Fluor niczym neurotoksyna - powoduje choroby psychiczne i obniża iloraz inteligencji

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
W niektórych krajach świata wciąż panuje fałszywe przekonanie o absolutnie dobroczynnym wpływie fluoru na zdrowie społeczeństwa. Amerykańskie Centra Prewencji i Kontroli Chorób (CDC) opisują fluoryzację wody pitnej jako jedno z największych osiągnięć 20 wieku w kwestii ochrony zdrowia. Jednak dziś z całą pewnością możemy stwierdzić, że fluor jest bardzo szkodliwy, na co wskazują najnowsze badania naukowe.

 

Zwolennicy dodawania tego pierwiastka chemicznego do wody pitnej twierdzą, że ma on korzystny wpływ na nasze uzębienie i zwalcza próchnicę. Być może jest to możliwe do osiągnięcia ale tylko gdy człowiek przyjmuje bardzo niewielkie ilości fluoru. Fluoryzacja jest zresztą i tak ryzykowna, gdyż środek ten jest wszechobecny i łatwo go przedawkować. 

 

Wiele państw świata, np. Izrael, postanowiło zrezygnować z tej niebezpiecznej praktyki. Stwierdzono po prostu, że dodawanie tego pierwiastka do wody pitnej jest raczej niekorzystne dla zdrowia społeczeństwa i w zasadzie nie pomaga w ochronie zębów. Minister Zdrowia Yael German wskazała na dane Światowej Organizacji Zdrowia, z których wynika, że uzębienie mieszkańców innych regionów poprawia się, choć fluoryzacja jest tam zakazana.

 

Badania naukowe sprzed ostatnich lat wskazują, że nadmiar fluoru w organizmie człowieka prowadzi do choroby szkliwa zębów, zwanej fluorozą. Uczeni z brytyjskiego Uniwersytetu Kent powiązali zbyt duże ilości spożywania tego pierwiastka z niedoczynnością tarczycy. Wielu badaczy ostrzega przed jego negatywnym wpływem na nienarodzone dzieci. Fluor może prowadzić nawet do uszkodzenia rozwijającego się mózgu.

 

Prestiżowe czasopismo medyczne The Lancet oficjalnie sklasyfikowało fluor jako neurotoksynę i postawiono go na równi z ołowiem, rtęcią metylową, arsenem, toulenem i PCB (Polichlorowane bifenyle). Autorzy badań wykazali, że fluoryzowana woda wręcz obniża iloraz inteligencji u dzieci. Zresztą do podobnych wniosków doszło już wielu badaczy. Jest to zatem bardzo niepokojąca informacja.
"Naszą największą obawą jest to, że dzieci z całego świata narażone są na nierozpoznane toksyczne substancje chemiczne, które po cichu obniżają inteligencję, zaburzają zachowania, ukrócają przyszłe osiągnięcia i niszczą społeczeństwa. Prawdopodobnie najbardziej dotyczy to krajów rozwijających się" - stwierdzono na łamach czasopisma The Lancet.

Naukowcy ostrzegają, że neurotoksyny, do których zaliczony został fluor, prowadzą do niebezpiecznych chorób psychicznych, np. do autyzmu, zespołu nadpobudliwości psychoruchowej i powodują trudności w uczeniu się. Mamy już wystarczające powody aby uznać fluoryzację wody za szkodliwy proceder, który stosowany jest głównie w Stanach Zjednoczonych i Irlandii. Należałoby więc jak najszybciej zakończyć to niepotrzebne zatruwanie społeczeństwa.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/dodawany-wody-fluor-jest-neurotoksyna-ktora-wywoluje-szereg-chorob-obniza-iq

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kasia

Już od dawna wiadomo, że

Już od dawna wiadomo, że fluor wcale nie jest taką porządaną substancją w paście.. Może w pastach do zębów dla dzieci ma jeszcze jakiś sens, ale w pastach dla dorosłych? Pasta do zębów bez fluoru już od paru lat jest używana w moim domu, polecona zresztą przez moją dentystkę.

Portret użytkownika Rodak

Fluor  jest  dodawany  jako

Fluor  jest  dodawany  jako  trucizna  na  szczury  we  wszystkich  postaciach, a  więc   niektórzy  uważają, że  ludzie  są  jak  szczury  i należy  ich  tępic  tymi samymi  metodami. To są  poglądy psychopatów  z NWO  i  Iluminatów, którzy  uważają sie za  Bogów.
Zamiast  otwarcie  prowadzić  akcję  ograniczania  rozrodczości prowadza  ciche  wojny  z  ludzkościa  od  zarania  dziejów, a  ludzkośc  rozrasta  się, szczególnie  w  rejonach  wielkiej  biedy, gdzie obowiązuje  zasada, że  w  biedzie rodzi się  dużo osobników (również  wśród  zwierząt), bo  jakis  procent  przeżyje  i  zachowa  geny , które  będą  podstawą  zachowania gatunku  i  osobnicze.
Można  przeżyć  bez  wody i  jedzenia, jeżeli  jest  się  nauczonym  takiego  życia, ale  powszechnie  nie  jest to  praktykowane i  ci ,którzy uważaja, że  bez  wody  można  żyć  są  raczej  mordercami  lub  wyzutymi  z  sumienia  osobami.

Portret użytkownika kalafior

Fluor swietnie sie sprzedaje

Fluor swietnie sie sprzedaje poniewaz jego pozyskiwanie jest bez ponoszenia zadnych kosztow. To produkt uboczny w procesie produkcji aluminium, ktorego utylizacja musiala by byc zwiazana z kosztami. Zamiast placic za utylizacje jeszcze udaj sie ja wciskac konsumentom.

Portret użytkownika ajas

Dobry do czyszczenia zębów

Dobry do czyszczenia zębów jest siwak (miswak), to takie gałązeczki z drzewa arakowego. W Polsce idiotyczna cena kilkunastu złotych za jeden patyczek, ale jeśli ktoś jeździ na wakacje do Maghrebu, to może sobie przywieźć zapas. Tam w przeliczeniu na złotówki, to ok. 70 groszy

Portret użytkownika doktormózg

Fluor po raz pierwszy na

Fluor po raz pierwszy na masową skalę używany był przez nazistów w obozach koncentracyjnych.
 
Fluor jest głównym składnikiem trutek na szczury.
Fluor jest głównym składnikiem Sarinu, silnie toksycznego gazu.
Fluor niszczy mózg (gromadzi się w szyszynce), kości, narządy i powoduje raka.
 
" substancja ta była po raz pierwszy na masową skalę używana przez nazistów. Podczas II wojny światowej, setki tysięcy niewinnych ludzi trafiły do niemieckich obozów koncentracyjnych. Hitlerowska machina zagłady wymagała znalezienia łatwego sposobu, który umożliwiałby całkowite kontrolowanie zachowania więźniów, żyjących w pełnej świadomości, że są skazani na śmierć.
Pranie mózgu
Potwierdzono, że często podawane, nawet bardzo niewielkie dawki fluoru wpływają na działanie mózgu i sprawiają, że podtruci nim ludzie są bardziej ulegli i podatni na manipulację (badania przeprowadzone niedawno w Polsce przez GIS potwierdziły, że fluorki wpływają na układ neurologiczny). Znając te specyficzne właściwości substancji, zarówno niemieccy, jak i rosyjscy komendanci obozów koncentracyjnych dodawali fluor do wody pitnej.
Wpływ fluoryzowanej wody na psychikę zrobił naprawdę wielkie wrażenie na oficerach wywiadu niemieckiego i rosyjskiego. Substancja została uznana za idealne narzędzie do sprawowania kontroli nad podbitymi narodami. Wobec rychłego zwycięstwa, którego spodziewali się Niemcy, firmie I.G Farben z Frankfurtu, znaczącego producentowi substancji chemicznych, zlecono masową produkcję fluoru dla obozów śmierci oraz innych, równie zbrodniczych celów.
Kontrola umysłów
Zaraz po zakończeniu wojny władze amerykańskie wysłały do Niemiec Charlesa Eliota Perkinsa - chemika, patologa i fizjologa - żeby zbadał opracowane przez nazistów metody kontroli umysłów z wykorzystaniem fluoru. Śledztwo Perkinsa przyniosło szokujące rezultaty. Według jego raportu ?po tym, jak naziści wkroczyli do Polski, sztaby generalne Niemiec i Rosji wymieniały się rozmaitymi pomysłami naukowymi i militarnymi (?). Bolszewicy uznali system masowej kontroli poprzez dodawanie leków do wody jako idealnie nadający się do realizacji planów skomunizowania świata (?)?. Perkins w swoim raporcie nie wspomniał o bezpośrednim udziale wywiadu alianckiego w projekcie globalnej kontroli ludzkich umysłów. Jeśli jednak bliżej przyjrzeć się działalności I.G. Farben, na jaw wychodzą pewne zastanawiające powiązania niemieckiej firmy z zachodnim kapitałem."
http://gramzdrowia.pl/wasser/trinken/cala-prawda-o-fluorze.html

Portret użytkownika beka

Na szczęście motłoch nie

Na szczęście motłoch nie będzie decydował co można dodawać do wody pitnej, po odsianiu krzykaczy, należy wodę reglamentować, po to by by spełniała funkcję przywileju lub nagrody i całkowicie wyrugować błędny pogląd o rzekomej niezbędności do przeżycia.

Portret użytkownika Rodak

Jesteś  przedstawicielem  NWO

Jesteś  przedstawicielem  NWO  i  oczekujesz  depopulacji, jeżeli tak  to  jesteś  chory  na  psychopatie  , tak jak  szef Nestle.
Trzeba  racjonalnie  gospodartować  wodą, a  nie  wyzywac  tych którzy  widzą  szkodliwoścd  dodawania  trucizn  do  wody.

Portret użytkownika beka

Depopulacja jest niezbędna i

Depopulacja jest niezbędna i nieunikniona, jest przy tym mało istotna acz rozumiem irracjonalny opór jaki może w umysłach wywowływać, zdradzę ci jednak mały sekret - problem z śmiercią, mają jedynie umierający. Uwierz mi, fluor leczy i oczyszcza, nierozumiem jednak dlaczego sądzisz, że ma leczyć i oczyszczać tych, którzy go zażywają? Wielkie Ja zakrywa WIelkie Sprawy.

Portret użytkownika vwaski

Dobry wieczór, widzę tu

Dobry wieczór, widzę tu dyskusje o paście do ząbków... Mogę polecić bezfluorowa, tania pastę ~ 3zł, zwie się "Herbal" (zielone napisy) firmy jeśli pamiętam rebi-dental? Kupiłem ją w szfabskim kauf-cwel-landzie. Podobno jakaś indyjska, himalajska receptura? Chwalą ją też za pozytywne działanie na dziąsła. Sam dopiero walczę z pierwszym opakowaniem, ale najważniejsze że jest bez fluoru. A i tubka niewielka, ale za tą cenę... Pozdrawiam ciepło!

Portret użytkownika smith

Taaaa, fluor trucizna.

Taaaa, fluor trucizna. Ritalin na ADHD to zbawienie, o świństwach na autyzm już nie wspomnę. A o medykalizacji terminu "nieumiejętność uczenia się" też elaboratu raczej nie napiszę.
Kocham prawdy koncernów i chwalebny sponsoring prestiżowych pism medycznych. Wszystkim chodzi o kultywację zdrowia, a medycyna żyje z leczenia, nie z tworzenia diagnoz.
U.S. Pharma jako pomiot IG Farben niech trzyma się z daleka od dzieci. W USA psychiatrów dziecięcych boją się także i rodzice. To że ktos stwierdził, że fluor to trucizna, nie znaczy że zależy mu na zdrowiu. 
Fluor fluorem, niech lepiej zajmą się herbicydami wszczepianymi bezpośrednio do ziaren zbóż.
 

Strony

Skomentuj