George Soros zainwestował w wydawcę Gazety Wyborczej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jak donosi "Puls Biznesu", w akcje koncernu Agora zainwestował znany międzynarodowy spekulant George Soros. W sumie zaangażowany politycznie miliarder żydowskiego pochodzenia kupił przez powiązany ze sobą kapitałowo fundusz, 11,22% akcji wydawcy Gazety Wyborczej.

 

Soros stwierdził, że inwestuje w "kraju, gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony". Chciałoby się powiedzieć za Zagłobą z Potopu - "ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni". Jeśli coś zagraża wolności mediów to terroryzujące internautów organizacje finansowane z jego funduszy. Oczywiście wszystko pod pozorem walki z homofobią i tak zwaną "mową nienawiści", czyli właściwie nie wiadomo czym, co mmożna rozszerzać i wyłączać dowolnie, zależnie od aktualnych potrzeb lewactwa.

 

Słynny międzynarodowy spekulant o aspiracjach politycznych i rewolucyjnych, George Soros, jest od dawna oskarżany o nielegalne działania dokonywane pod pozorem walki o demokrację i prawa człowieka. Niektórzy sugerują, że to właśnie on stoi za gruzińską rewolucją róż, za pierwszą rewolucją ukraińską zwaną pomarańczową, oraz za niedawnym krwawym protestem na Majdanie. Teraz rzekomo za jego pieniądze, próbuje się montować coś podobnego w Polsce.

 

Wsparcie Gazety Wyborczej przez finansistę żydowskiego pochodzenia jest jak najbardziej logiczne, ponieważ ten tytuł prasowy od dekad prezentuje linię zgodną z tą, która miła jest dla pana Sorosa. Naturalne jest zatem, że sprzyjające mu medium nie może zbankrutować, bo ma jeszcze do odegrania zwyczajową rolę głosu "ludzi rozumnych", którzy objaśnią gawiedzi co i jak. Wydaje się jednak, że czas środowiska Gazety Wyborczej przeminął i żadne zastrzyki finansowe nie są w stanie zatrzymać procesu zanikania tego polskojęzycznego tytułu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Fundacje Sorosa należałoby

Fundacje Sorosa należałoby zdelegalizować,jak w Rosji, bo on nic dobrego dla kraju nie wrózy, a pośrednictwo GW  nic mu nie da, bo działając od 1989 r,. nie mogła wpłynąc na postawy Polaków, to i teraz poniesie klęskę.

Portret użytkownika Ewa

Jeśli już mowa o inwestycjach

Jeśli już mowa o inwestycjach, to powinien raczaj Żorż zaprzestac zabawiania sie w filantropa za swoje brudne miliardy i zwrócić się o pomoc do dobrego chirurga plastycznego. Te szczypanki pod ślepiami ma podejrzanie duże. Mam wrażenie, że coś w nich ukrywa.

Niestrawności dostaję, kiedy patrzę na tą mordę.

Portret użytkownika Mąż straszny 44

Zwykły człowiek o lewicowych

Zwykły człowiek o lewicowych poglądach z kasą, nie wiem jaki sens jest demonizowanie i przypinanie jakichś demonicznych cech? Czasy ciemnogrodu i opętań skończyły się. Możemy dyskutować, czy grupa do której należy Soros jest racjonalna, czy nie, ja bym powiedział, że realizują jakieś interesy biznesowe, które są sprzeczne z interesami wielu krajów, ale jak ktoś zaczyna demonizować, satanizować to zaczynam wątpić w jego rozum. Egzorcyści to muszą być najbardziej sfrustrowani ludzie, którzy egzorcyzmująć w życiu demona nie widzieli, najwyżej jakieś naturalne zwane paranormalnymi zdolności ludzi. Ciekawe, że ci najczęściej męczą kobiety, bo te są łatwo manipulowalne i bezbronne wobec zwyrodnialców w sukienkach i jedynie czym się mogły w dawnych czasach bronić, to przekleństwami wobec swoich opraców, często gwałcicieli, którzy nie chcieli, żeby prawda o gwałcie wyszła na jaw, to przywiązywali je do łóżka i torturowali, wmawiając naiwnym, że są opętane. Być może dochodziły też jakieś względy natury zdolności paranormalnych (zapewne wytłumaczalnych naukowo, tylko nie przy pomocy obecnej technologii i wiedzy), które sekta odkrywała u kobiet, a pamiętajmy, że sekta usilnie walczyła z takimi umiejętnościami ludzi, paląc ich na stosie. Ciekawe, że mało opętań jest mężczyzn, którzy najwyraźniej takiemu księdzu dawali w pysk, i ten nie mógł sie nad nimi znęcać. Mężczyźni też są bardziej opanowani i wobec prowokacji mniej reagują, czasami ignorują denata... Także obraz opętań jest strasznie żałosny i większość rzekomych opętań to kobiety... można tylko się domyślać, co tak naprawdę księża z nimi robili, skoro tak bluźnią, gdy są bezsilne wobec praktych przywiązywania, i torturowania.

Portret użytkownika inzynier magister

PiS i TVP boi się Grzegorza

PiS i TVP boi się Grzegorza Brauna, bo by powiedział prawdę o tym jak PiS za wszelką cenę chce zapraszać do Polski NWO ! PiS robi błąd tak mocno wiążąc się z diabelstwem ! Oczywiście TVP powinno być w rękach PiS bo GW będzie od dziś tubą NWO i lucyferian z USA, ale powinno się w TVP również mówić prawdę o NWO ! Niestety podpisany cyrograw TTiP z bilderbergami i innymi gospodarczymi lożami jest cyrografem !

- To ten sam ruch, który zrobił Michnik w 1989 roku, gdy z Jaruzelskim i Kiszczakiem dogadał się w sprawie finansowania „Gazety Wyborczej” jako nowej „Trybuny Ludu” - ocenił zakup akcji wydawcy „GW” przez Sorosa Krzysztof Wyszkowski. - Gdy komuniści nie pomagają, to trzeba było znaleźć nowego sponsora, który ma do Polski ten sam stosunek co Jaruzelski i Kiszczak: że Polska ma być bez polskości - dodał opozycjonista odznaczony Orderem Odrodzenia Polski. Gościem środowego wydania programu „Minęła Dwudziesta” miał być początkowo również konserwatywny reżyser filmów dokumentalnych Grzegorz Braun. Były kandydat na prezydenta RP został zaproszony do studia - wedle doniesień medialnych - razem z historykiem Jerzym Targalskim. W ostatniej chwili udział obu panów został jednak odwołany.„Grzegorz Braun nie wystąpi dziś jednak w TVP Info. O godz. 18.10 otrzymał maila od wydawcy, że zmieniła się koncepcja programu. Ma być zaproszony w innym terminie. Pozostawiamy to bez komentarza” - czytamy na Facebookowym profilu fanów Grzegorza Braun. : http://www.pch24.pl/inwestycje-sorosa-w-agore-niczym-dzialania-jaruzelskiego-i-kiszczaka--tak-uwaza-opozycjonista-z-prl,43834,i.html#ixzz4B4CtdPCj

Uratować od diabelstwa NWO może jedynie Chrystus Król Polski oraz Duch Święty oraz Maryja Dziewica !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika kit

ciekawe czy jakis kickstarter

ciekawe czy jakis kickstarter albo crowdfounding ogłosił już projekt na humanitarne przesłanie pana sorosa do krainy wiecznych łowów? Bo inaczej to zaraz się okaże, że następnych 6 dawców serc czy innych organów dokonało żywota przekazując swoje organy temu "zbawicielowi świata".

Portret użytkownika figa

Tomaszu biedny , nie masz

Tomaszu biedny , nie masz bladego pojęcia o świecie ! Pracuję w kiosku w malej mieścinie , mam naprawdę wysoką sprzedaż prasy ! kupują ludzie zwykli , biznesmeni , dzieciaki , dziadki ! Bogu dzięki głupie komputery to nie wszystko , mnóstwo ludzi ceni kontakt z papierem ! Ale co jak co , ,,Wyborcza '' idzie w śladowych ilościach .        Figa , wierna czytelniczka ZnZ od samego początku  tej strony ,

Portret użytkownika asdbcz

Ludzkość w 20 wieku

Ludzkość w 20 wieku wyrządziło sobie sporo niewypowiedzianego okrucieństwa. Skompromitowały się wszystkie odmiany socjalizmu i rządów dyktatorskich. I jak widzę że od czasu do czasu w niektóych zakątkach świata, te idei się po chichu próbują odradzać, to ja się mu nie dziwię. Dysponując sporym majątkiem, ma jakieś możliwości wpływania na losy świata.

Strony

Skomentuj