Europejskie lewactwo jest zaniepokojone demokratycznymi rozstrzygnięciami wyborczymi na starym kontynencie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rządzący niepodzielnie Unią Europejską lewacy mają nie lada problem. Hołubiona przez nich demokracja zaczyna zawodzić ich oczekiwania. Wszystko wydawało się proste, wystarczy odpowiednio długo duraczyć społeczeństwo swoją wizją świata i wskazywać mu kogo należy popierać, a kogo potępiać, aby mieć wszystko pod kontrolą. Okazuje się, że lewicowe media straciły zupełnie rząd dusz i coraz mniej ludzi daje się manipulować.

 

Rozstrzygnięcia wyborcze zapadające w kolejnych europejskich krajach wskazują na to, że ludzie zaczynają rozumieć, iż od dekad są oszukiwani i masowo zwracają się ku popieraniu sił politycznych przeciwnego bieguna. To wywołuje panikę w dotychczasowych ośrodkach władzy, którą można dostrzec poprzez mieszankę specjalnej propagandy mającej na celu zohydzenie przeciwników.

 

Wielki poprzednik dzisiejszych lewaków, Józef Stalin, zwykł mawiać - "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami" - i ta zasada jest twórczo rozwijana po dziś dzień. Faszystami nazywa się wszystkich, którzy nie myślą tak jak lewacki mainstream. Antysemitami z automatu są wszyscy krytykujący Izrael i żydowską finansjęrę. To bardzo prymitywna broń przypominająca cep. We Francji antysemitami i faszystami określa się sympatyków Frontu Narodowego i z każdymi wyborami są oni silniejsi. Lewica francuska w pośpiechu montuje partię rzekomo prawicową, aby jakoś ratować stan posiadania i planuje to robić ze skompromitowanym Sarkozim, który ma na rękach krew Kadafiego.

 

W siłę rosną też podobne organizacje polityczne w Holandii, w Niemczech, w Finlandii, Szwecji, Austrii, we Włoszech i w wielu innych krajach. W tej chwili wszędzie tam, gdzie ludzie błędnie głosują, trwają zmasowane akcje zohydzania tak zwanych narodowców czy nacjonalistów. Jeśli ktoś nie wie jak to wygląda może obecnie podziwiać co robią lewackie media z polskim środowiskiem narodowym, które jest w jawny sposób pozbawiane możliwości głoszenia swoich poglądów i jest tendencyjnie przedstawiane jako troglodyci nie warci nawet dyskusji. Wszystko to jest jeszcze czynione z pozycji niczym nie uzasadnionej wyższości, jakoby markistowski trzon ideologiczny był typowym skrzywieniem każdego szanującego się inteligenta.

O rosnących tendencjach nacjonalistycznych w internacjonalizowanej na siłę Unii Europejskiej mówiły też ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego, w których formacje uniosceptyczne okazały się silne jak nigdy dotąd. Wygląda na to, że ta fala normalności powoli rozlewa się po całym kontynencie i zmanipulowanych ludzi nic nie rozumiejących z tego co dzieje się wokół nich jest coraz mniej. Wszystko to spędza sen z powiek przodownikom ideologii marksistowskiej poukrywanej sprytnie pod rozmaitymi poprawnościami politycznymi i genederami.

 

Naiwnością jest oczekiwanie, że lewactwo odpuści i pogodzi się z niekorzystnymi dla nich demokratycznymi rozstrzygnięciami. Niczym babka Pawlakowa z komedii "Sami Swoi", typowy lewak uważa, że "demokracja demokracją, ale wynik wyborów musi być po naszej stronie". Nic tej tezy dobitniej nie podkreśla niż operetkowa inicjatywa rozkręcona przez nasze polskojęzyczne lewackie media jako tak zwany Komitet Obrony Demokracji. Wypisz wymaluj stowarzyszenie babki Pawlakowej z kultowej polskiej komedii.

Lewackie media w Polsce, szykując niepokoje społeczne sprawdzają przy okazji kto ich jeszcze słucha. Jak widać po marszach odbywających się w niektórych polskich miastach, zdecydowana większość, protestujących przeciwko rozstrzygnięciu demokracji, to ludzie starsi, oglądający namiętnie telewizje, zwłaszcza te najbardziej prymitywne w zakresie sączeniu propagandy. Większość młodych ludzi, mających dostęp do Internetu nie jest już tak łatwa w manipulacji.

 

Nie ma co liczyć, że europejskie lewactwo pogodzi się z tym, że ten swoisty "rząd dusz", który sprawowali przez ostatnie dekady, się skończy. Należy się spodziewać wściekłych ataków na środowiska prawicowe, a w ostateczności, jeśli więcej europejskich społeczeństw "pomyli się" wybierając w wyborach nie tych, których preferuje władza, tp można się spodziewać nawet najgorszego, czyli wojny w Europie. Wszak islamska armia inwazyjna dopingowana przez uniolewaków już tu jest.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika XaX

UE obrała sobie za cel

UE obrała sobie za cel ostatnio zniszczenie prawicy i wzywała do walki z nią i uważa że z prawicy płynie większe zagrożenie niż z ISIS -.-. Więc nie ważne czy by doszedł do wladzy PiS, Korwin czy nawet ostatnio skompromitowany kukiz i tak by zorganizowali KOD i szykowali obalenie. Wedle ich pseudo demokracji tylko lewica ma prawo rządzić -.-. Pewnie dla tego że prawica nie będzie wykonywać poleceń do wprowadzenia NWO... 

Portret użytkownika Kimbur

Prostymi słowami:

Prostymi słowami:

Narodowiec to człowiek szanujący narody (nie tylko swój naród). Ale szacunek należy rozpocząć od siebie. Narodowiec szanuje narody, szanuje też ich tradycje i kulturę. Szanuje prawo narodów do posiadania swoich państw. 

Faszysta to człowiek pragnący dominowania struktur państwa nad społeczeństwem, narzucania społeczeństwu kultury, zachowań, tradycji (nam Polakom próbowano narzucić halołyn), a także dominacji jednego narodu nad innymi w ich krajach.

W Polsce daje się zauważyć stopniową zmianę frontu manipulowania spoleczeństwem: po 89 roku wmawiano nam, że poglądy lewicowe szkodzą krajowi i tylko prawica może gwarantować rozwój kraju; potem przekonywano nas, że tylko centroprawica jest OK (partie takie jak Unia Wolności, Unia Demokratyczna, KLD, PO - jeszcze niedgyś określane były jako prawicowe); teraz prawicowość jest przyrównywana do faszyzmu, ksenofobii, rasizmu, populizmu (tu już mamy paranoje, gdyż populiści z natury rzeczy powinni być historycznie lewicowi) a demokraci to ci, którzy dają się wodzić "elitom" za nos.

A te wszystkie zmiany z przekręcaniem istoty rzeczy wiążą się z odporem pewnych grup społeczeństwa na próbę zislamizowania Europy przez garstkę agenturalnych zapewne polityków, którzy dorwali się do sterów UE.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Witam

Witam

Dugo nie odwiedzałem "STRONY" więc zdziwiłem się  kiedy po "wejściu" zobaczyłem "Zmiany...na stronie" lecz o tym póżniej.

Prozaiczny powód mojej nieobecności.Za przyczyną oświeconego lewactwa musiałem co nie co poniewolniczyć aby zdobyć wartośc dodaną pozwalająca na kontynuowanie egzystencji w tym lewackim raju.

Niewolniczyć nie jest rzeczą łatwą .Nie każdy może dostąpić zaszczytu niewolniczenia.W naszym kraju,Polsce jest to niezmiernie skomplikowane,chociaż nie dla wszystkich.Sztuką już, jest zostać zauważonym przez nadzorcę niewolników a co dopiero zdobyć jego zaufanie i pracę w latyfundiach.Oczywiście sam nadzorca nie jest w stanie wyselekcjonować dobrego niewolnika.Pomagaja mu w tym wyspecjalizowani poszukiwacze zwani popularnie "łowcami łbów" lub "rozpoznawaczami mułłów".Kiedyś dawno temu nadzorca niewolnikow szedł na targ niewolników.Sprawdał zęby,długość penisa ,zalotność waginy,muskuły w kłębie w zalezności od potrzeb swojego łaskawcy.Obecnie jest to proces bardzo skomplikowany jak ujmują to medialne kiepełe ucywilizowany.Kandydat na niewolnika musi mieć przygotowaną na piśmie wielką prośbę z uzasadnieniem na oferowane niewolniczenie w latyfundii.Sprawa nie jest prosta.Mimo łatwości dostępu form aplikacyjnych sporządzonych przez  specjalistów psycholi od niewolniczenia kopiowanie nie przechodzi.Łowcy łbów wymagają oryginalności a więc faktycznego potwierdzenia chęci zostania niewolnikiem.Ważna jest chęć szczera.Tu nie chodzi o doświadczenie.Oni tego nie oczekują.Kandydat do niewolniczenia to musi być tabula rasa.Rasa specjalna.Broń boże wykazywać się jakąś kreatywnością ,pomysłami.Już nie wspomnę o inowacyjności.Nie odzywac się kandydując na niewolnika sprzątacza,że w ramach funduszu eurokibucowskiego inowacyjności stworzycie latającą miotłe lub w przypadku ochroniarza kija samobija.WykluczoneDobrze jest jak macie ze soba historię dotychczasowego niewolniczenia z recenzjami od poprzednich nadzorców.Ale!!!! to i tak nie wystarczy.Liczy się również wasz obecny stan fizyczny.Wasza młodośc,chęć do okazywania chuci w integracyjnych imprezach na latyfundiach.Wasza spontanicznośc , nietuzinkowość i właśnie tutaj na integracji wasza kreatywność i fantazje.Jest to bardzo cenione przez zarządców.

Jest jeszcze inna grupa tzw zwanych emerytów od młodości korzystająca z wartości dodanej wypracowywanej przez niewolników.To kasta.Kasta urzędnicza.Oceniam jej wielkość obecnie na około miliona a może i więcej.Warunkiem koniecznym do uzyskania przez nich emerytury jest obecność w urzędzie.To wszystko.Wszystkie czyności przez tą kastę wykonywane jakiekolwiek by one były :tajne czy poufne są zbędne z punktu widzenia zdrowo funkcjonującej społeczności,narodu.Dalej w kolejności jest kasta "uczonych" mniemanologów,politologów,socjologów......innych indoktrynerów.Kasta następna to kasta najwyższa,kasta mafijna ,politykierów,agentów,zdrajców,psłów,semaforów itd.O kaście medialnej już nie będę pisał.

Kontynując mimo swojego doświadczenia w niewolniczeniu ze względu na wiek i szacunek do od bytu szansę miałem małe  na stanowisko niewolnika w mojej Polsce.

Kiedyś niejaki Kissel Mordechaj znany bardziej jako Karol Marks napisał "byt kształtuje świadomość"Patrząc na lewacki raj ująłbym to inaczej byt ten lepszy demoralizuje,degeneruje bo jego większa  część jest skradzona tym którzy go "wypracowali".

Tak więc jako "rozumiejący" nieścisłości Kissela ,obdarzony znajomością narzeczy sąsiednich plemion udałem się ze swoją ofiarą niewolniczenia do tychże.Tam na szczęście nikt mnie nie pytał o wiek chociaż i tak ująłem co nie co.Nie pytali o refenrencje poprzednich zarządców.Sprawdzili jak niewolniczę i wszystko.Jako zamiejscowy fachowy niewolnik zostałem wynagrodzony obficie w stosunku do naszego polsiego upokorzonego niewolnika chociaż nie tak jak miejscowi plemienni absolutnie do niczego się nie nadajacy.To kolejny eksperyment eurokibucowski.Podział na kategorie niewolników ze względu na przynalezność plemieną.

Jakiś czas poniewolniczyłem i wróciłem.Tak jak oczekiwalem poborca podatkowy przysłał wezwania do opłaty za nieruchomość,przedstawicielstwo zaczarowanej kolorowej skrzynki z obrazkami domagało się również "dziesięciny",pośrednicy od rosyjskiego gazu,elektryczności ,ubezpieczeń i tak dalej i dalej.Tym razem się udało.Zaspokoiłem żulerską hydrę.Nie musiałem wrzucać wszystkich wezwań do koszyczka  mieszać i urządzać loterii :wylosowano szcześliwe wezwanie: winner ist tauron ,money goes tu tauron....

Wracając do zmian na stronie.

Proszę wybaczyć .Do bani

Pozdrawiam. 

 

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Nie jestem po twojej stronie

Nie jestem po twojej stronie barykady. Już kiedyś napisałem, że fanatyzm jest najgorszą z cech. Tak samo fanatyzm lewacki, tak samo fanatyzm prawicowy są "nieodpowiednie". Kret powiadasz? Nie będę więcej odpowiadał na twoje obelgi, bo i tak nic do ciebie nie dotrze. Strata czasu.

Portret użytkownika Shagrath

"oczywiście, że ONR to

"oczywiście, że ONR to faszyści tak samo jak banderowcy na Ukrainie, a ten pseudoksiądz to zwykły świr"

Mamy Ci na słowo uwierzyć? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i wskazać cechy ideologii faszystowskiej i następnie porównać je z poglądami głoszonymi przez ONR (ile i które z nich to ideologia ONR) i następnie z poglądami banderowców. Wówczas będziemy mogli się do tego odnieść i może przyznamy rację, że ONR i banderowcy to faszyści, a może tylko banderowcy lub żadna z tych organizacji.

Podobnie z tym księdzem, tylko na podstawie konkretnych fragmentów kazań i ewentualnie doktryny, bez pójścia na łatwiznę i cytowania wyrwanych z kontekstu cytatów z jakiegoś zmanipulowanego artykułu.

Chyba że Cię na to nie stać, to wówczas wiedz, że na prymitywne chwyty (ogromny ładunek emocjonalny przy braku argumentacji), jak zastosowany w Twojej wypowiedzi coraz mniej osób się nabiera.

Portret użytkownika inzynier magister

ONR wydał oświadczenie po

ONR wydał oświadczenie po nagonce na księdza patriotę ! "Działacze Obozu Narodowo-Radykalnego opublikowali oświadczenie w sprawie głośnej Mszy Świętej w Białymstoku, zorganizowanej z okazji 82. rocznicy powstania organizacji. Pod adresem członków i sympatyków nacjonalistów padło w ostatnich dniach wiele oskarżeń, również ze strony prawicy a także Kościoła. Szczególnie dotkliwie mainstreamową niechęć do nacjonalistów (w tym również niechęć ważnych osobistości Kościoła) odczuł ksiądz Jacek Międlar, odprawiający Mszę w rocznicę powstania ONR. Członkowie organizacji napisali więc: „Obóz Narodowo-Radykalny z wielkim smutkiem i rozczarowaniem obserwuje kolejne kompromitujące zachowania polskiej hierarchii kościelnej. Działania mające na celu uciszenie głosu ks. Jacka Międlara wystawiają nieciekawe świadectwo instytucjonalnemu Kościołowi Katolickiemu. Szczególnie przykre jest, że wszystko to dzieje się pod naciskiem mediów i tzw. autorytetów : http://www.pch24.pl/celne-oswiadczenie-onr--czy-polskie-koscioly-maja-byc-otwarte-tylko-dla-imigrantow-,42846,i.html#ixzz46wGPq6rR

Dobre  zdjęcia narodowców ! Super pałer ! Tak trzymać ! Bóg Honor Ojczyzna !

Kowalski (RN) ostro o zdrajcach

https://www.youtube.com/watch?v=_dWdgYtkcNU

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Takitam

"Ojcem Mieszka był, według

"Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę." Niektórzy historycy twierdzą, że Dobrawa nie była pierwszą żoną Mieszka I. Pierwszą żoną była duńska księżniczka która urodziła mu parę córek.

Portret użytkownika OgnistyOko

A mnie  w szkole  powiedzial

A mnie  w szkole  powiedzial  Nauczyciel z  Historii że Mieszko po slubie z Dobrawa pod przymusem Kleru Katolicki uniewazniono aktualnie malzenstwio jego z  pięcioma żonami-pogankami i jego poganskie zony zostało przymusowe zakonnicami i umieszcowno w   pierwszej kalsztorze zenskim na ziemiach poslkich.  i jego wszsytkei dzieci wszystkei z tej  poganskich  zon takze umieszczono w klasztorze. I powiedzial ze jego dzieci w klasztorze wszyscy synowie z poganskiej zon zostali zamordowani czego Mieszko o tym nie wiedział. 

Strony

Skomentuj