FBI posiada 80 tysięcy tajnych dokumentów, które opisują udział Arabii Saudyjskiej w zamachu na WTC

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Robert/CC BY-SA 2.0

Po kilkunastu latach sprawa rzekomego zamachu na dwie wieże w World Trade Center powraca jak bumerang. Dotychczas media prezentowały jedynie słuszny pogląd, według którego atak został zorganizowany i przeprowadzony przez terrorystów z Bliskiego Wschodu. Każda inna wersja była wyśmiewana. Jednak dziś już oficjalnie mówi się, że zamachowcy wcale nie działali samodzielnie - zostali raczej wynajęci i po prostu wykonywali czyjeś rozkazy.

 

Na światło dzienne zaczynają wychodzić informacje o których od lat praktycznie nikt nie miał pojęcia. Amerykańska agencja FBI posiada 80 tysięcy tajnych dokumentów, odnoszących się do wydarzeń z 11 września 2001 roku, które mogą opisywać związki między saudyjską rodziną królewską a zamachowcami.

 

Wśród odtajnionych jak dotąd 35 dokumentów, jeden z nich wskazuje na śledztwo rozpoczęte w kwietniu 2002 roku. Dotyczy ono pewnej rodziny pochodzącej z Arabii Saudyjskiej, która mieszkała na Florydzie i "zniknęła" w tajemniczych okolicznościach dwa tygodnie przed incydentem 9/11. Prawnicy i dziennikarze dowiedzieli się z pewnych źródeł, że w mieszkaniu prowadzono podejrzane rozmowy telefoniczne. Co więcej, dom został odwiedzony przez kilku zamachowców. Jeden z członków tej rodziny był powiązany z terrorystami.

 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że informacje w sprawie tego śledztwa nigdy nie zostały przekazane specjalnemu komitetowi, który zajmował się badaniem rzekomego ataku terrorystów na WTC. Rząd jest obecnie wzywany do ujawnienia 28 dokumentów dotyczących wydarzeń sprzed 15 lat, które mogą zawierać informacje w sprawie udzielanego terrorystom wsparcia z Arabii Saudyjskiej. Jednak to nic w porównaniu z 80 tysiącami tajnych akt które, jak wykazało śledztwo dziennikarzy, posiada FBI. Sąd zajmujący się tą sprawą może zarządać ich udostępnienia.

 

W 2001 roku rzekomy zamach na Stany Zjednoczone umożliwił rozpoczęcie tzw. wojny z terroryzmem, która trwa do dnia dzisiejszego. USA biorą udział prawdopodobnie w każdym konflikcie na świecie i bez względu na to czy wojna toczy się w Afryce Północnej czy na Bliskim Wschodzie, jedynym usprawiedliwieniem dla zaangażowania się jest rzekome zagrożenie dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych. Skoro incydent 9/11 pozwolił Amerykanom destabilizować dowolne kraje na kuli ziemskiej, warto mieć na uwadze że powrót do tej sprawy również może mieć jakiś ukryty cel.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

Ta cała hucpa z atakiem na

Ta cała hucpa z atakiem na WTC, jasno pokazuje, że naród Amerykański jest rozgrywany przez dwie najbardziej destrukcyjne siły tego świata - syjonistów z tzw izraela oraz saudów. Życzmy Narodowi Amerykańskiemu, pozbycia się tej gangreny jaka ich toczy.

Portret użytkownika Zenek :)

ZACZĄŁ SIĘ BAIL-OUT BANKÓW

ZACZĄŁ SIĘ BAIL-OUT BANKÓW

"Hakerom udało się drugi raz włamać do sieci SWIFT, która służy do wymiany informacji miedzy bankami i instytucjami finansowymi

Hakerom udało się dostać do światowej sieci wymiany informacji między bankami SWIFT, która uważana jest za bardzo bezpieczną i za pomocą której codziennie przesyłane są miliardy dolarów. Był to już drugi taki atak; do pierwszego doszło w lutym. Wykradziono wtedy z konta banku centralnego Bangladeszu 81 milionów dolarów. "
(http://losyziemi.pl/hakerom-udalo-sie-drugi-raz-wlamac-do-sieci-swift-ktora-sluzy-do-wymiany-informacji-miedzy-bankami-i-instytucjami-finansowymi)

A teraz sobie poczytajcie JAK DZIAŁA SWIFT bo żeby "COKOLWIEK WYKRAŚĆ" i bank zlecający i bank do jakiego to zlecenie jest kierowane MUSI WYSTAWIĆ.... IDENTYCZNĄ.... DYSPOZYCJE (operacji na tym samym rachunku)

a to sugeruje iż "WŁAMYWACZEM" jest PEWNE BIURO zlokalizowane na terenie uSSańskiej nazikracji.... mające WTYKE W SYSTEMIE SWIFT

i mogące DOWOLNIE FAŁSZOWAĆ krążące w nim ZLECENIA (jak w artykule) bo oba ataki to TYLKO WPRAWKA przed DNIEM CZYSZCZENIA KONT (by się hitlerowcom globalne finanse nie zawaliły na co grają i rosja i chiny).

PS.
Nie muszę chyba dodawać iż "CENTRALĄ NADZORUJACĄ rozliczenia na rachunkach banków (centralnych)" jest pewna POZAPAŃSTWOWA enklawa pijawek zlokalizowana na terenie Szwajcarii JAKA POWINNA WYKRYĆ TAKIE NIESTANDARDOWE "dyspozycje". Oczywiście jakby chciała i byłyby one jej "nie na rekę".

Portret użytkownika xxxx

Myślenie i mówienie o czyjejś

Myślenie i mówienie o czyjejś śmierci jest grzechem. Przeklinanie również jest grzechem. Co te grzechy czynią innym ludziom wokół? Krzywdzą i znieważają ludzi a prawdą jest że każdy ma bardzo delikatne serduszko trzeba dbać o siebie nawzajem. Każde przekleństwo powoduje że człowiek który je wymawia znieważa siebie gdyż staje się coraz silniejszym narzędziem do szerzenia krzywdy. Zamiast tego można siać Szacunek, Miłość, Tolerancję, Serdzeczność, Życzliwość, Radość. Język jest taki malutki a tyle może zrobić. Wystarczy spróbować i Wiernie trzymać się tych wyborów życiowych a wprowadzi to w Twoje życie wiele szczęścia czego Ci życzę z całego serca. Smile

Portret użytkownika inzynier magister

Do tej pory w Polsce mieliśmy

Do tej pory w Polsce mieliśmy własne dwa 9:11 ! Jeżeli nie wierzycie to poczytajcie co ma o tym do powiedzenia bolesław ! Naszym 9:11 był okrągły stół i smoleńsk ! "Po prezentacji przez rząd Beaty Szydło audytu podsumowującego nieprawidłowości za rządów PO-PSL Lech Wałęsa jakby nabrał wiatru w żagle. Pomijając zupełnie szokujące ustalenia poszczególnych ministrów Wałęsa ostro zaatakował rząd. „Kto mieczem wojuje, od miecza ginie” - grzmiał rozemocjonowany, później jednak poszedł znacznie dalej. Wałęsa na antenie TVN24 straszył polityków Prawa i Sprawiedliwości, że wszyscy zostaną aresztowani „w swoim czasie”. Zaczął nawet grozić członkom rządu Beaty Szydło.  Powiem tak: paru ludzi zaaresztujecie, ale wy prawie wszyscy będziecie aresztowani w swoim czasie. [...] Kiedy przestanie działać populizm, wtedy jest wasz koniec, i to koniec albo demokratyczny, przez referendum poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać. Ja ostrzegam ich, że kto mieczem wojuje, od miecza ginie – grzmiał Wałęsa. Później Lech Wałęsa płynnie przeszedł od ataku na rząd do lobbowania za powstaniem wspólnego obozu sił opozycyjnych. Wrócił nawet do swojej dawnej retoryki „nie chcem, ale muszem” Ja, stary człowiek, włączę się w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce. Ja bym musiał podejmować decyzje, a ja nie chcę. Niech to oni, młodzi, wszystko zrobią. Jak to będzie wszystko OK, to ja mogę się w ogóle nie pojawić. Ja tylko, jak będę czuł, że jestem potrzebny i jak oni mnie też poproszą – mówił Wałęsa. W swojej wizji zapędził się nawet tak daleko, że zaczął układać scenariusz tworzenia nowych struktur władzy po obaleniu rządu PiS.  - Tak zrujnują kraj, tak zrujnują struktury, tak wymienią kadry, że potem trzeba będzie to robić dokładnie odwrotnie: wszystkich z korzeniami wyrwać i wyrzucić – wieszczył na antenie TVN24 Wałęsa. Polskojezyczne poskomunistyczne NWO chciałoby znowy nas zamknąć w kłamstwie okragłego stołu i oszustwie zamachu smoleńskiego ! Lucyferianie chcą nas omamić, ale możemy się bronić zwracając się do Jezusa Chrystusa i Maryi !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

Saudowie mają (podobno az)

Saudowie mają (podobno az) pól miliarda USD ulokowanych w "obligacje" uSSa......

Takie "przecieki" jak w artykule mają na celu jedną rzecz..... WYMUSZENIE na Saudach by te "obligacje" oddali wierzycielowi za frajer. Innymi słowy nazi z uSSa gra na ODDŁUZANIE poprzez ZASTRASZANIE WIERZYCIELI starając sie na nich wymusić by nie ubiegali się o spłatę długu.

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Skomentuj