Fizycy milczą 1076 dni. Model atomu 31.

Kategorie: 

images.google.com

Dziś mamy piękny i uroczysty dzień inauguracji roku szkolnego Wink Jedni się cieszą, inni z mniejszym entuzjazmem dzielą radość a są i tacy którzy nie cieszą się wcale. Wydatki i dylemat z doborem i zakupem materiałów edukacyjnych są sporym utrapieniem biorąc  pod uwagę ceny jak i zawartość merytoryczną której jednak coraz rzadziej poświęcamy swą uwagę. Aby dobrze przywitać ten początek września warto by wspomnieć o tej drugiej stronie medalu.

Otóż od jakiegoś czasu, a konkretnie od 1076 dni, trwa dziwna zmowa milczenia zarządzona przez naszych najbardziej wyedukowanych mentorów nauk ścisłych - fizyków. Temat jest o tyle ciekawy, że w kwestii tego odkrycia milczy ponad 300 naszych prestiżowych naukowców. 
 
Problem tyczy się budowy atomu według teorii  "modelu 31". Pierwsze badania ów modelu zapoczątkowano ok. 100 lat temu, rozwinięte i dokończone przez współczesnych naśladowców. Integralną częścią tego modelu, jego zwieńczeniem są fundamentalne wyniki badań fizyków wykonane w zeszłym wieku. Jak można przeczytac na witrynie www.model31.pl 
Chodzi o pierwsze energie jonizacji atomów poszczególnych pierwiastków układu okresowego. Energie te, po przeliczeniu ich na odległość elektronów walencyjnych od jądra (wg klasycznego wzoru wynikającego z prawa Coulomba) wykazały, że w budowie atomów panuje niewyobrażalny porządek, ład i harmonia.
Z rozkładu elektronów walencyjnych w atomach widać między innymi, na czym polega tworzenie okresów w układzie okresowym pierwiastków, gdzie jest właściwe miejsce wodoru w tym układzie, dlaczego takie a nie inne miejsce zajmują w nim metale przejściowe, lantanowce, czy aktynowce. Z tego ładu i harmonii nie „wyłamał” się ani jeden z 92 elektronów walencyjnych pierwiastków układu okresowego, czyli ani jedna z 92 zmierzonych przez fizyków wartości energii jonizacji nie przyjęła odbiegającej od schematu wartości.
 
Ten niesamowity porządek w rozkładzie elektronów walencyjnych w MODELU 31 stał się widoczny, dopiero po rozdzieleniu protonów w jądrach atomowych na parzyste i nieparzyste. Wydaje się to proste, ale przez sto lat nikt nie wpadł na taki pomysł. Autor niestety też nie doznał olśnienia.  Udział autora w stworzeniu rozkładu elektronów walencyjnych w MODELU 31 jest zerowy. Jest to od początku do końca „dzieło” fizyków. Rozdział protonów na parzyste i nieparzyste wykazał taki sam niewyobrażalny ład i porządek w budowie dowolnego atomu. 
 
Czemu zatem ma służyć ta zmowa milczenia? Czy nie próbuje się utrzymać ludzkość w ryzach starego sprawdzonego schematu poprzez utrzymanie status quo "naszego" programu nauczania i wiążących się z tym zmian niemalże w każdej dziedzinie życia. Utrzymanie swej naukowej posady byłoby całkiem racjonalnym wytłumaczeniem tego zachowania.
Skoro świat na płaszczyźnie atomowej jest idealnie "poukładany" to to samo dzieje się w każdym kierunku...czy subatomowym, czy galaktycznym. Warto też zwrócić uwagę na co mamy pożytkować swoją energię bowiem głupotą jest dawać wciskać sobie ciemnotę za swoje własne pieniądze.
 
materiał pochodzi ze strony
 
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
Opublikował: zeta_reticuli
Portret użytkownika zeta_reticuli

Komentarze

Portret użytkownika Riese

Nie martwcie się. Era

Nie martwcie się. Era zakłamania i skostniałej nauki chyli się ku upatkowi. Cała masoneria, illuminaci i reszta dziadostwa wie, że ich dni są policzone. Ich NWO to tylko teoria na papierku, która nie ma szans zaistnienia. Podobnie jak żaden do tej pory ustrój, rzekomo uszczęśliwiający ludzkość. Oczywiście będą jeszcze robić wszystko co się da, by zatrzymać tę nadchodzącą falę przemian. I może faktycznie jeszcze jedno pokolenie odczuje tego skutki. Ale świadmość wśród ludzi wbrew pozoru zatacza coraz większe kręgi . Powstaje niesamowita ilość wolnych i oddolnych inicjatyw, w które zaangażowane są tysiące osób. To zjawisko się rozszerza. Ludzie się łączą i zaczynają docenić siebie i swoją role na ten planecie. Zaczynają też rozumieć, że życie to coś więcej niż upostaciowany stan, który chwilowo odtwarzają. Na prawdę ludzkość się budzi. Ale o tym nie dowiecie się z tv bądz gazet. Musimy być cierpliwi. Musimy być szczerzy. Pamiętajmy o własnych sercach. O energii miłości w nich zawartej. To nasza największa siła i atut.

Portret użytkownika zerg

Przekazy pozostawione nam

Przekazy pozostawione nam przez starożytnych, były czymś więcej…niż tylko przepowiedniami ogólnoświatowego rządu, czy Nowego Porządku Świata. Rząd w tym formacie jaki mamy obecnie we wszyskich państwach  , to dla wyższego poziomu świadomości atawizm przypisany do społeczeństw posługujących się wiedzą zgromadzoną  przez poszczególnych ludzi w sposób subiektywny, a więc uwarunkowany czynnikami wewnętrznymi , zewnętrznymi, podatny na sugestie innych . Na tym poziomie  brak jest dostępu do świadomości zbiorowej, a więc uniemożliwia to zweryfikowanie własnej wiedzy, doznań czyli poznania prawdy obiektywnej.Jeden ze starych przepisów na przejęcie kontroli nad czymś, czego nie można pokonać, to przyłączenie się do takiej działąlności. Wtedy bierze się tę idę , stopniowo dodaje kilka na pozór zgodnych z nią punktów dopasowywując do własnych wymogów i staje się jej zagorzałym zwolennikiem. Pozostaje znaleźć kilku gorliwych wyznawców i po dopowiednio długim czasie wyznawcy nawet nie zauważą kiedy wpadli z deszczu pod rynnę.Powoływanie się na rząd światowy na NWO jako efekt,  czy oznakę wejścia na wyższy poziom świadomości , w tym zestawieniu jakie wkleiła  Ozyrys, to wynik czyjejś manipulacji. To właśnie ci z pod znaku NWO chcą utrzymać obecne status quo , ponieważ daje im to nieograniczoną wprost władzę nad całą Ziemią i to oni usiłują blokować wszelkie możliwości przejścia ludzi na wyższy poziom świadomości.Nie trzeba dodawać , że ci którzy już osiągnęli czy  osiągną wyższy poziom świadomości nie będą chcieli korzystać z "pośrednictwa" tych od Nowego Porządku Świata , nie zechcą dla nich pracować. Ten wyższy poziom wyklucza ten niższy, w którym istnieje władza nad drugim człowiekiem umożliwiająca całkowite zdominowanie i przekształcenie go w element własnej pozycji.  

Portret użytkownika skowron

Żaden szanujący się fizyk nie

Żaden szanujący się fizyk nie będzie prowadził polemiki z inicjatywy własnej. Świat nauki ma dobrze utarte ścieżki prezentacji naukowego dorobku i wystarczy się ich trzymać, a nie robić pretensjonalne wpisy na stronie www. Zaprezentowana "teoria", to nie nauka, tylko bełkot. Tak po prostu bełkot. Poszczególne słowa, czasem fragmenty coś znaczą, ale jako całość nie mają żadnego sensu.

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

cyt " Zaprezentowana

cyt "
Zaprezentowana "teoria", to nie nauka, tylko bełkot. Tak po prostu bełkot. Poszczególne słowa, czasem fragmenty coś znaczą, ale jako całość nie mają żadnego sensu.
"
 
czy Kolega ma na myśli Teorie Kwantowe, w których dwóch fizyków rzadko dochodzi do konsensusu?  Smile
 

Portret użytkownika ozyrys

zaraz po przeczytaniu

zaraz po przeczytaniu artykułu -natrafiłam na ten !!!Wklejam w całości ,bo wiem ,że nie każdy klika w linki -odpowiedź dla sceptyków w pigułce:)))))i odpowiedź- dlaczego jestem taką fanką i propagatorką regulacji fal milimetrowych w naszym organiźmie.Otóż prawidłowa częstotliwość jak wielokrotnie podkreślałam to 7 Hz !!!!!częstotliwość jądra Ziemi i...wszechświata!!! ,a Rga pomaga nam tą częstotliwość dostroić ,a teraz tekst,który wyjaśnia wszystko!!!!    "Iluzja czy rzeczywistość? Codzienne życie postrzegane przez nasze 5 zmysłów nie jest rzeczywistością.Fizyka kwantowa pokazała, że przestrzeń i czas to iluzja postrzegania.Dlatego nasze ciała nie mogą być prawdziwe jeśli zajmują przestrzeń.W 1909 roku na uniwersytecie w Manchesterze Ernest Rutherford…przeprowadził doświadczenie ukazujące wnętrze atomu.Naukowcy byli zszokowani tym, że atom jest niemal w całości pustą przestrzenią.Powstało pytanie: Jak ten pusty atom tworzy materialny świat dookoła nas.Nasza prawdziwa świadomość nie znajduje się w głowie ani w naszych ciałach.Ale iluzja naszych indywidualnych ciał|i ciągła dezinformacja…o naszym prawdziwym pochodzeniu stworzyła koncept,że wszyscy myślimy niezależnie.Dzięki temu nieporozumieniu, wydaje się niemożliwe udowodnić naukowo:telepatii, sprzężenia umysłów, medium i innych fenomenów…polegających na przesyłaniu informacji bez fizycznej komunikacji.Ale jeśli zrozumiesz, że istnieje duchowe powiązanie…pomiędzy wszystkimi rzeczami we wszechświecie,a my jesteśmy częścią jednej boskiej świadomości,to żaden fenomen nie będzie niewytłumaczalny.To proste zrozumienie wypełnia luki współczesnych religii…wyjaśnia reinkarnację, deja-vu, przewidywanie przyszłości…i każde wydarzenie kiedykolwiek doświadczane przez ludzkość.Pusta materia stanowiąca podstawowy budulec widzialnej egzystencji…jest budowana i modelowana poprzez intencje.To oznacza, że świadomość kształtuje naszą rzeczywistość.Zrozumiałe, iż dla większości wydaje się to trudne do zaakceptowania.We współczesnych czasach jesteśmy od dziecka uczeni…jak myśleć racjonalnie i intencjonalnie.Jest to lewo-półkulowa metoda edukacji czyniąca więcej szkody niż się wydaje.Lewa półkula odpowiada za: logikę, detale, fakty, wzory…praktyczność, naukę i matematykę.Prawa półkula odpowiada za: uczucia, intuicję, symbole, obrazy,podejmowanie ryzyka, filozofię i religię.Dzięki nieustającemu wpływowi rządu na program nauczania…kolejne pokolenia młodych są zmuszane do koncentrowania się tylko…na faktach, figurach i liczbach.Powtarzanie wykorzystywane jest aby podświadomie…trenować dzieci w przyswajaniu programu.Dzieci nie nagradza się za kwestionowanie tego, czego są uczone.Są za to wyśmiewane.Dzieci, które ślepo akceptują informacje jako prawdę…i przywołują ją na komendę podczas sprawdzianu,później podejmują decyzje w rządzie o naszym prawie,w medycynie, biznesie…i na każdym innym wpływowym stanowisku.Najbardziej szkodliwym efektem odejścia od holistycznego pojmowania…całym mózgiem i myślenia tylko lewą półkulą jest stłumienie aspektu żeńskiego.Każdy mężczyzna i kobieta ma żeńskie i męskie aspekty.Nie ma to nic wspólnego z mężczyzną czy kobietą.To aspekty lewej i prawej półkuli.Yin i Yang, czarne i białe, jasne i ciemne, oraz inne dualizmy.Oba są istotne dla naszego duchowego i fizyczne zdrowia.W starożytnym Egipcie to kobiety rządziły tronem.Mężczyźni, których wybierały na męża zostawali faraonami.Obrazuje to tradycję Bogini którą zniszczono…by wprowadzić społeczeństwo patriarchalne,zdominowane przez mężczyzn i widoczne we wszystkich głównych religiach.Stłumienie aspektu żeńskiego i zmuszanie ludzi do myślenia lewą półkulą…zamknęło ludzi na naturalną zdolność czucia ziemskiej, kosmicznej i osobistejenergii.Tradycje szamanów, magików, uzdrawiaczy i innych stały się nielegalne iośmieszane.Traktuje się je jako fantazje filmów hollywoodzkich…Każda religia tłumaczy, że jesteśmy dziećmi Boga i mamy jego cząstkę w sobie.Jeśli wymażesz antropomorficzne pojęcie Boga i załapiesz,że Bóg to nic więcej jak duchowa sieć łącząca wszystkie rzeczy,wszystkie teksty religijne nabiorą sensu.Nasze ciała to tylko statki przenoszące nasze dusze…zbierające doświadczenia dla boskiego umysłu.Tak właśnie jest możliwa ewolucja.Naukowo udowodniono, że wszystkie gatunki…rozwijają się w bardziej złożone istoty.Pamięć gatunkowa wszystkich istot pozwala nowo narodzonym istotom…automatycznie znać szczegółowe nawyki, których matka nie musi ich uczyć.Tak więc ta wiedza pozwala gatunkom rozwijać się w bardziej złożone istoty.Lyall Watson stwierdził, że japońscy naukowcy…Zaobserwowali ‚efekt setnej małpy’ w 1952 r.Odkryli, że nowe umiejętności nabyte przez pewien procent małp…stają się naturalną umiejętnością gatunku.To kolejne świadectwo kolektywnej świadomości pośród gatunków.Wszystko ma naturalne wibracje: od atomów po krańce wszechświata.Aby zobaczyć powiązania między Ziemią a naszymi ciałami,przyjrzyj się centrom harmonijnym – lepiej znanym jako czakry.Podobnie jak punkty harmoniczne strun gitary,są to miejsca, w których skupiają się nasze wibracje.W filozofiach wschodnich, owe siedem czakr używa się…do przywracania równowagi w ciałach fizycznym i duchowym.Nasza Ziemia także posiada 7 czakr położonych w równych odległościach odsiebie.Na każdym kontynencie jest jedno takie centrum.Czakra Podstawy znajduje się w Mount Shasta w Kalifornii,Czakra seksu jest na Wyspie Słońca na jeziorze Titicaca w Ameryce Południowej.Czakra splotu solarnego, znajduje się w Uluru-Katatjuta, w Australii.Czakra Serca w Glastonbury-Shaftesbury w Anglii,Czakra Gardła w egipskiej Gizie, tam gdzie piramidy,Czakra 3 oka jest w Kuh-e Malek Siah w Iranie,A czakra Korony na górze Kailash w Tybecie.Od strony naukowej można to wyjaśnić tym,że w jądrze Ziemi jest skrystalizowane stopione żelazo,które rezonuje z częstotliwością około 7 Hz.Wszędzie na Ziemi istnieją energetyczne wiry,przez które emitowana jest energia elektromagnetyczna.Jest też kilka wirów wzdłuż równika, gdzie zdarzają się dziwne anomalie,jak awarie radia, czy błędy kompasów, a także zniknięcia statków i samolotów.Mogliście słyszeć o niektórych.Tak więc nieuchwytna część naszego istnienia – emocje,są częścią prawdziwej rzeczywistości wyższej świadomości.Jeżeli emocje są częścią sfery, której nie doświadczamy pięcioma zmysłami,to jak to się dzieje, że jesteśmy świadomi swoich emocji?To co większość osób uważa za emocje, tak naprawdę nimi nie jest.Doświadczamy tylko fizycznych przejawów tych emocji.Złość powoduje zakłócenia w psychice, które objawiają się jako Ego.Takie przejawienia wywołują przyspieszenie akcji serca, wzrost temperaturyciała,oraz wiele innych fizycznych objawów świadczących o złości.Tak, jak muzyka z radia, jest fizyczną manifestacją niematerialnego sygnału,tak samo nasze doświadczanie emocji jest przejawieniem niematerialnego sygnału.Wykazano, iż nasze emocje mają określone częstotliwości wibracyjne. Co więcej,są tylko dwa rodzaje emocji jakich doświadczają ludzie:Strach i Miłość.Wszystkie inne wywodzą się bezpośrednio od nich.Strach, ma długą i powolną częstotliwość wibracji,podczas gdy miłość ma bardzo szybką i wysoką częstotliwość.Żeby zobrazować wibracje – podstawę naszego bytu,Hanz Jenny w latach 40′ opracował Cymatykę by wykazać,że gdy wibracja dźwiękowa przechodzi przez jakiś nośnik pojawi się pewien wzór.Gdy zwiększa się częstotliwość, wzór staje się bardziej złożony.To właśnie dzieje się z Ziemią i z Ludzkością.Jest 64 potencjalnych kodów aminokwasów w naszym DNA, złożonym z 4 elementów:węgla, tlenu, wodoru i azotu.Zgodnie z logiką, powinniśmy mieć aktywne wszystkie 64 kody w naszym DNA.Jednak obecnie aktywne jest tylko 20.Spośród wszystkich 64 możliwości wygląda na to,że jedynie 20 tych kodów jest teraz włączone. 20 aminokwasów.Istnieje przełącznik, który je włącza i wyłącza.Tym przełącznikiem jest to, co zwiemy emocją.Po raz pierwszy widzimy bezpośredni związek…wzorców emocjonalnych z ludzkim materiałem genetycznym.Strach jest długą, powolną falą emocji.Tak więc ta fala jest długą, powolną falą,która dotyka relatywnie niewielu punktów łańcucha DNA.Tak więc osobnik żyjący w strachu jest ograniczony…ilością tych antenek, dla niego dostępnych.Osobnik żyjący w miłości – jak widać jest to wyższa częstotliwość…o krótszej fali, dlatego ma więcej potencjalnych miejsc…do kodowania wzdłuż tego genetycznego wzorca.Te informacje są zdumiewające, bo po raz pierwszy…mamy namacalny związek między emocjami i genetyką.Warto to pojąć, gdyż inny badacz – Władimir Poponin zmierzył ilość…cząsteczek światła zwanych fotonami wewnątrz próżniowej probówki.Fotony były rozproszone.Gdy włożono do probówki fragment kodu DNA i ponownie zmierzono fotony.Odkryto iż fotony zgromadziły się wokół kodu DNA.Po usunięciu próbki DNA fotony pozostały ustawione w jego kształcie,pomimo iż DNA już nie było.Był to tzw. Eksperyment Fantomowego DNA.Naukowcy wypełniają dziś istotną lukę między światem fizycznym a eterycznym,czy duchowym.Nasze emocje wpływają bezpośrednio na strukturę naszego DNA,które kształtuje świat fizyczny doświadczany przez nas na co dzień.Przekazy pozostawione nam przez starożytnych, były czymś więcej…niż tylko przepowiedniami ogólnoświatowego rządu, czy Nowego Porządku Świata.Teraz rozumiemy, czemu studiowanie ciał niebieskich było takie ważne.Rotacje i orbity wszystkich ciał naszego wszechświata,służyły jako zegar wyznaczający wszystkie zmiany.Pomagało to starożytnym zrozumieć, że zmiany ciał niebieskich,są lustrem zmian całego istnienia.21 Grudnia 2012 to po prostu naturalne przejście z jednej formy energetycznejdo innej.Transcendentalna ewolucja człowieka. Data ta znana jest jako punkt zero.Nasze Słońce, jak i Ziemia tracą swoje pola magnetyczne, a ruch obrotowy Ziemizwalnia.W tym samym czasie jej częstotliwość rezonansowa zwana ‚Rezonansem Schumana’…wzrasta zgodnie z przewidywalną sekwencją ciągów Fibonnacci’ego.Na poziomie komórkowym, nasze ciało reaguje na puls elektromagnetyczny.Starożytni nazwali to ‚Świętym Układem’.Komórki otrzymują ten puls z mózgu, który dostaje go z serca,które odbiera swój puls z Ziemi.Jej puls bierze się z Układu Słonecznego, a ten z Galaktyki,a w końcu z całego wszechświata.Dosłownie dzielimy ten puls z całą egzystencją.To kolejny przykład na to, że wszystko jest jednym.Odkąd naukowcy zaczęli zapisywać ziemski puls,pozostawał on na poziomie ok. 7,8 cykli na sekundę.Była to wartość stała, aż do roku 1986/1987.Wtedy gwałtownie zaczął wzrastać do ok. 9 cykli/s w 1996 roku.Tak więc w ciągu dziesięciolecia wzrósł o 2 cykle/s.Do 2012 roku cykl ten wyniesie około 13 cykli/s zgodnie z teorią Fibonacci’ego.Co to oznacza dla ludzkości?Tak jak w Cymatyce wyższe częstotliwości powodowały bardziej złożone struktury,tak teraz doświadczamy początku wielkiej zmiany wibracji fizycznych iduchowych.Trudno pojąć co dokładnie stanie się z naszymi ciałami fizycznymi,ale starożytne teksty, religie pogańskie i monoteistyczne,szkoły mistyczne i tajne zakony – wszystkie podają wskazówki jakie tobędzie doświadczenie.„Człowiek zmienia się w formę światła /nie z tego świata” SzmaragdoweTablice Thotha.„Nie będzie cierpieć bólu śmierci, kiedy nadejdę w chwale.„Zostanie zmieniony w mgnieniu oka w nieśmiertelnego”.„W naszych ciałach zobaczymy naszych stwórców”. Księga mormonów.Tybetańska Księga Umarłych wyjaśnia,że różne kody wibracyjne tworzą warunki do wejścia w stan buddy.Podobne treści zawiera Egipska „Nuith”.Będzie to zmiana epok.Transcendentalny okres kolosalnych zmian dla ludzkości.Ludzie nieprzystosowani, nie będą w stanie…poradzić sobie z gwałtownymi zmianami w psychice.Jedynym sposobem by przygotować się na to co ma nadejść jest to,czego poszukiwaliśmy całe życie: Prawda.Nie prawda o rządzie, handlu, religii, terroryzmie lub czymkolwiek zewnętrznym,ale prawda o nas samych, o naszej psychice i naszym cieniu.W zachodniej kulturze, jesteśmy uczeni, że bycie normalnym…oznacza bycie tylko szczęśliwym, nigdy smutnym.Bycie tylko kochającym i nigdy wściekłym. Wybaczającym, a nigdy zazdrosnym.Brzmi to wiarygodnie, ale tak nie jest.Nie powinniśmy tłumić żadnych negatywnych emocji, gdyż wywołuje tonierównowagę.By stawić czoła naszym emocjom, musimy się im poddać a nie zwalczać je.Musimy je uznać i pozwolić im spełniać swoje zadania ucząc się od nich.Starożytni Esseńczycy pozostawili nauki sięgające 6000 lat wstecz.Uczyli, że nasze relacje z innymi, ze światem i wydarzeniami…są lustrem części naszej psychiki, która wymaga oczyszczenia.Autor Gregg Braden wspaniale wyjaśnia te kwestie w swoich pracach.Jego prace i studia nad tą tematyką,przyczyniły się znacząco do połączenia nauki i duchowości.Ważne jest by zrozumieć, że gdy boisz się straty, śmierci,wojny, terroryzmu czy zmian, w oparciu o te lęki,dajesz innym sposobność kontrolowania ciebie.Gdy walczysz z biedą, rasizmem, czy o wolność, zewnętrznie starasz się…stłumić problem, któremu powinieneś stawić czoła w swoim wnętrzu.Takie sytuacje są lustrami naszych lęków.Dlatego ważne jest, by kochać i tylko kochać.Kochać tych, którzy są nam przyjaźni, ale w szczególności kochać swoich wrogów.Nie patrz na swoje lęki jako na zagrożenie,tylko zrozum, że ten materialny świat jest tylko…fizyczną manifestacją lęku lub miłości obecnych w twojej świadomości.To proste. Wszystko z czym się musisz zmierzyć w życiu jest przed tobą.Gdy chcesz zobaczyć jakie są twoje prawdziwe wewnętrzne lęki,przeanalizuj swoje pragnienia i zahamowania.Tego, co wyjaśniliśmy wcześniej o ezoterycznych planach…wąskiej elity przywódców nie powinieneś się obawiać.Oni od tysięcy lat pociągają za sznurki, by manipulować ludzkością.I to działało, aż do teraz.Każdemu systemowi religijnemu czy innemu jest łatwo…pogrywać na naszym poczuciu bezpieczeństwa,na wmawianiu nam, że zatroszczy się o nasze bezpieczeństwo.Przyklaskujemy temu. Nie obwiniajmy więc religii.Obwiniajmy naszą niepewność, która pozwala religii kwitnąć…i która pozwala istnieć tak wielu niszczącym nas systemom.Dlatego nie możemy się uwolnić.Ron Sekley z wydziału Chemii Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley…wykazał iż DNA działa jako antena zarządzająca rozwojem komórkowym.Pierwotnej funkcji, którą spełnia DNA.Jest emiterem i odbiornikiem fotonów – światła oraz fononów – dźwięku.Dla rozwoju komórkowego, co oznacza,że spiralne zwoje DNA…odbierają duchową energię miłości i emitują ją,manifestując w polu kwantowym, czyli fizycznej materii ciała.Oto częstotliwości w Hercach (Hz), czyli cykle na sekundę,do których muzycy mogą dostroić instrumenty i eksperymentować.To skala muzyczna stwórcy: oryginalne solfeggio przez 3000 lat zagrzebane w Biblii.Tak więc antyczny kapłan wiedział jak lewitować olbrzymie kamienie…by zbudować Piramidy i miał masońską (kamieniarską) wiedzę starszą niż antyczny Egipt.Posiadanie tej wiedzy, tych częstotliwości dawało możliwość tworzenia,destrukcji…i czynienia cudów upoważnionym osobom, które miały do niej dostęp.Mówię o tym, z powodu tej metafory:Oto różnica między potęgą stwórcy, a czymkolwiek innym.A szczególnie złym.Możesz wejść do całkowicie ciemnego pokoju pełnego zła, ciemności…i zapalić małą świeczkę, a ciemność natychmiast zniknie.Ale nie da się zrobić odwrotnie.Nie da się wejść do oświetlonego pokoju wypełnionego prawdą, mądrością…i prawością, zadowoleniem, zdrowiem i harmonią z uniwersalną potęgą,nie da się wziąć żadnej ilości ciemności…by wejść z nią do tego pokoju i odnieść jakikolwiek skutek.To metafora, o której często rozmyślam.Gdy wydaje mi się, że nie mam mocy.To wspaniała lekcja dla mnie i dla wszystkich:dowiedzieć się, że jesteśmy po zwycięskiej stronie. I na końcu zwyciężymy.Zrozum, że nie ma żadnej bitwy do wygrania, żadnej wojny.Nie trzeba będzie użyć żadnej broni, ani na nikogo podnieść ręki.Większość ludzi zastanawia się jak pojedyncza osoba może robić różnicę.Pytają, czy skoro wszystko to jest takie proste, a informacje te są dostępne…czemu ktoś nie stawił czoła swoim lękom i nie zmienił świata dla innych?To najtrudniejsza i najpiękniejsza zagadka w naszym życiu.Twoja rzeczywistość dotyczy Ciebie i tylko Ciebie.Twoja ciekawość doprowadziła Cię do tych informacji,by spełnić pewne zadanie w Twoim życiu.By zrozumieć jak wszechświa| jest prawdziwym hologramem,profesor matematyki z Uniwersytetu Yale…opracował wzór, który potem obliczają komputery.Nazwany od jego nazwiska ‚Zbiorem Mandelbrota’…wydaje się być na pozór zdezorganizowany.Lecz niezależnie jak bardzo przybliżysz całą strukturę,zawsze odnajdziesz taki sam kształt w całości.Każdy fraktal dzielony w nieskończoność, zawsze przedstawia obraz całości.Gdy jeden fraktal zmieni swój wzór, cała struktura zmieni się razem z nim.To oznacza, że nie trzeba budzić całego świata.Nie ma sensu informować 6 miliardów ludzi świata o tym przesłaniu.Ważne jest tylko byś Ty sam nauczył się stawiać czoła…swoim wewnętrznym lękom i nauczył się kochać.Gdy widzisz swoje lęki takimi jakimi są i panujesz nad emocjami,wtedy i tylko wtedy będziesz tak naprawdę wolny."

Portret użytkownika zena

nie wiem co ale coś mi kazało

nie wiem co ale coś mi kazało wejśc na tę strone przeczytac art. i GENIALNY komentarz mam 62 lata i ten komentarz po 40-latach poszukiwań dał mi mnóstwo odpowiedzi choć musze go przeczytac jeszcze kilka razy i  poukladac to sobie serdecznie dziekuje za mozliwośc przeczytania chciałbym to przedrukować ale pechowo drukarkę zepsuły mi wnuki pozwole sobie przesłac jak mi sie uda na f-ka i prosze o żródła tych tresci bardzo prosze jeszcze raz gratuluje zebrania tego wszystkiego razem i przystepnej tresci

Portret użytkownika Marcin Piotr

@ozyrys Być może jest to

@ozyrys
Być może jest to ładna bajka. Ale nie zmienia to faktu, że bajka, która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Fakt zastosowania kilku naukowych terminów nie powoduje, że tekst jest mądry, naukowy lub odkrywa pewną wiedzę.

Portret użytkownika ozyrys

@moniko-wpis??? ze strony

@moniko-wpis???ze strony Theta healingu-http://www.mariannabartke.com/inspiracje/Właśnie jestem na tym etapie Lol .Zapisałam się na kurs wrześniowy w Gliwicach!Jestem po trzech sesjach-od dawna idę drogą rozwoju duchowego,ale to w jaki sposób zmienił sie mój świat od pierwszej sesji jest niewyobrażalne,jednak namacalne ,bowiem zmiany zachodzą tu i teraz w świecie fizycznym .Wczoraj jak sie zapisałam na ten kurs-zaczęłam czytac więcej o instruktorce ,i tak się złożyło ,że weszłam na ten tekst zaraz po przeczytaniu tego artukułu na ZnZ - zbieg okoliczności ??Nie istnieje coś takiego we wszechświecie!Nie ma zbiegów okoliczności!!!!Natomiast ten artykuł -w pigułce podaje wszystkie informacje na temat ,który zgłębiam od paru lat,dlatego go wkleiłam.Przeczytałam mnóstwo książek ,sama mam niezły kontakt z Górą ,lecz przekazane informacje w tym tekście -są fundamentalne dla zrozumienia prawideł .I nie ma od tego odwrotu.Pozdrawiam Wszystkich:)))

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

@Ozyryska dobrze że to tu

@Ozyryskadobrze że to tu wrzuciłaś.świat nie jest tylko tym, co widoczne, ale także, a może przedewszystkim tym, co w nim niewidoczne. Bo najwięcej we Wszechświecie jest pustki - i gdyby ją zlikwidować z każdego atomu, jak ktoś policzył, wszechświat byłby mniejszy od Ziemi. Tylko wtedy nie byłoby materii. Bo pustka jest matką materii. Pustka to liczba Zero, która wyrzuca z siebie materię, czyli liczbę Jeden. Każdy kwarek każdym swoim "zniknięciem" (frekwencja pulsowania) łączy się z Pustką, nabiera enrgii i programuje się na nowo, po czym wyrzuca się znowu w materię.  To także jest opisane jako "wyrzucanie z Raju" przez wielką instrukcję obsługi. Energia Pustki ekspanduje, zagęszcza się, tworząc taką lub inną formę materii. Ponieważ ten proces pulsowania materii jest ciągły i o różnej częstotliwości, materia "zazębia" się, tworząc wrażenie dla Obserwatora że jest czymś stałym. W sumie wiek wszechświata można liczyć tylko w milisekundach - a nie w miliardach lat - bo w każdej milisekundzie wyrzuca się nam nowy, zupełnie nowy Wszcehświat. "Sześć dni tworzenia" to kolejność frekwencji w jakiej ten wszechświat się "wyrzuca"; to proces ciągły, teraźniejszy i ma miejsce tylko tu i teraz. Wszystkie inne bajki bazują na niezrozumieniu wielkiej instrukcji obsługi. Tak samo jest z człowiekiem. Każdy z nas jest tylko po części widoczny. Nasza energia który nas tworzy, nasze myśli, nasze uczcucia, nasze doświadczenia, pamięć i intelekt, to wszystko jest dla innych nieiwdoczne. Każdy z nas ma w sobie tą cząstkę źródła pierwotnego, które wyrzuca z siebie materię która nas tworzy - instrukcja obsługi mylnie zwana "pismem śwętym" mówi tutaj o wyrzucaniu z raju, który to proces został oczywiście mylnie zrozumiany, jak i cała instrukcja obsługi.Taki raj, czyli tą cząstkę który nas Tworzy, posiada każdy z nas,  a celem, jaki wyznaczono Człowiekowi, jest poznanie i rozpoznanie tego cudu w samym sobie, a nie w pismach. One tylko instruują jak to robić.Kiedy zrobisz coś dobrego, czujesz niesamowite zadowolenie, ale nie dlatego bo tak pisze pismo, lecz dlatego, że mamy to prawo w sobie. Jeżeli robimy coś złego, czujemy się źle, nie dlatego że tak jest napisane, lecz dlatego że mamy coś takiego jak niewidzialne sumienie.Ech, dużo by tu pisać. Mógłym bez końca, ale po co.Jak kiedyś ktoś powiedział do ludzi:"Oznajmiam, ale ty nie słuchasz. A kiedy słuchasz, tak naprawdę nie słyszysz. A kiedy usłyszysz, nie wierzysz, a kiedy uwierzysz, w to co słyszysz, i tak nie stosujesz się do zaleceń." Pzdr.    

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Strony

Skomentuj