Fox News przeprasza George'a Sorosa za zarzut o zdradę Żydów podczas Holokaustu

Kategorie: 

Źródło: internet

Gospodarz sieci Fox Business Network przeprosił finansistę Georga Sorosa, po tym jak kongresmen zasugerował podczas udzielanego wywiadu, że miliarder jest Żydem i zdradził Żydów podczas Holokaustu.

Republikanin Louie Gohmert z Teksasu, który nie jest Żydem, udzielał w czwartek wywiadu Stuartowi Varneyowi w Fox Business Network. Gohmert podczas rozmowy oskarżył Sorosa o zdradę Żydów podczas Holokaustu. Varney nie zakwestionował oskarżeń i skierował rozmowę na temat, który miał być przedmiotem dyskusji.

 

Podczas kolejnej transmisji na żywo Varney wygłosił przeprosiny na antenie, mówiąc, że „w ciągu ostatniej godziny jeden z naszych gości, kongresman Louie Gohmert, z jakiegoś powodu zrobił wszystko, aby strofować George'a Sorosa, wygłaszając niepotwierdzone i fałszwywe zarzuty przeciwko niemu. Chcę wyjaśnić, że te poglądy nie są podzielane przez twórców programu ani przez nikogo z Fox Business."

 

Gohmert powiedział w wywiadzie: „George Soros jest Żydem, ale mało kto wie o szkodach, jakie zadał Izraelowi i fakt, że zwrócił się przeciwko Żydom i pomagał przejmować ich własność, którą posiadali".

 

Soros, główny zwolennik spraw liberalnych, stał się popularną „czarną owcą” dla prawej strony. Wypowiedzi Gohmerta mają być echem oskarżeń krytyków Sorosa o jego finansowanie ruchów lewicowych i obrońców praw człowieka w Izraelu. Zwolennicy Sorosa mówią o „bezpodstawnych zarzutach”. Niektórzy twierdzą, że Soros współpracował z nazistami jako żydowski nastolatek na Węgrzech podczas Holocaustu. Soros, który miał 13 lat w 1944 r., przeżył Holocaust pod opieką węgierskiego urzędnika, którego praca obejmowała rzekomo tylko inwentaryzację skonfiskowanej własności żydowskiej.

 

W odpowiedzi na wywiad National Council of Young Israel napisał na Twitterze: „Co @replouiegohmert powiedział zostało oparte na tym wywiadzie w/60 minutes. Soros własnymi słowami wyraźnie sugerował, że pomagał konfiskować żydowskie mienie podczas Holokaustu, podając się za nie-Żyda i mówiąc, że nie czuje się winy w związku z tym”.

 

Teraz Soros tłumaczy, że był tylko dzieckiem i nie miał wpływu na przejmowanie mienia i nieruchomości, dlatego nie czuje się winny. Wielu uważa, że oskarżenia są bezpodstawne i nie wolno oczerniać dziecka, ocalałego z Holokaustu.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Takie kwestie to chyba mogą

Takie kwestie to chyba mogą sobie "bracia w wierze" na własnym podwórku załatwiać. Żyd żydowi oka nie wykole. Podobnie jak q... q.... łba nie urwie. Poza tym żydowskie prawo mówi, że każdy żyd jest uniewinniony wobec wszystkich, jeżeli tylko powie przed ichnim sądem, że działał w obronie własnego życia.

Różnie to z tym bywa, bo jak komendant getta warszawskiego (Rumkowski zdaje się nazywał) wydawał swoich braci jak czapla, która oszukała wszystkie rybki w jeziorze, to mu potem współwięźniowie w Auschwitz dali nagrodę. Wkładali go żywcem do pieca nogami do przodu, żeby dłużej się smażył. "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie".

To i niech sami się wewnętrzenie najlepiej sądzą. Co nam do tego?

Dla reszty świata Soros to ku..s i tyle.

Portret użytkownika inzynier magister

Soros rządzi Farncją poprzez

Soros rządzi Farncją poprzez makrona a makron rządzi polskojęzycznym rządem pisowców co to wykonują wszystko w podskokach ! "„premier Mateusz Morawicki wręczając dymisję polskiemu ministrowi środowiska prof. Janowi Szyszko powiedział, że czyni tak, gdyż domagał się tego prezydent Francji Emmanuel Macron”. Szef polskiego rządu zapytany przez zdymisjonowanego szefa resorty, dlaczego prezydent Francji decyduje o usunięciu go ze stanowiska do dzisiaj nie uzyskał odpowiedzi w tej sprawie.– Decyzja zapadła poza Polską. Notabene nie tylko ta – powiedział prof. Piotrowski. – Przypomnijmy jak rząd Polski pod przewodnictwem wspomnianego premiera wycofywać się zaczął z przyjętych zmian legislacyjnych. Nie, nie sam! Decyzje zapadały gdzie indziej – podkreślił i podał przykłady tego typu działań rządzących, m.in. ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej na mocy której ścigać i karać miano osoby oraz instytucje kłamliwie oskarżające Polskę o udział w Holocauście."

ten rząd to jest specjalnioe przygotowana brygada masońskich pachołków, przecież ten ciamajdo putowicz to jakiś zart iluminatów ! Musimy organizować marsze różańcowe Maryji i prosić koronką do Miłosierdzia Jezusa o zmiłowanie się nad Polską bo nas wykoncząte czary diabelskich masonów !

Nowak, Lipiński - Czy rząd PIS-u klęczy przed lobby żydowskim? 11.12.2018

https://www.youtube.com/watch?v=cUg70kkDriU

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj