Fenomen liczb 11:11

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Jeśli zdarza Ci się widzieć sekwencję 111 lub 11:11 może to stanowić według wielu wierzeń między innymi New Age, że twoje intencje i myśli mogą się w szybkim czasie  zmaterializować i świat wokół ciebie może ulec zmianie. Nagle Twoje życie skupi się na czymś zupełnie nowym i zawrotnie zmieniającym dotychczasowe widzenie wielu rzeczy jak i może dokonać wielu zmian związanych ze światem materialnym i duchowym.

 

O zagadnieniu fenomenu 11 11 słyszy się już od dłuższego czasu tak jak o dzieciach Indygo oraz Kryształowych. Wielu z tych co doświadcza Fenomenu 11 11 mówi że widuje to od wczesnych lat młodzieńczych lub w jakimś okresie życia zaczęli je widywać przez różne zbiegi okoliczności. Dużo osób nie związanych z tematyką New Age jak również rokiem 2012 właśnie przez te uporczywie a czasem maniakalnie pojawiające się sekwencje cyfr 11:11 zaczęło poszukiwać informacji na ten temat.

 

Tym samym ich wiedza w rożnych dziedzinach diametralnie wzrosła podnosząc tym samym ich wewnętrzną wibracje na wyższy poziom. Ludzie widujący 11:11 nazywani są często Lightworkers i na anglojęzycznych domenach można na temat znaleźć wiele informacji. Istnieje też grupa ludzi która wierzy że to są znaki wysyłane przez naszych duchowych przewodników byś my odkrywali w sobie własną duchowość tym samym wchodząc na wyższe wibracje.

 

Jednak można to też wytłumaczyć w inny prostszy sposób czyli w sposób zupełnie przyziemny a dokładnie mowa o oddziaływaniu naszej podświadomości która wskazuje na naszą wybiórczą pamięć. Co oznacza że łatwiej i szybciej zapamiętamy patrząc na zegarek układ 11:11 lub 17:17 podczas gdy przy dwukrotnie powtarzającej się sytuacji z np. godziną 14:48 nie zwrócimy na to zupełnie uwagi. Tak samo można powiedzieć że nasz wewnętrzny zegar nam to nakazuje dzięki czemu bywa tak że jemy śniadanie o tej samej porze lub zerkamy na zegarek o określonej godzinie czyli np. o 11:11

 

Inna teoria mówi o tym że osoby widujące taki układ liczb lub będące równocześnie numerologicznymi jedenastkami są jednocześnie aniołami i przybywają tu na Ziemię w konkretnym celu. By pomóc innym wejść na wyższy poziom w momencie kiedy wibracja ziemska będzie się zmieniała i wchodziła na wyższy poziom. Ma mieć to miejsce przy końcu roku 2012 i trwać przez cały następny rok 2013. Bardzo często takie osoby same czują swoją inność i uważają się za Dzieci Indygo lub Kryształowe. Wedle wielu przepuszczeni takich osób ma to też związek z przesileniem zimowym które w tym roku w dniu 21-12-2012 ma mieć miejsce o godzinie 11:11 czasu uniwersalnego.

 

Przypuszczalnie można by na ten temat pisać znacznie więcej ale faktem jest to że dla wielu ludzi widujących taki układ licz faktycznie ich życie uległo zmianie. Na pewno przyczyniło się to do tego że ich wiedza w wielu tematach wzrosła. Biorąc pod uwagę ostatnie co raz częstsze manifestowanie przez ludzi swoich poglądów i wzrastającej wiedzy na temat NWO i całego ogłupiania społeczeństwa przez rządzących można dojść do wniosku że w jakiś sposób jednak między innymi ten fenomen przyczynia się do tego że ludzka wiedza wzrasta i co raz częściej otwiera oczy na wiele rzeczy do tej pory dla nich nie widocznych.

 

Tak więc jeśli jesteś szczęśliwcem fenomenu 11:11 może powinieneś się nad tym zastanowić jaka jest Twoja rola tu na ziemi.

 

Ale bez względu jednak na to czy magia cyfr 11 działa na nas czy nie i czy w to wierzymy to powinniśmy się wzajemnie informować i starać rozumieć więcej co obecna polityka rządząca nam szykuje i czego mogą się spodziewać następne pokolenia jeśli tego nikt nie powstrzyma.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Zahi
Portret użytkownika Zahi

Komentarze

Portret użytkownika MCH27

Witajcie! Jeżeli widzicie

Witajcie! Jeżeli widzicie liczby typu 1111, 2222,1221,111,222,333 i inne sięgnijcie po NOWY TESTAMENT i przeczytajcie go, nawiążcie więź z Bogiem jeżeli widzicie znaki oznacza że ktoś dzwoni do waszej świadomości pozdro. i Z Bogiem 

Portret użytkownika BognaG.

Witam. Zastanawiam się

Witam. Zastanawiam się czytając te posty, czy ktoś pisząc jest osobą poważną i odpowiedzialną? Ja do takich należę i o dziwo też widzę na zegarze od dłuższego czasu cyfry tak ułożone, że mogę czytać z lewej i prawej strony. Myślałam, że znajdę tutaj poważne odpowiedzi, ale chyba się myliłam. To co jest napisane o czipach , to tylko mnie rozśmiesza, a może się mylę i jest ktoś taki jak ja? Bardzo mnie ciekawi ten temat.Pozdrawiam WSZYSTKICH! Bogna G.

Portret użytkownika Dawid Reymann

Hej , od dłuższego czasu

Hej , od dłuższego czasu widze zmiany w swojej duchowosci otwieraja mi sie czakry . Widze coraz wiecej rzeczy a od kilku dni różne te same godziny i czuje że są ważne . Jeżeli masz ochote o tym popisac zapros mnie na fb Dawid Reymann morze zdjecie w tle 

Portret użytkownika Michał 38/ 11

BOGNA jeśli chcesz o tym

BOGNA jeśli chcesz o tym porozmawiać to zadzwoń lub napisz Jestem numerogiczna 11 Często od dawna widzę takie godziny Jestem osobą bardzo skromną Bardzo udochowionom i wiem po co tu jestem Niestety nie mogę znaleźć zrozumienia Itd Mój nr 665 010 871 Pozdrawiam Michał 

Portret użytkownika mm

Powtarzające się liczby w

Powtarzające się liczby w tego typu sekwencjach są zaproszeniem od Pani przewodników duchowych do przebudzenia się do znacznie większej rzeczywistości niż jesteśmy w stanie dostrzegać podstawowymi zmysłami. Każdy z nas przychodzi na ten świat w towarzystwie grupy przewodników duchowych (aniołów), którzy towarzyszą nam przez całe życie i podążają za nami krok w krok. Jednak nie mogą się z nami komunikować, gdyż muszą szanować zasadę wolnej woli. To człowiek musi jako pierwszy nawiązać kontakt. Mogą jedynie pokazywać znaki, które mogą spowodować, że zaczniemy zadawać pytanie, czy istniej coś więcej niż świat fizyczny. Jeśli chce Pani przyjąć zaproszenie i dowiedzieć więcej na ten temat, wystarczy że poprosi Pani swoich przewodników duchowych, żeby pokazali Pani wszystko, co Pani powinina wiedzieć.

Portret użytkownika arti

witam. temat jest mi "dość"

witam. temat jest mi "dość" bliski. Jestem poważny, odpowiedzialny, daleki od wszelkich przesądów, religijnie - agnostyk, chylący się ku ateizmowi.

Tytułem wprowadzenia uważam stanowię kwintesencję sceptycyzmu .... ale ad rem.

Liczby na zegarze w postaci 11:11 są u mnie standardem i mógłbym nawet wytłumaczyć sobie, że jest to przypadek. Co ciekawe zegary w domu, na ręku, ale i u znajomych czy dalszej rodziny przekazują mi taki komunikat. Statystyka zaprzecza tak częstym zdarzeniom - może powinienem grać w lotka Wink - tylko proszę o więcej sugestii liczbowych. I teraz ciekawostka dodatkowa - pewnego ranka wchodzę sobie w łazience na wagę elektroniczną i co ? I własciwie nic specjalnego -  subtelnie waga pokazała mi  111,1 kg Biggrin - czyli nie tylko czas.

Portret użytkownika serafin

Nie wiem czy to ma znaczenie

Nie wiem czy to ma znaczenie ale godzina 11:11 na okręgu to idealny kąt prosty 90stopni natomiast 22:22 tworzy kąt 180 stopni czyli połowę okręgu.Być może jest to informacja podświdoma ile nam zostało na naszym zegarze życia

Portret użytkownika Barbara

Witam.

Witam.
Ja również widzę powtarzające się godziny i mogę je czytac z lewej jak i z prawej strony, podobnie jak Ty Bogno i zupełnie nie mam pjęcia co to oznacza. Zaczęłam zauważać to moje dziwactwo jakieś półtora roku temu. Też wkurzam sie na takie odpowiedzi, że mam wszyty czip  ,że przetaczono mi krew itd. Szukałam jakiś czas temu cokolwiek na ten temat, ale nic nie znalazłam. Specjalnie nic złego mnie nie spotkało przez te 1,5 roku, może jedynie, że obecnie jestem bez pracy i szukam jej bez większych rezultatów. Denerwuje mnie takie naśmiewanie się z osób postronnych jak nie zna się tematu samemy, ale co zrobić, tak to już jest , że ludzie mówią głupoty, bo wiedzą , że są bezkarni. Pozdrawiam Cię serdecznie i jak znajdziesz coś na w/w temat , to będzie mi miło przeczytać. Pozdrawiam, Barbara.

Portret użytkownika jakaja

Mam tak od kilku lat. Glownie

Mam tak od kilku lat. Glownie godzina 11:11 praktycznie w tygodniu kilka razy ja widze. Nie moge tego racjonalnie wytlumaczyc. Zaczalem szukac informacji na ten temat ale zdecydowana wiekszosc to jakies naciagane brednie. Nie nosze zegarka a godzine glownie przypadkowo widze (w tym momencie patrze na zegarek czasem nieswiadomie) na telefonie czy komputerze. Moze to rodzaj ostrzezenia?albo ciagle przypadki?

Strony

Skomentuj