Francuski sąd postanowił wyłączyć anteny 4G po śmierci 40 krów i spadku produkcji mleka o 20%

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Sąd we Francji orzekł na korzyść rolnika, który twierdził, że antena 4G jest szkodliwa dla zdrowia jego krów i nakazał wyłączyć antenę na dwa miesiące. Sąd administracyjny w Clermont-Ferrand (Auvergne-Rhône-Alpes) nakazał wyłączenie anteny po tym, jak Frédéric Salgues, rolnik z Hautes-Loire, powiedział, że podejrzewa, iż antena szkodzi zdrowiu jego stada.

Sąd stwierdził, że „rozsądnie byłoby zarządzić tymczasowe zawieszenie pracy tej anteny na dwa miesiące, biorąc pod uwagę jej ogólny wpływ, z ekspertem medycyny sądowej monitorującym zachowanie stada, w szczególności krów mlecznych, w tym okresie”.

 

Operator Orange ma teraz trzy miesiące na podjęcie działań w związku z orzeczeniem, w tym wyłączenie anteny i zapewnienie zasięgu telefonicznego, w tym połączeń alarmowych, użytkownikom Orange na obszarze objętym decyzją.

 

Po podjęciu decyzji pan Salgues powiedział, że ma nadzieję, że jego krowy „wyzdrowieją tak szybko, jak to możliwe” i nazwał decyzję sądu „wielką ulgą i zwycięstwem”.

Pan Salgues powiedział, że od czasu zainstalowania anteny w lipcu 2021 r. – 200 metrów od jego gospodarstwa w Mazeira d'Allier (Wys. Loara) – około 40 jego stada liczącego normalnie 200 sztuk, zmarło, a produkcja mleka spadła o 15-20% w ciągu jednego roku po włączeniu anteny.

 

Powiedział: „Nie ma żadnych czynników medycznych, które mogłyby wyjaśnić tak gwałtowny spadek produkcji mleka”.

 

Philippe Moliere, burmistrz Mazeira d'Allier, który wcześniej wydał zgodę na instalację anteny, zeznawał na korzyść rolnika. Powiedział, że obawia się „katastrofy na poziomie ludzkim” i że coraz bardziej „martwi go” los 1500 mieszkańców jego wioski.

 

Jednak prawnicy operatorów telefonii komórkowej, których dotyczy orzeczenie, w tym Free i Bouygues Telecom oraz Orange, stwierdzili, że „nie ma dowodów naukowych”, że istnieje związek między zdrowiem zwierząt a polami elektromagnetycznymi otaczającymi anteny.

 

Dzieje się tak, ponieważ wprowadzenie technologii 5G, która obiecuje jeszcze szybsze prędkości Internetu niż 4G, wywołało kontrowersje we Francji. Wiele anten zostało zniszczonych.

 

Jednak francuska agencja ds. zdrowia i bezpieczeństwa l'Agence nationale de sécurité sanitaire (Anses) wielokrotnie stwierdzała, że ​​współczesne badania naukowe pokazują, że anteny 5G „nie stanowią zauważalnego zagrożenia dla zdrowia, ponieważ wykorzystują częstotliwości bardzo zbliżone do poprzednich generacji komunikacji. "

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

TO PRAWDA!!!!!  „nie ma

TO PRAWDA!!!!!  „nie ma dowodów naukowych” ! bo nie robiono żadnych badań nad wpływem kolejnych G na organizmy żywe.

Wprowadzanie 4G i 5G oparto na badaniach nad 2G

Są za to liczne badania pokazujące szkodliwość wifi i innych zakresów fal radiowych.

Portret użytkownika jano24

Polski rząd wyłączył ok. 8

Polski rząd wyłączył ok. 8 000 hodowli tuczników, mamy teraz mięso -holenderskie ,niemieckie,duńskie - . Polski rząd Systematycznie wyłącza kopalnie bo polski węgiel truje a miał z wenezueli nie.
Polski rząd rozbroił Polskę na rzecz Ukrainy. Polski rząd ?

Portret użytkownika Endymion

Świnię od koryta tylko

Świnię od koryta tylko siekierą odetniesz, to jest znane od lat.. Boją się! Właśnie miałem rozprawę niejawną na temat mojego zażalenia, co do roztrzygnięcia, a raczej postanowienia sądu, który nie jest wyrokiem. Sędzia napisała, że postanawia zażalenie odrzucić bez jakiejkoliek argumentacji. To była jedyna i ostateczna możliwość słożenia zażalenia na postanowienie. Teraz muszę czekać na wyrok i dopiero na niego mogę składać zażalaenia.. państwo w państwie, a że boją się? Spróbujcie wygooglować facjatę sędziego.. wszystko usunięte, nawet zdjęcia dzielnicowych ze stron komend. Jak tak dalej pójdzie, to nawet nie będziesz wiedział jak wygląda polityk, bo wszystko utajnią. Sędzia, policjant itp. urzedas państwowy jest moim pracownikiem, a ja nie mam prawa wiedzieć jak Un wygląda?? Namordniki zamienią na kominiarki, zamaskowana swołocz pasożytów będzie dyktować nam prawo i je egzekwować, a w markecie z życzliwym uśmiechem nawet Ci pomoże, gdy upadnie Ci towar z wózka.. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Trup

Nie chodzi o 4G a 5G - tu

Nie chodzi o 4G a 5G - tu jest o tym sprostowanie:

 1. Raport Benjamina Fulforda 2022.05.31 (ciekawe)
  Raport Benjamina Fulforda 2022.05.31 (ciekawe)

   

 2. Red Pill News Wiadomości W Czerwonej Pigułce 08.06.2022
  Red Pill News Wiadomości W Czerwonej Pigułce 08.06.2022

   

 3. Raport Benjamina Fulforda 2022.06.09
  Raport Benjamina Fulforda 2022.06.09

   

  A jeśli chodzi o te anteny 5G to u nas montowali to w momencie kiedy te debile pozamykały lasy i szkoły kiedy jeździły te samochody z megafonami i pierdolili że srovid srandemia siedźcie w domu i odległość i noście maski stan zagrożenia sranie w banie - i właśnie wtedy żeby nikt nie widział montowali te anteny zwłaszcza blisko szkół i przedszkoli i skupisk ludzi. U mnie to nawet jest antena (dużo) pod samym placem zabaw dla dzieci - skandaliczne!

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika kolo21

Ale zobacz\ jaki to spisek

Ale zobacz jaka to zmowa jest. Tylko jedna lekarka z Polski głośno mówiła że srovid to bzdura. Reszta medyków brała kase i trzymała mordy w kubeł. Ile ludzi w tym siedziało i nikt nic o tym nigdzie nie napisał. Z lotem na ksieżyc tak samo było tyle że przy kontroli samego lotu była tylko mała grupka. Jak Małpia Ospa zaatakuję to historia sie powtórzy, medycy bedą szczepić i mordować a ludzie przyklaskiwać. Właściwie to już medycy mordują bo nie leczą a kasę potężną za to biorą. Pamiętam jak 2 lata temu gdy jechałem w nocy samochodem z chorą mamą do szpitala a tajniacy chcieli nas zatrzymać taranując nas swoim autem. Na szczęście chyba dostali ważniejsze zgłoszenie bo odpuścili. Tacy są polacy za kasę dusze sprzedadzą skurwysyny.

kolo21

Portret użytkownika inzynier magister

możliwe jest że z samolotów

możliwe jest że z samolotów rozpylających chemtrails są rozpylane pasożyty, które wdychamy i potem chorujemy na to co nam zapodali enwuowcy ! morgelony i inne dziwne rzeczy !

przypominam, że około 60% wszystkich zgonów, w tym z tak zwanych „przyczyn naturalnych”, wywołuje tylko jeden czynnik – pasożyty, powoli zjadające daną osobę od środka.

A więc pasożyty to przeważnie robaki, które mogą wywoływać brodawki, pojawiające się na skórze? Jak to możliwe, że mogą być przyczyną śmierci?

Tak naprawdę dużym błędem jest sądzić, że pasożyty to jedynie robaki. Istnieje ogromna liczba przeróżnych gatunków pasożytów, które mogą zamieszkiwać różne organy i wywoływać bardzo zróżnicowane konsekwencje. Ponadto robaki lub też helminty są całkiem groźne. Dosłownie niszczą jelita, które gniją i w rezultacie człowiek umiera. A nawiasem mówiąc, helminty są trudne do wykrycia i wyplenienia.

Oprócz nich istnieją tysiące pasożytów, które mogą żyć w wątrobie, mózgu, płucach, we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich natychmiast zaczynają agresywnie niszczyć ciało ludzkie. Inne pasożyty żyją niezauważenie do momentu, gdy ich liczba jest już tak ogromna, że ciało nie jest w stanie sobie z nimi radzić i człowiek umiera. Wywołują one szereg śmiertelnych komplikacji: atak serca, rak, marskość wątroby, zapalenie nerek, gnicie nerek itp.

Jednocześnie mogę z całą pewnością powiedzieć, że praktycznie każdy jest zarażony pasożytami. Problem polega na tym, że niektóre z nich bardzo ciężko zlokalizować. A gdy efekty zarażenia pasożytami stają się widoczne, lekarze próbują się ich pozbyć. Nawet w trakcie autopsji, obecność pasożytów trzeba potwierdzić specjalnymi testami. Przynajmniej w większości przypadków.

Jednym uniwersalnym objawem, który pozwala trafnie postawić diagnozę o obecności pasożytów w organizmie ludzkim, są brodawki.

 

Czy może Pani podać kilka konkretnych przykładów zarażenia pasożytami?

Mogłabym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale może skupię się na tych, które najlepiej obrazują zagrożenia, jakie niesie ze sobą zarażenie pasożytami.

1. Przypadek z dobrym zakończeniem. Pacjent narzekał na sporadyczne bóle brzucha. Badania pokazały, że całe jego jelita były po brzegi wypełnione robakami. Dosłownie przekopały tam sobie labirynt, zaczął się proces degeneracji tkanek, a pacjent stanął na krawędzi sepsy. Podczas operacji konieczne było usunięcie odcinka jelita, a robaki usunięto wraz z rozkładającymi się tkankami. Po tygodniu intensywnej terapii, pacjent poczuł się lepiej.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika emel

Pierwsze zdjęcie: zbiorniki

 1. Pierwsze zdjęcie: zbiorniki balastowe z wodą służące do modyfikowania środka ciężkości podczas testów samolotu B747: https://www.wired.com/2010/02/peek-inside-boeing-747-8/
 2. Awaryjne zrzucanie paliwa. Skrzydła samolotów pasażerskich zawierają zbiorniki z paliwem. Czasami zachodzi potrzeba zrzutu nadmiarowych ilości paliwa przed lądowaniem. Widać, że samolot przystępuje do lądowania, gdyż na zdjęciu widać odchylone spoilery używane do wytracania prędkości w powietrzu (lotki służące do przechyłu samolotu podczas skręcania znajdują się w dalszej części skrzydła i na tym zdjęciu nie są wychylone). Jeżeli któryś z pasażerów nakręcił taki klip video, to w szczególności musiał to być samolot pasażerki, więc w szczególności nie zawierał np. takich zbiorników, jak na pierwszym zdjęciu (lub trzecim, lub czwartym).
 3. Zdjęcie z wystawy samolotu z muzeum lotnictwa: https://www.museumofflight.org/aircraft/boeing-747-121
  Tutaj bezpośredni link, można samemu pozwiedzać wirtualnie ten obiekt: https://my.matterport.com/show/?m=qdygxmxU3PA
 4. Najprawdopodobniej Basler BT-67, czyli zmodyfikowany Douglas DC-3 (charakterystyczne prostokątne okna, których dzisiaj się już nie stosuje) ze zbiornikami dyspergatorów oleju. Faktycznie służy ten samolot do "oprysków", ale rozpryskuje się owe dyspergatory np. nad wodą po wycieku ropy naftowej, jak to było np. 2010 roku w Zatoce Meksykańskiej). Owe dyspergatory chyba są dość szkodliwe dla środowiska, jednak czasami się ich używa wybierając mniejsze zło: https://www.nbcnews.com/id/wbna37282611
 5. Samolot do tzw. zasiewania chmur: wlatuje się np. takim samolotem w chmury i emituje substancje, których celem jest wymuszenie opadu. https://archive.kpcc.org/programs/airtalk/2015/11/02/45043/the-strange-and-increasingly-popular-practice-of-c/
 6. Kondensacja pary wodnej w połączeniu z tubulencjami w śladzie aerodynamicznym (wake turbulence). 
Portret użytkownika Twój Szef

Ty a nie wiesz że niektóre

Ty a nie wiesz że niektóre rządy niekt©óych krajów już dawno przyznały się że spryskują coś z samolotów, te pajacu w kółko golony uaktualnij swoje targety bo przybredzasz, teraz masz atakować antyszczepów i antyukrów i antypisiorów.

Strony

Skomentuj