Fala islamskich zamachów terrorystycznych w Niemczech

Kategorie: 

Źródło: twitter

Właśnie na naszych oczach w Niemczech zaczyna się dziać to co przewidywano od początku wymiany ludności zainicjowanej przez kanclerz Angelę Merkel. Rok po przyjęciu ponad miliona islamskich imigrantów podających się za uchodźców z Syrii, niemal każdy dzień przynosi kolejny atak terrorystyczny.

 

Zaledwie w ciągu tygodnia w Niemczech doszło do czterech ataków islamistów. Najpierw w zeszły wtorek mieliśmy rzekomego siedemnastolatka z Afganistanu, który zaatakował siekierą w pociągu w Bawarii. Nawet gdy do tego ataku przyznało się Państwo Islamskie, wielu lewicowych komentatorów twierdziło, że nie wolno stygmatyzować, a zabójca z siekierą był po prostu zagubiony w nieznanym społeczeństwie, więc chwycił za topór i krzycząc Allahu Akbar zaatakował przypadkowych ludzi. Okazuje się, że dla lewaków islamski okrzyk podczas ataku nie świadczy o jego religijnym charakterze.

W piątek z kolei doszło do zamachu w Monachium. Ze względu na to, że strzelanina odbyła się w rocznicę masakry Andersa Breivika, lewackie media liczyły na to, że to jakiś jego naśladowca. Próbowano mówić o nim jako Niemcu, ale szybko okazało się, że to również islamista, tylko szyita.

 

Minęło kilkadziesiąt godzin i wczoraj 21 letni uchodźca z Syrii, zabił maczetą w Reutlingen kobietę w ciąży. Okazało się, że była to Polka, a atakujący dokonał zbrodni z zazdrości. Nie zmienia to faktu, że atak tego typu jest bezpośrednim skutkiem wpuszczenia "księciów orientów" przez panią Merkel i wynikającego z tego "ubogacenia kulturowego" tak pożądanego przez euro-lewactwo.

Nie minęło kilka godzin i w Niemczech doszło do kolejnego zamachu. Tym razem w miejscowości Ansbach, w pobliżu Norymbergi, zamachowiec samobójca zdetonował bombę, którą miał w plecaku. W wyniku ataku 12 osób zostało rannych. Zamachowcem okazał się 27 letni Syryjczyk. Okazuje się, że wcześniej próbował wejść na teren miejscowego festiwalu muzycznego, ale nie został wpuszczony przez ochronę.

Ataki terrorystyczne, które obserwujemy obecnie w Europie są dowodem na to jak błędna jest polityka multi-kulti. Coraz bliżej do wybuchu islamskiego powstania na naszym kontynencie. Obecnie obserwujemy tylko pojedyncze przypadki terroru, ale widać już wyraźnie, że któregoś dnia skończy się to nieuchronną wojną domową.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika magi74

A ja juz sluchac nie moge

A ja juz sluchac nie moge przepraszan sraszan tej kreatury w telewizji i skladania sztucznych kondolencji i jak to jej serce peka!! Kto slyszal i widzial wie o czym mowie. KUR.... Mac!! To ona powinna byc oskarzona o te wszystkie mordy i zamachy. Pod sad z tym babskiem!!!

Strony

Skomentuj