Geert Wilders, holenderski prawicowiec, obiecał wyrzucić z kraju "marokańskie szumowiny"

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Roel Wijnants

W przyszłym miesiącu, w Holandii odbędą się wybory parlamentarne o niezwykle istotnym znaczeniu dla tego państwa, a także dla Europy. Geert Wilders, lider Partii Wolności, rozpoczął kampanię wyborczą i obiecał, że jeśli wygra, to Holendrzy odzyskają swój kraj. Szybko zwrócił na siebie uwagę gdy ogłosił, że zajmie się wydalaniem marokańskich uchodźców, których wprost nazwał "szumowinami".

 

Unia Europejska obawia się, że Partia Wolności może osiągnąć zwycięstwo. Geert Wilders zapowiadał, że powstrzyma islamizację kraju zamykając meczety i zakazując czytania Koranu, wydali uchodźców i wyprowadzi Holandię z Unii. Wczorajsza wypowiedź dodatkowo potwierdziła jego zamiary w kwestii niekontrolowanego napływu azylantów.

"Marokańskie szumowiny w Holandii, potwarzam jeszcze raz że nie wszyscy są szumowinami, ale w Holandii jest sporo marokańskich szumowin, które sprawiają, że ulice stają się niebezpieczne, są to zwłaszcza młodzi ludzie, a to powinno się zmienić. Jeśli chcecie odzyskać swój kraj, jeśli chcecie sprawić aby Holandia należała do Holendrów, aby znów stała się Waszym domem, możecie głosować tylko na jedną partię" - powiedział Geert Wilders.

Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu odbyła się wielka konferencja w niemieckiej Koblencji. Wziął w niej udział nie tylko Geert Wilders, ale także liderzy innych prawicowych ugrupowań w Europie - między innymi Marie Le Pen z francuskiego Frontu Narodowego, Frauke Petry z Alternatywy dla Niemiec, Harald Vilimsky z Wolnościowej Partii Austrii oraz Matteo Salvini z włoskiej Ligi Północy. Politycy dyskutowali nad "wyzwoleniem Europy".

 

Nie tylko Holandia przygotowuje się do głosowania. We Francji wkrótce odbęda się wybory parlamentarne i prezydenckie, zaś w Niemczech - wybory do Bundestagu. Wydarzenia te będą miały istotne znacznie dla przyszłości Unii Europejskiej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kolovrat

Abstrahując od pobudek jakie

Abstrahując od pobudek jakie kierują "farbowanym", abstrahując również od tego kto go wystawił i kto go wspiera... ja się tylko pytam; Gdzie my Polacy jesteśmy w tym bajzlu? Wszystkie państwa mają swój "prawy sektor" a My? My mamy Kaczyńskiego i PiS ....... prawicę/narodowców/patriotów/ ...... ja pie*dolę takich przedstawicieli prawicy. Motłoch na usługach garbatych nosów.l -i to jest pewne.

Portret użytkownika Olaf

Nie wiem, ale może mnie

Nie wiem, ale może mnie poprawicie jeżeli walę jakieś głupoty. Czytałem gdzieś przepowiednię, która mówi, że wojna ma się zacząć po zabiciu jakiegoś ważnego człowieka, który ma jasne włosy. Myślałem, że to Trampek, ale ten nadal śpiewa piosenki jak ryba w swoich przemowach. Może o tego gościa chodzi?

Portret użytkownika danielov

Wszystko idzie zgodnie z

Wszystko idzie zgodnie z planem. Teraz naziści dojdą do władzy w Niemczech oraz skrajnie prawicowe partie w pozostałych państwach Europy - to wywoła wielki niepokój wsrod islamskich zwierząt i rozpocznie sie wojna domowa. W końcu o to przecierz chodziło....To bedzie zaczątek czegoś nowego, tego co ma nadejść. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Zgadzam się. Lewaki miały za

Zgadzam się. Lewaki miały za cel doprowadzić do ruiny i nędzy, a teraz prawaki mają niby sprzątać ten burdel. A zrobią to ,,za coś" czyli resztkę tego o czym możemy decydować, chipując nas oraz przy okazji jak napisałeś doprowadzić do paniki kolorowych, co skończy się rozlewem krwi, bo ta dzicz nie zna innego języka jak przemoc. Teeatrzyk trwa nadal...

Portret użytkownika danielov

a może o to właśnie chodzi

a może o to właśnie chodzi żeby podjudzić do nienawiści , mając taka mieszankę wybuchową w Europie nie bedzie to trudne zadanie. Jesli sie przegnie w jedną stronę np. za bardzo w lewo to w odpowiedzi nastapi przegięcie w skrajnie drugą stronę. Plan rozwalenia Europy wchodzi teraz w decydującą fazę, poczekajmy do tych wyborów, na moje skrajna prawica przejmnie władze ale to nie rozwiąże problemu bo z fanatykami religinjnymi się nie wygra dopóki nie wyrżnie się ich co do ostatniej nogi. 

Skomentuj