Fundacja Batorego – czy planuje drugi Majdan w Polsce?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Fundacja im. Stefana Batorego, założona w 1988 roku przez George'a Sorosa, amerykańskiego finansistę i filantropa jest organizacją pozarządową o statusie organizacji „pożytku” publicznego. Oficjalnym celem Fundacji jest wspieranie rozwoju demokracji i społeczeństwa, co w praktyce oznacza niszczenie tożsamości narodowej państw środkowoeuropejskich.

 

 

Podstawową metodą działania Fundacji Batorego jest udzielanie dotacji na przedsięwzięcia podejmowane przez organizacje pozarządowe – wspiera m.in. program Obywatele Dla Demokracji o budżecie 150 mln zł, który jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W ramach programu o dofinansowanie mogą ubiegać się liberalne i lewicowe organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. Fundacja Batorego udostępniła spot na kanale YouTube o nazwie „Powiedz Stop Mowie Nienawiści” w krótkim filmie przedstawia osobę wyrażającą swój sprzeciw wobec promowaniu związków homoseksualnych jako neonazistkę, przeobrażającą się w Hitlera.

 

Rozsiane po całym świecie organizacje Georga Sorosa walczą z patriotyzmem, nacjonalizmem, prawem do posiadania broni i odbierają ludziom wolność krok po kroku. Ograniczając wolność słowa wprowadzają nas w Orwellowski Świat, w którym mówienie prawdy staje się „myślo-zbrodnią” opisaną w powieści Georga Orwella „Rok 1984”. Mając nieograniczone środki finansowe i olbrzymie wpływy polityczne, które zapewnia stojąca za plecami Sorosa rodzina żydowskich bankierów Rothschild, nadaje on kurs polityce rządów, administracji i organom ścigania, tak aby zniszczyć suwerenność narodów i wszelkie próby oporu wobec planów wprowadzenia dyktatury Nowego Porządku Świata.

 

Czy Polsce grozi drugi Majdan?

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

 

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w antyimigracyjnych manifestacjach. Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln, ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

 

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”, która jest doskonałym kneblem dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Najbardziej prawdopodobnym celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest uważana za bardzo niewygodnego partnera, którego trzeba spacyfikować. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji w Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

 

Orwellowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów daje zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych, a to da lewicowym rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

 

Jednakże wszystko zależy od tego, czy damy się sprowokować i wplątać w ich intrygi. Każdy plan ma słabe strony – mimo posiadania mediów i cenzury, Internet jest wciąż wolny, a ludzie coraz bardziej dostrzegają fałsz i obłudę. Najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić jest uświadamianie społeczeństwa poprzez propagowanie prawdziwych informacji, gdyż świadomym społeczeństwem trudno sterować.

 

 

Źródła:

https://wirtualnapolonia.com/2015/12/19/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-drugi-majdan-w-warszawie-coraz-bardziej-realny/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/65901-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom-wideo

http://wpolityce.pl/polityka/276086-na-marginesie-informacji-o-powstaniu-i-finansowaniu-fundacji-batorego-tajemniczy-meldunek-komunistycznego-msw-z-1987-r-zobacz-dokumenty

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Preston
Portret użytkownika Preston

Komentarze

Portret użytkownika adam456

Szkoda ze autor nie wie , ze

Szkoda ze autor nie wie , ze Fundacja Batorego jest scisle powiazana a moze nawet stanowi przykrywke dla organizacji Opus Dei.

 

Opus Dei rozwalilo komune w Polsce i konsekwentnie - organizowala pomaranczowa rewolucje na Ukrainie aby Watykan odzyskal kontrole i wplywy na teranach na Ukrainie.

O to w tym wszystkim chodzi - o odtworzenie Panstwa Koscielnego ze stolica w Rzymie. Fundacja Batory wysylala wolentariuszy na Majdan, bo takie sa cele Kosciola Katolickiego - odzyskanie wplywow. w Polsce sie udalo i nikt nie wie ze za Solidarnoscia stalo Opus Dei i CIA.
 

Portret użytkownika Alefa

   Fundacja Batorego  -Batory

   Fundacja Batorego  -Batory tez był chazarem -   to  Wywiadownia Gospodarcza żydowskiego grandziarza,
   złodzieja Sorosa "współpracujaca"   postfaszystowską  Funadacja Adenauera - ktora ma duzo pieniedzy na
   dzialania "wybaczjajce"  Polakom  uczestnictwo a teraz i wywolanie II W.Ś. jak tez silnie wspierajacą
   Chazrski Przemysł  Holokaustu" [ jakiś polski  ? idiota dał w leasing  Niemcom "Obóz Oswiecim" na oprowadzanie
   wycieczek  zwiedzajacych po 70 zł/os. od 8oo-17oo,Za przeprowadzenie remontu.                                    Czy to nie jest upadlajace i przedstawiajace Polakow jak ostatnich skurwysynow ?  Bo w tym obozie nie mordowano Żydów  ale Polakow od 1939 r .Żydzi gineli od 1942 r w Brzezince podobozie Oświecimskim .
Wszystkie te dzialania  zydostwa  przeciw Polsce a we współpracy  z Niemcami S.A  hegemona Jewropejskiej Uni  ktora jest {nowo}tworem syndykatu  masońskoiluminackorozokrzyzowwosyjonistycznego  NWO sa dzialaniami przejecia  w formie  IV rozbiorowym  Polski na co Niemcy ale i Rosja poprzez  tzmtejsze zydostwo ktore zajęlo Ukrainę ale Krymu nie zdolalao mimo ogromnych nakladow -Nowa Chazaria na wzór starej z z XI -XII w .
POlakozercy mieli  zastosować  komorowską ustawę 1066na  Polakach poprzez   1.500.000  ukraińcow ,V Kolumnę w Polsce , zbrojoną i finansowana przez Sorosa, postbanderowskie bandyckie sotnie Ukraincow mordujac "odbudowują "  wielka ukrainę z chazarskim orlem w herbie i  zlodziejskim , rzadowym Knesetem bis -jak w Polsce.
Ukraińca  Siemoniaka  aktywnego banderowca - jak i zieć  Kopacz - zrobili  Ministrem Obrony Narodowej ,a został wyłudzaczem naszych pieniedzy  - milionów - na zbrojenie  tych bandytów .
Delegalizacja  wszystkich  ok 8.000 fundacji,stowarzyszeń,i masońskich organizacji mniejszosciowy- szwaby maja 2 posłów w sejmie a 2.000.000 Polakow w Niemczech  odmawia sieie przyznania statusu .prawa  "mniejszości" mimo ze Turcy ja dostali -  to ogromna oszczędność - 12.000 studentów ukraińskich
za nasze pieniadze uczy sie żyje ,mieszka,pracuje  { 400.000  legalnie pracujacych  ukraińcow wysyla do rodzin rocznie  4,600.000.000.000 zl. ?????? } a jako mniejszośc  korzysta z dotacji na kulturę ,sztukę,nauke we wlanym jezyku itd itd .To samo "mniejszość niemiecka,tatarska,grecka........nasi  na Ukrainie przymierają glodem sa szykanowanie za uzywanie swojego języka ,sciero sikorski  zabral im dotacje .ZACZNIJMY  GOOŚNO  DOMAGAĆ  SIĘ  WRESZCIE  POLAKOW  W RZADZIE  POLSKIM ZAMIAST ZYDOSTWA  SYJONISTYCZNEGO .USTAWOWEGO  ROZSTRZELIWANIA  ZDRAJCOW  I ZŁODZIEJI  MAJĄTKU NARODOWEGO
 
 

Portret użytkownika obserwator1001

ONZ nawołuje oficjalnie rządy

ONZ nawołuje oficjalnie rządy do wprowadzenia polityki depopulacyjnej. W momencie, gdy pojawia się ten temat i inne o szkodliwości cukru, promieniowania elektromagnetycznego, USG robionego płodom, szczepionek, nieracjonalnej polityki drogowej, psuciu prawa, psuciu mediów, psuciu nauki i oświaty... pojawia się sprawa Bolka, a to jest właśnie sygnał, że sprawa jest coraz bardziej poważna i jeśli tak dalej pójdzie, to NWO, będzie chciało przeprowadzić przewroty.
Jedynym wyjściem jest teraz, aby rząd udowodnił, że jest prawdziwie Polski i zlikwidował ustawę o broni i amunicji oraz art. 263 kodeksu karnego, w ten sposób dając możliwość Polakom, aby odbudowali arsenał broni. 
Wtedy żaden lewacki Majdan nie powstanie, bo KODowcy posrają się na myśl, że może przyjść ich przeciwnik na ten Majdan. Żadna też nie wejdzie do Polski armia pomocowa, bo nie będą w stanie walczyć z ludnością cywilną uzbrojoną po zęby.  Rządowi pozostanie opanować tarczę antyrakietową przeciwko rakietom z bombonierkami atomowymi.

Portret użytkownika Akamai

Spójrzcie na twarz tego

Spójrzcie na twarz tego człowieka. Króla Europy. To ktoś kto się zeszmacił dla władzy i pieniędzy. Dla własnych korzyści gotów był czynić każde zło. Czy on wygląda na człowieka szczęśliwego ? Ja widzę tylko zwątpienie i dezorientację. Życie jest krótkie. A cena jaką przyjdzie mu zapłacić za to co robił będzie bardzo wysoka. Może ten "bystrzak" w końcu to zrozumiał.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj