Europejscy socjaliści przerażeni z powodu wzrostu notowań prawicy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie przebiega ono w krajach UE tego samego dnia, ale wybory zakończą się w niedzielę. Jest wielka szansa, że komuniści sprawujący władzę w Brukseli osiągną dużo gorszy rezultat, dlatego rozpoczęła się bezprecedensowa nagonka na przedstawicieli partii prawicowych.

 

Rozszerzone z przerażenia oczy bandy polskojęzycznych polityków, którzy boją się wzrostu znaczenia partii uniosceptycznych są bardzo wymowne. Socjaliści bezbożni i pobożni stworzyli sobie własne żerowisko i teraz bronią dostępu do niego niczym dzieci do swojej piaskownicy.

 

Dotychczas, aby sprawować rząd dusz przefarbowani komuniści stosowali metody wypracowane przez ich słynnego poprzednika, Adolfa Hitlera. Polegało to na szczelnym opanowaniu wszelkich możliwych mediów i zgodnego pokazywania zniekształconej propagandą rzeczywistości. Dzięki temu ogłupiony człowiek idzie na wybory głosując tylko na te szajki złodziejskie, które dostały zgodę na funkcjonowanie w przestrzeni publicznej.

 

Teraz coś zaczyna się zmieniać. Następuje renesans prawicy w Europie, a przy podawanych oficjalnie notowaniach jedynej eurosceptycznej partii w Polsce, czyli Kongresu Nowej Prawicy, w porównaniu do tych, które widzimy u jej odpowiedników na zachodzie są one słabe, a i tak budzą przerażenie naszych rodzimych socjalistów.

 

Dość powiedzieć, że we Francji prawica ma 23% poparcia, w Austrii 20% a w Wielkiej Brytanii nawet 29%. Przy tych wynikach marne 6% KNP to bardzo mało, ale widać, że coś w ludziach się budzi i kto wie czy nie są to i tak sfałszowane sondaże.

Źródło: materiały prasowe KNP

Gdy ogląda się ostatnie przekazy medialne w Polsce można dojść do wniosku, że do wyborów startują tylko dwie partie, okrągłostołowa i KNP. To dlatego wszyscy zgodnie zaczęli kopać Janusza Korwina Mikke. Wyciąga się z kontekstu jego wypowiedzi z przed 25 lat, interpretuje się je na swój sposób, a potem panie oficerki ze służb udające dziennikarki w tonacji triumfu podają co im się wydaje, że powiedział Korwin.

 

Już teraz wiadomo dlaczego podczas ostatnich wyborów parlamentarnych okrągłostołowy gang zrobił wszystko co w ich mocy, aby utrudnić start KNP. Służby specjalne do roli partii protestu przewidziały wtedy Ruch Palikota, który skanalizował głosy oburzonych na klasę polityczną. To KNP byłby teraz w sejmie a nie "palikociarnia", więc oficerowie z komisji wyborczej po prostu wykonali zadanie.

 

Oczywiście KNP w Parlamencie Europejskim nie będzie w stanie wywrzeć realnego wpływu na politykę UE, tak jak, mimo solennych zapewnień, nie będzie w stanie tego zrobić żadna polska partia. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to kłamie, bo Parlament Europejski jest raczej miejscem korumpowania polityków gigantycznymi pensjami, niż miejscem podejmowania ważnych decyzji.

 

Mimo to należy pójść do wyborów i zagłosować na jedyną prawicową partię polityczną w Polsce, lista nr. 7, czyli Kongres Nowej Prawicy. Każdemu wyborcy powinno to dać do myślenia dlaczego wszystkie gangi polityczne takie jak: PO, PIS, Ruch Palikota, Solidarna Polska, PSL a nawet mikroskopijna Polska Razem, zwarły szeregi w zwalczaniu KNP i to na kilka dni po tym, gdy premier Tusk oświadczył, że dostał zadanie niedopuszczenia do dobrego wyniku wyborczego eurosceptyków.

 

Teraz największe ryzyko istnieje w komisjach wyborczych, gdzie z łatwością można sfałszować wiele głosów po prostu dopisując dodatkowe "krzyżyki" na listach i czyniąc głosy nieważnymi. Zwolennicy KNP apelują, aby robić zdjęcia kart do głosowania, ale to chyba niewiele da, bo jak wiadomo nie jest ważne kto głosuje, ale kto liczy głosy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika pamiętam

Też nie wierzę Korwinowi,

Też nie wierzę Korwinowi, choć z wieloma poglądami sie zgadzam.
Tylko, że jedno głosić poglądy, a drugie wprowadzać je w życie i wierzyć w nie.
W każdym razie coś tu śmierdzi, przypomnijcie sobie w jakich momentach historii
Korwin wyskakuje. Mam już od wielu lat nieodparte wrażenie, że coś z tym JKM jest nie tak.
 

Portret użytkownika koń który mówi

Jeśli ktoś nie rozumie o co

Jeśli ktoś nie rozumie o co chodzi z KNP i panem Korwinem to wyjaśnię. Po pierwsze ogarnijcie, że przez 25 lat ten facet nigdy nie doszedł tak wysoko, a tu nagle, w ciągu paru miesięcy, bije rekordy popularności. To nie jest efekt budowania świadomości jak się wam pozornie wydaje. Korwin został odpalony w prostym celu: odebrać głosy PIS-owi, który jest największym zagrożeniem dla PO i SLD czyli różowym i czerwonym pseudo liberałom, którzy przez ostatnie 20-lecie konsekwentnie i cynicznie rujnowali Polskę i Polaków. Bo zbyt duża koncentracja głosów dla PIS oznacza problemy dla chłopców z Nocnej Zmiany i ryzyko, że nawet koalicyjnie nic nie wskórają.
Nie piszę tego jako PIS-owiec, którym nie jestem, tylko jako człowiek myślący niezależnie. Każdy głos oddany na małe partie to głos stracony i tak jest ten nasz pseudo demokratyczny system ustawiony. Osłabiając PIS i rozdając głosy na prawo i lewo powodujecie, że te głosy i tak nie mają znaczenia, a PO robi się mocniejsze i ponownie zgarnie wisienkę na torcie zeby dokończyć wyprzedaży Polski i zgasić światło.
Tak jak już ktoś napisał, cyt. w Polsce możecie sobie jedynie wybrać kolor pejsów. Dalej wierzcie w demokrację, dajcie się wodzić za nos, niech się wam wydaje że cokolwiek znaczycie w tych głosowaniach, przyklepujcie kolejne kadencje ludzi którzy nie działają w interesie Polski i Polaków. Jecie im z ręki i widocznie na więcej nie zasługujecie.
To już jest koniec. Nie ma już nic. Jesteście wolni - możecie iść (pobawić się w wybory).

Portret użytkownika olo manolo

Ale bzdety. Z koniem kopac

Ale bzdety. Z koniem kopac sie trudno, wyjasniac jeszcze gorzej, ale sprobujmy:

PiS przez 2 lata nie zrobil nic. Ze za krotko? Ile potrzeba by zrobic COKOLWIEK?

Kaczynski podpisal traktaty wszystki jak leci? Podpisal, mimo ze udawal przeciwnika EU. Farbowany lisek.

Byl w Magdalence? Zdaje sie Lech byl.

Na Ukraine pojechal wspierac Banderowcow? Pojechal. Szczekal jak wszyscy.

i jeszcze pare spraw.

KONKLUZJA:
W waznych kwestiach PiS zawsze zgadza sie z PO, SLD i PSL.

W niewaznych sie stawia, by omamiac wyborcow ze jest jakas alternatywa. Po prostu zagospodarowuje (oszukuje) inny elektorat. I swietnie mu idzie jak widac.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Pół na pół. Kaczor wcale nie

Pół na pół. Kaczor wcale nie jest taki jak Tusk ale święty też nie jest. Kaczyński był przeciw ustawie 1066 podczas kiedy PO SLD PSL TR byli za. Kaczor był przeciw Karcie Praw Podstawowych a prawie całe PO SLD było za. Moim zdaniem głosowanie na PiS w wyborach do PE to strata głosu ale w wyborach do sejmu trzeba odsunąć mafie PO od władzy.

 

Portret użytkownika olo manolo

Zgadzam sie ze jest lepszy od

Zgadzam sie ze jest lepszy od Tuska (pod naciskami Gilowskiej obnizyl TROCHE podatki - skladke emerytalna). I to bylo realne, choc niewiele.

Jednak w sprawie 1066, karcie praw podstawowych to uklad sil byl znany i glosowanie PiS przeciw nic nie zmienialo - glosy byly policzone i mogli poudawac troche.

Tak wiec Kaczor to po prostu mniejsze zlo, ale wciaz zlo.

Glosowac na partie spoza sejmu! Jakakolwiek, socjalisci na PPS czy cos, prawicowcy na KNP czy Libertarian.

Byle nie uklad: PO,PSL,PiS,SLD,Palikot,Solidarne plski i inne, nawet nie na odgalzienie ukladu - Gowin.

Nie glosowanie tez jest forma protestu ale dosc nieefektywna i niemadra.

 

Portret użytkownika Dominik

Powiem krótko. JKM aka

Powiem krótko. JKM aka Izajasz Goldberg to nie jest Polak. Chcecie pozbyć się złodziei a macie zamiar głosować na kolejnego agenta. Od 25 lat trwoni "majątek" chazarski, bo to od swoich ma pieniądze na te kampanie wszystkie a Wy Polacy młodzi chcecie na niego głosować? Czy Was wszystkich posmyrgało do reszty? Przecież można oddać głos na swoich. Istnieje w Polsce partia eurosceptyczna i jest nią Ruch Narodowy. 

Strony

Skomentuj