Europejki nie mogą bronić się przed uchodźcami-gwałcicielami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa Zachodnia została zalana radykalnym islamem. Tzw. kryzys uchodźczy nie pojawił się ot tak - komuś po prostu zależy na tym aby zdestabilizować Europę, zwłaszcza Unię Europejską, oraz sterroryzować mieszkańców poszczególnych państw. Nie dość, że wpuszcza się tu miliony nachodźców, którzy nawet nie wiedzą jak należy się zachować, to jeszcze odbiera się Europejkom możliwość obrony przed żądnymi seksu napastnikami.

 

W krajach, gdzie najwięcej mówi się o tolerancji i wolności słowa, zabrania się krytykowania tzw. uchodźców, wprowadza się cenzurę a nawet organizuje się specjalne kursy, na których muzułmańscy przybysze dowiadują się jak podrywać lokalne dziewczyny. Brzmi fascynująco - integracja na najwyższym poziomie. Większość z nich i tak nie chce pracować, bo przecież dostają pieniądze, które w pierwszej kolejności zabiera się osobom ciężko pracującym. Mało tego - tzw. uchodźcy mają zamiar ściągać do siebie całe rodziny. Europa jest przecież socjalistycznym rajem.

 

Z kolei w kwestii Europejek to muzułmańscy uchodźcy i tak mają już bardzo złą opinię, głównie ze względu na gwałty i rozboje. Przyjęło się więc, że nachodźca z Afryki i Bliskiego Wschodu automatycznie szuka seksu, dlatego kobiety na ogół omijają tych zagraniczniaków. Żadne kursy nie pomogą, więc to, czego oczekują, "muszą" zdobyć siłą.

Znany w Danii imam Shahid Mehdi, który został zresztą zatrzymany przez policję za podżeganie do popełnienia przestępstwa, wyjaśnił kiedyś dlaczego dochodzi do gwałtów. Jego zdaniem to Europejki prowokują, bo nie zasłaniają ciała i twarzy. Obcy kulturowo człowiek przybył do Europy aby nauczać co wolno, a czego nie wolno. Podobni imamowie przebywają w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech i głoszą podobne tezy. Czy zatem nie należałoby mówić wprost o celowej islamizacji kontynentu, a nie o "kryzysie" z uchodźcami?

Co bardziej szokuje, sam papież zwany Franciszkiem, głowa Kościoła Katolickiego, wzywał aby wszyscy przyjmowali ich do swoich domów a kobiety zaczęły się rozmnażać z przybyszami. Warto się dobrze zastanowić dlaczego władze Unii Europejskiej i krajów Europy Zachodniej z papieżem na czele chcą dosłownie zniszczyć ten kontynent.

Każdy kto twierdzi, że należy bez żadnych ograniczeń przyjmować muzułmańskich uchodźców, niech przyjmie kilku do swojego mieszkania albo przynajmniej odwiedzi niektóre regiony Szwecji. Przykładowo trzecie pod względem zaludnienia miasto Malmö jest w poważnych tarapatach właśnie ze względu na swoją otwartość. Pisaliśmy ostatnio na Zmianach na Ziemi o tym, że Szwecja jest już na skraju wojny domowej.

 

Gdy nachodźcy zaczęli prześladować i gwałcić tamtejsze kobiety, rząd postanowił wręczać specjalne opaski z napisem: "Nie dotykaj mnie". To dziwne, że ten nowatorski pomysł okazał się nieskuteczny. Może tekst powinien mieć pogrubioną czcionkę, aby był bardziej widoczny?

 

Zamiast chronić tamtejsze kobiety przed napastnikami, zaczęto wręcz bagatelizować problem. Często informacje o gwałtach były ukrywane przez policję - zdarzało się też, że celowo nie podawano do wiadomości publicznej pochodzenia gwałcicieli. Wszystko to w imię wyższych racji - w kraju musi być kolorowo. Szwecja rzeczywiście jest kolorowa, ale nie w takim sensie, jak każdy powinien to rozumieć. Po prostu rządowa propaganda od pewnego czasu przestała działać.

 

W innych państwach wcale nie było lepiej. Noworoczne masowe gwałty w Niemczech do dziś rozpamiętywane są przez ofiary. W innych krajach zaczęto się zabezpieczać na wypadek ataku ze strony nachodźców, niestety często łamiąc lokalne prawo. Przykładowo 17-letnia mieszkanka Danii została napadnięta przez "nieznanego" sprawcę. Została przewrócona na ziemię a napastnik próbował zdjąć jej spodnie. Szybko zrezygnował z gwałtu, gdy został potraktowany gazem pieprzowym. 

 

Oburzenie na serwisach społecznościowych było wielkie, lecz to niczego nie zmieniło. Nastolatka została zatrzymana za nielegalne posiadanie i używanie urządzenia obezwładniającego. W Danii, posiadanie gazu pieprzowego jest nielegalne, podobnie jak w Belgii, Grecji, Holandii, Islandii, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Zaś w Finlandii i Szwecji wymagane jest specjalne pozwolenie.

Ostatecznie dziewczyna musiała zapłacić karę w wysokości 500 koron duńskich (prawie 300 złotych). Z kolei napastnik swobodnie przebywa na wolności, ponieważ nikt nie wie kim był sprawca. Nikt go nie widział, nikt go nie zidentyfikował, nikt go nie zatrzymał. Sprawca po prostu uciekł a próba gwałtu miała miejsce w pobliżu ośrodka dla uchodźców...

 

Dla przykładu, w Czechach jest o wiele bezpieczniej a jednocześnie jest mniej tzw. uchodźców. Posiadanie gazu pieprzowego jest całkiem legalne, podobnie jak w Polsce. Czeska policja wręcz zachęca osoby bardziej podatne na ataki aby nosiły ze sobą gaz obezwładniający lub inne tego typu urządzenia. Pamiętajmy również, że według różnych raportów, Czechy i Polska należą do najbezpiecznych krajów dla kobiet w całej Europie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

To prawda, żed ktoś dąży do

To prawda, żed ktoś dąży do walk religii i zdestabilizowania Europy oraz zmiksowania jej mieszkańców, bo wtedy łatwiej wprowadzic NWO dla swoich celów elit, które lekceważą większość mieszkańców Ziemi. Czy nie czas z tym skończyć ?

Portret użytkownika angela

Dostaje gesiej skorki przez

Dostaje gesiej skorki przez takie artykuly! Kobiety niedlugo nie beda wychodzic z domow a dla rzadu to i tak nie ma znaczenia. Jak mozna zostac ukaranym za proby bronienia sie? Zreszta teraz kazda kobieta powinna miec przy sobie gaz pieprzowy na wlasnie takie sytuacje... pourywac c**** tym swiniom! Przeraza mnie wizja posiadania corki w przyszlosci. Nieludzkie......

Portret użytkownika dorotanews

Ten artykuł jest pełen błedów

Ten artykuł jest pełen błedów logicznych . np. dziewczyna musiała zapłacić karę za posiadanie niedozwolonego gazu  , a nikt nie wie kto jest sprawcą napadu . Kto w takim razie złożył doniesienie o posidaniu przez dziewczynę gazu pieprzowego ? Kto pisze takie bzdurne  artykuły ?

 

 

Portret użytkownika John Moll

Błąd logiczny to masz w mózgu

Błąd logiczny to masz w mózgu.

Została napadnięta. OK. Odstraszyła go gazem. Ogarniamy? No to dalej. Potencjalny gwałciciel uciekł. Dziewczyna była więc ofiarą i jedynym świadkiem zdarzenia. Poszła na policję zgłosić próbę popełnienia przestępstwa. Tak się przecież postępuje w takich sytuacjach. Sprawca jest nieznany bo uciekł. Ofiara się przyznała, że użyła NIELEGALNEGO, według tamtejszego prawa, narzędzia, więc nie dość, że policja jej nie pomogła złapać napastnika, to jeszcze musi odpowiedzieć za to, że sama przyznała się, że posiada i użyła gazu.

Lepiej? Wink

Portret użytkownika Anioł Prawdy

np. u nas też gazy

np. u nas też gazy paraliżujące są nie legalne - natomiast pieprzowe są legalne... Jak ktoś ma jakiś niemiecki paraliżujący to najlepiej zdrapać z niego wszystkie napisy i kto to udowodni jaki tam jest gaz ? Który tam w policji czy sądzie sobie psiknie i wciągnie żeby sprawdzić ? Tam wszędzie jest banda tchórzy wszelakiej maści którzy przychodzą do pracy odsiedzieć swoje i jak najmniej się nastresować aby tylko dzień zleciał a najlepiej się czas traci na ludziach niewinnych lub takich co się wszystkiego boją bo prawdziwi bandyci absolutnie niczego się nie boją bo ich życie jest gówno warte i tak naprawdę nic nie mają do stracenia. Mało w policji jest rzetelnych ludzi - bardzo mało. Kasa kasa kasa i nikt się tam nikim nie przejmuje...

Strony

Skomentuj