Europy będzie "chronić" 800 amerykańskich czołgów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Według doniesień szwedzkiej gazety Dagens Nyheter, USA prowadzi operację umieszczenia w europejskich krajach 800 czołgów, w większości typu Abrams. Z wywiadu z niemiecką minister obrony Ursulą von der Leyen wynika, że mówimy o 800 amerykańskich czołgach. Oficjalnie mają zostać użyte w operacji Atlantic Resolve która jest odpowiedzią NATO, ale już mówi się, że Abramsy zostają narazie bez określania terminu ich wycofania.

 

Amerykańskie siły pancerne będą na stałe stacjonować nie tylko w Niemczech jak dotychczas, ale również w państwach bałtyckich, które są obecnie najbardziej narażone na wojnę hybrydową z wykorzystaniem "zielonych ludzików". Trwają tam obecnie ćwiczenia w których bierze udział 3000 amerykańskich żołnierzy i duża liczba towarzyszącego im sprzętu. W samej Estonii widziano na poligonie przynajmniej 20 czołgów typu M1A1 Abrams.

 

Polityka Baracka Obamy tak zwanego resetu stosunków z Rosją skończyła się kompletnym fiaskiem i doprowadziła do największego kryzysu bezpieczeństwa w Europie od czasu zakończenia Zimnej Wojny. Wtedy w Europie było około 200 tysięcy żołnierzy i potężne siły pancerne, oraz lotnictwo. Obama zredukował to do poziomu 67 tysięcy żołnierzy, a teraz w panice musi odbudowywać amerykańską obecność w regionie.

 

 

Źródła:

http://www.dn.se/nyheter/varlden/usa-skickar-stridsvagnar-till-tyskland-och-osteuropa/

http://russian.rt.com/inotv/2015-03-14/DN-Ot-rossijskoj-agressii-Evropu

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika qzyndiabla

nooo nie wiem ,nie wiem czy

nooo nie wiem ,nie wiem czy te abramsy 1 są lepsze od leopardów 2 których trochę mamy ,napewno są mega drogie w serwisie i b.paliwożerne( a my będziemy za to płacić pośrednio)
Historycznie patrząc wizyty obcych wojsk na terenie Naszej ojczyzny nigdy nie wychodziły nam na dobre.
Jestemy teoretycznie 4 siłą wojsk pancernych w europie po Rosji,Turcji i Białorusi ( rzecz w ilości a nie jakości.Te abramsy sa na potrzebne ja wrzód na d...e. Za nimi przylecą avaksy.drony itd.pokryją chmurką elektroniczną wschodni rejon europy i zacznie się jazda. Mówiąc obrazowo nawet nikt nie pierdnie bez wiedzy jankesów .Od pinów,haseł począwszy na zwłykłym smsie do ukochanej skończywszy .

Portret użytkownika inzynier magister

Polsko języczny odział NWO w

Polsko języczny odział NWO w polsce, czyli masoneria polska jak Kwaśniewski, Milery, Walce, kopacze lub inne Marcinkiewicze z bilderbergów, opłacane przez NWO wciągnęli nas w wojnę z Rosją i z Islamem przez te ich więzienia gdzie torturowano islamistów ! Trzeba szybko odsunąć od władzy tych co nas wciągają w wojnę i postawić przed sądem ! Musimy mieć polskiego Orbana by nas pogodził z Putinem i z Rosją ! Wszystkich podżegaczy do wojny trzeba natychmiast wysłać do pierdla !
O sytuację na Ukrainie prezydent Rosji, Władimir Putin oskarżył m.in. Polaków. To my mieliśmy szkolić ukraińskich nacjonalistów. Oskarżenia pod adresem Polaków padły w filmie „Krym. Droga do ojczyzny”. Jego narratorem jest prezydent Rosji, Władimir Putin. Opisuje on jak doszło do wojny na Ukrainie, przedstawia m.in. takie wydarzenia jak ucieczka byłego prezydenta naszego sąsiada – Wiktora Janukowycza. Putin nie ma wątpliwości, że za sytuację na Ukrainie odpowiedzialny jest Zachód. Twierdzi, że ukraińscy nacjonaliści napadli na rosyjskojęzyczną ludność, a wszystko dzięki szkoleniom przeprowadzonym przez Amerykanów i ich europejskich sojuszników – w tym Polskę.
- Realnie za sznurki marionetek pociągali nasi amerykańscy partnerzy i koledzy. To oni pomagali przygotowywać nacjonalistów, szkolili bojowe grupy w zachodniej Ukrainie, w Polsce i częściowo na Litwie – twierdzi prezydent Rosji.
 Źródło: „Polskie Radio”

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Polak z Polski

Amerykańskie czołgi w

Amerykańskie czołgi w Europie, bardzo cwane posunięcie ze strony amerykanów... zresztą jak większość ich posunięc.
Wysyłają swój sprzęt w swiat do róznych krajów i tam na miejscu prowadzą konflikty.
Niczym nie ryzykują, bo co najwyżej zostanie zezłomowanego trochę sprzętu, ale konflikt nie będzie toczył się na ich terenie - o to przecież im chodzi.
Tak oni działają. Napuszcają ludzi jednych na drugich, dają im swój sprzęt i patrzą jak się głupie, napuszczone ludziska nawzajem mordują.
Polacy, obudźcie się! To nie ich cywile będą cierpieć i ginąć.
To nasi bracia, siostry, matki i ojce będą cierpieć z ich powodu!
Za co mamy cierpieć, za co się pytam?

Portret użytkownika Teddy CA

Bravo NATO ! Ktos musi

Bravo NATO ! Ktos musi pilnowac tych kacapskich dzikusow by to to sie nie rozpanoszylo na swiecie do you understand !  U.S.A to jedyny straznik pokoju wolnosci godnosci na tym swiecie! Nasze chlopaki z Marines, Patirot i Tomahawki juz tam do was leca by chronic EU przed putlerem do you know? USA Democracy and Freedom Forever!      

Portret użytkownika Pantałyk

NATO to można co najwyżej

NATO to można co najwyżej nasrać i przyklepać. Oni warci są tyle ile ich rozkrzyczana propaganda i powiewające sztandarki. Jakby co do czego doszło, to wysługiwać się będą nami lub innymi państwami słowiańskimi, bo z nich tacy żołnierze jak z ch*ja saksofon.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika vvv

...merkel jak przywódca

...merkel jak przywódca kompletnie nie zdała egzaminu,...usiawcy europę biorą jako zakładnika...i to wszxysko w obronie ich zielonego śmiecia... ta cywilizacja kompetnie nie nadaje się na dalsze istnienie...O polskich styropianowych śmieciach u władz , wogóle lepiej nie wspominać...

Portret użytkownika ola

No to polacy zamienili

No to polacy zamienili siekierkę na kijek ,albo jak kto woli z deszczu ruskiego pod rynnę amerykańską---ale uwaga---tego gnoju z ameryki tak szybko się pozbyć nie da.To będą dłuuuugie lata terroru,no chyba że zgodnie z proroctwami ameryka ma się rozpaść i przestanie istnieć jako państwo.

Portret użytkownika odważniak

Gdyby nie było wojsk, nie

Gdyby nie było wojsk, nie byłoby wojen. Gdyby nie było polityków, nie byłoby konfliktów. Gdyby nie było pieniędzy, nie byłoby chciwości i wszyscy najedzeni nie musieliby tyle pracować, założę się, że po przekwalifikowaniu 80% kadry kierowniczo urzędniczej w rolników, wszyscy pracowalibyśmy po 10 godzin tygodniowo na nasze jedzenie. Bo nie byłoby pieniędzy, darmowe wszystko, rzeczy żeśmy już naprodukowali dla sześciu pokoleń, nie musielibyśmy godzinami jeździć do pracy, moglibyśmy zadbać o nasz piękny ziemski ogród, 'Pamiętajmy o Ogrodach'... Uwolnić energię, uwolnić internet!

Strony

Skomentuj