Fundacja Gatesów oraz Pentagon finansują rozwój podskórnego czipa wykrywającego wirusy

Kategorie: 

Źródło: Profusa Inc

Departament Obrony Narodowej USA we współpracy z Fundacją Billa i Melindy Gates'ów ogłosił nowy kontrowersyjny projekt. Mowa o współpracy podjętej z firmą Profusa, której ostatecznym celem ma być stworzenie mikroczipu zdolnego do wykrywania objawów koronawirusa COVID-19. Coś co wcześniej dla wielu, wydawało się jedynie teorią spiskową realizuje się na naszych oczach. Plan zakłada opatentowanie permanentnego czipu przy wykorzystaniu hydrożelu. 

 

Wynalazek ma mieć wielkość ziarenka ryżu i stale wysyłać informacje odnośnie naszego stanu zdrowia do specjalnego serwera. Implant może pojawić się w Stanach Zjednoczonych dopiero po przejściu odpowiednich testów, ale wygląda na to iż ciało decyzyjne w USA jakim jest Food and Drug Administration, jest gotowe przepuścić projekt jeszcze w 2021 roku. Jest to dość dziwne do uzasadnienia posunięcie, ponieważ takie projekty są zwykle weryfikowane przynajmniej kilka lat.

Pochopność tej decyzji może być tłumaczona trwającą obecnie pandemią, z tym że zgodnie z nowymi statystykami amerykańskiego Centrum Chorób Zakaźnych, śmiertelność koronwirusa w USA wynosi 0,2%. Trudno nie odnieść wrażenia, że trwająca na świecie sytuacja, może być wykorzystywana jako pretekst do wdrożenia tej niebezpiecznej technologii. Hydrożelowy czip, mógłby zostać wstrzyknięty za pomocą zwyczajnej strzykawki i nie trudno wyobrazić sobię sytuację, w której spanikowane społeczeństwa, byłyby gotowe pozbawić się prywatności w imie bezpieczeństwa.

 

 

Mowa tu o udostępnianiu danych na temat tego gdzie przebywamy, z kim spędzamy czas oraz wielu innych łatwych do nadużycia statystyk tylko i wyłącznie po to, aby mieć pewność iż nie jest się chorym. Czasopismo branżowe, Biooptics World, opisuje wynalazek Profusy jako "możliwy do wstrzyknięcia biosensor, który scala się z tkanką ciała". Czy taki czip byłby więc możliwy do wyciągnięcia w razie zaistnienia takiej potrzeby bądź też chęci? Takie pytania powinno zadawać amerykańskie FDA oraz wiele światowych odpowiedników tej organizacji nim potencjalnie niebezpieczna i łatwa do nadużycia technologia zostanie włączona do użytku.


Warto tu przypomnieć że jeszcze w maju tego roku, informowaliśmy o tym, że jedna z polskich firm giełdowych, notowana na rynku New Connect, o nazwie Hemp & Wood S.A., poinformowała o zawarciu współpracy Join Venture z amerykańską spółką Alivecel LLC, którego celem ma być zaoferowanie podskórnego chipa, który będzie informował o zarażeniu na różne patogeny.

 

Wydarzenia wokół nas bardzo mocno przyspieszyły w ciągu ostatnich miesięcy i to co wydawało się kiedyś nieprawdopodobne stało się naszą codziennością. Od lat było wiadomo, że jeśli nastąpi decyzja wdrożenia NWO, najlepszą do tego okazją jest epidemia. Zagrożenie otwiera tzw. okno Overtona, czyli ułatwia ludziom decyzję o pozbawieniu się wolności osobistych w imię złudzenia bezpieczeństwa.

Mimo to nadal tylko nieliczni wierzą w to, że ktoś może planować wszczepienie w niego specjalnego elektronicznego chipa, który będzie  dla każdego czymś w rodzaju dowodu osobistego, karty płatniczej i książeczki zdrowia jednocześnie. To co wydawało się długo tylko mroczną dystopijną wizją świata zachipowanych ludzi śledzonych na wszystkich możliwych poziomach, wkrótce może stać się naszą rzeczywistością dnia codziennego.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Wiertara

Dzis myslicie ze nie

Dzis myslicie ze nie przyjmiecie czipa bo jestescie swiadomi. A ja wam powiem nawet dobrowolnie go przyjmiecie bo nie umiecie zyc do konca swych dni w ciaglym strachu przed zlapaniem , zabiciem a nawet uciekaniem donikad.

Drugie wiekszosc jak nie wszystkie kobiety przyjma czipa w zamian za mlodosc ktory bedzie oferowany po jego wszczepieniu(antychryst bedzie wiecznie mlody i byc moze bedzie kobieta) pozazdroszcza mlodosci ( tego ucza was przeciez piekna mloda i wysportowana no nie?)

po tym jak kobiety wezma juz czipy , mezczyzni dolacza do kobiet bo bez nich nie beda potrafic zyc. Patrzcie jak sie o nie zabijaja dzis , jak zazdroszcza ze ktos ma celebrytke , modelke..

no i teraz jeszcze trzecie zjawisko odciecie od wszystkich srodkow do zycia... umiecie zyc bez pieniedzy , zdobywania jedzenia  zabijania kazdego na drodze jako potencjalnego swiadka?

Wiec skonczcie piepszyc o jakiejs walce z czipami nawet jak wiecie ,ze je wam wszczepia...

Dowod: dzis bez tego nie potraficie walczyc i obalic systemow a chcecie zaczac przy czipowaniu???

Im dluzej czekacie tym wrog bedzie silniejszy .

Portret użytkownika ARTUR

Przymuszanie fizyczne lub

Przymuszanie fizyczne lub szantaż skierowane przeciwko osobom przeciwnym zaszczepieniu będzie prowadziło do wojny partyzanckiej w Polsce , wszystkie zasady działania , karania kolaborantów i konfidentów są ogólnie znane . Są też działania specjalne przeciwko wydającym rozkazy a sprawą najważniejszą jest iż w partyzantce nie działa moratorium .

Portret użytkownika Wiertara

ARTUR - Polacy  sa dzis

ARTUR - Polacy  sa dzis odwrotnoscia zydow z 2 wojny swiatowej tak ich wychowano wg planu Pikea... a o ile mi wiadomo owczesni zydzi nie mieli partyzantki na terenie Polski.

Wiec zapomnij o tym ze nowi zydzi  beda walczyc w partyzantce.

Portret użytkownika ARTUR

Słowianie nie są idiotami

Słowianie nie są idiotami lecz są litościwi i ostrożni . Talmudyści izraelscy będą teraz mieli okazję dokończyć to co zaczął Hitler aby pozbyć się prawdziwych Żydów chyba że posłuchają Polaków i dadzą opór. W partyzantce II w.ś nie walczyli wszyscy , część pracowała , inni się uczyli , studiowali , kraj się nie zatrzymał z powodu wojny tak jak nie zatrzymują się kraje w których toczy się wojna obecnie , każdy ma swoje miejsce aby uczyć się , pracować i walczyć . Jedyne zatrzymanie gospodarki w znanej historii występuje obecnie sztucznie z powodu światowego kryzysu walutowego a nie pandemii , realizacja wszystkich założonych przez masonów kierunków rozwoju sytuacji na świecie może jednak się nie udać z powodu braku wiedzy historycznej o przeszłych władcach " całego świata".

 

Portret użytkownika inzynier magister

Wielki Reset, czyli

Wielki Reset, czyli przebudowę, a właściwie konstruowanie od nowa całego systemu społeczno-ekonomicznego – zgodnie z Agendą 2030 – trzeba przyspieszyć po COVID-19. Transformacja może być prosta. Potrzebna jest zmiana nastawienia i większe powiązanie liderów z ludem, by przekonać społeczeństwa do zmian – wskazuje Światowe Forum Ekonomiczne.Inicjatywa Wielki Reset Światowego Forum Ekonomicznego poszukuje nowych pomysłów, aby wykorzystać „ten wyjątkowy moment w historii, spowodowany zakłóceniami w ekonomii, polityce i naszym codziennym życiu, by stworzyć nowe podejście do sposobu funkcjonowania naszych społeczeństw” – wskazuje Światowe Forum Ekonomiczne. 

Trzecim i ostatnim priorytetem programu „Wielkiego Resetu” jest wykorzystanie innowacji czwartej rewolucji przemysłowej, zwłaszcza poprzez podejmowanie wyzwań zdrowotnych i społecznych. Podczas kryzysu COVID-19 firmy, uniwersytety i inne połączyły siły, aby opracować diagnostykę, leki i możliwe szczepionki; ustanowić centra testowe; stworzyć mechanizmy śledzenia infekcji; i dostarczyć usługi telemedycyny. Osiągnięcia sztucznej inteligencji i biometryki winny być powszechnie stosowane w każdej branży.„Kryzys COVID-19 wpływa na każdy aspekt życia ludzi w każdym zakątku świata. Ale tragedia nie musi być jego jedynym dziedzictwem. Przeciwnie, pandemia stanowi rzadkie, ale wąskie okno okazji do refleksji, ponownego wyobrażenia sobie i zresetowania naszego świata, by stworzyć zdrowszą, bardziej sprawiedliwą i dostatnią przyszłość” – podsumował szef Światowego Forum Ekonomicznego, propagujący stworzenie globalnego zarządu energią, globalnego rządu, upowszechnienie inwigilacji obywateli za pomocą systemów sztucznej inteligencji, rozpropagowanie tak zwanej aborcji jako podstawowej usługi medycznej czy stworzenie panteistycznej religii planetarnej.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

"Stworzenie panteistycznej

"Stworzenie panteistycznej religii planetarnej."- widzisz w przeciwieństwie do zwykłych ludzi filantropi i elity tego świata są bardzo wierzący z tym, że wierzą oni w Lucyfera- Szatana gdyż dzięki paktom z nim osiągają sławę i bogactwo. Helena Bławacka wraz z Szatanem cieszą się jak dzieci, że ich agenda uniwersalnego, wszechświatowego Chrystusa wchodzi w życie z nowym porządkiem świata. Nie myl tego Chrystusa z Jezusem gdyż ich uniwersalny chrystus to antychryst stojący na czele absolutu przenikając  wszystkie substancje jakie istnieją na planecie. Syjonistyczny mesjasz namaszczony przez ten absolut to Jared Kushner zięć Donalda Trumpa- syn zatracenia i właśnie dlatego pod jego rządami podążamy w zatracenie.  Jego plan pokój i bezpieczeństwo dla bliskiego wschodu był przepowiedziany w księdze Daniela. Wszystko się dokładnie potwierdza.

Jared Kushner ma całą armię upadłych aniołów i demonów w ręku np. Macrona który gdzie tylko może umieszcza symbol 666 np. na rejestracjach swoich motorówek, motorów, samochodów na twitterze itd. 

Nie jestem idealny i nigdy nie byłem ale nigdy nie chciałem krzywdy drugiego człowieka. Dziś uważam, że ludzi którzy chcą krzywdy ludzkości prowadząc tą ludzkość w zatracenie powinno się zakopać pod ziemią w czeluści żeby następnym nie przyszło na myśl czynić zbrodni przeciwko ludzkości. Stoję przy drzewie zycia- przy Jezusie gdyż skoro są szataniści antychryści i główny antychryst Jared Kushner musi być i Jezus to dla mnie jest oczywiste. 

https://youtu.be/mhmx1ai4hro

https://youtu.be/MME0FQ1L0-o

https://youtu.be/H747pRR05EE

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika euklides

A czy profesor Szwab i reszta

A czy profesor Szwab i reszta tego zjebanego twoarzystwa wie, że sztuczna inteligencja powiedziała żeby eksterminować szydków i wszystkie agendy? Algorytmy SI są obiektywne i nie pi...ą się z polityczną poprawnością oraz nie są w stanie przepuścić takiego nonsensu jakim karmią nas te chore jednostki ludzkie.

Strony

Skomentuj