Generałowie i prawnicy namawiają Donalda Trumpa do wprowadzenia stanu wojennego, aby uniknąć nowej wojny secesyjnej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Prezydent Trump i jego sztab cały czas utrzymuje, że wybory zostały sfałszowane, Joe Biden jest wybrany nielegalnie, a sądy i media robią wszystko, aby utrudnić udowodnienie skali oszustw, do jakich byli zdolni Demokraci, aby odzyskać Biały Dom.

Zbliżamy się do chwili, gdy Kolegium Elektorskie zbierze się, aby wybrać prezydenta USA. Do tego czasu, obóz Trumpa ma jeszcze szansę (wykorzystując system prawny) przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Problem w tym, że ogromna ilość instytucji utrudnia proces ostatecznego rozstrzygnięcia kto został legalnie wybranym prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Dlatego pojawiła się petycja przygotowana przez organizację „We The People Convention”, która wzywa Donalda Trumpa do skorzystania z nadzwyczajnych uprawnień i wprowadzenia stanu wojennego. Zdaniem autorów petycji ograniczony stan wojenny jest lepszą opcją niż nowa wojna secesyjna.

Pod petycją podpisał się ułaskawiony niedawno były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego, Michael Flynn. On także uważa, że Trump powinien tymczasowo zawiesić konstytucję i nakazać wojsku nadzorowanie ponownego głosowania w wyborach, które odzwierciedli „prawdziwą wolę ludu”!

Podobnego zdania jest prawnik Lin Wood, który uważa, że stan wojenny, zapobiegnie wojnie domowej orkiestrowanej „przez agentów kierowanych przez komunistyczne Chiny”.

Trump wygłosił także przemówienie, które nazwał „najważniejszym w swojej prezydenturze”. Przez 46 minut wyjaśniał jak oszukiwano w czasie wyborów. Żadna główna telewizja nie transmitowała tego wystąpienia. Jedynym sposobem dotarcia z nim do obywateli USA i świata były media społecznościowe.

Można się spodziewać, że sprawę wyborów rozstrzygnie Sąd Najwyższy.

Najbliższe tygodnie będą w Stanach testem dla wszystkich. Kto z tej próby wyjdzie obronną ręką?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

"Lokomotywa"

"Lokomotywa"

https://www.youtube.com/watch?v=2JlZR9wvULA

Stoi w Berlinie lokomotywa,

Ciężka, ogromna i pot z niej spływa: Tłusta oliwa.

Wagony do niej podoczepiali,

Jedzie do Polski - tam dlugo czekali,

 

I pełno Amerykanow w każdym wagonie,

A w jednym Murzyny, w drugim gamonie,

A w trzecim siedzą tluste katabasy,

Modla sie o zdrowie tej durnej biomasy.

A czwarty wagon pełen baranów,

I tych z USA i tych polskich pacanow,

A w piątym czolgow szesc z demobilu,

W szóstym stara armata - jak dla debilow,

Rdzy wielkiej kupa zwisa pod armata,

To nic takiego wytrzemy to szmata.

Cieszy sie polski zolnierz jak dzieciak maly,

Prezent Polaki z Ameryki dostaly.

W siódmym siedza debile z Nebraski,

W ósmym z Arizony, Montany a nawet z Alaski,

Cpuny z Brooklyna jak noc czarne w kacie siedza,

Gdzie lezy ta Polska to nawet nie wiedza.

W dziewiątym - świnie ludzkie z Chicago tuczone,

wielkie i tluste bo w Mc Donaldzie karmione.

W dziesiątym wagonie siedza same Zydy stare,

Dolary beda kasowac za ta cyrkowa parade.

A tych wagonów jest ze czterdzieści,

Хuj jeden wie co sie tam jeszcze mieści.

 

I choćby przyszły Kacapow dwa miliony

I każdy z nich bylby po zeby uzbrojony

I każdy z nich strzelal do Was z mina tega,

To nic nie osiagna przed taka potega !!!

 

Nagle - gwizd ! Nagle - świst !

"Iskander" w Warszawe - buch !

"Awangard" w Poznan - w ruch !

"Posejdon" tsunami zrobil w Sopocie,

Nic nie zostalo po trojmiejskiej holocie.

Rosyjskie tanki na Berlin jada tysiacami,

Polaczki jak zwykle znow zostana sami .

 

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski na podstawie wiersza polskojezycznego poety zydowskiego

Portret użytkownika inzynier magister

bez szatańskiego szczepienia

bez szatańskiego szczepienia i bez zmodyfikowania swoich genów nie dostaniecie pracy !!!

Zgodnie z rządowymi zapowiedziami, akcja masowego szczepienia Polaków na Covid-19 ma się rozpocząć w lutym lub w marcu. W tym celu powstanie Centralny Rejestr Szczepień przeciwko koronawirusowi, zbierający dane o terminie i ważności szczepienia, oraz generujący certyfikat mogący okazać się potrzebny na rynku pracy. Akcja masowego szczepienia Polaków rozpocznie się w lutym lub marcu. Wcześniej zaszczepieni zostaną lekarze, ale prawdopodobnie także pielęgniarki, ratownicy medyczni i farmaceuci. Rząd zakupił 45 mln dawek preparatu, a szczepienia będą darmowe i dobrowolne. Jednak jak wynika z informacji przekazanych przez Ministra Zdrowia, rządzący oczekują wyszczepialności na poziomie 70-80 proc. społeczeństwa. Obecnie trwają prace nad zachętami do poddania się szczepieniom większości Polaków. Reporterzy RMF FM dotarli do szczegółów logistycznych programu. Powstanie Centralny Rejestr Szczepień, który będzie centralną bazą zaszczepionych. Po zarejestrowaniu pozwoli kierować chętnych do konkretnych punktów na szczepienie i pilnować, kto jaką szczepionką i kiedy był szczepiony. To istotne, bo chodzi też o pilnowanie, by osoby szczepione przyjęły po trzech tygodniach drugą dawkę.I trzecia rozważana funkcja celowości powstania bazy - rejestr pozwoli wygenerować dokument, który będzie potwierdzeniem, że dana osoba została zaszczepiona. To może być ważny dokument na rynku pracy, a więc i zachęta do szczepienia."

a za jakiś czas nie będzie można kupować i wyjeżdżać bez szczepień znamienia bestii !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Magistku

Nie napiszę sam za siebie: "

Nie napiszę sam za siebie: "

"Idź, i ujawnij ludowi memu ich złe czyny: a dzieciom ich nieprawości które przeciwko mnie popełnili, aby mogli je opowiedzieć synom swych synów, że  grzechy rodziców ich rozmnożyły się w nich dlatego, że zapomniawszy o mnie, składali ofiary cudzym bogom. Czyż to nie ja wywiodłem ich z ziemi egipskiej, z domu niewoli? A oni gniewali mnie i pogardzali moimi radami. Otrząśnij włosy twojej głowy i wrzuć na nie wszytko złe: bo nie byli posłuszni memu prawu. Ten lud jest bunowniczy. Jak długo będę musiał znosić tych, którym obdarzyłem tak wielkimi dobrodziejstwami?  Ze względu na nich obaliłem wielu królów: uderzyłem faraona z jego sługami i całą jego armią. Wszystkie narody wygubiłem przed nimi, a na wschód słońca rozproszyłem dwie krainy - Tyru i Sydonu; pozabijałem wszystkich ich nieprzyjaciół."

co się stanie z wami jak nasz Pan się wkurwi ??? macie jeszczę chwile aby się nawrócic , o tak !

 

Strony

Skomentuj