Facebook ogłosił krucjatę przeciwko "białym nacjonalistom"

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy Facebook wprowadza nowe rasistowskie regulacje, które są wymierzone w ludzi tylko dlatego, że są biali. Ogłoszono nową politykę, która będzie oznaczała intensyfikację prześladowań użytkowników w oparciu o kryterium rasowe. 

 

 

Lewicowy portal Facebook od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej opresyjny w stosunku przedstawicieli białej rasy. Teraz jednak postanowiono rozpętać swoistą krucjatę względem wszystkich, którzy przez algorytmy Facebooka, zostaną uznani za tak zwanych "białych suprematystów", "białych nacjonalistów" i białych "separatystów". 

 

Zapowiedziano bezwzględne usuwanie treści, które są przez ich algorytmy klasyfikowane jako wsparcie białej rasy. Nowe drakońskie przepisy mają zostać wprowadzone w życie w przyszłym tygodniu. Pretekstem do zakończenia okresu względnej wolności słowa jest oczywiście niedawny zamach terrorystyczny w Nowej Zelandii. Powoduje to jeszcze więcej podejrzeń, że była to operacja Fałszywej Flagi. 

 

Dowodem na rasistowskie podejście Facebooka do kwestii wolności słowa jest to, że nie zapowiedziano represji względem innych form nacjonalizmu niż ten kojarzony z białymi ludźmi. Oznacza to, że nacjonalizm jest zdaniem Facebooka nielegalny tylko wtedy gdy spełnione jest kryterium rasowe. 

Nacjonaliści i suprematyści o innym niż biała kolorze skóry mogą zatem spać spokojnie, bo z materiałów prasowych Facebooka wynika, że ich ta nowa forma cenzury nie obejmie. Ciekawe co zrobią algorytmy Facebooka ze stronami zwolenników nacjonalizmu żydowskiego, czyli syjonizmu. Wszak to również biali ludzie. Czy zatem państwo Izrael oberwie rykoszetem? 

 

W Izraelu nacjonalizm jest przecież częścią oficjalnej polityki. Ostatnio przegłosowano nawet ustawę stwierdzającą, że Izrael jest państwem tylko Żydów. Skoro hasło Polska dla Polaków jest uważane przez Facebooka za nacjonalistyczne, to należy oczekiwać, że hasło Izrael dla Żydów również zostanie uznane za nacjonalizm, a to może oznaczać nawet blokady izraelskich stron rządowych.

 

Oczywiście są to tylko luźne rozważania, bo prawie na pewno Facebook uzna, że syjonizm jest jedyną dozwoloną formą nacjonalizmu białego człowieka i będzie po prostu zwalczał każdy inny.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Lary Petersson

Czy żydzi są biali?

Czy żydzi są biali?

Jeżeli żydzi są biali, to nie są Semitami, bo Semici nie są biali!
Jeżeli nie są Semitami, to są antysemitami!
Jako antysemici powinni być zwalczani na całym świecie!
Również na pejs-buku.

Ps. Skoro są: polscy, niemieccy, francuscy, amerykańscy żydzi,

to znaczy, że to nie jest określenie narodu, tak jak: polscy, fracuscy, amerykańscy katolicy! (określenie "żydzi", piszemy z małej litery)

Portret użytkownika WIELKI ŻYD

Co polaczki burdasy jedne?

Co polaczki burdasy jedne? Wasze brudne dupy was bolą? Nie dla psa kiełbasa. Koniec z waszym faszyzmem i waszymi obozami koncetracyjnymi. Niech prawda wyjedzie na jaw. Polin na zawsze bedzie nasze, żydowskie. MIłego charowania dla żydowskiego Pana za 1600 zł miesięcznie. 

Portret użytkownika locutus79

Ja wiem dlaczego wy tak

Ja wiem dlaczego wy tak nienawidzicie wszystkich nieżydów. Bo nas wszystkich czeka rozgrzeszenie i przebaczenie. A twoi praprzodkowie sprzedali cały twój zapluty naród panu kłamstwa i mistrzowi fałszu. Wasz Bóg to nie żaden jechowa tylko bestia YHWH. Kabaliści i talmudżyści dobrze o tym wiedzą. Po śmierci ciebie i twoje kundle czeka wieczne potępienie. I nawet jak będziecie srać pieniędzmi i wszystkich zniewolicie to nie zmieni to faktu że jesteście przeklętymi kundlami. A teraz zapi...laj lizać pi..dę swojej żydowskiej pani bo tak to u was jest. Żydowska k...a jest ważniejsza od was żydowskie kundle.

Portret użytkownika 00

Wy żydzi w historii świata

Wy żydzi w historii świata już wiele razy myśleliście że wszystko macie (nakradliście) a potem wiele razy was wymotło, i nadal niczego się nie nauczyliście. Ostatnnio was holokałst opzamiatał i nadal robicie to samo co i przed wojną. Ani wy ani Niemcy niczego żeście nie zrorumieli.

Portret użytkownika nel35

Super, może ludność

Super, może ludność otrzeźwieje i wymiksuje się z tego badziewia.

A żydostwo jest ponad prawem. Mogą robić co im się żywnie podoba i pluć na resztę świata, bo tak sobie ustanowili.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Strony

Skomentuj