Francuski polityk ujawnił tajny plan muzułmanów. Islam chce zapanować nad Europą i całym Zachodem

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Zmasowana imigracja do Europy nie jest zwyczajnym kryzysem. Przynajmniej od 2015 roku, mieszkańcy Afryki i Azji szturmują Europę i nikt ich nie zatrzymuje. Z czasem nabrano podejrzeń, że nie jest to spontaniczny ruch migracyjny, lecz dobrze zaplanowana inwazja, co znalazło właśnie potwierdzenie w dokumencie Organizacji Współpracy Islamskiej.

 

Jean-Frédéric Poisson, przewodniczący Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej, opublikował książkę pt: „Islam na drodze podboju Zachodu”. Francuski polityk opisał w niej dokument, który w 2000 roku został jednogłośnie zaakceptowany przez Organizację Współpracy Islamskiej, zrzeszającą 57 krajów muzułmańskich.

 

Strategia islamskich działań w kulturze poza światem islamu” to dokument, który został praktycznie niezauważony. Choć przyjęto go 18 lat temu, dotychczas jeszcze nikt nie zwrócił na niego uwagi, choć zawarto w nim plany podboju Europy i całego Zachodu.

Jean-Frédéric Poisson pisze, że ekspansja islamu w Europie jest częścią strategicznego planu Organizacji Współpracy Islamskiej, którą czasem określa się mianem „muzułmańskiego NATO”. Plan ten zakłada szerzenie prawa szariatu i wprowadzenie na Zachodnie „cywilizacji substytucyjnej”.

 

Jean-Frédéric Poisson twierdzi, że omawiany dokument sprzeciwia się globalizacji i wskazuje, że zdemoralizowany Zachód, który niszczy instytucję rodziny, dopuszcza narkotyki i pornografię dla młodzieży oraz traktuje człowieka jak towar, traci swoją dominację nad światem. Muzułmanie zamierzają więc stworzyć nową „prawdziwą cywilizację” i zaprowadzić swój porządek.

 

Działania podejmowane przez świat islamu widać doskonale w Europie Zachodniej – Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, gdzie powstaje coraz więcej meczetów, a społeczeństwa stają się coraz bardziej różnorodne (muzułmańskie). Podobnie jest przecież w Ameryce Północnej – w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Świat islamu prowadzi wojnę z cywilizacją zachodnią, choć nawet nie musiał jej wypowiadać i widać wyraźnie, że muzułmanie nie mają najmniejszych problemów w realizacji tego misternego planu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika polski alf

Wg mnie, Islam opanuje zachód

Wg mnie, Islam opanuje zachód Europy za 2-3 pokolenia. Imanowie islamscy otwarie mówią w meczetach o odbiciu ziem utraconych w XV wieku na terenie Hiszpanii. I tak zadecyduje demografia! Konrad Adenaur powiedział 60 lat temu: "Europa albo będzie chrześcijańska, albo jej w ogóle nie będzie". Wiedział, co mówi! W Europie zachodniej będą kalifaty - stary świat konczy się na naszych oczach!

Portret użytkownika Lisek

Niby tak a jednak nie...

Niby tak a jednak nie... ponieważ 70% imin chłopców urodzonych w Francji to typowe muzułmańskie imiona...

Nie możliwe aby 7 % muzułmanów było rodzicami 70% chłopców... coś się tu nie spina...   

Portret użytkownika Allah

NIc te kozo...cy nie zrobią

NIc te kozo...cy nie zrobią bez udziału białych jelit...te ćwierć inteligenty same nic nie są w stanie zrobić..wszystko co mają na tych pustyniach zaprojektowali i wybudowali biali...nawet broń mają od białych bo sami co najwyżej z łuku mogą postrzelać z wielbłąda,,

Portret użytkownika inzynier magister

Islamici są cwani !!

Islamici są cwani !! przejmują w podbitych państwach kulturę i religię, czyli najwazniejsze drogi do ludzkich dusz !!! U nas już wiadomio że PiSowcy przegrają kolejne wybory bo nie rozumieją tej zalezności ! "....miarą niepodległości, jej gwarantem jest narodowa kultura. Dlaczego PiS przegrał w miastach wybory samorządowe? Bo tam są galerie sztuki i teatry. I jeżeli ktoś nie rozumie tej zależności, to nigdy nie pojmie dlaczego teraz, w rocznicę stulecia odzyskania Niepodległości, Polska przegrywa w sercach i umysłach tak wielu jej obywateli.„Od historycznego koncertu Paderewskiego do sukcesu >Klątwy<” - tak w swoim podsumowaniu ostatniego stulecia widzi polską kulturę postkomunistyczny tygodnik „Polityka”. I to właśnie jest najlepszą miarą upadku hierarchii wartości, które przez wieki miały na celu czynić człowieka lepszym, a – niejako przy okazji – nam, Polakom dały siłę pozwalającą „wybić się na niepodległość”.Tymczasem jak Ojczyzna długa i szeroka, trwa dekonstrukcja polskiej kultury, a więc dekonstrukcja niepodległości. Realizuje się ten proces za pieniądze polskiego podatnika, bo odbywa się on przede wszystkim w instytucjach kultury zwanych publicznymi, a od czasów reformy administracyjnej państwa, niemal w stu procentach samorządowych, nie scentralizowanych. I tego nijak nie może zrozumieć tzw. prosty człowiek: jak to jest możliwe, że w teatrze można bezcześcić polskość, a w galeriach bluźnić przeciwko Bogu, a rząd nic z tym nie robi? Nie robi, bo formalnie nie może, a oprócz tego, kiedy już może (jak np. sprawa Starego Teatru w Krakowie, który bezpośrednio podlega pod resort kultury), to jakby nie chce…

Gliński i silna frakcja masońska w PiSie tak rozwalą kulturę że PiSowcy wylądująw rynsztoku historii ! Smile

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Joker

Jakby nie było wiadomo

Jakby nie było wiadomo duuuuuuzo wcześniej. I co teraz? Zwykli ludzie piszą o tym codziennie i nic. Może jak to ten polityk "Sam" odkrył, coś zacznie się wreszcie dziać. Tylko nie jak w Szwecji Smile

Portret użytkownika NoMail

mam na to kilka słów do

mam na to kilka słów do powiedzenia
łał no to odkrył Afrykę
łał no to odkrył Europę
lub lepiej
łał no to odkrył Afrykę w Europie...

wiem że mówi się Amerykę
tylko ze ludzie z poza nurtu bogaczy i medialnych szuj,
wiedzieli to od dawna tylko nikt nie słuchał niszy tam gdzie ludzie mówią bo przecież to bezpodstawne oskarżenia.
musi to być Polityk, Naukowiec, Uczony, Psycholog/Psychiatra lub inny Dr.habilitowany.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Bo dla nich i sympatyzujących

Bo dla nich i sympatyzujących z nimi mediów ważniejsze jest szukanie "tematów zastępczych", kreowanie fake news'ów i zamiatanie rzeczywistych problemów pod dywan. Najgorsze jest, że to co robią muzułmanie odbywa się za ich aprobatą.

Strony

Skomentuj