Europejska lewica nawet po tragedii z Paryża nadal nie dostrzega islamskiego zagrożenia

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Wojna jest już w Europie, a miejscowe lewactwo martwi się tylko tym jak krwawe zamachy z Paryża wpłyną na postrzeganie w społeczeństwie tak zwanych uchodźców. W mediach pojawiają się pełne zatroskania opinie, że paryska rzeź może prowadzić do radykalizacji postaw i wzmocnienia ruchów prawicowych przestrzegających od dawna przed samobójczą polityką wspierania postępującej islamizacji Europy.

 

Aż trudno uwierzyć, że po rzezi w Paryżu kwiat europejskiego lewactwa nie zdobył się nawet na odrobinę refleksji nad skutkami ufundowanego przez nich "ubogacania kulturowego". Lewica konsekwentnie twierdzi, że to nie polityka multikuliti odpowiada za wydarzenia w Paryżu, tylko mityczne wykluczenia, stygmatyzacje i inne głupoty opowiadane przez ludzi udających wrażliwość na dolę bliźnich.

Europejskie lewicowe media, czyli prawie wszystkie, dwoją się i troją, aby jakoś objaśnić zdezorientowanej gawiedzi, że krwawe zamachy w Paryżu nie mogą wpłynąć na obecną politykę przyjmowania każdego islamisty, który tylko chce dotrzeć na nasz kontynent. Chwilę przed piątkową tragedią do niebezpiecznej wyprawy z Pakistanu, Afganistanu, Syrii czy Afryki zachęcała kanclerz Angela Merkel.

 

Wygląd na to, że to już postanowione i islamski Koń trojański zostanie w Europie zainstalowany. Nie wygląda na to, żeby władze krajów zachodnich mogły w tej chwili zmienić swoją politykę, nawet widząc, że zdecydowana część fali uchodźców to młodzi islamiści w wieku poborowym, którzy przyjechali do Europy nie do pracy tylko po pieniądze, które jak sądzą słusznie im się należą jako podatek nałożony na niewiernych, czyli nas głupców przyjmujących ich.

Coraz więcej ludzi ma też świadomość, że przeniesienie do Europy wojny z Bliskiego Wschodu to bezpośredni wynik polityki USA w tym regionie świata. Nie wiadomo do końca czy bałagan ten jest w jakiś sposób koordynowany w kierunku osiągnięcia większego celu czy też po prostu konflikt wymknął im się spod kontroli i teraz inni będą ponosić tego konsekwencje. Trwa islamska inwazja, a od piątku są mocne dowody na to, że wśród uchodźców są terroryści samoobójcy. Oznacza to przeniesienie wojny do Europy. Zamachy według tego samego schematu jak ten w Paryżu mogą wystąpić w Rzymie, w Sztokholmie, Berlinie czy Londynie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że mimo bajania liberalnego lewactwa na temat braterstwa i humanitarnych pobudek przyjmowania każdego, komu źle jest w ich krajach, społeczeństwo zaczyna rozumieć grozę sytuacji. Właśnie dlatego następuje wzmożenie lewicowej propagandy szaleńczo atakującej sceptycyzm wobec islamskiej fali imigracyjnej. Oczywiście lewica robi to w jedyny sposób jaki umie, czyli właśnie stygmatyzując, tych, którzy myślą inaczej od nich, nazywając ich islamofobami i prawicowymi prymitywami.

To jest wojna, obudźcie się! Czy nie widzicie, że tacy ludzie jak Osama ben Laden chcą nas zniszczyć? Że czują się uprawnieni do tego, żeby zabijać was i wasze dzieci, tylko dlatego że pijecie wino lub piwo, chodzicie do teatru lub kina, nosicie minispódniczki albo krótkie skarpetki, kochacie się kiedy chcecie, gdzie chcecie i z kim chcecie? Nawet to was nie obchodzi, idioci? - ostrzegała w 2012 roku Oriana Fallaci

Bez ogródek wprowadza się też obecnie cenzurę. W Polsce na skutek antyislamskich wypowiedzi, wielokrotnie prześladowany był twórca witryny ndie.pl a w Niemczech wprowadzono prawo wedle którego krytyków polityki względem uchodźców narzuconej przez Angelę Merkel czeka 5000 euro grzywny albo 120 dni aresztu. Powstał specjalny program komputerowy, który rzekomo walczy z "nazistowskimi wpisami" na Facebooku. Celem jest zmuszenie krytyków do milczenia, ale czy to wystarczy do opanowania społecznych emocji?

Poziom strachu został teraz wywindowany do niebotycznych rozmiarów, ponieważ terroryści strzelali z jadących samochodów do tłumów na ulicach. Oznacza to, że kolejny taki atak może zostać dokonany praktycznie w każdym miejscu i czasie. Trzeba zaznaczyć, że większość samobójców terrorystów, którzy spowodowali piątkową rzeź w Paryżu było tak zwanymi "uchodźcami". Przy jednym znaleziono syryjski paszport, a Grecja przyznała, że dotarł do Europy przez ich kraj. Bóg jeden wie ilu gotowych do poświęcenia się fanatykó czeka na rozkazy. To są ewidentne fakty, ale skoro wskazują one, że promowana przez lewicę islamizacja prowadzi do eksplozj terroru na niespotykaną skalę, to tym gorzej dla faktów.

Prezydent Francji, Francois Hollande oświadczył, że zamachy z Paryża to akt wojny i zapowiedział odwet. Biorąc pod uwagę obecne możliwości intelektualne europejskiej lewicy można przypuścić, że będzie to straszliwy odwet na internetowe hashtagi, marsze pamięci, kolorowane zdjęcia profilowe i przerabiane symbole lewactwa. Już teraz zewsząd spoziera na nas anarchistyczny symbol udający wieżę Eiffela.

Na szczęście przynajmniej formalnie w Polsce nadeszła jakaś zmiana politycznego myślenia o tym islamskim kryzysie. Wypowiedzi Witolda Waszczykowskiego, który powiedział: "Oszalałe lewactwo tłumaczy nam, że to my jesteśmy winni, że Zachód jest winny” czy też Pawła Kukiza, który napisał „Zastanawiam się, kto jest większym zbrodniarzem – ta dzicz, czy polityczne liberalne lewactwo, które tę dzicz sprowadziło”, napawają optymizmem.

Do tego mamy krytykowaną powszechnie przez lewicę wypowiedź nowego ministra do spraw europejskich Konrada Szymańskiego, który zapowiedział wypowiedzenie decyzji na temat podziału uchodźców. W obliczu obecnego rozwoju wypadków popiera to chyba zdecydowana większość Polaków.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika heddon

Oriana Fallaci powiedziała, a

Oriana Fallaci powiedziała, a raczej napisała te słowa we wrześniu 2001 r. po atakach na WTC. W 2012 roku była już od 6 lat martwa.

Oto inny jej znamienny cytat: Europa nie jest już Europą, ale Eurabią, która z powodu uległości wobec wroga, islamskiego nazizmu, kopie swój własny grób.

Portret użytkownika Ja

Napływ imigrantów i tworzenie

Napływ imigrantów i tworzenie się gett, do których urzędnicy państwowi nie maja wstepu a raczej nie chca tam się zapuszczać ze strachu przed utratą życia, dają terrorystom mozliwość spokojnej organizacji i zbrojenia się w tych miejscach.

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Metoda podrzucania paszportów

Metoda podrzucania paszportów w miejscu ataku samobójczego, czy w miejscu zamachu, to stara sztuczka CIA i MOSAD-u.
Więc bez paniki... "islamiści" są przerażeni i rozgoryczeni zastanymi w państwach "dobrobytu" warunkami na jakie natrafili.
Wyjeżdżając z rodzinnych krajów mieli obietnicę "europejskiego snu" a zastali obozy i ośrodki...
To nie islamiści dokonani ataku, lecz służby CIA i MOSAD-u
Przypominam niewtajemniczonym, że 11-września w miejscu zawalenia się wieżowców znaleziono również paszporty członków Alk-idy które dla zdrowo myślących były dowodem false fleag. Albowiem w warunkach, gdzie topiły się stalowe konstrukcje nie miał prawa zachować się taki dokument...
Tak i tutaj podczas samobójczego wybuchu papierowy dokument zamieniłby się w spalinowy gaz..., czyli dym...
Apeluje: MYŚLEĆ OSŁY!!!

Portret użytkownika coligamenoVerati

Nie nie i nie [....]! Co to

Nie nie i nie [....]!

Co to ma być? Artykuły o NWO idą w parze z takimi prawicowo-radykalnymi treściami jak wyczytuję tutaj? Po zamachach we Francji przez wykonane gesty możemy zobaczyć kto jest kim. Muzułmanie zdecydowanie potępiają tego typu akcje swoich pseudo pobratymców - których im niemocą całej grupy zastraszonych idiotów przypinamy. Sapkowskim trochę zajadę: Bo widzisz Francuzie romantyczny, Niemcze skurpulatny, Węgrze bracie mój najmilszy i Ty Polaku dzielny - to muzułmanin robi. Jeden z nich. Nikt z nas. Tak właśnie NAS - bo to my z tąd żeśmy są... Czyli oni, którzy przyleźli winni są pewnikiem i najlepiej prewencyjnie bić nam ich jak leci co by się nie działo. Krzyże nasze świętojebliwe (nasze krzyże!!!) upadać poczęły a ich półksiężyc zaświecił nam krwawo na nieboskłonie bo widać przeca było i jest. Widać, że się dzieje. Nie chcą do roboty, w głowach im zasiłki, dupcyć się jeno zachciewa a nas majo za nic bo śmiecą gdzie popadnie. Babą gęby zasłaniają czci um ujmując! Kozy dupcom, a świniaka boją się jako antychrysta. Sodomia i gomoria. Dobrze....

Tyle, że sprawa jest nieco bardziej złożona niż my jako tępogłowa grupa, która łyka wszystko co podaje się nam na tacy jesteśmy w stanie zauważyć.  Może zadziwię gawiedź ale... Z dupy się ta masa nie wzięła. Walkę ze skutkiem kiedy do przyczyny bardzo ciężko jest się dogrzebać można porównać z rozgrzebywaniem ogniska. Ch** nie robota. Ja wam muzułmanie powiem tak. Z całym szacunkiem do waszej wiary, proroka, kultury itd. itd. bo nie mnie się w to wpier*****... Róbta co chceta i w co wierzycie sobie po swojemu. Ja Polak pojęcia bladego nie mam kto tam u was czego chce i co się w zasadzie dzieje tak naprawdę. Kto z kim handluje i kto chce coś ugrać w dupie mam. W dupie mam tak samo Amerykanów (i ich ropę) jak i Żydów z ich miejscem Świętym (które ludzie sami między sobą niezależnie od wyznania z nią związanego - dawno zbeszcześcili i uczynili miejscem najwyżej już "mniej niż normalnym"), Rosjan oraz masonerię całego świata, która gdyby mogła powiedziałaby nam pewnie - wy żyjecie dzięki nam i temu co tworzymy. KONKRETÓW NAM [....] TRZEBA... Nie pitolenia przed siebie, wokół siebie i za siebie, które do niczego nie prowadzi. Jako, że oglądałem wczoraj film o Gandhim, który był człowiekiem wielkiego serca i według mnie jedną z dusz, która jest wcieleniem Boga na ziemi tak samo jak Mahomet, Jezus, Budda, King itd. itp. w przeróżnych kulturach - pewnie jeszcze długo by tutaj wymieniać - przyszedł mi do głowy pewien KONRETNY POMYSŁ. A gdyby tak... W całej europie nagłośnić i skordynować akcję ograniczenia użycia pojazdów spalinowych przez jeden dzień? Jako protest do obecności sił zagranicznych w regionie Syrii itd. Pojechałbyś do pracy autobusem albo pociągiem - a jak byś nie pojechał to się brachu pier*** i nie rzucaj mięsem wieprzowym w muzułmanina. Rynek ropy na którym opiera się cała gospodarka świata i prawdopodobnie jedna z przyczyn tego całego burdlu, który dzieje się w rejonach Syrii musi odczuć coś takiego boleśnie. Akcja odbija się echem wśród muzułmanów, którzy zaczynają widzieć w nas europejczykach kogoś kogo interesują problemy ich regionu - nie tylko Amerykańskich włazidupów bądź przestraszonych jełopów nie z ich świata. Takimi metodami walczył Gandhi - i naprawdę gówno obchodziło go co się stanie. Tych na górze już obchodziło mniej ze względów na interesy i musieli się dostosowywać. Celem naszym jest po pierwsze - usunięcie czynnie działającego zachodu z bliskiego wschodu. Widać [....], że się nie dogadamy i są z tego jedynie problemy - zamachy dla nas i strach w narodach - dla was uzurpator niewierny cholera wie skąd. W późniejszym etapie: Chcieliście to macie. To są wasze konflikty wewnętrzne i nie chcemy w związku z tym, że się nie wpier****** (tak jak sobie z resztą życzyliście) słyszeć o żadnym Dżihadzie i innych wymysłach. Niech was Ręka Boska Allaha broni jeśli tu nie chodzi o żaden dżihad.... Sąsiad z paralizatorem wraca na chatę i nie przeszkadzają mu odgłosy walki dwóch braci z mieszkania obok. Nafciarze nie pozwolą na to? Ch** za przeproszeniem z nafciarzami. To nasza chata i nie chcemy w niej burdlu. Paradoks? Może... Akcja przeprowadzana będzie coraz częściej. Nikt nie chce holocaustu w żadną z proponowanych wydarzeniami stron. 

 

Administrator. Weź chłopie skordynuj jakąś akcje która do czegoś prowadzi. Znajdź pomysły i wdróż je w życie - nagłośnij. Boisz się nafciarzy? My boimy się ISIS. Każdy kogoś. Wszystkich pozdrawiam i całuję.

Krótko na temat. Czas na herbatniki.

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika JKJP

Dużo w tym racji co piszesz,

Dużo w tym racji co piszesz, ale też za Sapkowskim wiedźminem chcesz być neutralny. Nie da się w świecie z taką ilością ludu być neutralnym. My się nie wtrącamy w wasze sprawy a wy w nasze. Niby dobrze, ale trzeba tutaj brać poprawkę na kulturę i religię tych ludzi. To ty tak jesteś wychowany, oni nie. To ty masz mówione od małego nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, oni nie. Na zachodzie obmyślil jakiś plan i go wprowadzają w życie, wpuścimy tu tych ludzi a reszta się sama potoczy jak chcemy. A nie musieli robić nic innego bo imigranci są jacy są, prości w swej masie. A do tego dochodzi jeszcze ich religia, nie ukrywajmy brutalna w stosunku do innowierców. Postawa roszczeniowa wynika z tego, że mają napsane że cały świat będze kiedyś muzłumański a oni mają do tego dążyć, tudzież innowierca i niewierzący są od niego gorsi. Światopogląd musi być zmieniany powoli, delikatnie. Inaczej to jak wlanie wody do gorącego oleju. Aby im pokazać że Europa traktuje ich jak ludzi powinno się wysłać wojska w większej liczbie i zacząć realnie zwalczać fanatyków, po drugie nie sprowadzć ich do europy ale pobudować bezpieczne ośrodki na terenach zamieszkałych przez innych muzłumanów. W nich zacząć porządną edukację młodszych pokoleń aby bardziej kierowały się swoim rozumem. Ale to jak napisałeś nie po myśli wielkich cieni tego świata. A na koniec mój post z 2013 roku http://innemedium.pl/wiadomosc/koniec-kalendarza-majow-bedzie-21-marca-2013-nie-21-grudnia-2012?page=6 i mój sen. Fala uchodźców już się zaczeła, teraz czekam tylko na katastrofę albo działania wojenne w okolicy moża Śródziemnego. Wtedy w tej fali pojawią się i martwe ciała.

Portret użytkownika coligamenoVerati

Nikt nie jest prosty. Chyba,

Nikt nie jest prosty. Chyba, że w masie właśnie. Mówione i owszem miałem "nie czyń..." - zdaje się na religii w czasach, w których Boga jako siłę miałem za dziadka nad chmurką i odjebany różańczyk - niewiele się w związku z tym przejmując istotą całego zjawiska nijak mającego się względem młodocianego umysłu do rzeczy, które się dzieją. Szczęście miałem muszę Ci powiedzieć, że urodziłem się na terytorium kraju, w którym ludzie nie zapier****** się na ulicach przy pomocy AK47 i bomb baryłkowych o sprawy, które mnie samemu trudno jest już pojąć tak by sposób odbierania przeze mnie Boga w masie, którą tworzę z innymi ludźmi w mojej sytuacji nie był niczym żyzna gleba dla zasiewanego przez co bardziej zwichrowanych radykalizmu. Nie wiem w jakiej mierze ułatwiło mi to sprawę w tym, aby samemu, na przestrzeni lat dojść do konkluzji "nie czyń bliźniemu co tobie niemiłe" w sposób, którego realnie jestem w stanie się trzymać i co najważniejsze - odnieść trzeźwo do tego co może to oznaczać mimo licznych pomyłek własnych i słabości. W Polsce najbardziej widocznymi radykalizatorami religii za mojego życia są chyba jedynie ksiądz świr Natanek oraz o. Rydzyk, którego nawet nie wiem czy do końca mogę o to posądzić.  Większych świrów jakoś nie udało mi się dostrzec albo dawno już o nich zapomniałem. Szczęście miałem Powiadam... że na glebę moją spada jedynie to co w naszych warunkach ma możliwość wykiełkować jedynie niegroźnie. Żadna asymilacja w warunkach odczuwalnej wobec Ciebie przez Ciebie samego niechęci ze strony większości nie ma szansy się powieść. Łatwiej na niechęć zawsze odpowiedzieć jest niechęcią - szczególnie jeśli chodzi o grupę. Co nie znaczy, że lepiej. Oni już tu są. I co z tym fantem teraz? Nie widzicie? Gleba się użyźnia. Niedługo ktoś chwytliwy wykiełkuje na niej i podrzuci pomysł - musimy ich wszystkich zajebać? W obecnej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydaje się uzmysłowić uchodźcom kto naprawdę jest ich wrogiem w sytuacji, która się rozgrywa. Bo chyba wszyscy widzimy, że jest to właśnie ISIS - działające poprzez to jakie wywołuje w naszej masie  uczucia dotyczące w przełożeniu głównie uchodźców. Trzeba uważać na to co robimy z glebą. Bez gleby nic nie wyrośnie. Czas pogardy jest czasem właśnie dla neutralnego wiedźmina. Chrześcijanie jak nas niegdyś nazywali moi...

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika JKJP

Nie neguję twojej zdolności

Nie neguję twojej zdolności do racjonalnego myślenia i wyciągania wniosków jak i twojego stosunku do Boga, to twoja sprawa. Neguję jednak zdolność racjonalnego myślenia u muzłumanów. U nas w Polsce masz prawo wyboru, wierzysz lub nie, nikt na siłę nie będzie cię zmieniał. U nich tak nie jest. Sam widzisz jakie porównanie może zaistnieć pomiędzy Rydzykiem i Natankiem a ich mułłami, żadne. Nie słyszałem też aby nasi duchowni wzywali do zabijania niewiernych. Twoje wspomniane szczęście że urodziłeś się tu a nie tam można w dużej mierze tłumaczyć kulturą na którą w bardzo mocny sposób oddziałuje religia, jeśli nie teraz to w przeszłości. Chcesz tego czy nie nasz kodeks moralny kształtował się wraz z religią jaką wyznawała większość ludzi dokoła. Wspomnianej niechęci nie przejawiam lecz nabyłem jej będąc jakiś czas w Turcji, a niechęcią tą darzę nie tyle turków (w większości ludzie normalni) co przebywających tam syryjczyków. Nawet turcy ich nie lubią. Niechęć zresztą nie jest taka zła, potrafi w odpowiednim momencie zapobiec tragedii, nie dopuszczając do integracji sprzecznych kultur na siłę. Ja nie chcę tych ludzi zabijać, uważam że trzeba im pomóc, ale pomóc odzyskać im swoje ziemie i miejsce do życia. Wtedy naprawdę będzie można mówić o pokojowej współegzystencji. Owszem już tu są ale to oni powinni dostosować swoje zachowania do większości w której będą żyć. Ty nie idziesz w gości i nie wchodzisz z ubłoconymi butami na pokoje, tak z grzeczności po prostu. I nie mówisz właścicielowi co i jak ma robić. To jego dom.

Portret użytkownika 44.

A. Pike plan ...Spuścimy ze

A. Pike plan
...Spuścimy ze smyczy nihilistów i ateistów, będziemy prowokować ogromny kataklizm społeczny, jaki w całej swej skali horroru wyraźnie ukaże narodom skutki zupełnego ateizmu, początek całkowitego zdziczenia i najkrwawszych zamieszek...
lewactwo to produkt syjonistów.
 

Strony

Skomentuj