Generał sił powietrznych USA przyznał, że Stany Zjednoczone mają już technologię przypominającą teleportację i bezprzewodową energię, o jakiej marzył Tesla

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mówienie o technologiach wykraczających poza ogólnie przyjęty paradygmat, zawsze wiąże się z ryzykiem wyśmiania takich tez przez ludzi, którzy nie patrzą na sprawy światowe głębiej. Koronnym argumentem w tego typu polemikach jest brak jasnych dowodów. Na ten moment jedynym kontrargumentem, który posiadają ci, uznający za fakt istnienie tajnych programów kosmicznych, są zarejestrowane wypowiedzi członków armii USA.

Steven L. Kwast jest emerytowanym generałem sił powietrznych Stanów Zjednoczonych. 20 listopada 2019 roku w Hillsdale College, w Waszyngtonie, wygłosił przemówienie zatytułowane: „Pilna potrzeba sił kosmicznych USA”.

Przyznał w nim otwarcie, że to, czym naprawdę dysponują tajne służby USA, rzeczywiście jest już bliskie technologii znanych z filmów science-fiction.

Podkreślił, że armia Stanów Zjednoczonych i jej partnerzy przemysłowi opracowali już technologie nowej generacji, które mogą drastycznie zmienić dziedzinę lotnictwa i cywilizację ludzką.

Najbardziej znamienne słowa wypowiada od 12 minuty i 24 sekundy wykładu:

 […] Większość Amerykanów i większość członków Kongresu nie miała czasu, aby naprawdę dokładnie przyjrzeć się temu, co się tutaj dzieje. Mamy technologię, aby dostarczyć człowieka z dowolnego miejsca na Ziemi w dowolne inne miejsce, w czasie krótszym niż godzina.

I od 16 minuty i 17 sekundy, gdy Kwast mówi o tym, że:

[...] Istnieje już technologia, która może dostarczać Wi-Fi i energię z kosmosu, eliminując potrzebę stosowania wież komórkowych i ładowarek do telefonów komórkowych, przy czym technologia ta ma zastosowanie również w domach i pojazdach.

Zatem Steven Kwast przyznał, że już teraz możemy transportować kogokolwiek na całym świecie w ciągu mniej niż godziny z jakiegokolwiek miejsca na planecie, do jakiegokolwiek miejsca na planecie, mamy też bezprzewodową energię z przestrzeni, która może zasilać  telefony komórkowe, samochody i domy bez linii energetycznych.

Jest to jeden z najbardziej jaskrawych przykładów na to, że jeszcze wiele jest przed nami ukryte, a co najistotniejsze, wygląda na to, że problemy, z którymi zmaga się cywilizacja, już teraz można rozwiązać, wykorzystując osiągnięcia, o których wspomina Kwast.

Skoro więc istnieją takie technologie, to można nawet zaryzykować stwierdzenie, że bolączki, z którymi boryka się ludzkość, są tak naprawdę zasłoną dymną, operacją „fałszywej flagi”, która mu ukryć to, że żyjemy już w realnym „Star Treku”.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika j23

Tak mają 11 starych

Tak mają 11 starych pordzewniałych lotniskowców z lat siedemdziesiątych . Jak się zjawią nowi bosi Wietnamczycy i im kota znowu pogonią to niech się wtedy teleportują , a jak im Rosjanie nie sprzedadzą silników do rakiet to polatają chyba na latawcach

Portret użytkownika Quark

Tą technologię o której

Tą technologię o której dopiero teraz nieliczni "przebąkują" to tajne służby dysponują już od lat 90-tych. A utajniona jest dlatego , bo gdyby ją ujawniono (wdrożono do gospodarek) to dziś nie byłoby tylu miliarderów , żyjących z wyzysku zwykłych ludzi . A te nieprzyzwoicie bogate miernoty nic innego nie mają poza chciwością ciągłego bogacenia się , która jest jak apetyt na cukierki - gdy ciągle je zjadasz czujesz się "szczęśliwy" .

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

No i dlatego trzeba odstawić

No i dlatego trzeba odstawić od koryta wszystkie świnki, które się przy nim aktualnie znajdują. Są to ludzie obłąkani, chorzy psychicznie z masą urojeń: od paranoi po megalomanię i schizofrenię. Świat nigdy nie będzie normalny dopóki rządzić będą ludzie, którzy powinni siedzieć w psychiatrykach.

Portret użytkownika Quark

Kłopot w tym , że ci właśnie

Kłopot w tym , że ci właśnie obłąkańcy są na tyle sprytni żeby się dobrze zakamuflować , przekonać kogo trzeba do siebie (np. wyborców) przejąć wałdzę i ją skutecznie utrzymać , bo znają mechanizmy psychomanipulacji , skutecznego przekupstwa , mataczenia , persfazji (także siłowej) i nie zawachają się przed użyciem dowolnego sposobu by postawić na swoim. Zatem kto miałby zrobić ową czystkę ? Ludzi prawych , rozumnych i szlachetnych oraz ideowych jest w populacji powiedzmy 2 .. 3% , reszta to MOTŁOCH  ciemny i głupi czyli aż 98% ! I teraz jak ta marna garstka 2% ogółu miałaby się przeciwstawić "złu" łotrów trzymających władzę , którzy dysponują arsenałem zbrojnym i czym tylko sobie zamarzą ... ? A pozostaje jeszcze te 97..98 % - "tempaków" , którzy nie dość , że nic by nie zrozumieli (gdyby ich chcieć przekonać) - to jeszcze potencjalnie sami mogą stanąć po stronie systemu stając się "agentami" jak w matrixie. O pospolitej rewolucji mogą myśleć tylko utracjusze.

Portret użytkownika ARTUR

Tak , z kosmiczną technologią

Tak , z kosmiczną technologią będę miał doczynienia dziś rano bo przyjedzie samochód aby wymienić pustą butlę tlenu do spawania , to cholerstwo nadal waży tyle samo co 40 lat wcześniej . Ciekawe jak taki sprzęt dostarczyć na orbitę nie mówiąc już o Marsie , nie mają o niczym zielonego pojęcia i opowiadają bajki ludziom którzy po liceach na niczym się nie znają , nawet niektórzy uważają że zwykły telefon lub smartfon można dostarczyć na orbitę Smile Chyba w kawałkach .

Strony

Skomentuj