Europejski Trybunał Praw Człowieka nakazał Włochom uznanie związków homoseksualnych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

To co udało się przeprowadzić sądownie w USA teraz planuje się wdrożyć w Europie. Chodzi o postępowe prawo pozwalające na tak zwane "małżeństwa jednopłciowe". Wygląda na to, że Włochy zostaną zobowiązane do wprowadzenia takiego prawa, które umożliwi zrównanie zwykłego małżeństwa z jednopłciowym.

 

Europejski Trybunał Praw Człowieka z siedzibą w Strasburgu, ukarał Włochy za brak regulacji w zakresie tak zwanych związków partnerskich. W niektórych miejscach na terenie Włoch odmówiono rejestracji związków osób tej samej płci. Trybunał nakazał odszkodowanie każdej poszkodowanej "parze". Argumentowano to jako naruszenie prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego.

 

Oczywiście to dopiero początek i jeśli precedens ten uda się we Włoszech w kolejce do wprowadzenia nowych przepisów czekają już kolejne kraje w tym zapewne i Polska. Promocja homoseksualizmu jest obecnie podniesiona niemal do rangi głównego postulatu politycznego, tak jakby była to kwestia centralna, być albo nie być, dla europejskiej cywilizacji.

 

I niewątpliwie tak jest, ale naszą przyszłość może zagwarantować tylko promowanie jak największej dzietności, a nie homoseksualizmu i staropanieństwa bądź starokawalerstwa. Depopulacja ludności poprzez propagowanie takich wzorców kulturowych jakoś dziwnie udaje się jedynie wśród społeczeństw zachodnich, ale nie dotyka to jakoś napływowych Islamistów, którzy płodzą się na potęgę i na skutek takiej polityki masonów rządzących w UE, wkrótce Islam przejmie kontrolę nad Starym Kontynentem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika torello

Tak jak to już napisano te

Tak jak to już napisano te zboczone zachowania były i będą, ale to nie oznacza że są prawidłowe. 
 Historycznie już to było kiedyś (Sodoma i Gomora). Po tym katastrofalnym wydarzeniu (zniszczeniu tych 2 miast) ludzkość na dlugo zapamiętała naukę. Dopiero w XX wieku pojawiły się pierwsze zorganizowane próby oficjalnego przywrócenia zwyrodniałych zachowań. 
Nadejście takich przewrotnych ideologii dzisiaj (gejostwo, lesbijstwo i inne zboczenia) było już opisane w Piśmie Świętym, w Nowym Testamencie.
Jak to jeden z autorów Nowego Testamentu napisał (luźny cytat); Nadejdą czasy, że nie będą mogli znieść zdrowej nauki a będą ulegać wszelkiej maści przewrotnym ideom. Ich rozum będzie zapełniony tylko jednym: zdobyciem rozkoszy za wszelką cenę. Będą sobie sami tworzyć bzdurne nauki i ideologie, będą nieskorzy do słuchania, gniewni, zapalczywi, kłamliwi, bez szacunku dla autorytetów, bez serca i współczucia dla słabszych, starszych  i chorych; zamienią naturalne współżycie na przeciwne naturze, itp. itd.
No i żyjemy w takim właśnie czasie.
 

Ave Maryja, pogromczyni mocy piekielnych! Ave gratia plena!

Portret użytkownika inzynier magister

Jako oceniacz wypowiedzi

Jako oceniacz wypowiedzi ogłaszam kolejnego zwycięzcę, jest nim niejaki TOLO oto cytat z jego postu "w demopkratycznym państwie nie ma prawa funkcjonowac pojęcie tolernacji. I nie ma prawa funkcjonować pojęcie "prawo dla mniejszości". W demopkracji rządzi większość i tym samym nie może dawac prawa mniejszości, gdyż wszystkie prawa posiada iwększość"
 
Tym samym kolejny raz ktoś mądry pojawia się na forum i wyjaśnia sprwę poprawnie ! Gratuluję wygranej !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Artur J.

Mniejszości seksulane byly,

Mniejszości seksulane byly, są i będą. Należy dać im prawa, zamknąć temat i zająć się powazniejszymy tematami: głodem, przeludnieniem, łamaniem praw człowieka, zmianami klimatycznymi.
 
Tolerancja dla mniejszości seksulanych jest miarą postępu cywilizacyjnego.

Portret użytkownika excar

Artur J napisał: Należy dać

Artur J napisał: Należy dać im prawa, zamknąć temat i zająć się powazniejszymy tematami: głodem, przeludnieniem, łamaniem praw człowieka, zmianami klimatycznymi.
Jeżeli zajmowanie się tymi problemami przez te światowe centra  bedzie takie jak jak konfliktem w Donbasie to głodem się tak zajmą że głodni z głodu wymrą ,przeludnienie już jest rozwiązywane przez szczepienia ,GMO i wogóle żywność korporacyjną, służby zdrowia(a raczej śmierci) leki,szczepienia,wywoływanie epidemii,konfliktów . Z łamaniem praw człowieka też sobie radzą przez zamykanie w szpitalach,morderstwa polityczne totalna inwigilację itd a naturalne zmiany klimatyczne wspomagane bronią klimatyczną i geoklimatyczną stały się świetnym biznesem.
Co tam jeszcze mamy Arturku ? Smile

Strony

Skomentuj