Fala uchodźców to atak ISIS na Europę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wiele osób zastanawia się, co spowodowało nagłą migrację młodych islamistów, którzy dosłownie zalewają Europę. Przecież na żadnym z frontów amerykańskich wojenek na Bliskim Wschodzie nie doszło do zauważalnej eskalacji, a mimo to rzeka ludzi jakby na zawołanie ruszyła na podbój Starego Kontynentu. To zaskakujące, że nikt nie bierze pod uwagę, że jest to zaplanowana inwazja ISIS.

 

Gdy w lutym bieżącego roku doszło do krwawej egzekucji koptyjskich chrześcijan na libijskim wybrzeżu w nagraniu rozpowszechnionym w Internecie padły groźby podboju Europy przez Islam. Zresztą rozmowy bojowników ISIS, w trakcie których mówili oni o wysyłaniu imigrantów drogą morską z Libii do Europy, przechwycił jakiś czas temu włoski kontrwywiad.

Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów – twierdzili bojownicy ISIS podczas jednego z propagandowych nagrań

Islamiści zapowiedzieli już dawno, że najpierw przejmą władzę w Libii, a następnie przeprawią się przez Morze Śródziemne do Europy, ukryci pomiędzy uchodźcami i "podbiją Rzym". Rzeczywiście wybrzeże Libii i Włoch dzieli zaledwie 450 km, a ta inwazja trwa już kilka miesięcy

 

Z przechwyconych w lutym bieżącego roku, przez włoski wywiad rozmów islamistów wynikało, że zrealizują swoje groźby mając nadzieję, że po wysłaniu do Europy milionów uchodźców zapanuje tam chaos. Trzeba przyznać, że te przewidywania okazały się prawdziwe.

Jednak samobójcze zachowania europejskiej lewicy z pewnością zastanowiły nawet bojowników ISIS. Okazuje się, że wysyłaną do nas armię inwazyjną witają tłumy pożytecznych idiotów, którzy uwierzyli w kilka przebitek telewizyjnych pokazujących zrozpaczone kobiety i dzieci.

 

Wszyscy lewacy na czele z papieżem Franciszkiem bardzo wzruszyli się losem uchodźców wykreowanym w telewizjach i bardzo chcą im pomóc w podboju Europy i w zniszczeniu chrześcijaństwa. Dzisiaj po uchodźców wyruszył konwój ponad 150 prywatnych aut, który zorganizowali lewicujący Austriacy. W wielu miejscach w Niemczech uchodźców witano z kwiatami i balonikami. Bardzo podobne przyjęcie spotkało kiedyś na terenie ZSRR wkraczającą tam armię inwazyjną III Rzeszy.

Wygląda na to, że jedyne państwo w Europie, które staje na wysokości zadania w tym kryzysie to Węgry. Nie tylko zbudowano płot z drutu kolczastego na nieszczelnej granicy, ale też uruchomiono wojsko do jej strzeżenia. Na dodatek wprowadzono nowe prawo, które zobowiązuje uchodźców do opuszczenia terenu Węgier w ciągu tygodnia, a próbę nielegalnego dostania się na ich teren zamierzają karać więzieniem i deportacją.

Jeśli założymy, że ta fala uchodźców to planowa inwazja ISIS, to konieczne są chyba specjalne środki do jej odparcia. Zawieszenie strefy Schengen wydaje się być oczywistym pierwszym krokiem. Kolejnym muszą być rychłe deportacje. Nie wolno się zgodzić na budowę kolejnych obozów koncentracyjnych na naszym terytorium ,a to do tego się sprowadzi, jeśli zwiezie się do Polski przydziałowych islamistów. Utrzymanie ich w kraju, z którego uciekły miliony obywateli i to bez przymusu bezpośredniego, będzie niezmiernie trudne. Widać zresztą wątpliwy entuzjazm uchodźców w zakresie pozostawania na terenie Węgier.

 

Jeśli komuś wydaje się, że kryzys z imigrantami to przypadek to znaczy, że ma podstawowe problemy z kojarzeniem oczywistych faktów. Przecież wśród uchodźców kobiety i dzieci są mniejszością i rzadkością. Oczywiście prawdziwe oblicze tych tłumów nie jest pokazywane w mediach. Składają się one przecież w zdecydowanej większości z młodych muzułmanów w wieku poborowym.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika sylwek

czeka nas trzecia wojna

czeka nas trzecia wojna światowa wojna na tle religijnym wiec jesli nie powstrzymamy tego teraz to grozi nam smierć niestety taka jest prawda .............to zostało opisane w trzeciej przepowieści Fatymskiej którą Watykan tak dzielnie pilnuje aby nie ujżała światła dziennego ....

Portret użytkownika anti es

Jeżdżę po Europie dużo. Byłem

Jeżdżę po Europie dużo. Byłem ostatnio na Malcie / w zeszłym tygodniu . Fakty , dowody , się liczą w każdej dyskusji lub polemice . Zbieram dowody / fotografie , video / na temat tzw. uchodźców . mam nadzieję , że uda mi się wszystko opublikować w necie . Który portal ? jeszcze nie zdecydowałem . Z tych materiałów które już posiadam to wynika jednoznacznie ...zorganizowana akcja . Są ludzie pośród tzw. uchodźców, którzy zdecydowanie są przewodnikami grup i dokładnie wiedzą co robić / pokażę to w materiałach /. I wiem jedno , trzeba się solidnie przygotować na to by zablokować tę falę pseudo uchodźców . Szkoda tylko tych dzieci i kobiet które zostały wmanipulowane w tę akcję 
 
anti es 

Portret użytkownika magi74

  Z reszta ludziska- tu nie

  Z reszta ludziska- tu nie chodzi o nazim czy rasizm. Zwykly, czysty rozsadek. Zastanawia mnie tez kompletna glupota- najpierw wysylaja specjalistow od terroru na wschod, ladujac w to straszliwa bo az obrzydliw sumke a pozniej witaja ich na swoich podworkach z otwartymi ramionami. Czy idiotyzm nie zna granic??
  Mnie to wszystko wyjatkowo smierdzi

Portret użytkownika tomasz26

Wcześniej w Wielki Czwartek

Wcześniej w Wielki Czwartek mył nogi islamistom…

Franciszek do muzułmanów: czytajcie Koran, a będzie wam się żyło lepiej

„Franciszek do imigrantów w parafii Najśwętszego Serca Pana Jezusa:
Dzieląc się waszymi doświadczeniami w niesieniu tego krzyża, aby pozbyć się z waszych serc niemocy, która wprowadza w życie zgorzknienie, ważne jest, aby czynić to podczas waszych spotkań…”
Watykan: To fakt: imam prosił o zwycięstwo nad niewiernymi
„… podczas  spotkania  modlitewnego  w  Watykanie, zorganizowanego przez papieża Franciszka,  padły ze strony muzułmańskiego imama słowa: „Dopomóż nam przeciw ludowi niewiernych!”
 
  http://zbawienie.forumotion.com/t3p90-watykan-wielka-nierzadnica
 
 
ta frniszka watykanska  to zakamuflowany muslim:(((((

Portret użytkownika inzynier magister

Chociaż bogate kraje arabskie

Chociaż bogate kraje arabskie nie kiwnęły palcem by pomóc uchodźcom z krajów islamskich to wychodzą naprzeciw ich duchowym potrzebom w Europie. Arabia Saudyjska postanowiła wykorzystać kryzys do zmiany struktury religijnej Europy. Salaficka monarchia oferuje wybudowanie na Starym Kontynencie 200 meczetów.Saudyjska propozycja jest odpowiedzią na falę krytyki pod adresem bogatych krajów Zatoki Perskiej. Nie planują one otworzyć granic dla swoich braci w wierze, gdy w tym samym czasie z ogromnym kryzysem boryka się Stary Kontynent. O bierności arabskich monarchii pisaliśmy na Portalu PCh24.pl.Pomysł wybudowania 200 meczetów zamiast przyjęcia chociaż części uchodźców z krajów ogarniętych wojnami to dowód wyjątkowej buty ze strony zamożnych monarchii arabskich. Pokazuje to także, że Arabii Saudyjskiej zależy na islamizacji Starego Kontynentu a nie rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji swoich braci w wierze. http://www.pch24.pl/zamiast-przyjac-uchodzcow-arabia-saudyjska-chce-wybudowac-w-europie-200-meczetow,38064,i.html#ixzz3lEfVKmQR

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zaduma

W UE rządza Niemcy i, nie bez

W UE rządza Niemcy i, nie bez powodu, to właśnie oni najgłośniej gardłują w sprawie uchodźców, Niemcy mają dużą wprawę w wykorzystywaniu muzułmanów do swoich celów. W czasach kolonialnych doczepiali swoim muzułmańskim "podopiecznym" dopalacze do dzihadu, w postaci idei i interpretacji wyssanych z własnego, brudnego palucha. W czasie II wojny organizowali na Bałkanach oddziały muzułmańskie, podobne rzeczy wyprawiali na Bliskim Wschodzie. Nawet po II wojnie spraszali do siebie Turków choć bieda powojenna była wszędzie i nie do końca jest prawdą, że "nikt Niemców nie lubił". Ale tym razem wyjdzie im bokiem, bo "inni szatani są tam czynni".

Portret użytkownika achiles

Za masowe migracje ludności z

Za masowe migracje ludności z Afryki i Azji do Europy odpowiedzialny jest Kawaler Orderu Orła Białego żyd amerykanski George Soros, dobry przyjaciel Adama Michnika (Aron Sechter) i Leszka Balcerowicza.(Bucholz)
Trzeba przyznać że nie robi tego za swoje pieniądze. Za wszystko płaci Kongres Stanów Zjednocznych. Departament Stanu USA poprzez National Endowment for Democracy i United States Agency for International Development daje pieniądze Non-Governmental Organizations, które są pod kontrolą Open Society Foundations (George Soros). Z kolei one finansują młodym mężczyznom z Afryki i Bliskiego Wschodu podróż oraz dokumenty. W ramach późniejszego łączenia rodzin będą oni mogli ściągnąć swoich krewnych.
Polskojęzyczne media są pod całkowitą kontrolą Zachodu, dlatego polecam anglojęzyczne portale informacyjne.
DODAJMY JESZCZE ZŁOM ZWOŻONY PRZEZ SZATANY I SKŁADOWANY W EUROPEJSKICH NORACH I PEŁNIEJSZY OBRAZ NAM SIĘ WYŁANIA. 

Portret użytkownika CelowniczyX

Ludzie ogarnijcie się :-)

Ludzie ogarnijcie się Smile Europie nic nie grozi, rozjechalibyśmy ich w drobny pył jakby zaczeli coś burkać Smile Pomyślcie logicznie ... grupa ciapatych i czarnych na łodziach wbija do Europy i co? Smile Zrobią burdel przez pare dni w porotowej mieścinie czy na autostradach... i co dalej? Smile I NIC :-) 
Islam nie przebije naszej kultury , jeżdżę troszkę po świecie byłem tu i tam, pracowałem tu i tam, wiem jakie jest podejście ciapatych , są ekxtremiści ale wiekszość kolorowych jest pokojowo nastawiona , im nie w głowie wojenki tylko normalne spokojne życie a tych extremalnych islamistów jest garstka i co najwyżej mogą być jakieś wieksze lub mniejsze incydenty, ale znająć dzisiejsze realja, to te ataki będą przeprowadzane przez nasze rządy, po to, aby zrzucić na ich winę i abyśmy my zaczeli być agresywni w stosunku do nich , w tym momecie walki uliczne gwarantowane, ale to nie przez nich, tylko przez nas Smile Europejczycy ze strachu (atak fałszywej flagi i pranie mózgów w mediach) będą agresywnie nastawieni do muslimów a ci będą się bronić i taka mini zadyma na niektórych dzielnicach niemieckich czy francuskich podkrecana przez rządy i media gwarantowana, media jak z zwykle zrobią z tego wojne i takie tam... jak to już sami wiecie, co ja tam będę się rozpisywał , sami macie pojęcie jak to w dzisiejszych czasach wygląda.

Portret użytkownika magi74

Czyzby? Tyle widziales i tyle

Czyzby? Tyle widziales i tyle jezdziles? O jakiej garstce ty piszesz? To raczej powoli dotyczy tubylcow. I nie zapominaj, ze u nich zyje sie zasada- jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Nigdy nie bylam rasistka. Badz jaki jestes- zielony, zolty, czerwony. Jesli nie ingerujesz w moje zycie i nie krzywdzisz mojej rodziny, nie odbierasz mi moich praw, mojej wolnosci- nie bedziesz moim wrogiem.
   Kiedy obserwuje jak sie gryzie reke, ktora karmi- nic dodac nic ujac- nie ma dla mnie litosci.

Strony

Skomentuj