Europejski Trybunał Praw Człowieka nakazał Włochom uznanie związków homoseksualnych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

To co udało się przeprowadzić sądownie w USA teraz planuje się wdrożyć w Europie. Chodzi o postępowe prawo pozwalające na tak zwane "małżeństwa jednopłciowe". Wygląda na to, że Włochy zostaną zobowiązane do wprowadzenia takiego prawa, które umożliwi zrównanie zwykłego małżeństwa z jednopłciowym.

 

Europejski Trybunał Praw Człowieka z siedzibą w Strasburgu, ukarał Włochy za brak regulacji w zakresie tak zwanych związków partnerskich. W niektórych miejscach na terenie Włoch odmówiono rejestracji związków osób tej samej płci. Trybunał nakazał odszkodowanie każdej poszkodowanej "parze". Argumentowano to jako naruszenie prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego.

 

Oczywiście to dopiero początek i jeśli precedens ten uda się we Włoszech w kolejce do wprowadzenia nowych przepisów czekają już kolejne kraje w tym zapewne i Polska. Promocja homoseksualizmu jest obecnie podniesiona niemal do rangi głównego postulatu politycznego, tak jakby była to kwestia centralna, być albo nie być, dla europejskiej cywilizacji.

 

I niewątpliwie tak jest, ale naszą przyszłość może zagwarantować tylko promowanie jak największej dzietności, a nie homoseksualizmu i staropanieństwa bądź starokawalerstwa. Depopulacja ludności poprzez propagowanie takich wzorców kulturowych jakoś dziwnie udaje się jedynie wśród społeczeństw zachodnich, ale nie dotyka to jakoś napływowych Islamistów, którzy płodzą się na potęgę i na skutek takiej polityki masonów rządzących w UE, wkrótce Islam przejmie kontrolę nad Starym Kontynentem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika torello

Tak jak to już napisano te

Tak jak to już napisano te zboczone zachowania były i będą, ale to nie oznacza że są prawidłowe. 
 Historycznie już to było kiedyś (Sodoma i Gomora). Po tym katastrofalnym wydarzeniu (zniszczeniu tych 2 miast) ludzkość na dlugo zapamiętała naukę. Dopiero w XX wieku pojawiły się pierwsze zorganizowane próby oficjalnego przywrócenia zwyrodniałych zachowań. 
Nadejście takich przewrotnych ideologii dzisiaj (gejostwo, lesbijstwo i inne zboczenia) było już opisane w Piśmie Świętym, w Nowym Testamencie.
Jak to jeden z autorów Nowego Testamentu napisał (luźny cytat); Nadejdą czasy, że nie będą mogli znieść zdrowej nauki a będą ulegać wszelkiej maści przewrotnym ideom. Ich rozum będzie zapełniony tylko jednym: zdobyciem rozkoszy za wszelką cenę. Będą sobie sami tworzyć bzdurne nauki i ideologie, będą nieskorzy do słuchania, gniewni, zapalczywi, kłamliwi, bez szacunku dla autorytetów, bez serca i współczucia dla słabszych, starszych  i chorych; zamienią naturalne współżycie na przeciwne naturze, itp. itd.
No i żyjemy w takim właśnie czasie.
 

Ave Maryja, pogromczyni mocy piekielnych! Ave gratia plena!

Portret użytkownika inzynier magister

Jako oceniacz wypowiedzi

Jako oceniacz wypowiedzi ogłaszam kolejnego zwycięzcę, jest nim niejaki TOLO oto cytat z jego postu "w demopkratycznym państwie nie ma prawa funkcjonowac pojęcie tolernacji. I nie ma prawa funkcjonować pojęcie "prawo dla mniejszości". W demopkracji rządzi większość i tym samym nie może dawac prawa mniejszości, gdyż wszystkie prawa posiada iwększość"
 
Tym samym kolejny raz ktoś mądry pojawia się na forum i wyjaśnia sprwę poprawnie ! Gratuluję wygranej !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Artur J.

Mniejszości seksulane byly,

Mniejszości seksulane byly, są i będą. Należy dać im prawa, zamknąć temat i zająć się powazniejszymy tematami: głodem, przeludnieniem, łamaniem praw człowieka, zmianami klimatycznymi.
 
Tolerancja dla mniejszości seksulanych jest miarą postępu cywilizacyjnego.

Portret użytkownika excar

Artur J napisał: Należy dać

Artur J napisał: Należy dać im prawa, zamknąć temat i zająć się powazniejszymy tematami: głodem, przeludnieniem, łamaniem praw człowieka, zmianami klimatycznymi.
Jeżeli zajmowanie się tymi problemami przez te światowe centra  bedzie takie jak jak konfliktem w Donbasie to głodem się tak zajmą że głodni z głodu wymrą ,przeludnienie już jest rozwiązywane przez szczepienia ,GMO i wogóle żywność korporacyjną, służby zdrowia(a raczej śmierci) leki,szczepienia,wywoływanie epidemii,konfliktów . Z łamaniem praw człowieka też sobie radzą przez zamykanie w szpitalach,morderstwa polityczne totalna inwigilację itd a naturalne zmiany klimatyczne wspomagane bronią klimatyczną i geoklimatyczną stały się świetnym biznesem.
Co tam jeszcze mamy Arturku ? Smile

Portret użytkownika nel35

To nie jest takie proste. W

To nie jest takie proste. W Stanach homolobby uzyskało co chciało, więc teraz nastepny krok; już pojawily się postulaty, żeby uznać pedofilię za kolejną orientację.  We Francji ukarano mężczyzną tylko za to, że na koszulce miał sylwetki rodziców z dwójką  dzieci. Okazuje się, że standardowa rodzina nie moze skladać się z mężczyzny i kobiety. Takich absurdów na świecie jest coraz więcej.

Portret użytkownika excar

Właśnie o takie prawa dla

Właśnie o takie prawa dla mniejszości seksualnych walczą nasi niewidoczni władcy i ten komentujacy wyżej Artur J . Homoedukacja od przedszkola i za 2 pokolenia biała rasa bedzie na wymarciu a ostatnie osobniki będą pokazywane w cyrkach dla kolorowych jako ciekawostki.

Portret użytkownika TOLO

Napisałeś, że tolerancja dla

Napisałeś, że tolerancja dla mniejszości seksualnych jest miarą postepu cywilizacyjnego. Otóż kolego sympatyczny jest to gówno prawda. Tak. Gówno prawda. A wiesz dlaczego? Bo w demopkratycznym państwie nie ma prawa funkcjonowac pojęcie tolernacji. I nie ma prawa funkcjonować pojęcie "prawo dla mniejszości". W demopkracji rządzi większość i tym samym nie może dawac prawa mniejszości, gdyż wszystkie prawa posiada iwększość, s mniejszpośc ma się podporządkować. Tolerancja daje prowao mniejszości i tym samym jest sprzeczna z demokracją. Piszesz "postęp cywilizacyjny". Aha, rozwój cywilizacji widzisz poprzez kopulacje wszystkiego ze wszyskim...no, no...Ty lepiej zajmij się sobą. Idź do lekarza , zmierz sobie temperaturkę, łyknij pigułkę i nie myśl o tym, że wkładanie w anusa fallusa to normalna rzecz.

Portret użytkownika znawca tematu

To prawda... Zwłaszcza prawo

To prawda... Zwłaszcza prawo do odizolowania z normalnych społeczeństw.
Zakaz manifestacji i promocji pedalstwa. Te nakazy właśnie z mocy prawa są miarą cywilizacyjną.
 Oraz prawo za ukatrupienia każdego pedała podczas manifestacji swojego zboczenia

Strony

Skomentuj