FRANCJA. Początek nie jest jeszcze taki zły!

Kategorie: 

internet

Powyższy tytuł to zdanie dotyczące Francji, jakie napisałem w artykule: „Europejski horoskop żartobliwy – rok 2015″. Dotyczyło ono zamachu jakiego islamiści dokonali w Paryżu na początku roku. To co wydarzyło się w nocy z 13 na 14 listopada w Paryżu to preludium do roku 2016.

 

Radykaliści islamscy wykorzystali radykalizację Europy. Aby wywołać jeszcze większy strach i utwierdzić nieprzekonaną część społeczeństw europejskich, iż radykalizacja Europy jest konieczna. Co z pewnością przełoży się na jeszcze większą wrogość do imigrantów i muzułmanów wszelkich odłamów religijnych. A to już woda na młyn islamistów.

 

Szczególnie w przededniu zbliżającej się zimy. Beznadziejność sytuacji w jakiej znajdują się imigranci i wrogość społeczeństw europejskich. Wywoła u nich ogromną traumę. I oto najbardziej chodzi islamistom. W takiej sytuacji najłatwiej łowić…, przyszłych zamachowców samobójców i żołnierzy gotowych wykonać każdy rozkaz przeciw „krzywdzicielom”. Jednak słowo krzywdziciele w cudzysłowie w tym przypadku to za dużo. Bo Europa jak najbardziej na nie zasłużyła.

 

Przyłączając się ochoczo do pomocy Amerykanom w rozpalaniu wojny na Bliskim Wschodzie. Europa sama sprowokowała swój los. W dodatku islamistom do Ameryki trudno się dobrać, bo morze zbyt szerokie. Szkoda, że chrześcijańska ponoć Europa zapomniała piękną naukę swojego nauczyciela. „Kto mieczem wojuje, ten od miecza zginie”.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Boghdan
Portret użytkownika Boghdan

Komentarze

Zapraszam na moj blog:

http://systemwkryzysie.blox.pl

Portret użytkownika Alien1974

Hello Everyone. Szkoda, ze

Hello Everyone. Szkoda, ze drogi Administrator umieszczajac ten artykuł, nie podaje źródła czy autora, a przeciez artykuł jest w cudzysłowiu. Choć artykuł jest umieszczony w całosci jest wyrwany z kontekstu wielu artykułów i daje zly wydźwięk. Ten artykuł pochodzi z blogu Piotra Pocieszyciela na Onet.pl bo Piotr Pocieszyciel na Facebooku to fałszywka ludzi zwiazanych z Klerem. Pozdrawiam. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Rodak

Autor  artykułu  dobrze

Autor  artykułu  dobrze  zauważył, że  aby  zakonczyc  terror  i  szerzenie  strachu  oraz  gotowości  do  odwetu, trzeba  zakonczyć  wojny  na  Bliskim  Wschodzie  i w  Afryce  pólnocnej, ale  czy  organzatorom  tego  terroru  w  sercu  Europy  o  to  chodzi ?
Myslę, że  nie  o  to chodzi  organizatorom i  finansistom tego  terroru, a  zależy  im na  tym aby  wywi=ołać wielki konflikt  w  Europie. Myslę  jednboicześnie, że  Europejczycy  nie  dadzą  się  nabrac  na  takie  akty  terroru  i  wymoga  zakonczenie  wojen  powodujących  excdus  tzw. uchodźców, który  jest  finansowany  przez  finansistów  i  organizatorów  tego  terroru.'
Ludzie  nie  dajmy  się  nabrac  na  te  gry  finansistów  prących  do wojny  w  Europie.

Portret użytkownika Dr Piotr

Artykuł bardzo słaby, szkoda

Artykuł bardzo słaby, szkoda to pisać i zamieszczać.
A co do zamachów, to sprawdziła się kolejny raz ten sam oklepany scenariusz-prowokacja, wykorzystywany przez żydowskie-bankstersko-korporacyjne NWO: wywołaj rozróbę, nagłośnij to i cały tępy świat pójdzie na wojnę ze wskazanym pzez "ekspertów" wrogiem.
Tak było dla przykładu:
1 - wciągnięcie USA do walki w I wojnie światowej - ztopienie statku pasażerskiego Lusitania z prawie 2000 amerykanów na pokładzie
2 - wciągnięcie Japonii do II wojny światowej - Pearl Harbour
3 - Wietnam - atak na amerykański niszczyciel USS Maddox
4 - WTC  bez komentarza
5 - prowokacja na maratonie w Bostonie
i wiele innych pomniejszych, które zawsze robione są według tego samego schematu, a ludzie to bezmyślnie kupują.
Jak k***a można uwierzyć w bzdurę, ż terrorysta samobójca ma przy sobie paszport podcas zamachu, to jest wręcz żałosne, ale ludzie i tak w to wierzą i to boli jeszcze bardziej. A już mega-absurdem było znalezienie paszportu terrrorysty pod gruzami WTC i ludzie też to kupili!
Kurde, to genialne i żałosne jednocześnie...pod wpływem zabicia kilkudziesięciu osób, nagle cała Europa da się ogłupić i pójdzie realizować amerykańskie plany i politykę na Bliskim Wschodzie...po prostu masakra! A amerykańce już liczą przyszłe zyski z obalenia rządu Syrii i potem Iranu, zyski z handlu bronią oraz miliardy baryłek ropy do wydrenowania.
Dodatkowo,pod wpływem tego bzdetnego ataku we Francji, sami poprosimy o odebranie nam resztek prawa, godności i prywatności w imię walki z terroryzmem. Na koniec tylko w ciągu najbliższych kilku lat zachipują nas i zlikwidują papierową gotówkę i gotowe. W tle będzie szła masowa depopulacja każdym możliwym sposobem, dla uzyskania ludzkiego stada o założonej wielkości, idealnej dla NWO.

Strony

Skomentuj