George Soros - znany spekulant i konstruktor nowego ładu społecznego - został człowiekiem roku "Financial Times"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Rok 2018 jest czasem porażek i sukcesów George'a Sorosa. Niewątpliwie do porażek należy wydalenie jego organizacji z Węgier i Turcji, a jednym z sukcesów będzie tytuł człowieka roku, przyznany mu właśnie przez prestiżowy dziennik "Financial Times".

Jak wiadomo George Soros uważa się za "filantropa", który chce zmienić świat. Aby tego dokonać nie szczędzi miliardów dolarów, które przeznacza na rozmaite działania wywrotowe prowadzone przez sieć fundacji zwaną Open Society Foundations. Przez wiele lat przemożny wpływ Sorosa na różne dziedziny życia był wyśmiewany jako teoria spiskowa - teraz są to już fakty.

Zdaniem FT, Soros to człowiek, który na codzień znosi ataki z powodu swojego aktywizmu i lewicowej wizji świata. Skoro zatem słynny "filantrop', inspirator licznych rewolucji i wielkiego ruchu migracyjnego, otrzymuje nagrodę dla człowieka roku, warto prześledzić jego dokonania z ostatnich 12 miesięcy.

 

Rok 2018 zaczęliśmy skandalem z finansowaniem ruchów proaborcyjnych w Irlandii. Amnesty International Ireland była zagrożona kryminalnymi zarzutami, gdyby okazało się, że była nielegalnie finansowana przez George'a Sorosa. Widocznie aborcja jest w jego agendzie.

Następnie George Soros oświadczył, że portale społecznościowe są problemem w realizacji jego planu budowy nowoczesnego "otwartego" społeczeństwa. Było to rozumiane jako wezwanie do walki z tym co pojawia się w sieci, zwłaszcza teksty niekoncesjonowane przez władze.

 

Aby spacyfikować prawą część Internetu zamierza on wykorzystać podległe sobie organizacje, które już zapowiadają, że stosując trolling prawny będą bohatersko walczyć z wyimaginowanym rasizmem, ksenofobią, homofobią i innymi wymysłami nowoczesnej lewicy wprowadzanymi w celu usprawiedliwienia cenzury wypowiedzi. Wprowadzanie na siłę przez UE niechcianej dyrektywy ACTA 2 jest zapewne również związane z tym zakreślonym w styczniu planem ocenzurowania społeczeństwa.

Jak wiadomo oczkiem w głowie George'a Sorosa jest nielegalna masowa migracja. Jego organizacje były w tym roku oskarżane o to, że szmuglują migrantów z Afryki. Włochy opanowały kryzys z narastającą ich liczbą zabraniając organizacjom pozarządowym zawijać do swoich portów! Niewątpliwie na polu migracji sukcesem Sorosa było podpisaie ONZ-owskiego Paktu o Migracji. Tylko kilka krajów odmówiło jego podpisania, na szczeście jest wśród nich również Polska.

Z pewnością głównym zadaniem George'a Sorosa na 2018 rok było zatrzymanie Brexitu, zapowiedziane już w lutym. Długo wydawało się to mrzonką, ale już w sierpniu miliardy Sorosa zaczęły być widoczne i nagle okazało się, że straszeni przez wszystkie media Brytyjczycy zaczynają mieć wątpliwości czy rzeczywiście odchodzić z UE.

 

Sekwencja zdarzeń jaka rysowała się przed głosowaniem umowy Brexitowej w brytyjskim parlamencie, wskazywała na to, że do Brexitu może nie dojść, jednak ucieczka do przpdu pani premier Teresy May i odroczenie głosowania, spowodowały, że nie ma obecnie konkluzji tej historii i trudno w tej chwili powiedzieć czy Brexit się wydarzy czy nie, ale można chyba ten stan przypisywać działaniom Sorosa.Rok 2018 to też czas przegranych globalisty - miliardera. Najpierw kwietniowe wybory parlamentarne na Węgrzech wygrał Victor Orban, a potem zaczęły się piętrzyć kłopoty dla Sorosa i jego organizacji, które rozgościły się na Węgrzech.

 

Najpierw przygotowano grunt pod odpowiednie prawo, a potem powstała słynna już ustawa, którą nazwano Stop-Soros. Jej konsekwencją było usunięcie z Wegier organizacji finansowanych przez Sorosa, ze słynnym Uniwersytet Środkowoeuropejskim, który stanowił kuźnię kadr "filantropa". Tego typu problemy NGO-sy Sorosa miały nie tylko na Węgrzech, ale i w Turcji, gdzie organizacje te zostały nawet oskarżone o kontakty z terrorystami

 

George Soros twierdzi, że jego aktywność skupia się na promowaniu społeczeństwa otwartego, edukacji i praw człowieka, a wszelkie zarzuty pod jego adresem są całkowicie zmyślone. Istnieją jednak dowody, że w USA, jego Fundacja Otwartego Społeczeństwa finansowała ruch „Black Lives Matter”, która organizował brutalne zamieszki w amerykańskich miastach.

 

Natomiast w Europie, jego organizacje pozarządowe stale wspierają nielegalną imigrację i tropią wyimaginowanych faszystów i rasistów, czyli po prostu przeciwników takiej niekontrolowanej imigracji. Przypomnijmy, że również w Polsce mamy organizację pozarządową, bezpośrednio finansowaną przez George'a Sorosa – jest nią Fundacja im. Stefana Batorego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika exlibris

Soros przecież nie działa sam

Soros przecież nie działa sam: zna doskonale "wielką finansjerę" w USA, UK i Izraelu. W swoich funduszach inwestycyjnych zarejestrowanych na Antylach Holenderskich zatrudnia bankierów z Włoch i Szwajcarii - ale nie z USA, aby nie dobrał się do nich  US Fiskus. Soros jest częścią Systemu, który za pomocą emisji pieniądza i kontroli kursów walutowych trzyma Świat za gardło. Jedyne, czego mi brak w jego biografii, to jak ten niby "biedak", który uciekł z Węgier do UK w wieku 17 lat, dostał się na drogą uczelnię "London School of Economics".

Portret użytkownika dd

A może by tak założyć kilka

A może by tak założyć kilka potem kilkanaście organizacji pożytku publicznego a następnie starać się o finansowanie z pieniędzy rzeczonego pana, pokazać, że są dobrze wydane a ostatecznie postarać się o potężne pieniądze np na utworzenie jakiegoś instytutu czy odtworzenie uczelni wywalonej z Węgier - a tak na prawdę zadziałać jak podwójny agent i w pewnym momencie wyłożyć karty na stół i odwrócić ich profil o 180stopni - na patriotyczny?

Portret użytkownika aga aga

"Numerologiczna 22 to

"Numerologiczna 22 to praktyczny geniusz. O ile inne liczby mistrzowskie, takie jak 11 i 33 są odpowiedzialne za świat duchowy, o tyle 22 znakomicie odnajduje się w świecie materii. Trudno byłoby stwierdzić, że numerologiczna 22 była kiedykolwiek zmęczona. To osoby, które żyją pracą i po to, by służyć innym. Uwielbiają dążyć do sukcesu, ale na ten sukces same ciężko pracują! Twardo stąpają po ziemi, są wręcz bardzo przyziemne. " Wszystko nam zapisali cyferkami. 

Strony

Skomentuj