George Soros: "Jestem bogiem, to ja wszystko stworzyłem"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Znany spekulant, miliarder George Soros długo pozostawał w cieniu, ale w ostatnim czasie zaczyna się mówić o nim i jego roli w kreowaniu światowej polityki. On sam pozwala sobie na coraz więcej. W wywiadzie, który przed laty dał brytyjskiej gazecie The Independent, stwierdził, że czuje się "bogiem" bo "wszystko stworzył".

 

Słynny miliarder zupełnie otwarcie przyznaje się do sponsorowania przekształceń w dawnych republikach radzieckich. Niektórzy nawet mówią, że imperium sowieckie zmieniło się w imperium Sorosa. Odbywało się to przeważnie tak, że przychylni mu ludzie stawali na czele "spontanicznej rewolucji", co było przedstawiane potem jako "dążenie do niepodległości". W taki sposób odbyło się to na przykład w Gruzji czy na Ukrainie podczas tzw. "pomarańczowej rewolucji", która przyczyniła się do kariery politycznej Wiktora Juszczenko i Julii Tymoszenko. Jeśli ktoś myśli, że to się skończyło jest w błędzie.

 

Dzięki ostatnim publikacjom Wikileaks dowiedzieliśmy się również, że Soros wpływał nawet na amerykańską politykę zagraniczną, dyktując swojej protegowanej, Hillary Clinton co ma robić gdy ta była jeszcze Sekretarzem Stanu w administracji Obamy. Musiała go słuchać bo od lat jest on jej finansowym patronem. Nadal zresztą tak jest i jej ewentualna wygrana w USA może tylko powiększyć wszechwładzę Sorosa.

 

W podobny sposób owija sobie wokół palca innych polityków, w tym wielu polskojęzycznych. Ostatnio dzięki ujawnionym wyciekom po ataku hakerskim dowiedzieliśmy się, że Sorosowi sprzyjają niektórzy polscy europosłowie. Za to w ostatnich dniach do opinii publicznej docierają informacje o sponsorowaniu przez kontrowersyjnego miliardera, "Stowarzyszenia 61" zarządzanego przez córkę słynnego "obrońcy demokracji w Polsce", Prezesa Andrzeja Rzeplińskiego. Jakby tego było mało pracuje tam również druga z córek naszego obecnego Prezesa Trybunału Kostytucyjnego.  Kulisy przepływów finansowych relacjonuje w szczegółach prasa prawicowa.

 

Smaczku dodaje fakt, że Stowarzyszenie 61 jest jednocześnie wydawcą portalu mamprawowiedziec.pl , który zasłynął z tego, że reklamował go podczas debaty prezydenckiej ówczesny Prezydent Rzeczpospolitej, Bronisław Komorowski. Wtedy jeszcze podczas kampanii wyciągnięto mu, że w zarządzie wspomnianego powyżej stowarzyszenia zasiada córka prezydenta, Zofia Komorowska. Potem ze stron internetowych usunięto jej nazwisko, ale pozostał wpis w KRS.

 

Jak widać George Soros jest bardzo suteczny w swych działaniach i w celu realizacji swoich celów, jest w stanie bardzo skutecznie oplatać sieciami zależności wszelkie koła decyzyjne. Robi to albo w celu zaspokojenia swoich "boskich" ambicji, albo po prostu realizuje plan kogoś jeszcze bardziej niebezpiecznego od niego samego.

 

 

Źródła:

http://telewizjarepublika.pl/soros-sowicie-oplacal-stowarzyszenie-corki-prezesa-tk-rzeplinskiego,37328.html
http://americantoday.news/george-soros-i-am-a-god-i-created-everything-i-control-america-and-hillary-clinton/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (9 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika tomasz26

tiaaa oni wszyscy z

tiaaa oni wszyscy z iluminackiej kliki uważają się za bogofff... ...a nas za bydło...nie mogą swych kompleksów wyleczyć pieniądzmi ,władzą ,zabawami, morderstwami to teraz siadło im na dekle..tylko współczuć

Portret użytkownika eva11

widzisz ! nawet nie

widzisz ! nawet nie zrozumiales pytanaia jakie zadal Twoj przedmowca ...

a zmieniac mozesz jedynie siebie i nikogo wiecej !

jesli masz zamiar zmieniac ludzi juz pokazujesz,ze to co jest twoim celem jest zle...

mozna podpowiadac ,pomagac i probowac odkryc zlo lecz nikt nie ma prawa probowac nawet -zmieniac innych ,a tymbardziej nawolywac do zmian w ten sposob....

bo wlasnie przez tych co sobie nadali takie prawa cierpia ludzie uspieni ,a My czesto jestesmy bezradni ,bo zmieniacze ludzi uczynili ten swiat wilkim wiezieniem dla ludzi dobra ich zmieniaja i dla ich dobra tworza systemy !

nawet w komencie juz widac jak twoje swlowa sie kluca ze soba -

zmieniac ludzi ,ktorych obwiniasz za bycie biernym ...

jesli chcesz ich zmieniac to chyba nie jest dla Ciebie dobrym kiedy beda dzialac sami ?

zmieniaja i nie pozwalaja dzialac tak dzialaja systemy !!!!!!!!!!!!!

jesli ludzie sa wolni i dzialaja wg sowjej woli ,bo nikt nie postanawia ich zmieniac ,swiat jest wolny i piekny ,a My powracamy do starego swiata ..........

Portret użytkownika EGIPŁAN

Czasem  warto  ludzi 

Czasem  warto  ludzi  zmieniać.....Sorosa też  dałoby się  egzorcyzmem  zmienić, gdyby chciał...Ziemią  władają  od  dawna  Diabły-Gady  Reptiliańskie poprzez  m.inn. takich  jak  Soros, którzy to  Reptilianie  takie  właśnie osoby jak G.Soros oprogramowały,wspierają je w  zdobywaniu kasy i władzy  i  poprzez  takich Sorosów  kręcą  tym  światem tak,aby  było jak  najwięcej  zła,chorób,wojen,cierpienia,strachu,nieszczęścia i depresji....Żywią  się oni  bowiem  energią  biowitalną,    emanowaną  wraz  z  negatywnymi emocjami przez ludzi...Dlatego  od  zamierzchłych  czasów  królują  na  ziemi wojny,śmierć,ból,cierpienie itd. Oni  postępują  z nami dokładnie tak  samo,jak  my postepujemy  hodując  świnie....Skracają  nam  życie,wywołują  choroby i  inne  zło...Na  szczęście przybywa ludzi świadomych,wibracje na  Ziemi  wzrastają...Nie  za  długo  będą  musieli  z  tąd  uciekać.  LUDZKA  RASO  POWSTAŃ  Z  KOLAN....David Icke. Warto  przeczytać.

Portret użytkownika Mojeimię44

Normalnie nie wierze. Kto tu

Normalnie nie wierze. Kto tu kogo nie zrozumial? Zmieniac innych znaczy oswiecac, uswiadamiac, przedstawiac im swoja alternatywna wizje rzeczywistosci. Jednak co ja ci bede tlumaczyl.

Osoba piszaca takie zdanie cyt. "swiat jest wolny i piekny a My powracamy do starego swiata......" nie jest w stanie nic pojac. Skoro swiat jest dzis taki piekny i wolny to nic tylko gratulowac ci Ewa bo wychodzi na to, ze zyjemy po roznych stronach lustra w dwoch roznych swiatach. W moim wszystko sie rozpada. Ekonomia, kultura ludzi, religie, srodowisko itd. Z tego co piszesz w Twoim swiecie niczego nie brakuje.  Proponuje ci nie wracac do stareg, nie ruszac do nowego tylko tu zostac i dalej pieprzyc te koszerne teksty.  Mi to sie wydaje Ewa, ze ty jestes syjonistka. Wiesz czemu? Bo piszesz tylko wtedy kiedy mnie krytykujesz a tak to Ewa11 nie istnieje. Pozatym krytykujesz mnie tylkp zeby krytykowac chociaz nic z tego nie wynika. Placi ci ktos za to? 

Strony

Skomentuj