Fala przemocy w afrykańskim Malawi ze względu na obawy przed wampirami. ONZ musiał wycofać pracowników!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Organizacja Narodów Zjednoczonych została zmuszona do zawieszenia działalności swoich pracowników do czasu ustabilizowania sytuacji w Malawi w Afryce, gdzie ze względu na obawy przed wampirami odnotowano wzrost przemocy, a co najmniej pięć osób zostało zamordowanych. Wybuch nienawiści wśród „polujących na wampiry" w Malawi nastąpił po rozprzestrzenianiu plotek, że „krwiopijcy” atakują ludzi. W rezultacie powstały grupy, które eliminują osoby podejrzane o wampiryzm, informując Fox News, powołując się na raport Departamentu Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

W sprawozdaniu stwierdzono, że w niektórych rejonach „łowcy wampirów" zorganizowali blokady, które dotyczyły również ruchu personelu ONZ. Należy zauważyć, że plotki o wampirach mogą pochodzić z sąsiedniego Mozambiku. W sprawozdaniu stwierdzono, że ONZ zaleca „czasowe zawieszenie działalności Światowej Organizacji w Malawi, dopóki sytuacja nie zostanie znormalizowana".

Prezydent Malawi Peter Mutarika wyraził poważne zaniepokojenie sytuacją. Wiara w czary jest szeroko rozpowszechniona na obszarach wiejskich Malawi, gdzie działa wiele agencji humanitarnych. W 2002 roku była już fala przemocy związana z plotkami o wampirach. Malawi jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie. Gospodarka kraju jest w dużym stopniu uzależniona od pomocy Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego i wybranych państw-darczyńców.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika debaucher

Skoro ściągają "uchodźców" z

Skoro ściągają "uchodźców" z Konga (vide Rimini),wkrótce z Czadu (Macaron),to i z Malawi też przybędą do Europy.
Wydawało mi się,że nie jestem rasistą,ale durnota tych Murzynów (sic!) jest porażająca...
Jak nie czarownice to wampiry...
I ta cała ta hołota będzie odpier...ać te swoje polowania na naszym kontynencie!Kto to wszystko utrzyma za mordę?
Niby to też ludzie,ale ratlerek i owczarek to też psy...
Jak te prymitywy mają się tu integrować?
Europa za Odrą już zdechła,teraz tylko patrzeć na ręce rządzącym,żeby nie ważyli się wpuścić do Polski tego "ludzkiego śmiecia" (Korwin).
Tak,wydawało mi się,że nie jestem rasistą...
P.S. Nic nie mam do żółtych...

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika wyzdro

Mają rację z tymi wampirami -

Mają rację z tymi wampirami - Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy to najwieksi krwiopijcy ,najpierw przekupią polityków , wykupią twuj kraj a potem bedą cię doić zostawiając tylko tyle żebyś przeżył .Dokładnie wampiry .

Skomentuj