Firma Tile wprowadza urządzenie śledzące dla kotów w stylu AirTag z trzyletnią gwarancją

Kategorie: 

Źródło: tg

We wtorek firma Tile, twórca urządzeń do śledzenia zagubionych przedmiotów w stylu Apple AirTag, zaprezentował moduł śledzący Tile for Cats przeznaczony do śledzenia kotów. Etykieta jest zmodyfikowaną wersją naklejki na kafelki z silikonowym kołnierzem i kosztuje 40 dolarów.

 

Firma twierdzi, że baterie wytrzymują do trzech lat, a etykietę można łatwo wymienić. Tracker ma zasięg 250 stóp (76,2 metra) i współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Produkt oferuje również integrację z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa i Google Assistant, dzięki czemu właściciel może łatwo znaleźć swojego kota za pomocą polecenia głosowego.

 

Zestaw zawiera lokalizator i mocowanie obroży, które jest kompatybilne z prawie wszystkimi standardowymi obrożami dla kotów. Firma powiedziała, że nasadka może się rozciągać i jest wodoodporna, więc jeśli kot ją poliże, nie wpłynie to na urządzenie.

 

Na rynku dostępnych jest wiele trackerów opartych na GPS, które zaczynają się średnio od 50 dolarów, a niektóre oferują miesięczne subskrypcje dodatkowych funkcji. Jednocześnie Tile for Cats oferuje śledzenie Bluetooth, które jest niedrogim rozwiązaniem, jeśli kot nie wychodzi zbyt często na zewnątrz.

 

Tile for Cats jest dostępny dla klientów na stronie internetowej firmy w wersji czarno-białej za 40 dolarów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Skomentuj