Genetycy z USA ogłosili sztuczne pochodzenie koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Charakterystyka genetyczna wirusa SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, wskazuje na jego sztuczne pochodzenie. Naukowcy dowiedli, że patogen COVID-19 ma ślad genetyczny, którego nigdy nie widziano w naturalnym koronawirusie.

 

Autorzy artykułu, dr Stephen Quay i profesor UCLA Richard Mueller, zaproponowali przyjrzenie się śladowi genetycznemu SARS-CoV-2, którego nie obserwuje się w naturalnym koronawirusie.

 

Autorzy w najnowszej pracy wykazali, że mogą znacznie zwiększyć śmiertelność koronawirusa, wprowadzając specjalną sekwencję do jego genomu w najbardziej odpowiednim miejscu, czytamy w artykule. Jednocześnie nie ma śladów manipulacji, mimo że zmieniają one strukturę wirusa, pozwalając mu łatwiej wprowadzić materiał genetyczny do komórki ofiary.

 

W rzeczywistości w całej klasie koronawirusów, w tym CoV-2, taka kombinacja CGG-CGG nigdy nie została zidentyfikowana na wolności. Oznacza to, że zwykła metoda nabywania nowych umiejętności przez wirusy, zwana rekombinacją, nie ma tu zastosowania. Wirus po prostu nie może przyjąć takiej sekwencji od innego wirusa, jeśli nie posiada jej żaden inny wirus.

 

Quay i Müller twierdzą, że laboratorium w Wuhan było znane z prowadzenia badań „ulepszeń funkcjonalnych”, w których naukowcy „celowo przeładowali wirusy w celu zwiększenia śmiertelności”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

.............................

........................................ Na początku pandemii w Wuhan pierwszy sekretarz Chin towarzysz Xi stwierdził: "Chiny zaatakowały demony". Nie tylko Polacy mają fachowców od czarnogrodu, Chińczycy również. Najlepiej na atakach demonicznych znają się polskie, tajne służby, ale nie ma co się dziwić, skoro obecnego prezydenta Najczarniejszej Rzeczypospolitej egzorcystka z Syrii smarowała jakimś szmalcem, chyba z psa.  Welcome to CZARNOGRÓD country. Po co demonom atak na Chiny? Z jednej strony chcą wywrzeć nacisk na rząd Chin, by ten zgodził się na podporządkowanie biskupów chińskich papieżowi, co otworzy drogę w przyszłości do otwartego konfliktu cywilizacyjnego między światem chrześcijańskim a komunistami na wzór np. polski, a z drugiej - chodzi o doprowadzenie do kryzysu na skalę globalną, ponieważ wiele zachodnich firm uzależniona jest od dostaw z Chin. W tym roku upływa termin tymczasowego porozumienia między Chinami a Watykanem, więc oskarżenia o wywołanie pandemii wobec Chin będą idealnym pretekstem do osiągnięcia celu. Najprawdopodobniej Watykan będzie musiał obejść się smakiem, bo Chińczycy w przeciwieństwie do Polaków pamiętają, kto im ostatnio zgotował piekło na Ziemi. A był nim cesarz Hirochito z orderem Annuncjaty na piersi. Czyli z orderem Maryi zawsze Żydówki z siedmiorgiem dzieci, z której KRK zrobił zawsze dziewice. 

Portret użytkownika Marta Delta

Potrzeba zauważyć że

Potrzeba zauważyć że poliniacy mają także wielu fachowców od anty-"czarnogrodu" , my poliniacy mamy bardzo mnustwo naukowców , doktorków, bardzo wiele tęgich łbów. Poetów mamy wiele i aktorów wspaniałych jest sporo. Piosenkarki mamy utalentowane.   Tak Alien47 my nie wiemy co tam mają chińczycy bo nam telewizja nie pokazała, a pani nauczycielka też chyba zapomniała, może w programie nauczania z ministerstwa tego może tematu nie było.

 

Portret użytkownika Robaczkowa

Ja mam w domu laptopa ze

Uważam, że to straszny błąd robić eksperymenty medyczne na tak ogromnej ilości niczego nieświadomych ludzi. Sama nigdy się nie zaszczepię przeciwko covid19. Ale te fotografie jakoś mnie nie przekonują (zwłaszcza ta ostatnia). Coś mi tu ,,śmierdzi".

Ja mam w domu laptopa ze starym systemem operacyjnym i teraz mało mogę. Ale pamiętam, że kiedyś gdy miałam lepszego laptopa to jak klikałam w zdjęcie to mogłam sprawdzić dokładnie gdzie jeszcze w Internecie to samo zdjęcie było użyte. I bardzo często to robiłam.

Jeżeli macie lepsze laptopy to proszę poklikajcie w te ,,fotki" i sprawdźcie skąd pochodzą, gdzie były pierwszy raz pokazane. Zwłaszcza ta ostatnia fotografia. Wydaje mi się, że to jest przekręt.

Gdyby laborant analizujący krew zobaczył coś takiego to by chyba padł. Nie wierzę w możliwość zamilczenia takiego obrazu krwi u wielu osób. To by się szybko ,,rypło". Ile ludzi stale robi badania krwi? - Bardzo dużo. Wiadomo, że są problemy z krzepnięciem krwi i z płytkami krwi po szczepieniu. No ale chyba nie takie coś jak na zdjęciach. Nie chce mi się w to wierzyć.

Sprawdźcie pochodzenie tych zdjęć jeżeli możecie i napiszcie co wyszło!

Może to zdjęcie krwi u człowieka zaatakowanego jakimiś pasożytami lub z zaawansowaną awitaminozą witamin z grupy B lub dwa w jednym. Tych chorób krwi jest ,,od cholery i jeszcze trochę". To ostatnie zdjęcie to może wcale nie być krew tylko np. jakieś zarodniki zawieszone w wodzie czy jakieś mikroorganizmy np. okrzemki. Zdjęcie jest bardzo niewyraźne i w zasadzie to może być wszystko.

To są np. zdjęcia zarodników grzybów zawieszonych w wodzie. Gdyby pokolorować odpowiednio to mi to przypomina ostatnie zdjęcie - 

Jeżeli to zdjęcie rzeczywiście przedstawia krwinki czerwone to mnie przychodzą na myśl akantocyty - Akantocyt – Wikipedia, wolna encyklopedia  - ,,Akantocyt - u człowieka, nieprawidłowy erytrocyt z nieregularnymi, długimi, ostro zakończonymi wypustkami cytoplazmy." 

,,Uważa się, że akantocyty powstają w wyniku zmian w białkach i lipidach na powierzchni krwinek czerwonych. Dokładnie jak i dlaczego forma kolców nie jest w pełni zrozumiała.

Akantocyty znajdują się u osób z następującymi schorzeniami:

  • ciężka choroba wątroby
  • rzadkie choroby nerwowe, takie jak pląsawica-akantocytoza i zespół McLeoda
  • niedożywienie
  • niedoczynność tarczycy
  • abetalipoproteinemia (rzadka choroba genetyczna obejmująca niezdolność do wchłaniania niektórych tłuszczów z pożywienia)
  • po usunięciu śledziony (splenektomia)
  • jadłowstręt psychiczny"

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Portret użytkownika Rodsław

Tutaj jest taka strona, która

Tutaj jest taka strona, która wyszukuje zdjęcia ale nic nie wychodzi: https://tineye.com/

Nie zapominaj ze to nie są normalne czasy i nie takie numery przechodziły, oczywiście nie wiem czy ta informacja jest autentyczna czy nie ale trzeba być bardzo ostrożnym. Byłem światkiem jak białe kitle wykończyły dwóch moich sąsiadów i uszło im to na sucho. Jednego nafaszerowali takimi farmaceutykami ze do końca swoich dni żył z umysłem dziecka, drugi tez źle skoczył. Jest tego dużo więcej.

 

Strony

Skomentuj