Francuski "Ryszard Petru", Emmanuel Macron, został kolejnym prezydentem Francji

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Trzeba przyznać, że udał się kolejny projekt polityczny słynnego "filantropa" George'a Sorosa. Jego faworyt, Emmanuel Macron, prawdopodobnie został kolejnym po Francois Hollande, prezydentem Francji.

Stało się, kandydat banksterów i międzynarodowego lewactwa,  został wybrany ósmym prezydentem w historii Francji. W sumie, według  sondaży, wygrał zdobywając 65 procent głosów obywateli Republiki Francuskiej. Niestety propaganda okazała się na tyle skuteczna, że ludzie uwierzyli, iż kandydat Rotschildów, Sorosa i lewactwa, wspierany bez cienia żenady przez byłego amerykańskiego lewackiego prezydenta, Baracka Obamę, jest jedynym dobrym kandydatem.

Polska będzie się teraz mogła przekonać czy podoba nam się polityka jaka obowiązuje w związku z wyborem jakiego dokonali Francuzi. Kandydat lewactwa i banksterów, 39 latek z kompleksem Edypa, będzie miał teraz okazję, aby dowieść czy rzeczywiście, jak zapowiadał, w ciągu pierwszych 30 dni urzędowania zdoła wprowadzić zapowiadane sankcje na Polskę.

Z drugiej strony jest to oburzenie na niskie płace w Polsce, determinujące przecież wybór miejsca produkcji dla międzynarodowych korporacji jak Whirpool, który ucieka z Francji do Łodzi w Polsce, musi chyba wynikać z troski miejscowych lewaków o los naszych drogich robotników, którzy pracują lepiej niż ich francuscy koledzy, a na dodatek za jedną piątą pensji miejscowego fachowca. Jeśli Emmanuel Macron sprawi, że francuskie korporacje będą płacić pracownikom w Polsce tak samo jak we Francji, to o żadnej konkurencji nie będzie mowy.

 

Oczywiście to marzenie ściętej głowy  i nigdy nic takiego nie nastąpi. Co do jednego można mieć jednak pewność. Nacisk na Polskę, w związku z odrzuceniem większości lewackich żądań formułowanych w ramach UE, raczej wzrośnie, ponieważ wicekanclerz Macron zrobi to co trzeba i skrytykuje kogo trzeba, aby tylko  poprzeć dążenia do hegemonii Niemiec.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Ella

Jackowski mówił, że będzie

Jackowski mówił, że będzie zamach na ważną osobistość, nie wiem czemu ale myślę że może chodzić tu o Macrona (zwłaszcza, że na okładce Economist 2017 to LePen wznosi się do góry, a Macrona na obrazku nie ma, więc byłam przekonana że to ona wygra wybory).

Portret użytkownika Bee

Brawo. Gratulacje. First Lady

Brawo. Gratulacje. First Lady ma dzieci i wnuki, wiec moze tak pokieruje nim, aby jednak pozytywna spuscizne po sobie zostawil. Moze faktycznie sprobuje polaczyc swoj sklocony narod, bo w przeciwnym razie znow wyjda na ulice...

Jednak czy powstrzyma spadek zwiedzajacych turystow o to jest pytanie...chyba stany skorzystaja, bo maja na pustyni kasyna z miejscami przypominajacymi powiew francuski...o ile dany turysta bedzie mial wize...czyli wracamy do pkt wyjscia...no i oczywiscie Pol, bo u nas bez zmian, spokojnie...poza tym jakby nie bylo niz demograficzny i elyty dbaja o to, aby nie zabraklo pracownikow...tylko czy dla wszystkich tej pracy starczy to niewazne...podoba mi sie, ze nasz Prez. W Afryce wspiera prod. Traktorow, czyli przemysl rodzimy, co sie przeklada na miejsca pracy dla afryk. Dzieki czemu nie musza emigrowac. Swoja droga skoro wielkie panst. zniszczyly kraje wsch. To gdzies ci ludzie musza uciekac i zyc. Badzmy dobrej mysli. Idzie ku dobremu. Dajmy szanse temu panu, moze postawi fran. na nogi, lub przynajmniej posadzi na doopii, skoro lezala przez ostatnie stany wyjatkowe...

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika mariusx78

Tak...., a teraz będziemy

Tak...., a teraz będziemy patrzeć jak Francja ginie powoli od środka. Nie żałuję tych idiotów, lecz martwię się o Polskę, ponieważ jak wszystko dookoła syf zaleje, to co będzie z nami? Jakieś mury Babilonu wybudujemy i odgrodzimy się od reszty? Ja wiem, że Polska "Mesjaszem Narodów" ale bez przesady. W sumie wystarczy, że u nas ukryte lewaki w "nowych formacjach" wrócą do władzy, a podzielimy los reszty Europy.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Przyszłe wybory w Polsce? PO

Przyszłe wybory w Polsce? PO zarżnięciu watahy w akcji Smoleńsk nr 2 w wyborach wystartuje Biedroń VS Sikorka, którego piastuje mama Apeublam czy jakoś tak. W drugiej turze wygrywa Sikorka-Bildberg-Rotschild. Co z tego że 60% głosów było nieważnych, a kogo to obchodzi! (Metoda prosta jak budowa cepa, właściwa osoba narodowo wybrana stawia drugi X na karcie i głos jest do kosza.) Coś tam jacyś ostatni żyjący polacy w tym wesołym burdelu nad Wisłą szumią że ''Polski'' PSL zapisał się w księdze rekordów Guinnessa w tej metodzie fałszerstw wyborczych opartej na nieważne głosy. A kogo to je? Bieeee? Na mój gust zdaje sooobie z tego sprawę 50 - 100 osób w skali całego kraju. Ważne żeby była wódka i kiełbasa w sklepie - to jest ważne. Reszta społeczeństwa leci PO trupach do koryta pełnego smakołyków GMO.

Portret użytkownika Kimbur

A Italczyki w łykend

A Italczyki w łykend ściągnęły z Libii kolejne tysiące nachodźców, głównie o bardzo ciemnej barwie skóry! Uniści mają ich przyjąć, zakwaterować, dać zasiłki i oczekiwać... kolejnych tysiąców ich pobratymców. Oto polityka takich jak Makron!

Portret użytkownika maniek00021

No i maja swojego lewaka tak

No i maja swojego lewaka tak wiec drzwi dla islamskich MORDERCOW stoja otworem ale szczerze mowiac juz mnie to nieobchodzi wazne aby u Nas w Polsce bylo wkoncu dobrze i spokojnie pamietajcie Jestesmy niesamowitym narodem i z kazda zaraza sobie zawsze poradzimy w tym z islamem pozdrawiam wszystkich rodakow.

Portret użytkownika WiZiR

 Inny kontekst wyboru nowego

 Inny kontekst wyboru nowego prezydenta Francji, z punktu widzenia co takiego dzieło się wcześniej we Francji i co może się dziać za kilka miesięcy .... EMMANUEL Jest to symboliczne imię Mesjasza, którego narodziny z Niewiasty zapowiedział prorok Izajasz jako znak opieki Bożej nad ludem wybranym (Iz 7,14). W Nowym Testamencie wypełnienie tego proroctwa, odniesionego do Chrystusa, zapowiedział Anioł, który objawił się Józefowi we śnie, by wyjaśnić: ??Nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki, albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadadzą imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od Jego grzechów?. A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie, powiedziane przez proroka: ?Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy Bóg z nami?? (Mt 1,20-23).         To określenie symboliczne dziecka, którego narodzenie miało być znakiem dla judzkiego króla Achaza. Znaczenie filologiczne tego imienia było jasne dla pierwszych tłumaczy Biblii hebrajskiej. W przekładzie proroctwa Izajasza (7,14) ograniczyli się oni do transkrypcji hebrajskiego Immanuel na grecki Emmanuel. Natomiast już w następnym rozdziale (8,8) oddano dosłowne znaczenie tego wyrażenia jako ”z nami Bóg”. W zależności od kontekstu znaczenie tego wyrażenia mogło się zmieniać, a mianowicie mogło być wyznaniem wiary, zawołaniem wojennym, okrzykiem trwogi lub aklamacją zwycięstwa (Jdt 13,11). W Nowym Testamencie Emmanuel to jednak imię szczególne, symboliczne. Nie jest ono jakimś drugim czy dodatkowym imieniem, lecz nazwaniem tajemnicy objawiającej się w Jezusie: ”z nami Bóg” (Mt 1,23). W osobie i działalności Jezusa odkrywamy nie tylko Jego związek z Bogiem, ale także relację Boga do nas. Ewangelia Mateusza uwydatnia tę prawdę o naszej bliskości do Boga w Jezusie - Emmanuelu. Innymi słowy, nasza bliskość do Jezusa jest koniecznym warunkiem bycia blisko Boga. Stąd brak wiary u współczesnych jest bolesny dla Jezusa: ”O plemię niewierne i przewrotne! Jak długo jeszcze mam być z wami; jak długo mam was cierpieć?” (Mt 17,17). Jedność między wierzącymi ma także znaczenie dla ich więzi z Bogiem, dlatego nie tworzy się horyzontalnie, nie jest jakimś płaskim braterstwem. Polega ona na autentycznej więzi z Jezusem: ”Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20).  W Starym Testamencie zwrot ”Pan z tobą!” (Sdz 6,12; 1 Sm 20,13; 2 Sm 7,3; 1 Krn 22,11.16) był skierowany do tych, którzy mieli do wykonania jakąś szczególną misję, aby zapewnić ich o Bożej opiece. Wszystkim rozpoznającym w Jezusie Emmanuela przekazane są ostatnie słowa Ewangelii św. Mateusza jako trwała obietnica: ”A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata” (Mt 28,20).

Ja nie jestem oczywiście tak obyty z tą biblią ale zamieszczone cytaty pochodzą z tej strony http://biblia.wiara.pl/slownik/67ea4.Slownik-biblijny/slowo/EMMANUEL

Strony

Skomentuj