George Soros wezwał UE do nałożenia specjalnego podatku na uchodźców

Kategorie: 

Źródło: twitter

Dzisiaj w Parlamencie Europejskim odbył się zadziwiający spektakl. Swoje przemówienie wygłosił tam znany spekulant walutowy i zwolennik globalizacji, George Soros. Jego postulaty oczywiście jak zwykle były szokujące.

 

Soros stwierdził, że Unia Europejska stawiając czoła wyzwaniu jakim jest kryzys z uchodźcami powinna zwiększyć finansowanie ich pobytu z budżetu. Raczej oczywiste jest też to, że jeśli wszyscy chętni z krajów islamskich będą dostawali automatycznie uprawnienia większe od obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej, czyli pensja bez pracy i darmowe mieszkanie, to czeka nas dopiero wielka fala chętnych na łatwiejsze życie na cudzy koszt.

 

Znany finansista oświadczył również, że pieniądze na uchodźców można pozyskać zaciągając kolejne długi, które nazwał "podstawą egzystencji rynków finansowych". Co do ich obsługi plan jest też prosty, wprowadzi się specjalny podatek "uchodźczy". Soros podał nawet receptę jak to zrobić, aby wymusić taką decyzję na wszystkich krajach członkowskich. Jego zdaniem wystarczy porozumienie dziewięciu państw aby przeforsować taki podatek.

 

Swoją drogą tego typu świadczenie jest znane w krajach arabskich. Opodatkowanie niewiernych nosi nazwę dżizji. Płaci się ją na przykład w Arabii Saudyjskiej i wynosi 20% zarobków. Paradoksalnie jednak jest to o wiele mniej niż pod szczytnymi hasłami próbuje nam wyrwać socjalistyczny raj w Europie.

 

Jeśli dyktatorzy z UE poczują się zainspirowani pomysłami Sorosa, możemy się obudzić w świecie, w którym zaciągamy kolejne kredyty i płacimy podatki stanowiące de facto wprowadzoną tylnymi drzwiami dżizję w Europie. Pojmując to łatwiej jest zrozumieć dlaczego masy młodych mężczyzn z krajów islamskich, przybywają do nas oczekując łatwego życia na cudzy koszt.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika andreess

bierzesz jakies prochy?? Bo

bierzesz jakies prochy?? Bo to co piszesz to grzech"przeciwko Duchowi świętemu" niewybaczalny.. obrażasz Imię samoego Boga Ojca JHWH.. Ojca Chrystusa.. a paradoksalnie Chrystus na znak swego Ojca JHWH wyda wyrok na tych co popieraja bestię szatana i uwłaczaja świetemu Imieniu samego Boga

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

A co ten stary stetryczały

A co ten stary stetryczały żydowski Archeparch'a ma do wzywania i do gadania? Niech wzywa sobie podobnych Archeparchów w Srulsraelu by się wycofali z zajętych Arabom ziem, wypłacili setmiliardowe odszkodowania za śmierć i zniszczenia i niech sobie idą w izbu-na łono Abramgutmana... albo na Antarktydę!! Piechotą!!

Portret użytkownika Ryszard

@tomasz26 "to nie żaden

@tomasz26 "to nie żaden spekulant ,tyko jedne z wielu potomków szatana"

Szatan jest starym bogiem, strażnikiem prawa rodowego, jest on też ojcem Jehowego (Jahwe). To wyrodny syn Jehowa (Jahwe) strącił swojego starego ojca do lochu zwanego piekłem. Świat i ludzi stworzył Szatan, który kocha ludzi i dał im wiedzę, a jego syn Jehowa (Jahwe) nienawidzi świata i obraca to całe dzieło w pustynię, a ludzi wpędza w ociemnienie.

http://lachy.c0.pl/judeochrzescijanstwo/stary_testament/

Co ty pijesz do Sztana?

Portret użytkownika andreess

bierzesz jakies prochy?? Bo

bierzesz jakies prochy?? Bo to co piszesz to grzech"przeciwko Duchowi świętemu" niewybaczalny.. obrażasz Imię samoego Boga Ojca JHWH.. Ojca Chrystusa.. a paradoksalnie Chrystus na znak swego Ojca JHWH wyda wyrok na tych co popieraja bestię szatana i uwłaczaja świetemu Imieniu samego Boga..a tobie sie wszystko juz w głowie p...ło

 

Portret użytkownika Sprawdźcie

Człowieku nie gorsz ludzi.

Człowieku nie gorsz ludzi. Podałeś link do strony, która wyrywa z kontekstu fragmenty z ksiąg biblijnych. Każdy kto atakuje Boga i mówi, że jest on "okrutny" zawsze podaje wersety wyrwane z kontekstu, bo gdy przeczyta całe fragmenty to odrazu widać, że sens jest inny.

Przykład idiotycznego oskarżenia:

"Biblia promuje kazirodztwo ..."

Pod tytułem podany fragment:

Rdz 19:30. Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31. rzekła starsza do młodszej: Ojciec nasz wprawdzie już jest stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32. Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego. 33. Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34. Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego. 35. Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36. I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. (BT)"

Przecież to nie jest wina Boga, że oni taką głupote zrobili. Biblia niczego takiego NIE PROMUJE. A co mówi Prawo Boże o kazirodztwie?

Proszę bardzo:

Księga Kapłańska 20:

(17) Mężczyzna, który pojmie za żonę swoją siostrę, córkę swego ojca lub córkę swojej
matki, i ujrzy jej nagość, a ona ujrzy jego nagość, to jest to rzecz haniebna. Zostaną
zabici na oczach swojego ludu. Odsłonił nagość swojej siostry. Poniosą swoją winę.

Bóg zabrania kazirodztwa! I słusznie. A ta strona, do której podałeś link, bezczelnie rzuca bezpodstawne oskarżenia.

Szatan to jest upadły anioł, który z powodu pychy zbuntował się przeciwko Bogu. O tym mówi Biblia.

Izajasza 14:(12) Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? (13) Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy. (14) Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego.

Księga Ezechiela 28:

(13) Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okryciem twoim były wszelakie drogie kamienie: karneol, topaz i jaspis, chryzolit, beryl i onyks, szafir, rubin i szmaragd; ze złota zrobione były twoje bębenki, a twoje ozdoby zrobiono w dniu, gdy zostałeś stworzony. (14) Obok cheruba, który bronił wstępu, postawiłem cię; byłeś na świętej górze Bożej, przechadzałeś się pośród kamieni ognistych. (15) Nienagannym byłeś w postępowaniu swoim od dnia, gdy zostałeś stworzony, aż dotąd, gdy odkryto u ciebie niegodziwość.

Księga Rodzaju 3:

(13) Wtedy rzekł Pan Bóg do kobiety: Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta:
Wąż mnie zwiódł i jadłam.
(14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród
wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i
proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!

(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej
potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

Księga Objawienia (apokalipsa) 12:

(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I
walczył smok i aniołowie jego,
(8) Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który
zwodzi cały świat
; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Pan Bóg ma pełną władzę nad szatanem bo jest to istota, którą kiedyś stworzył, lecz ona się Mu zbuntowała. Zacytuj mi Ryszard fragment z biblii, gdzie widzisz rzekomo jakieś inne powiązania Boga z szatanem....

Bóg Biblii NIE MA na imię Jahwe ani Jehowa. Są to zniekształcenia masoreckie z 1008 roku n.e

http://zbawienie.com/imie-Boga.htm - zainteresowani mogą się zapoznać z informacjami i sami to przemyśleć

A na dokładkę:

Słowa Chrystusa:

Ewangelia Jana 8:
(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Szatan był i jest mordercą i nieustannie oskarża ludzi służących Bogu.

Jak to mniej więcej wygląda? Klasyczny pokaz jego działalności mamy podany w Księdze Hioba.

Księga Hioba 1:

( 6 ) Otóż zdarzyło się pewnego dnia, że przybyli synowie Boży, aby się stawić przed Panem, a wśród nich przybył też i szatan. (7) I rzekł Pan do szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Wędrowałem po ziemi i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz. (8) Rzekł Pan do szatana: Czy zwróciłeś uwagę na mojego sługę, Hioba? Bo nie ma mu równego na ziemi. Mąż to nienaganny i prawy, bogobojny i stroniący od złego. (9) Na to szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Czy za darmo jest Hiob tak bogobojny? (10) Czy Ty nie otoczyłeś go zewsząd opieką wraz z jego domem i wszystkim, co ma? Błogosławiłeś sprawie jego rąk i jego dobytek rozmnożył się w kraju. (11) Lecz wyciągnij tylko rękę i dotknij tego, co ma; czy nie będzie ci w oczy złorzeczył? (12) Na to rzekł Pan do szatana: Oto wszystko, co ma, jest w twojej mocy, tylko jego nie dotykaj! I odszedł szatan sprzed oblicza Pana.

 

Nie wiem kim jesteś Ryszard, ale wprowadzasz ludzi w ogromny błąd.

Portret użytkownika Ryszard

Masz rację że ten twój bożek

Masz rację że ten twój bożek jest okrutny, całe zło tego świata pochodzi od niego: https://plus.google.com/116192259837111916365/posts/VhHM5E71Z9c

"Przecież to nie jest wina Boga, że oni taką głupote zrobili. Biblia niczego takiego NIE PROMUJE." Ale patriarchowie. Przeczytaj następne froagmenty. Czy wzięcie za żonę siostry przyrodniej i uprawianie z nią seksu jest według ciebie w porządku, bo dla nich tak.

"A co mówi Prawo Boże o kazirodztwie?" Jakie prawo boże? To jest prawo Mojrzeszowe, a nie jakieś tam boże.

"Szatan to jest upadły anioł, który z powodu pychy zbuntował się przeciwko Bogu. O tym mówi Biblia." A może było całkiem odwrotnie: to ten twój bożek zbuntował się przeciwko staremu Szatanowi, strażnikowi prawa rodowego. Czy to nie czasem upadłe anioły uczyły ludzi rzemiosła i wszelkich innych nauk aby ludziom żyło się lepiej.

Jak widzisz, sam sobie strzelasz samobuje:

"I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który
zwodzi cały świat
; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie."

"Wąż starodawny zwany Szatanem" to stary bóg, strażnik prawa rodowego.

"Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? (13) Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy."

Wiesz co mi to przypomina:

Polonia dla Greków i Rzymian była niebem na północy. Była to dla nich terra incognita, czyli ziemia nieznana. Oni widzieli to jako zaświaty, czyli miejsce skąd nikt jeszcze nie powrócił. To tutaj panowali królowie chabrzy, czyli niebiescy. To tutaj żył lud Wenedów, czyli niebieskich. To stąd wychodziły skrzydlate wojska. http://lachy.c0.pl/historia/slowianie/

"Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa." Jak tu się fajnie składa. Jezus boga żydowskiego nazywa diabłem, a ludziom wmawiają, że on był jego ojcem.

Diabolo to po grecku oskarciel.

Ps 82:1. Bóg powstaje w zgromadzeniu bogów, pośrodku bogów sąd odbywa: 2. Dokądże będziecie sądzić niegodziwie i trzymać stronę występnych? (BT) Czyli bóg żydowski opisany w biblii to po prostu diabeł.

Bóg oskarża innych bogów? Czyżby chodziło o jakieś wielobóstwo?

"Nie wiem kim jesteś Ryszard"

Jestem człowiekiem z rodu ludzkiego, tak masz rację jestem synem człowieczym.

Portret użytkownika tomasz26

to nie żaden spekulant ,tyko

to nie żaden spekulant ,tyko jedne z wielu potomków szatana ..to ze szatan płodzi swe twory na tzw rytualnych poczęciach jest widome od dawna ... te istoty mają zmienione dna,mentalność ,sumienie ..pozbawione duchowości i typowych ludzkich cech ,itp. ..tak czy inaczej ich los i ich potomstwa jest już przesądzony... tak jak to było poprzednio będzie i teraz .

Strony

Skomentuj