Fatalna atmosfera wokół wiceprezydent USA Kamali Harris: „Ludzie traktowani jak gów..”

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Ci, którzy myśleli, że nie ma nic gorszego od Trumpa, doigrali się. Wszystko wskazuje na to, że polityczny projekt Biden-Harris, to największa polityczna pomyłka ostatnich dekad. USA są na progu wewnętrznego rozpadu. Nie ma przywództwa, są tylko manekiny.

Do tej pory obrywało się głównie Joe Bidenowi, ale teraz wychodzą na jaw coraz bardziej szokujące fakty na temat wiceprezydent Kamali Harris, która już wcześniej dała się poznać chociażby z tego, że naśmiewała się z torturowanego więźnia, proszącego o wodę.

Teraz ponad 20 współpracowników i ekspertów wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, poinformowało o fatalnej atmosferze pracy z Kamalą Harris oraz nienawiści, jaką darzą się szefowie i podwładni.

Według pracowników, winę za to ponosi sama Harris, która ponoć boi się podejmować samodzielne decyzje z powodu odpowiedzialności, jaką musiałaby ponosić. W dodatku próbując ratować samą siebie, wykazuje się nielojalnością wobec swoich pracowników, których poświęca, gdy dochodzi do coraz bardziej widocznych wpadek. Innymi słowy, to ona jest winna, ale obwinia innych. Jeden z informatorów miał powiedzieć:

„To nie jest miejsce, w którym ludzie czują się wspierani, ale miejsce, w którym ludzie czują się traktowani jak gów..”

Biały Dom nie jest więc przestrzenią obsadzoną przez zespół ekspertów, który konsekwentnie realizuje prezydencką agendę. To gniazdo os, każdy każdego chce ugryźć i wygryźć. Dla USA to bardzo niedobra wiadomość, bo jeśli najważniejsi ludzie w państwie boją się swoich funkcji, to do czego może to doprowadzić?

Co ciekawe, do tej pory wydawało się, że Joe Biden jest kukiełką, za którą decyzje za plecami podejmuje właśnie Kamala Harris. Teraz jednak wychodzi na jaw, że ona też nie dźwiga ciężaru prezydentury. A przecież mówi się o tym, że zastąpi Bidena po upływie jego pierwszej kadencji, a nawet w jej trakcie. Ma też objąć kierowanie Partią Demokratyczną.

W Stanach Zjednoczonych robi się naprawdę nieciekawie i coraz bardziej natarczywe jest pytanie o to, kto tak bardzo chciał, żeby akurat para Biden-Harris zastąpiła Trumpa i Pence’a?

Może Donald Trump jednak jest ofiarą skradzionych wyborów?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Set

Jakie to szmaciarstwo

Jakie to szmaciarstwo wprowadziło się do Ameryki i wymiotło stateczną rasę Indian, koczownicza populacja zach. Europejczyków, czyli satanistycznych błaznów i śmieciarzy mentalnych, uważających się za panów planety i kosmosu, nie potrafiących usiedzieć na swojej pierdolonej ziemi jak inni.

Portret użytkownika GMC121

Donald Trump to najlepsze co

Donald Trump to najlepsze co mogło spotkać USA i cały świat ale banda prymitywnych globalistów którzy rzadzą światem sfałszowała wybory i dali pedofila bidena na prezydenta...
Każdy dzień tego ścierwa bidena jako głowy USA jest strzeleniem w pysk każdemu amerykaninowi.

Portret użytkownika nauta

Wybaczcie, że trochę z innej

Wybaczcie, że trochę z innej beczki ale coś im chyba pęka w tym planie. Coraz więcej buntowników:
https://www.bitchute.com/video/uaLDBxdZLCx3/
Co to jest VAERS?
Vaccine Adverse Event Reporting System.
System wczesnego ostrzegania, służący wykrywaniu możliwych problemów z bezpieczeństwem w USA.
https://vaers.hhs.gov/about.html

Ich dane są słabo czytelne, dlatego powstało Open VAERS. Inicjatywa ludzi poszkodowanych szczepionkami. "Dekodują" dane VAERS i czynią je łatwo dostępnymi dla każdego. W same dane nie ingerują zupełnie. Tak wyglądają raporty na dzień 25 czerwca, 2021:

6985 zgonów
23275 hospitalizowanych
54606 znalazło się pod intensywną opieką
77821 wizyt u lekarza
1775 wstrząsów anafilaktycznych (jeśli dobrze przetłumaczyłem)
2081 paraliżów nerwu twarzowego
775 poronień
2757 zawałów serca
1930 zapaleń mięśnia sercowego albo osierdzia
1908 małopłytkowość
6899 przypadków zagrożenia życia (chyba chodzi o inne objawy)
18270 ciężkich reakcji alergicznych
4869 szum w uszach
5852 szczegóły tych przypadków powikłań nie są dostępne w raportach VAERS
https://www.openvaers.com/covid-data

To nie są dane jakiegoś "foliarza" tylko oficjalne dane VEARS, które każdy może pobrać i sprawdzić czy to, co tu podałem, jest prawdą. https://vaers.hhs.gov/data.html
Nie są to także "naciągane" lub niepewne. Pewne natomiast jest to, że są mocno niedoszacowane, jak przystało na instytucję podległą pod te same podmioty, co CDC i FDA. Już oni zadbali o to, żeby nie było tam możliwie największej liczby powikłań.
 

Portret użytkownika inzynier magister

Papież Franciszek jest w

Papież Franciszek jest w szpitalu. Chodzi o "zaplanowaną wcześniej operację. Papież Franciszek został przyjęty do szpitala Gemelli w Rzymie w związku z planowanym zabiegiem chirurgicznym. Poinformował o tym watykański rzecznik Matteo Bruni.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj