George Soros odznaczony "Orderem Wolności" za wybitny wkład w zmiany polityczne na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Zaangażowanie znanego spekulanta, żydowskiego finansisty George'a Sorosa na Ukrainie, zostało docenione przez prezydenta Petro Poroszenkę, który odznaczył go Orderem Wolności. Ukraiński prezydent, podczas specjalnego spotkania z Sorosem, wyraził wdzięczność za jego długoterminowe wsparcie dla Ukrainy. W specjalnym dekrecie podziękowano mu za osobisty wkład w realizację reform społecznych i gospodarczych. 

 

Spekulant Soros, wspierający poprzez swoje organizacje inwazję Islamistów na Europę, jeszcze do niedawna pozostawał nieznany dla ogółu. Gdy ktoś stwierdzał, że George Soros miesza się do polityki krajów za pomocą instalowanych w nich fundacji czy stowarzyszeń, było to traktowane jako szalona teoria spiskowa. Jednak tak to już bywa, że takie teorie prędzej czy później okazują się prawdziwe i podobnie było z wszechwładnym Sorosem, którego istnienie i znaczący wpływ na politykę jest obecnie czymś oczywistym.

To właśnie Soros stał się elementem kampanii wyborczej na prezydenta Stanów Zjednoczonych, a publicznie wspominał o nim obecny prezydent Trump, który sugerował, że Hillary Clinton to jego kandydatka. Gdy ta przegrała to organizacje Sorosa były oskarżane o organizację protestów społecznych do złudzenia przypominających naszych protestujących z KODu czy kolejnych jego mutacji. 

Jeszcze do niedawna polski rząd i polski prezydent miał względem George'a Sorosa pogląd identyczny do tego zaprezentowanego przez Poroszenkę. W roku 2012 Soros odebrał z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Laudacja dla spekulanta, którą wygłosił wtedy prezydent Komorowski, przypomina  tą ukraińską.

 

Obecnie wszechwładza Sorosa w Europie Wschodniej nieco podupadła. W Rosji już kilka lat temu zdelegalizowano organizacje pozarządowe powiązane z Sorosem. Jednak największym obecnie adwersarzem żydowskiego finansisty pozostaje Victor Orban. Jego droga do odzyskania Węgier z rąk Sorosa, również sprowadza się do uchwalania prawa utrudniającego finansowanie z zagranicy jego organizacji, takich jak będący kuźnią lewactwa Uniwersytet Środkowoeuropejski. Jednak w Polsce i na Ukrainie, nadal jest silny.

"Myślę, że polskie społeczeństwo zdało sobie sprawę że popełniło błąd nie głosując na poprzednią opcję polityczną ale na nielojalną opozycję. Polacy zagłosowali na nielojalną, antyeuropejską partię" – stwierdził ostatnio George Soros.

Mimo, że George Soros jest obecnie zadeklarowanym wrogiem aktualnych polskich władz, te nie robią nic z funkcjonującymi u nas ekspozyturami tego spekulanta marzącego o przeobrażaniu kolejnych społeczeństw wedle własnego uznania. Główną organizacją Sorosa w Polsce jest Fundacja im. Stefana Batorego, która hojnie wspomaga liczne lewicowe organizacje pozarządowe, nie rzadko aktywnie walczące z wolnością słowa zwaną w ich nowomowie walką z "hejtem i faszyzmem". Soros krytykuje otwarcie polskie spoleczeństwo sugerując wprost, że wybrało w wyborach nie tych, których on uważa za lojalnych względem niego. George Soros może zatem spróbować zmienić ten stan rzeczy wspomagając sprzyjajacych mu polskojęzycznych polityków, a na rewolucjach to zna się on jak nikt inny, bo przecież to właśnie za pomoc w przeprowadzeniu jednej z nich, odznaczył go obecny prezydent Ukrainy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Na liście „pewnych

Na liście „pewnych sojuszników" fundacji George’a Sorosa znalazło się 226 eurodeputowanych z Brukseli. 

W tym sześcioro z Polski.

Lidia Geringer de Oedenberg z SLD

Andrzej Grzyb z PSL 

Danuta Jazłowiecka z PO

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO

Bogusław Liberadzki z SLD

Róża Thun z PO

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Eva11

zrodlo takie nijakie ...

zrodlo takie nijakie ...

jesli to prawda to odzyskalabym dla niego szacunek ...bo najwieksza walka to wlasnie ta z chora naukowa zbrodnia jaka sie odbywa na tej ziemi....

oby wiecje takich wiesci i oby ten ,,wybawca,, podjal jakies kroki w tym kierunku ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

czytam Angelusie ....czy

czytam Angelusie ....czy myslisz,ze nie chcialabym aby on byl taki za jakiego go uwazasz ?

jesli narawde zacznie mowic glosno o zbrodniach ,to bedzie to wsaniale ...

mnie polityka nie interesuje , a czlwieczy los...jesli on sie upomnie o to ,zasluzy odemnie mnie  na szacunek ,

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dla mnie Putin, to ostoja

Dla mnie Putin, to ostoja ludzkości i obrońca Słowiańszczyzny. Dlatego właśnie rodzimi i obcy żydzi chcą go za wszelką cenę usunąć. Wbrew wszelkim pozorom, jaki to on dobry dla zydów a i w jednym worku z nimi siedzi, to Putin jest jedynym politykiem na świecie, który żydostwojebane kontroluje i prowadzi na krótkiej smyczy!

A nasze sprzedajne rządy, to Niemcom, to żydom chcą uczynić z Polski narzędzie od brudnej roboty kosztem zycia młodego pokolenia Polaków przecież!!

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wątpię. Wydaje się, że są co

Wątpię. Wydaje się, że są co najmniej 4 różne szatańskie mafie, które biorą udział w tej grze o tron. Być może to są tylko pozory, ale te mafie realnie kopią pod sobą dołki:

1). Syjon czyli Clintonowie i międzynarodówka bolszewicka Rothschildów. Rody krwi z Babilonu. 2). Masoneria, Merkel czyli międzynarodówka pedofilska oparta na sodomitach-templariuszach czyli bankowcy z Szwajcarii i bankowcy City of London. To rody krwi z sodomy i gomory czyli królestwa Edom. 3). Chabad Lubawicz czyli Trump i międzynarodówka religijnych fanatyków oparta na wschodniej czarnej magii chazrów. Rody igojów czyli ''wypędzonych'' zdrajców białej rasy ariów, wypędzonych z białego bractwa. 4). Chiny+Japonia czyli bractwo Zielonych Smoków. Nic prawie o nich nie wiem bo ... bariera językowa nadal trzyma swe sekrety od 2000 lat i więcej bo są bardzo starzy, chyba najstarsze bractwo na planecie.

Pewnie coś poplątałem, trudno. Mało kto na świecie wie w pełni jakie są między tymi mafiami pakty i układy. Przeciw tym 4 mafijnym organizacjom pozostała dosłownie garstka Czerwonych Ludzi z Ameryki środkowej i północnej, oraz Białe Bractwo, które właściwie już nie istnieje bo tylko się ukrywa. Tak czy siak - biała rasa kompletnie utraciła swoją dawną moc mądrość i szlachetność. Zostały same szwule typu Soros.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Dla mnie soros to taki

Dla mnie soros to taki fikcyjny bin laden akcji false flag służb na zlecenie rządów itp. soros różni się od bin ladena tym, że nie jest pokazywany z piątej kopii z kaset video...
Wszystkiemu nie jest winna jedna osoba jak soros tylko cale sztaby parchów zdradzieckich judeosatanistów. Oni gardzą zwykłymi pracowitymi szarymi ludźmi.
soros został tylko takim pupet'em do przejmowania gniewu ludzkości tylko na siebie czyli na taką jednostkę zamiast na tabuny judeosatanistów działających na szkodę całej ziemi łącznie z naturą (GMO, chemtrails, szczepionki, wstrzymywanie nowych technologi związanych z energią czy to transportu czy do do użytku ogólnego.)

Portret użytkownika Medium

KOD ma niestety prawo bytu w

KOD ma niestety prawo bytu w kraju o zachodnim modelu, jak teraz my. Tak samo Nawalny w Rosji. Cała ta opozycja ma polityczne prawo do istnienia. Oczywiście wspiera ją poprzez swoje organizacje bohater tego artykułu. Rosja zdelegalizowała sorosowe organizacje, dlaczego Polska tego nie chce uczynić?
 

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj