Europarlament i smak koszernej „demokracji”

Kategorie: 

http://prawica.net/files/2013/stepone1_0.jpg
W tamtym roku odbyły się wybory do europarlamentu, które moim zdaniem niestety nic nie zmienią i które cieszyły się bardzo małym zainteresowaniem wyborców. W Polsce głosowało niecałe 24% a na Słowacji tylko 13% co oznacza że PO którą ja nazywam Platformą Ludową oczywiście ewidentnie kłamało mówiąc że aż 89% Polaków popiera okupację unijną nad Polską.

 

Myślę że bardzo pozytywną niespodzianką jest że we Francji wygrał patriotyczny Front Narodowy, w Wielkiej Brytanii UKIP oraz że w Polsce Nowa Prawica w końcu przekroczyła próg wyborczy. Należy jednak pamiętać że te wyniki nic nie zmienią dlatego że partie prawicowe z prawdziwego zdarzenia mogą liczyć najwyżej na kilkadziesiąt mandatów spośród aż 751. Oznacza to że głos prawicy będzie słyszany nieco lepiej lecz bezczelnie ignorowany przez lewicową większość.

 

Gdyby spojrzeć na główne partie w parlamencie europejskim to nawet po samych nazwach widać że Związek Socjalistycznych Republik Europejskich jest niszczony przez komunistów. Największe partie Europarlamentu to uważająca się za centroprawicową Europejska Partia Ludowa i centrolewicowy Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów oraz liberalna Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy. Oznacza to że partie dla których Manifest Komunistyczny Marxa i Engelsa jest polityczną Biblią zachowują pozycje liderów w Europarlamencie. Mają one kolejno około 212, 193 i 74 miejsca z 751 mandatów poselskich a głosy te zostały w dużej mierze zapewnione im przez muzułmanów którzy zostali przez nich sprowadzeni do Europy dla swoich własnych politycznych celów.

 

Ważne jest więc aby moi czytelnicy zrozumieli że w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie biorą udziału sami Europejczycy lecz okupanci Europy oraz politycy, którym niszczenie Europy się opłaca.
"Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała międzyrasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami" - Rabin Emmanuel Rabinovich, 1952 rok.

Powyższy cytat jest adekwatnym dowodem na to dlaczego polityka w każdym tradycyjnie Białym chrześcijańskim kraju jest nastawiona na otwartą wojnę przeciwko naszej europejskiej kulturze. Mam pełną świadomość że judaizm wyklucza syjonizm lecz nie dbam o to. Żydzi są zaprzysięgłymi wrogami Białej rasy i czystego katolickiego ducha i dlatego ich brudna, jakby oblepiona błotem, kłamliwa, lichwiarska natura musi opuścić naszą ojczyznę raz na zawsze.

 

Przychodzi mi tu także na myśl mój artykuł „Globalizacja oczami podróżnika” oraz wywiad ze mną pt. „Rasa czy Cywilizacja” w których pisałem o potrzebie zachowania czystości rasowej i kulturowej jako niezbędnych wymogach do przetrwania narodu. Dla wielu moje poglądy okazały się zbyt radykalne lecz zapewniam że wraz z postępującą imigracją z krajów Trzeciego Świata wybory do Europarlamentu stają się coraz mniej europejskie gdyż my Europejczycy będziemy mieli coraz mniej do powiedzenia. Mówienie więc że Holendrzy zagłosowali na lewicę jest tylko częściowo prawdą dlatego że muzułmanie dają lewicy automatycznie kilka milionów głósów i dokładnie tak samo jest w każdym europejskim kraju. Nie dziwi mnie na przykład że w ostatnich wyborach do Europarlamentu w Antwerpii skrajna lewica rozniosła przeciwnków dlatego że w Antwerpii są już tylko murzyni, muzułmanie oraz ortodoksyjni żydzi. W tym mieście nie ma komu głosować na prawicę gdyż Belgów jest tam po prostu za mało.

 

Ta sama sytuacja jest na przykład w Anglii gdzie w trzech największych miastach Biali ludzie są mniejszością a nie-Białe dzieci szkolne stanowią aż 69%. Także w trzech głownych miastach Holandii oraz w wielu miastach Francji muzułmanie stanowią większość i domagają się wprowadzenia swoich muzułmańskich praw jednocześnie decydując za losy Europy. Czy na pewno więc wybory europejskie są europejskimi? Należy też zauważyć że partie konserwatywne także są partiami lewicowymi mimo że pracują pod szyldami prawicowych i najlepszym przykładem jest tutaj PO. Na przykład w Wielkiej Brytanii Partia Konserwatywna chcąc się dopasować do obecnego skrajnie lewicowego klimatu politycznego nie różni się już niczym od skrajnie lewicowej Parti Pracy i myślę że jest to jedyny powód dlaczego UKIP odniósł tak ogromny sukces w ostatnich wyborach.

 

Komuniści w parlamencie głęboko wierzą że mogą nieskończenie niszczyć Europę i Europejczyków i wierzą też że będą zawsze u władzy. Pomijają oni jednak fakt że wraz z postępującą polityką Białego holocaustu i chrześcijańskiego apartheidu przy jednoczesnym wzroście muzułmańskich i innych mniejszości, kiedyś te mniejszości już nie będą chciały widzieć w parlamencie Białych komunistów ale swoich własnych co oznacza że wszyscy Biali liberałowie i tolerancyjni lewicowcy zostaną zjedzeni przez wilki które sami dokarmiali Białym mięsem. Już teraz z powodu 5% muzułmańskiej populacji w Anglii oraz 6% populacji muzułmanów we Francji w wielu miastach ich głosy mają decydujące znaczenie.

 

Dane procentowe są zazwyczaj bardzo chłodne dlatego przypomnę że 11mln kolorowych w Anglii oraz podobna liczba we Francji (z czego 6.5mln to Arabowie) dają automatycznie swoje głosy komunistycznej lewicy. Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę tylko samych muzułmanów to oznacza że w każdych wyborach europejskich około 45mln głosuje na lewicę a jeśli dodamy do tego inne mniejszości etniczne Europy zachodniej to okaże się że rodowici Europejczycy są okradani ze swoich praw na 60 mln głosów. Oznacza to że jeśli 60 mln Białych ludzi zagłosuje na prawicę to dopiero wtedy wynik głosowania jest zerowy.

 

Europa już teraz została nam odebrana dlatego że o jej losach decydują obcy którzy z premedytacją chcą ją zniszczyć!

„Europejscy” wyborcy którzy w wielu miastach i dzielnicach są już większością i decydują za rodowitych mieszkańców Europy przeciwko nam niszcząc nas przy każdej okazji. Skrajna lewica też ich nie znosi lecz potrzebuje ich dla zapewnienia sobie głosów i utrzymania władzy.....nawet za cenę przetrwania naszej kultury, sztuki, wiary i wartości.

W związku z powyższym chciałbym aby bez względu na złudny melodramatyzm pewna rzecz była jasna zarówno dla lewicy jak i dla prawicy: otóż ludzie są tymi którzy tworzą kraj lecz jeśli kraj rozmnaża śmieci zamiast ludzi wówczas ten kraj wcześniej czy poźniej także stanie się śmieciem. Mam tylko nadzieję że zanim większość przyzna mi rację nie będzie za późno i że stanie się to jak najszybciej aby uniknąć jak największej liczby ofiar. Dobrzy ludzie są wszędzie, bez względu na pochodzenie i wyznanie lecz Wieża Babel różnych kultur i ras zawsze doprowadzi do zniszczenia, w tym wypadku nas Europejczyków. Jeszcze nie jest za późno aby ratować to co czyste.

 

Jeśli natomiast chodzi o same wybory czyli przysłowiowe wpisywanie krzyżyka w puste pole to będąc w Anglii zauważyłem trzy bardzo niepokojące rzeczy:
 • po pierwsze zawsze głosujemy ołówkiem a nigdy długopisem, dlatego że ołówek można łatwo zetrzeć i wstawić inny krzyżyk dla lewicy,
 • zauważyłem też że papier do głosowania był zagięty w taki sposób że partia UKIP znajdowała się na końcu poniżej zagięcia papieru i w efekcie tego wiele osób nie widziało tej partii na dokumencie do głosowania i potem dzwoniło do UKIP dlaczego nie wystawili kandydata, a z pewnością wystawili,
 • kilka lat temu w Anglii zaczęto bardzo głośno mówić o imigracji i gdy w końcu przyszło do głosowania w jednej z niewielu już Białych dzielnic zamknięto lokal wyborczy o czym prasa brytyjska oczywiście milczała. Niedługo potem premier powiedział jak wiele dobrego islam wniósł do społeczeństwa brytyjskiego. Co ciekawe w tym samym czasie żołnierze brytyjscy pilnowali lokali wyborczych w Kabulu aby Afgańczycy mieli właśnie prawo do głosowania.

Czytałem też wiele razy wypowiedzi z różnych kręgów politycznych na temat demokracji lecz chciałbym powiedzieć jasno że czegoś takiego po prostu nie ma i nigdy nie było. Demokracja jest tylko wymysłem klasy rządzącej która karmi masy swoim pustym nic nieznaczącym sloganem aby ci którzy mają jednego funta poczuli się równi z tymi którzy mają miliony funtów oraz władzę. Poza tym demokracja jest łagodnym określeniem dla anarchii w białych rękawiczkach dlatego że nie ma sensu narodów przeciwników politycznych bić po głowach, łamać ich nosów i szczęk skoro można powiesić niebieski materiał z żółtymi gwiazdami oraz mówić że wszyscy jesteśmy równi.

 

Jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany po eurowyborach to myślę że nie należy się ich spodziewać jeszcze przez wiele lat dlatego że proces zmiany myślenia z lewicowego na prawicowy wymaga jeszcze wielu ofiar i jest on bardzo długotrwały. Jeśli kiedykolwiek nadejdzie zmiana to myślę że nadejdzie ona tylko z Francji gdy Front Narodowy wygra w końcu wybory prezydenckie. Po tym już nastąpi efekt domina który szybko się przeniesie na sąsiednie kraje i najpierw zostanie wytępiona czerwona zaraza a potem nastąpią masowe deportacje obcych okupantów i definitywny koniec poprawności politycznej. W międzyczasie jednak dzięki obecności partii prawdziwie prawicowych w europarlamencie możemy co najwyżej oczekiwać że Europa nie będzie się dalej zsuwała w chaos bezgranicznej tolerancji. Myślę że to dobry początek choć ogromna szkoda została już wyrządzona i jeśli nic się nie zmieni w ciągu najbliższych 20 lat to problemy Europy będzie mogła już tylko rozwiązać wojna domowa w skali europejskiej. Dla Polaków mieszkających w Białej katolickiej Polsce mój artykuł może wyglądać na przekoloryzowany lub „ksenofobiczny” lecz to właśnie tego rodzaju przepełnione znieczulicą i ignorancją podejście także niszczy nas od środka.

Europejscy wyborcy którzy w wielu miastach i dzielnicach są już większością i decydują za rodowitych mieszkańców Europy przeciwko nam niszcząc nas przy każdej okazji. Skrajna lewica też ich nie znosi lecz potrzebuje ich dla zapewnienia sobie głosów i utrzymania władzy.....nawet za cenę przetrwania naszej kultury, sztuki, wiary i wartości.

Aby Europa mogła znowu być Europą należy wprowadzić następujące prawa i działania:

 • należy wyrwać komunizm oraz ich liberalnych pachołków z powierzchni Europy raz na zawsze,
 • należy wyrwać wszystkich żydów z mediów, bankowości i polityki a resztę deportować do okupionego krwią i wyzyskiem Palestyńczyków Izraela dlatego że dopóki będą żydzi w Europie doputy będą konflikty. Żydzi są mistrzami w grze o nazwie „dziel, podbijaj i rządź” i musimy sobie zdać sprawę bez zbędnych złudzeń i nadziei że albo my wyrzucimy żydów albo oni zniszczą państwo polskie i Polaków poprzez lichwę i wstręt do wszystkiego co nieżydowskie. Choć pojedyńczy żydzi mają uczciwe, dobre serca to sam system żydowski jest oparty na rasiźmie który jest do tego stopnia radykalny że żyd nie chce nawet jeść naszego jedzenia gdyż jest ono niekoszerne a osoba o pochodzeniu nieżydowskim jest dla niego brudna. To obrzezane, przewrotne i nieskończenie głodne władzy i pieniędzy plemię oraz ich podstawy genetyczne powinny być usunięte z Europy bezpowrotnie. Jest to warunek naszego przetrwania.
 • trzeba zdelegalizować islam jako niezgodny z kulturą europejską oraz jako szalenie destruktywny dla kultury europejskiej a następnie deportować wszystkich muzułmanów do swoich krajów aby tam sami sobie radzili ze swoim muzułmańskim obłędem. Niech historia związana z islamem będzie naszą przestrogą. Muzułmanie są jawnymi wrogami Europy.
 • należy deportować wszystkie mniejszości kulturowo-rasowe kładąc bezwględny nacisk na Cyganów oraz usunięcie każdego Czarnego przestępczego getta,
 • należy ujednolicić kwestię obywatelstwa poszczególnego europejskiego kraju z pojęciem rasy i kultury co oznacza że Europejczycy są jednej rasy (Białej) i jednej wiary (chrześcijaństwo) z wykluczeniem każdej innej,
 • należy walczyć z korporacjonizmem który jest tylko inną formą ekonomii sterowanej centralnie a zamiast tego stworzyć państwo małych samodzielnych firm gdzie każdy Polak byłby właścicielem swojego interesu na swojej polskiej ziemi, a nie tanim wyrobnikiem na rzecz obcego kapitału,
 • wprowadzić politykę prorodzinną gdzie od każdej kobiety oczekiwane byłoby urodzenie przynajmniej trzech czystych genetycznie dzieci przez następne 20 lat od wyzwolenia Europy,
 • skryminalizować promocję sodomii oraz wszelkich przejawów promocji HIV i chorób wenerycznych oraz niszczenia wartości moralnych i kulturowych budowanych przez tysiące lat,
 • budować dobrego stosunki z Rosją jako partnera ekonomicznego oraz przede wszystkim odbiorcę polskiego eksportu,
 • w Polsce należy wprowadzić ustawę o ochronie języka polskiego która zabroni używanie słów obcych z polskimi końcówkami,
 • po katolicyźmie „drugą religią” powinna być ekologia.

Żydzi o brudnych małżeństwach: Jaki jest bardziej efektywny sposób na wykończenie Europy jeśli nie poprzez zabijanie tradycyjnych chrześcijańskich wartości. Ta politycznie poprawna ultra-liberalna para dobrze o tym wie. Zainteresowani Unią powinni także przeczytać artykuł pt „Unia Antychrysta” w którym napisałem więcej na temat systemu „Czerwonego Związku”.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Marcin Malik
Portret użytkownika Marcin Malik

Komentarze

Portret użytkownika nj

Pan autor trochę poleciał

Pan autor trochę poleciał sobie po bandzie. Państwo narodowo-rasowe to jakaś utopia. Przez wieki i tysiąclecia społeczności były mozaiką, a każde miasto handlowe stanowiło istny tygiel. Dlaczego prowadzić podział po linii czarny-biały? Czemu np. nie słowianie-południowcy? Wszak kultura nasza się z kulturą śródziemnomorską trochę rozjeżdża... Może zakazać Polakom wyjeżdżać na wczasy do słonecznej Italii, bo jeszcze się genom wymiesza? Butowanie granic to eksperyment socjologiczny, a wszystkie takie eksperymenty kończyły się katastrofą. Państwa narodowe nigdy nie istniały, bo taki byt nie jest naturalny. Tożsamość narodowa to przecież w ogóle wynalazek XIX wieku. Ludzie się przemieszczają, krzyżują, tak było, jest i będzie. Żydzi też się krzyżują (wystarczy zajrzeć w spis małżonek polskiego rządu;)). Z tezami dot. roli muzułman w Europie i własności żydowskiej się zgadzam. Z rozwiązaniami - zdecydowanie nie i słabo mi tu czytać takie wynurzenia.

Portret użytkownika achiles

OT I MAMY WALORY euro-sodomy

OT I MAMY WALORY euro-sodomy W PEŁNEJ OKRASIE :

Grupa państw Unii blokuje projekt KE zaostrzający walkę z dopalaczami

Niemcy i Francja, przy poparciu Szwecji, Irlandii, Holandii, W. Brytanii i Danii, sprzeciwiają się przyjęciu propozycji Komisji Europejskiej - popieranej m.in. przez Polskę - mającej na celu przyspieszenie unijnych procedur delegalizacji szkodliwych substancji psychoaktywnych, tzw. dopalaczy. Chodzi o propozycje KE z 2013 roku.
Kością niezgody między krajami członkowskimi UE jest podstawa prawna, której KE użyła w zaproponowanej nowelizacji obecnie obowiązujących przepisów, ustanowionych w 2005 roku. Blok państw na czele z Niemcami sprzeciwia się, by nowe rozwiązania prawne były oparte na art. 114 traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Artykuł ten dotyczy działań zmierzających do zbliżenia przepisów państw członkowskich w sprawach rynku wewnętrznego.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/grupa-panstw-unii-blokuje-projekt-ke-zaostrzajacy-walke-z-dopalaczami/7h53yr
A kto blokuje? Psychopaci. Tym krajom i tak wszystko jedno, bo skazane są na zagładę. Już niedługo będą niewolnikami kolorowych.

 

Portret użytkownika Zenek :)

Dochody z handlu dopalaczami

Dochody z handlu dopalaczami są wliczane podobnie jak inne szare interesy w skład PBK.Ponieważ na nim i na % z limitów na nim opartych są rózne koszerne machlojki budżetowe to wiadomo iż tego nie zabronią bo się im "gospodarka" nie domknie a co za tym idzie trza będzie ogłosić bankructwo danego kraju.

Portret użytkownika CRUSADERS

Módlcie się aby PO przegrało

Módlcie się aby PO przegrało wybory, bo za 4 lata jak wygraja Polski juz nie będzie, rozkradna, sprzedadza , Kopacz zresztą ma pewna pracę w Biedronce za darmową na antenie reklamę, reszta tez dostanie od tych co sprzedadza. Nawet PKO BP ostatni Bank Polski chcą sprzedaćź, jak pozwolicie Polacy sprzedać to koniec z namni. zDZdrajcy mają jeden cel-zrobic kase reszta ich nie obchodzi wy Polacyki....

Portret użytkownika Xystos

Rosyjska Rewolucja zniszczyla

Rosyjska Rewolucja zniszczyla Trzy Cesarstwa,i tym razem przyszlosc europejskich narodow zalezy od decyzji
ktore trzeba podjac w Moskwie

Jedno wiemy juz napewno-narody europy niemoga zyc w wspolnym panstwie-zbyt
wiele je dzieli,org.typ EFTA w zupelnosci
wystarczy.

Trzeba cos zrobic z Zydami,dobrym przykladem jest autonomia kulturalna
Szwedzkich Saami (laponczycy) i ich
Parloment "Saameting" majacy funkcj doradcza parlamentu Szwedzkiego,to taka
Laponska wersja "Judenamt" ktora sie sprawdza.

Portret użytkownika achiles

Po kontrolnej wizycie pani

Po kontrolnej wizycie pani Nuland od razu przyszło "nowe", wybory mogą się odbyć w Donbasie tylko na ternach kontrolowanych
przez juntę kijowską.
ORAZ pani Nuland oświadczyła o mińskich porozumieniach które Kijów obecnie wypełnia.
Zapomniała dodać, że w ramach wypełniania rozejmu Wierchowna Rada przydzieliła z budżetu Ukrainy 240 mln dolarów na wojnę w Donbasie, w tym samym czasie zwracając się do Europejskiego Banku Restrukturyzacji i Rozwoju o pieniądze na gaz!!!zbliżoną kwotę !!!

no i oczywiście znowu Rosja napadła na Poroszenkę bronił się dzielnie ..aż się obudził.
i zatwierdził z Wierchowną związki jednopłciowe, Europa panie Europa najlepsze już przyszło... niebotyczne długi, podwyżki cen wszystkich mediów dla ludzi, 300% podwyżki pensji dla posłów,bezrobocie, likwidacja i wyprzedaż zakładów pracy!!

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj