George Soros szykuję wielką ofensywę! Przelał aż 18 miliardów dolarów na działania swoich fundacji!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Znany miliarder i walutowy spekulant George Soros, przelał blisko 80% swojego majątku liczonego na 23 miliardy dolarów, na konto należącej do niego organizacji Open Society Foundations. Czy teraz czeka nas wzmożenie jego szkodliwej działalności wymierzonej w wolność słowa i skład narodowościowy Europy?


Oficjalnie Open Society Foundations zajmuje się budową tak zwanego "otwartego społeczeństwa". Od czasu gdy zaczęła ona działać w 1993 roku organizacja ta wydała już ponad 14 miliardów dolarów, głównie na działania zmierzające do przekształcenia obecnych państw narodowych w multikulturowe konglomeraty ludzi nie czujących przynależności narodowej, a dodatkowo zastraszonych tak, aby każdy bał się mówić głośno to co myśli.

Zwolennicy Sorosa działają w bardzo wielu krajach świata, ale cechą wspólną ich aktywności jest to, że konsekwentnie dążą do stworzenia wymieszanych rasowo i religijnie społeczeństw, które za pomocą propagandy, będzie można urabiać na swoją modłę. Widzieliśmy ich zresztą w akcji w Polsce praktycznie od samego początku tak zwanej "transformacji ustrojowej". George Soros aktywnie wspierał środowisko solidarnościowe za co potem został nawet odznaczony przez byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

 

Praktycznie we wszystkich krajach, w których zezwolono na działanie organizacji związanych z tym pseudo-filantropem, aktywnie zwalczają one wolność słowa wymuszając odpowiednie postawy społeczne i opinie poprzez stosowanie trollingu prawnego względem myślących inaczej niż oni. Zasilenie tego przedsiębiorstwa promocji poglądów Sorosa kolejnymi miliardami dolarów, wskazuje tylko na to, że teraz może dojść do dramatycznej eskalacji działań rozmaitych zawodowych antyfaszystów, którzy z wypiekami na twarzy w poczuciu pełnionej misji, w podnieceniu przeglądają internet w poszukiwaniu poglądów z którymi się nie zgadzają, a następnie zgłaszają masowo do prokuratury wszystkich, których ich zdaniem należy ukarać za to co myślą, piszą i mówią.

Najczęściej tacy "żołnierze Sorosa", udają oni tak zwanych antyfaszystów i przekonują że walczą z ksenofobią. Przejawy myślenia innego niż lewicowe, są przez nich domyślnie krytykowane, a wypowiadający poglądy odwrotne do ich patrona to zdecydowani wrogowie tego podejrzanego towarzystwa. Można się obawiać, że gdy Soros przekazuje aż 18 miliardów dolarów na następne anty-wolnościowe działania zwane "wspieraniem budowy otwartego społeczeństwa" to oznacza to ni mniej ni więcej tylko wzmożenie walki.

 

George Soros od wielu lat wspiera taką politykę polegającą na rozwadnianiu państw narodowych za pomocą wspieranej przez niego masowej imigracji. To właśnie ten 87 letni miliarder  jest uważany za głównego sponsora inwazji na Europę, islamistów z Afryki i Azji. Udowodniono, że przynajmniej kilka powiązanych z nim fundacji i stowarzyszeń brało i nadal bierze udział w aktywnym promowaniu przyjmowania uchodźców, a nawet organizowało przerzuty nielegalnych imigrantów, za pomocą statków należących do organizacji pozarządowych, co dla niepoznaki nazywano "ratowaniem ludzi". Odbierano ich zatem z libijskich plaż i przewożono do Włoch, dobudowując do szmuglowania ludzi swoje własne teorie o humanitarnym podejściu. Te haniebne praktyki zakończyły się dopiero niedawno poprzez stanowcze działania włoskich władz.

W Polsce oficjalną ekspozyturą George'a Sorosa jest tak zwana Fundacja Batorego wokół niej gromadzą się politycy  i rozmaici aktywiści lewicowi. To właśnie Fundacja Batorego rozdziela środki George'a Sorosa innym lewicowym organizacjom pozarządowym w Polsce. Jest ich bardzo wiele i praktycznie wszystkie zajmują się realizacją wynaturzonej i wizji świata promowanej przez finansowego spekulanta Sorosa.

Można powiedzieć, że w ciągu ostatnich kilku lat, polityka Georga Sorosa, polegająca na wsparciu nawały imigrantów ekonomicznych, została zrealizowana. Kto wie czy to nawoływanie islamskich imigrantów do ruszenia w kierunku Europy, które wystosowała kanclerz Niemiec Angela Merkel, nie jest też związane z planami Sorosa. Gdyby tak był oto trzeba mu pogratulować, bo rzeczywiście spowodował dramatyczne zmiany społeczne w Europie Zachodniej, co ostatnio ekspresowo pogorszyło sytuację w Niemczech i Francji, co wywołało zupełny upadek poczucia bezpieczeństwa publicznego w tamtych krajach.

 

Jednak do lewicowych aktywistów sponsorowanych hojnie przez George'a Sorosa to nie jest żaden problem i upatrują oni w islamizacji kontynentu europejskiego, swojej szansy na przeoranie stosunków społecznych i marginalizację tak nienawidzonego przez nich chrześcijaństwa. Co zrobią później? Trudno powiedzieć, bo znani z totalitarnych zachowań lewicowcy tacy jak Adolf Hitler czy Józef Stalin w pewnym momencie zawsze dopuszczali się terroru. Problem jednak w tym, że islamiści mogą też coś szykować dla lewicowców i nie pozwolą się łątwo zlikwidować. No ale to już problemy przyszłości i doprawdy nie wiadomo gdzie nas zaprowadzi nasz wielki konstruktor społeczny George Soros.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Selek

Soros nie działa sam! Jest

Soros nie działa sam! Jest frontowcem globalistow, finansowej Elity która mu pomogła zdobyć tak olbrzymi majątek.Gdy w 1947 r opuścił Węgry, był golasem finansowym. Mam nadzieję, że swego planu nie doczeka!

Portret użytkownika 3plab

Tyle mieszania prawdy z

Tyle mieszania prawdy z kłamstwem w jednym miejscu to dawno nie widziałem, przez co cały artykuł jest g... warty pomimo ziaren prawdy w nim zawartych... było trzeba oprócz Hitlera jeszcze tam reptilian dorzucić.... Nawet diabeł z szatanem, lucyferam, belzebubem razem wzięci by tak dobrze nie namieszli Język

Strony

Skomentuj