treści rasistowskie. 

Portret użytkownika Beno

Lech twoja wiedza jest

Lech twoja wiedza jest zerowa!!!!!!! nie masz  pojęcia o wyznaniach  Religiach ani o Histori zero wiedzy!!!!!! jedno co potraficie to ślinić się jak wściekłe psy. Może sądziesz że Hitler Stalin Mossolini Napoleon i setki wcześniejszych i obecnych władców są byli Katolikami, człowieku to byli najokrutniejsi satatniści Okultyści. Ci obecni  otóż jak idą do Kościoła czy jadą całować pierścień Papieski to po to żeby dostać głosy od naiwnych ludzi, oni wszyscy świętokradzko przyjmują Ciało Pana. Nie można  dwom panom  służyć to masoni 33 stopnia,,, inni kończą jak Kennedy  Andzej lepper i tyśące  innych którzy nie pasowali pasują do systemu. Co 5 minut jest zabijany Katoli na świecie w istanbulu było 3 miliony Katolików została garstka,W Iraku Syri i tak dalej gdzie wiara Katolica przez 2 tysiące Lat jest praktykowana, została teraz wycięta zgwałcona nikt nie reaguje dlaczego bo oni tego chcą!!!!!!!!! żydzi odrzucili Syna Bożego zabili Boga po mimo to prawo Boże jest niezmienne, dlatego katolicy Mają stary i nowy Testament, a żydzi obcują z szatanem po dzień dzisiejszy, tak  ja Ludzie waszego pokroju ateiści olewacze i czcicieli bóstw, nie zdając sobie sprawy że czczą demony, Bóg dał wam  rozum abyście badali i szukali prawdy... Co do  Inkwizycji  starcono pare tysięcy pasożytów, wprowadził bym znowu inkwizycję dla pedofilów również tych co siędzą za murami Kościoła... To jasne gdyż oni służą diabłu nie Bogu.Ale my Katolicy nie poddamy się ponieważ modlimy się za kościół święty za Papieża i wytrfamy do końca, ponieważ  duch święty nas prowadzi a Pan jest znami do końca świata, nawet jak nas pozabijacie to nie porażka gdyż zginąć jak nasz Pan na Krzyżu dla nas poświęcił swoje święte ciało,, to chwała i radość dla wirzącego Chrześcijanina który czeka na spotkanie ze swoim  Stwórcą ....jak ślina cieknie to sobie ścierką przetrzyjcie.
 Bildergebnis für sataniściBildergebnis für sataniści
Bildergebnis für sataniściBildergebnis für sataniści
Bildergebnis für sataniści madonnaBildergebnis für Madonna wchodzi na krzyz
Profanacja Chrystusa za każdym razem obojętnie jaki artysta satanista
JAK KOŚCIÓŁ SZATANA DEMORALIZUJE MŁODZIEŻ I SPOŁECZEŃSTWO SATANIZM W MUZYCE
https://www.youtube.com/watch?v=0pdP9n-9vf0

Portret użytkownika Normin

  Ponieważ w artykule i w

 
Ponieważ w artykule i w dyskusji przewija się temat czystości rasowej – oczywiście lemingowce  są strasznie oburzone / bo one dymały by wszystko co się rusza, nawet zboczenie zwane „kończitą” itp/. To  dodam jeszcze, że nie tylko czystość między rasowa ale również w obrębie jednej rasy ma ogromne znaczenie dla przyszłości ludzkości. Bo to jest jedna z metod jaką okupanci odjahwistyczne gnidy próbują zniszczyć Nas Słowian, i co tak bardzo przed nami próbują ukryć. A więc uwaga nadciąga TELEFONIA - zapraszam do lektóry.
 
  JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWA
     https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21071
 
   W ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina. - 
       Nadieżda Siemionowa 
 
 Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających właściwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żeńskich genitaliach jako o urządzeniu zapamiętującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali - nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwiódł już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.
 
 Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.  Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.
 
 A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina" znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach" (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).
 
 Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).
 
 Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńców i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.
 
 Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobrażać społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.  Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo  nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu.
 
 A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.  Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej...
 
 „W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności" (Słupów, Petersburskie nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc,| układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żeńskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.
                                      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                Telegonia i kult dziewictwa     -      dr Adam Rajzer
 
 Wszyscy znamy opisaną w Księdze Rodzaju historię Onana. Po śmierci brata, otrzymał od ojca polecenie poślubienia wdowy po swym krewnym. Unikał jednak zapłodnienia swej nowej żony, za co Bóg ukarał go śmiercią. Dopuścił się tego występku, ponieważ zgodnie z prawem lewiratu potomstwo przez niego spłodzone uznane by zostało za potomstwo zmarłego brata. Zasady podobne do izraelskiego prawa lewiratu wyznawane były także przez wiele innych kultur, m.in. na terenie Półwyspu Indyjskiego i wśród plemion arabskich.
Wszędzie tam, każde dziecko zrodzone przez kobietę uznawane było za potomka pierwszego partnera seksualnego matki.
 
 Od początku dziejów człowieka, niemal każda cywilizacja uznawała dziewictwo i czystość przedmałżeńską za wartość samą w sobie. Skalanie niezamężnej kobiety zobowiązywało mężczyznę do poślubienia jej, a udowodnienie przedmałżeńskich stosunków seksualnych mogło być powodem do unieważnienia związku. Z kolei znany z naszego kontynentu proceder prawa pierwszej nocy zdaje się sugerować, że pierwszy stosunek seksualny kobiety był w naszej kulturze tak ważny, że posiadający na własność dziesiątki chłopów możnowładcy rościli sobie prawo bycia tymi pierwszymi każdej swojej poddanej.
 
 Czy ten swoisty kult, jakim otaczano dziewictwo, ma podłoże wyłącznie kulturowe? Wydawać by się przecież mogło, że niezależnie od tego, ilu partnerów seksualnych miała za sobą kobieta, może urodzić zdrowe dzieci mężczyźnie, z którym związała się na stałe. Coraz więcej naukowców jest jednak innego zdania, przekonując się do istnienia telegonii.  -  Czym jest telegonia?
 Jest to stosunkowo młoda teoria głosząca, że potomstwo samicy, niezależnie od ojca, wykazuje pewne cechy jej pierwszego partnera seksualnego. Parter ten miałby według owego prawa odciskać coś w rodzaju stempla biologicznego na jajnikach kobiety. W przypadku zwierząt hodowlanych, owe dziedziczenie widoczne jest głównie po cechach zewnętrznych. U ludzi natomiast, telegonia objawia się przede wszystkim w cechach charakteru dziecka. Warto zwrócić uwagę na to, że dziś, w czasach niespotykanego dotąd przyzwolenia na rozwiązłość seksualną, coraz częstsze są konflikty pokoleń, wynikające z wzajemnego niezrozumienia rodziców i ich dzieci.
 
 Sama teoria, jak już powiedziano, w świecie nauki jest stosunkowo mało znana i dopiero teraz zyskuje na popularności.  W praktyce jest ona jednak wykorzystywana wśród hodowców zwierząt rasowych niemal od samego początku tej branży. Jeśli pierwszym partnerem suki danej rasy był przedstawiciel innej, to nie może ona już wydać na świat psów z rodowodem. Szczenięta bowiem, mimo w stu procentach czystych rasowo rodziców, wykazują cechy owego pierwszego psa, który pokrył samicę. Widoczne są różnice w budowie ciała, gęstości i długości sierści, a nawet charakter. Psy takie, mimo teoretycznej przynależności do rasy uznawanej za łagodną i posłuszną, często stają się agresywne, a ich tresura to istna męczarnia. Dlatego też hodowcy robią wszystko, co w ich mocy, aby odseparować swoich czempionów od innych ras, a jeśli już dojdzie do wpadki, potomstwo suki sprzedawane jest po niższych cenach.
 
 Telegonia wywołuje zażarte spory w środowiskach naukowych.
 Przez sceptyków krytykowana jest za brak rzetelnych opracowań na ten temat. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie badania, które mogłyby potwierdzić bądź obalić istnienie tego prawa natury, są przez owych sceptyków bojkotowane, często bez żadnej wyraźnej przyczyny. Niektórzy uczeni wykazują bowiem brak właściwego rzetelnemu naukowcowi agnostycyzmu poznawczego, co skutkuje znacznym opóźnieniem rozwoju badań nie tylko nad telegonią, ale i nad wieloma innymi teoriami mogącymi odmienić oblicze naszej cywilizacji.
 
 Uważam, że powinni Państwo znać potencjalne zagrożenie związane z posiadaniem wielu partnerów seksualnych. Dzisiejsze czasy, pełne pokus cielesnych, powodują bowiem deprecjację dziewictwa i w myśl prawa telegonii degenerację biologiczną społeczeństw zachodnich.

Portret użytkownika Marcin Malik

Witam Państwa, Dziękuję za

Witam Państwa,
Dziękuję za liczne komentarze (o różnym zabarwieniu) oraz za zainteresowanie moją publikacją. Zazwyczaj nie wtrącam się lecz widzę że niektóre osoby nie wczytały się dokładnie w sens mojego artykułu i przez to go nie rozumieją.
Głównym przesłaniem jest tu myśl, że każdy naród bez względu na pochodzenie etniczne, kulturę oraz wiarę powinien mieć fundamentalne prawo do kontynuowania tych wartości. Jeśli jednak te fundamentalne prawa są jakiemukolwiek narodowi odbierane to oznacza to politykę ludobójczą na danej grupie etniczno-kulturowej. 
Artykuł ten jest antysystemowy gdyż wyrażam w nim chęć zachowania narodowych i kulturowych wartości, co jest dziś sprzeczne z polityką kulturowych marksistów. Część moich czytelników zrozumiała mnie dobrze natomiast inni widzą we mnie odbicie Hitlera. Przypomnę, że rodowici Amerykanie też nie lubili obcokrajowców a potem 50mln zostało wymordowanych a reszta żyje w rezerwatach. Dziś podobna sytuacja ma miejsce w Europie gdzie w wielu europejskich miastach rodowici Europejczycy są mniejszością i muszą oni żyć pod prawami wrogów swojej rdzennej kultury. 
Polecam inne moje artykuły naciskając na Marcin Malik a wtedy zrozumieją Państwo lepiej ogromne krzywdy wyrządzane Europie. Bardzo dużą popularnością cieszył się artykuł "Gwałt na Szwecji" i polecam go szczególnie naszym ładnym lecz często naiwnym Polkom. 
P.S.
Jeśli chcecie zabrać swoje kobiety do krajów Europy zachodniej to radzę to dobrze przemyśleć i starannie wybierać trasę.

Podróżnik. www.kompas.travel.pl

Strony

Skomentuj