Globaliści z Davos wezwali firmy do zwalniania pracowników, którzy odmówią zaszczepienia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dyskryminacja osób niezaszczepionych eksperymentalnymi preparatami medyczymi cały czas się nasila. Mit dobrowolnej szczepionki prysł jak mydlana bańka. Doświadczamy wprowadzenia dyskryminacji sanitarnej na poziomie europejskim w postaci niekonstytucyjnych paszportów szczepień. Wkrótce może się okazać, że niezaszczepieni nie będą mogli pracować.

Światowe Forum Ekonomiczne wskazało w poniedziałek, że wspiera pracodawców zmuszających pracowników do przyjęcia jednej z kontrowersyjnych szczepionek przeciw Covid pod groźbą zwolnienia z pracy, jeśli zdecydują się nie przyjąć szczepionki. Po intensywnej reakcji internautów globaliści usunęli pierwszą formę tweeta i przesłali kolejny post z tą samą grafiką i poprawionym podpisem.

„Zdobądź szczepionkę na COVID-19 - albo możesz ponieść konsekwencje ze strony swojego pracodawcy # COVID19 # JobsReset21” - czytamy w oryginalnym tweecie opublikowanym w poniedziałek. Tweetowi towarzyszyła kolorowa grafika przedstawiająca rzekome wyniki ankiet firm, które zwolniłyby pracowników za odmowę przyjęcia szczepionki.

 

Artykuł na stronie WEF, który został okraszony infografiką z tajemniczego badania sondażowego, z której wynika, że 40 procent ankietowanych firm wymaga aby wszyscy pracownicy byli zaszczepieni przeciwko COVID-19. Po krytyce, WEF bezceremonialnie usunął tweet i we wtorek opublikował post z tą samą grafiką i linkiem, ale już z innym podpisem „ Ankieta: Czy pracownicy będą musieli otrzymać szczepionkę COVID-19? # COVID19 # JobsReset21 ”. Komentarze do nowego posta zostały szybko wypełnione zrzutami ekranu pierwszego, usuniętego tweeta.

 

Informacje na stronie internetowej WEF opisują niektóre z tematów, które zostaną omówione na forum Jobs Reset 2021 w Genewie w Szwajcarii, np. „Zwalczanie systemowego rasizmu: 56 firm tworzy globalną koalicję, aby zapewnić sprawiedliwość rasową w miejscu pracy”, opisaną jako „Nowa inicjatywa Forum wspierana przez liderów korporacji ma na celu ustanowienie nowych globalnych standardów sprawiedliwości rasowej i etnicznej w biznesie ”.

 

Wydaje się, że to już jest nieuniknione. Globaliści szykują się do tego, żeby zobowiązać korporacje i inne firmy do wyrzucania z pracy i to już niedługo. Właściwie to się już dzieje, na przykład w branży medycznej, w służbach mundurowych, czy w samorządach (Wałbrzych,Poznań). Jeśli będziemy biernie się temu przyglądać, globaliści konsekwentnie, krok po kroku urządzą nam gułag.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

TAAAAAAAAAAAAA... 

TAAAAAAAAAAAAA... 

A za jakiś czas budziet abarotno... Czy firma pozwoli sobie by ZOMBIAKA po kilku SZCZYpionkach dopuścić do prac na wysokościach... za fajerę by wozić pasażerów... itd. itp.!!!

Portret użytkownika Kwazar

Terror szczepionkowy wszedł

Terror szczepionkowy wszedł tylnymi drzwiami a przyobrany był w postać baranka bożego Smile Nowinę potem ogłosił baranek,że BESTIĄ Żarłocznoą jest.Bestią która dopiero nieśmiało pokazuje swoje możliwości.Baranka BESTIĘ żarłoczną niestety już wpuściliśmy do domu naszego życia Smile I co teraz ? 

Portret użytkownika ARTUR

Każda władza to grupa

Każda władza to grupa przestępcza o charakterze zbrojnym gdyż ma na wyłączność organy represji tworząc coś w rodzaju dużego więzienia gdzie jest szef , służba więzienna i podlegli więżniowie którzy muszą się podporządkować represjom . W przypadku gdyby policja i wojsko były organem wydzielonym od władzy jak sądy nie byłoby problemu z ukaraniem przestępców zasłaniających się immunitetem lub znajomościami wśród wyższych urzędników .

Portret użytkownika Tańczący z WILKAMI

OCZYSZCZANIE I ROZWARSTWIENIE

OCZYSZCZANIE I ROZWARSTWIENIE !!!

Każdy organizm co jakiś czas wymaga oczyszczenia. Skoro sam tego nie potrafi lub mu się nie chce... lub jest za głupi by o tym wiedzieć... to zawsze pojawia się jakiś FIRUS lub inny "FYBAWCA" który sprowadzi go do parteru i zmusi do oczyszczenia...!!! Proces OCZYSZCZENIA i ROZWARSTWIENIA już się NIEODWOŁALNIE ROZPOCZĄŁ... bez względu NATO jak bardzo i jak głośno TĘPE baranki będą beeeczały i wierzgały

Portret użytkownika Moving Target

"ANTY-COVIDOWY RAMBO - NADAL

"ANTY-COVIDOWY RAMBO - NADAL NA WOLNOŚCI - TRWA OBŁAWA - (22-05-2021)

Obława na byłego żołnierza, który groził głównemu wirusologowi Belgii trwa. 
Wojskowy (JÜRGEN CONINGS) przepadł w północno-wschodniej Belgii i znajduje się na szczycie listy najbardziej poszukiwanych osób.

Mężczyzna zniknął w poniedziałek wieczorem (17-05-2021), wysyłając wcześniej mail pożegnalny, w którym Stwierdził że: 

"ZAATAKUJE WIRUSOLOGÓW i PRZEDSTAWICIELI REŻIMU”

https://nczas.com/2021/05/22/anty-covidowy-rambo-nadal-na-wolnosci-trwa-oblawa/

====

Pistolety z Plastiku – Potajemnie Drukowane w Europie Na Drukarkach 3D

To film dokumentalny o broni palnej wytwarzanej na drukarkach 3D w Europie.
Te pistolety są solidne – nie wybuchają w rękach.
Nie można ich wykryć detektorem metalu.
Co więcej, mogą być wytwarzane przez posiadacza drukarki 3D nawet w pokoju sypialnym…

W filmie poruszono także temat o 
możliwości samodzielnego wytwarzaniu amunicji...

“Plastic Defence – Secret 3D Printed Guns in Europe” – (Video 24-11-2020 Popular Front)

https://www.youtube.com/watch?v=jlB2QV5wVxg

====

Portret użytkownika syriues

To juz jest terroryzm na

To juz jest terroryzm na globalna skalę. Co dzień atakowany maską i ludźmi w okol co sie ciesza,ze sie psia szczepionka dali obalic.

Nie mowcie mi tylko,ze to nie wojna.bo aktualnie qojna zaczela sie rok temu,a tak na serio to non stop trwa.ruszamy sie do tylu,zamiast do przodu.

Strony