Firma Pfizer poprosi o zgodę na zaaplikowanie trzeciej dawki szczepionki

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Firma farmaceutyczna Pfizer zwróci się do amerykańskiego regulatora o zatwierdzenie trzeciej dawki przypominającej szczepionki przeciw COVID-19. Powodem jest wersja „Delta” COVID-19.

 

Powodem jest wyższe ryzyko ponownej infekcji w ciągu sześciu miesięcy z powodu rozprzestrzeniania się wysoce zaraźliwego wariantu Delta.

 

Wiadomość pojawiła się po tym, jak Izrael zgłosił spadek skuteczności leku z 94 do 64 procent w zapobieganiu infekcjom i objawom. Jednak szczepionka pozostaje skuteczna w 95% przeciwko ciężkim chorobom.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Medium

No, no...

No, no... Ok

Ale słyszałam jeszcze wersję brytyjskiego premiera o jakichś nanorobotach, które jakoby uderzają np. w ogniska nowotworów.

Choć wersja ta brzmi jak science fiction, to ten gatunek literacki powstał, by przemycić ludzkości w formie pozornej fikcji nowe naukowe technologie. Argument może być choćby finasowy, bo aktualne terapie nowotworów są cholernie drogie.

Portret użytkownika 3plabc

W korporacyjnej szufladzie

W korporacyjnej szufladzie leżą już przyszykowane prośby o 27 dawkę i kolejne, więc bez stresu... niekończący się biznes na zastraszonych, zahukanych frajerach, którzy i tak od dawna są żywymi trupami, trzymanymi na chodzie, wódką, NLPZ, psychotropami, suplementami diety i paletą poza aptecznych drugów!

Portret użytkownika Quark

Skoro ta firma sama się

Skoro ta firma sama się naprasza by wzięto jej produkt "bo tak trzeba" to świadczy to o tym , że owa korporacja "rządzi" i to ona wypromowała sobie rynek zbytu na swój produkt i teraz stara się ten sztuczny popyt podtrzymać - bo linie produkcyjne się zapychają .. 

Portret użytkownika Quark

A nie przyszło Ci do głowy ,

A nie przyszło Ci do głowy , że ci ludzie zwyczajnie wierzą w dobre intencje szczepionkowej akcji , tak samo jak dawniej wierzyli , że Stalin jest "ojcem narodu" i "mężem stanu" ? . Wielu jest ludzi nie doszukujących się "drugiego dna" lecz słuchających tego co "mądrzejsi" od nich mówią - bezkrytycznie i posłusznie ale to nie daje nikomu prawa od wyzywania ich ! 

Strony

Skomentuj