George Soros twierdzi, że szczepionka na koronawirusa będzie potrzebna co roku

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kolejny z miliarderów "filantropów" wypowiedział się w kwestii koronawirusa SARS-CoV-2 i sytuacji, jaka powstała po ogłoszeniu pandemii i zatrzymaniu świata. Tym razem jednak głosu dał nie Bill Gates, a George Soros, znany spekulant walutowy. Zagroził nam koniecznością przyjmowania szczepionki przeciw korornawirusowi co roku!

Soros, w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika The Independent, ocenił bieżącą sytuację. Uznał, że to co się obecnie dzieje to kryzys jego życia i rewolucyjna okazja przeobrażenia świata. 

"Jeszcze przed wybuchem pandemii zdałem sobie sprawę, że znajdujemy się w rewolucyjnym momencie, w którym to, co w normalnych czasach byłoby niemożliwe, stało się nie tylko możliwe, ale prawdopodobnie absolutnie konieczne. A potem pojawił się Covid-19" – powiedział Soros

Miliarder ocenił również światowe wysiłki, aby rozwiązać problem z epidemią koronawirusa, skupiając się szczególnie na kwestii hipotetycznej szczepionki. To co ma do powiedzenia może być nieco szokujące dla wszystkich zwolenników szczepienia, którzy masowo myślą, że wystarczy jedna dawka. Według dziadka-miliardera, szczepionkę będziemy otrzymywać co roku i będzie ona polegała na zgadywaniu mutacji tego patogenu na kolejny sezon.

"Strzelamy do ruchomego celu, ponieważ sam wirus szybko się zmienia. Opracowanie szczepionki zajmie dużo czasu. Nawet po jej wynalezieniu będziemy musieli nauczyć się ją co roku modyfikować, ponieważ wirus najprawdopodobniej będzie mutował" – zaznaczył miliarder

Oznacza to, że co roku będą powstawały preparaty i będą miały ograniczony czas działania, co zapewne będzie odnotowywane w cyfrowym certyfikacie szczepień, ktory jest zapowiadany przez Billa Gatesa i ktorego posiadanie, będzie umożliwiało podróżowanie. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika szajs

Przecież żydzi dawno

Przecież żydzi dawno zapowiedzieli, że chcą wyewoluować w superrasę, a resztę chcą zdegradować do schorowanych, ołupiałych, skarlałych niewolników, dlatego na początek czipionka co rok a potem już co kwartał albo częściej.

Strony

Skomentuj