Gigantyczne eksplozje w Bejrucie. Mogą być setki ofiar!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W stolicy Libanu doszło do dwóch potężnych eksplozji. Wybuchy miały miejsce w porcie i były tak wielkie, że ich odgłos był słyszany w wielu punktach miasta. W sporej liczbie mieszkań powypadały szyby z okien, duża część miasta jest zdewastowana. Nadal nie wiadomo co się stało, ale padają sugestie, że eksplodował magazyn z materiałami wybuchowymi.

Wybuchy nastąpiły jeden po drugim w krókim odstępie czasu. Na nagraniach wykonanych przez mieszkańców Bejrutu widać wielką falę uderzeniową, która rozeszła się we wszystkich kierunkach, a po chwili na horyzoncie ukazał się grzyb przypominający te towarzyszące eksplozjom jądrowym. 

Nadal nie wiadomo czy był to zamach terrorystyczny czy nieszczęśliwy wypadek. Skutki tego zdarzenia są jeszcze nieznane, ale można się spodziewać licznych ofiar. Wiele domów zostało zawalonych, pod gruzami mogą znajdować się ranni ludzie. 

Po wybuchach na ulicach Bejrutu zapanował chaos. Nadal trwa dogaszanie pożarów spowodowanych eksplozją. Część miasta została pokryta pyłem, który rozprzestrzeniała spektakularna fala uderzeniowa.


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Żuraw

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=drMkJjCJ83Q

KSU:

"1. BEJRUT, TRYPOLIS, SYDON, TYR SIĘ PALĄ KULE, NAPALM, MASAKRA, BOMBY WYBUCHAJĄ GWIAZDA DAWIDA I KRZYŻE NA SZTANDARACH AL FATACH I PÓŁKSIĘŻYC A LIBAN NA KOLANACH REF: KOLEJNY ROK A LIBAN PŁONIE OBŁĘDNY TANIEC NAD WŁASNYM GROBEM W IMIĘ CHRYSTUSA I MAHOMETA ŻYWE TORPEDY GINĄ W PŁOMIENIACH 2. ZABITO PIĘĆ TYSIĘCY, TRUDNO SPRAWCĘ ZNALEŹĆ ZABITO PREZYDENTA, MORDERCA JEST NIEZNANY CZOŁGI RÓŻNEJ PRODUKCJI, ZŁOTE PLAŻE ZORAŁY LIBAN PŁONIE W OGNIU, LECZ KRWI CIĄGLE ZA MAŁO REF: KOLEJNY ROK A LIBAN PŁONIE OBŁĘDNY TANIEC NAD WŁASNYM GROBEM W IMIĘ CHRYSTUSA I MAHOMETA ŻYWE TORPEDY GINĄ W PŁOMIENIACH 3. GDZIE STAŁY DUMNE BANKI, DZIŚ W BÓLU I ZAMĘCIE PRZEBIEGA LINIA FRONTU, BEJRUT JEST MIASTEM ŚMIERCI WYROK ŚMIERCI NA LIBAN, ZAOCZNIE GDZIEŚ WYDANO LIBAŃSKI CEDR USYCHA, LECZ KRWI CIĄGLE ZA MAŁO REF: KOLEJNY ROK A LIBAN PŁONIE OBŁĘDNY TANIEC NAD WŁASNYM GROBEM W IMIĘ CHRYSTUSA I MAHOMETA ŻYWE TORPEDY GINĄ W PŁOMIENIACH"

Portret użytkownika Stanlley

Tak dla postronnych by

Tak dla postronnych by przemyśleli. Składy z bronią na Ukrainie płonęły godzinami, co jakś czas większy lub mniejszy wybuch…. absolutnie nic co by przypominało TEN wybuch… Przypomnijcie sobie kilka lat temu wybuch w Chinach – lej 300m , podobno chemikalia…. tyle że ludzie tam nie chorują, nie umierali miesiące po wybuchu z zatrucia…
polecam dokładniejsze obejrzenie :
https://youtu.be/swoA8r9OP7g?t=177

Portret użytkownika babka

Podobno deputowani Brazylii

Podobno deputowani Brazylii postanowili sprawdzić wiarygodność owej pandemii i włamali się w tym celu do jaliegoś nowego szpitala , w którym miało przebywać 500 chorych na covid i 200 ciał gotowych do pochówku.Chorych nie było a trumny były puste. Taka to pandemia.

Strony

Skomentuj