Głębokie zapadlisko w Indonezji spowodowało zniknięcie pod ziemią lokalnej rzeki

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do niezwykłej anomaly doszło indonezyjskiej wiosce Babadan  w korycie rzeki powstało zapadlisko które zaczęło pochłaniać cały jej nurt.  Mieszkańcy wioski są zszokowani przebiegiem wypadków.

 

Pojawiły się już pierwsze nagrania przedstawiające tę niezwykłą anomalię. Zostały one upublicznione przez indonezyjską Agencje do spraw zdarzeń nadzwyczajnych BNPB. Jak widać na tych materiałach rzeka po prostu wpływa pod ziemię, kończąc swój bieg w miejscu gdzie powstał sinkhole.

 

Do tej pory nie przestawiono oficjalnej wersji  na temat przyczyn tego zjawiska. Nie wiadomo również czy zapadlisko miało charakter incydentalny czy też jest to zapowiedź jakigoś zagrożenie dla pobliskiej wioski.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Czasy  ostateczne

  Amightywind Misja,która

  Amightywind Misja,która poucza o Świętości i czasach końca,nawróć sie juz dziś,bo jutro moze byc za późno. Czytaj Pismo Święte znajdziesz odpowiedzi w Proroctwach, BÓG przemawia przez Proroków.

katolicyzm Cię nie zbawi a pociągnie do piekła -szukaj prawdy! Znajdziesz ja w Amightywind 

Portret użytkownika Px

I to jak widać choć dzieje

I to jak widać choć dzieje się aktualnie w wielu miejscach na świecie nie interesuje zupenie "nałkofcóf" choć interesuje wszystkich których cokolwiek po za własnym nosem interesuje.Czy ten brak zainteresowania nie jest własnie ciekawy?

Skomentuj