Europa została zaatakowana - w ataku terrorystycznym w Brukseli zginęły przynajmniej 34 osoby

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Dzisiaj rano, w stolicy Belgii, Brukseli, doszło do serii krwawych zamachów terrorystycznych. Najpierw, około 8 rano zostało zaatakowane miejscowe międzynarodowe lotnisko Zaventem, gdzie miały miejsce dwie eksplozje w tym jeden atak samobójczy. Potem kolejny samobójca wysadził się w brukselskim metrze.

 

Wiadomo o przynajmniej dwóch wybuchach na lotnisku i o znalezionych tam ładunkach. Samobójca zdetonował bombę w hali wylotów. Informowano o dwóch eksplozjach i o znalezionym trzecim ładunku, tak zwanym pasie szahida, który został zdetonowany. Wiadomo, że na lotnisku zginęło przynajmniej 14 osób, a ponad setka osób została ranna. Wśród nich na pewno jest przynajmniej trzech Polaków. Lotnisko nadal nie pracuje i pozostanie tak przynajmniej do jutra. Niektórzy twierdzą, że jutrzejsza data ponownego uruchomienia operacji lotniczych jest nierealna.

Potem okazało się, że po około godzinie celem ataku padło również belgijskie metro. Początkowo twierdzono, że doszło do dwóch ataków, na stacji Maelbeek i na stacji Schuman. Ostatecznie potwierdzono jedynie ten pierwszy przypadek. Tam, na znajdującej się w centrum stacji metra Maelbeek, wysadził się kolejny zamachowiec samobójca, który spowodował śmierć przynajmniej 20 osób i rany u setek pasażerów podróżujących w porannym komunikacyjnym szczycie.

Bardzo możliwe, że dzisiejsze zamachy mają jakiś związek z zatrzymaniem terrorysty islamskiego, Salaha Abdeslama, który ukrywał się od listopadowych zamachów w Paryżu. Dżihadysta został zatrzymany kilka dni temu, właśnie w Brukseli. Wciąż nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, że odpowiedzialni za dzisiejsze zamachy mają coś wspólnego z siatką terrorystyczną Abdeslama.

Belgijskie służby podniosły poziom zagrożenia terrorystycznego do najwyższego, czwartego poziomu. Pojawiły się też informacje o ewakuacji elektrownii atomowej Tihange. Wiadomo, że ochrona takich obiektów w przypadku ataku terrorystycznego jest czymś oczywistym, ale ewakuacja załogi to w tych okolicznościach coś niezrozumiałego. Nie można wykluczyć, że były jakięs podstawy do przypuszczenia, że ta elektrownia może paść celem ataku.

Wydarzenia w Belgii pokazują do czego prowadzi ideologia multi-kulti wspomagana cenzurą nazywaną dla niepoznaki "poprawnością polityczną". Mityczne „ubogacenie kulturowe” wskazywane jako pozytywny aspekt islamskiej inwazji na Europę wydaje się iść w bardzo niebezpiecznym kierunku. Konsekwencją najazdu na nasz kontynent jest stworzenie idealnych warunków do rozwoju terroryzmu, poprzez wspomaganie radykałów systemem zasiłków socjalnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika S.N.69

Właśni rozpoczyna się kolejne

Właśni rozpoczyna się kolejne jałowe pierdzielenie pierdzistołków, pseudo analityków, etatowych zastanawiaczy, przepowiadaczy, maniaków apokalipsy, agentów specjalnych youtube itd.
A wystarczy zastanowić się co by zrobili nasi przodkowie, pewnie wprowadzili by natychmiast godzinę policyjną na terenie wszystkich muzułmańskich dzielnic w miastach europejskich, następnie z udziałem wojska przeczesali całość budynek po budynku, równocześnie z tymi działaniami na granicach postawiono by wojsko w celu całkowitego zatrzymania migracji, wszelkie akty buntu ze strony muzułmanów bez względu na posiadanie obywatelstwa skutkowały by internowaniem lub w poważniejszych przypadkach deportowanien wraz z najbliższą rodziną, całkowity zakaz zakrywania twarzy i noszenia tradycyjnych a bardzo odbiegających od europejskich standardów kulturowych strojów, każdy meczet w którym była by prowadzona antychrześcijańska działalność natychmiast zamknięty w razie udowodnienia działalności terrorystycznej objęcie budynku ścisłym nadzorem policyjnym i wydalenie duchownych z kraju bez możliwości powrotu. Warto się przyjżeć jak załatwili amerykanie problem japończyków zamieszkałych na terenie USA podczas II wś.

Portret użytkownika zxc

Nikt z Was nie zastanowił

Nikt z Was nie zastanowił się, a może nie nie że nadtlenek acetonu - bo ponoć tego używają ISIS jest 8 krotnie czulszy na wstrząs od popularnej nitrogliceryny, 10 krotnie czulszy na tarcie niż piorunian rtęci. Stabilizowanie go jest trudną rzeczą i nie dającą pożądanych efektów. Nawet ze stabilizowanej mieszaniny potrafi w temp pokojowej sublimować na wieczko naczynia i samoistnie eksplodować. Otrzymywanie go nie jest sprawą prostą, bo w trakcie można szybciej zobaczyć tego diabła allaha niż otrzymać go.
Zakładając nawet, że już te dzikusy go wyprodukują w piwnicy, to jak w przeciągu max 2 godzin dostarczą na miejsce bez uszczerbku. Potem to nawet oni mają pietra.
Niestety nie mam możliwości zebrania próbek z miejsca katastrofy aby w spektroskopie molekularnym do którego mam dostęp zbadać to. Szkoda.
Dla mnie jako chemika z wieloletnim doświadczeniem to ściemka jak mówią uczniowie.

Portret użytkownika S.N.69

Chemikiem może jesteś trudno

Chemikiem może jesteś trudno to zweryikować biorąc pod uwagę fakt że mogę za kilka minut na podstawie materiałów zamieszczonych w sieci napisać podobny komentaż, ale nie o to chodzi, jesteś kolejną osobą która niestety nie ma podstawowej wiedzy o religiach, Allah to ten sam bóg którego uznają chrześcijanie a w koranie wielokrotnie jako mesjasz występuje Jezus, problem tkwi w manipulacji koranem a także biblią i odwiecznej rywalizacji tych religii o wpływy w materialnym świecie.

Portret użytkownika zyx

Jeżeli jest tak jak piszesz

Jeżeli jest tak jak piszesz (materiały wyb. których otrzymanie w piwnicy graniczy z cudem), a do tego dołączy się zorganizowane przez europejskie urzędy rzeczy jak natychmiastowa wizyta trzech policjantów u holenderskiego (chyba) nauczyciela po wpisie, że muzułmańscy uczniowie klaskali po informacji o wybuchach, czy wieloletnie tuszowanie przez kilkanaście lat przez angielskich policjantów gwałtów na dzieciach, czy handel dziećmi przez unijnych urzędników (sprawa przed kilkunastu laty się nie odbyła bo 14 świadków miało śmiertelne wypadki w ciągu 2-3 tygodni) - to znaczy, że Europejczycy (i muzułmanie też) są ruchani na skalę jaka jeszcze nie miała miejsca w historii.
Tylu "przypadków" nie da się zrealizować bez jawnej i dobrowolnej współpracy z najwyższymi urzędnikami, którzy najwidoczniej dobrowolnie podpisali cyrograf z diabłem.

Portret użytkownika inzynier magister

Szok ! Papież ma podobno

Szok ! Papież ma podobno odprawiać mszę dla masonerii ! "30 kwietnia na Placu Świętego Piotra w Rzymie odbędzie się specjalna jubileuszowa msza dla Rotarian celebrowana przez Jego Świątobliwość Papieża Franciszka. Dla członków RI, a także ich rodzin i przyjaciół zarezerwowanych jest 8000 miejsc.
Zapraszam Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Rotarianie z Dystryktu 2080 przygotowują także specjalne wydarzenia towarzyszące dla uczestników. Na to wydarzenie, niezależnie od wyznawanej religii i przekonań, zaprasza Prezydent Ravi Ravindran, z przekonaniem, że dzięki tym uroczystościom pozycja Rotary na świecie wzrośnie dając nam wiele satysfakcji. "
http://rotary.org.pl/jubileuszowa-msza-rzymie/
"Jego Świątobliwość Franciszek zdążył już wprawdzie przyzwyczaić nas do rozmaitych oryginalności, ale okazuje się, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, że jeszcze wszystko przed nami. Oto 30 kwietnia ma odprawić w Rzymie specjalną, jubileuszową (w 111 rocznicę utworzenia organizacji). Jak wynika z rocznika (1976) Wielkiego Wschodu Francji, Kluby Rotariańskie zostały zaliczone do 93 bractw masońskich. Z tego zapewne powodu Kościół katolicki odradzał duchowieństwu (w 1929 r.), albo nawet zakazywał (w 1951 roku) wstępowania do organizacji rotariańskich. Okazuje się jednak, że papież Franciszek, jeszcze jako Jorge Bergoglio, już jako biskup, ale jeszcze nie kardynał (kardynałem został w 2001 roku) w 1999 roku został honorowym członkiem Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires. Zatem już z tego powodu trudno się dziwić, że 30 kwietnia na Placu św. Piotra będzie celebrował jubileuszową Mszę."
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3610
Modlić się powinniśmy za tych co nas zdradzają ! 
Nowy Porzadek Rzeczy i Kosciół Katolicki
https://www.youtube.com/watch?v=c_q5PiBORL4
"Polska „pierwsza dama”, czyli Anna Komorowska jak każda pierwsza dama wykazuje pewną aktywność we wspieraniu różnych „szlachetnych” inicjatyw. Jedną z inicjatyw, które wspiera jestrotariański program „Mali Ratownicy”, który polega na szkoleniu uczniów szkół podstawowych w zakresie pierwszej pomocy.
Pani Prezydentowa napisała list do warszawskich rotarian, którego skan natychmiast zamieścili na swojej stronie internetowej traktując go w sposób wyraźny jako niezwykłą promocję Klubów Rotariańskich.
Anna Komorowska napisała w tym liście, między innymi: „Mając świadomość jak ważna społecznie jest ta akcja, z ogromna przyjemnością i przekonaniem obejmuję jej tegoroczna edycję (chodzi o rok 2012 – dop. S. K.) honorowym patronatem”
Jest to fragment rozdziału X książki Stanisława Krajskiego pt. „Masoneria polska 2012”

Po zamachach masoneria ma ubaw ! mogą wprowadzać coraz więcej zaostrzeń aż uda się im wprowadzić totalną dyktaturę policyjno inwigilacyjną zwaną diabelskim NWO  ! Ręce zacierają z radości lucyferianie ! w Polsce powinniśmy najpierw powołać brygady ONR żeby te robiły naloty na siedziby diabelstwa polskojęzycznego a potem dopiero się zabrać za państwowość ! Inaczej zrobią nam wodę z mózgów i zaczarują swoimi czarami które uprawiają w tajemnicy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S.N.69

Panie magister Mieszko niech

Panie magister Mieszko niech se robią co chcą i tak w końcu umrą tak jak my zwykli ludzie wierzę w to że będą musieli pogodzić się z surową karą za swoją pychę i wiarę w bogactwo. " Kto się wywyższa będzie poniżony " Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty trafi do raju "

Portret użytkownika achiles

Zdecydowanie godny polecenia

Zdecydowanie godny polecenia wywiad z Polakiem od dawna mieszkającym w Brukseli – Markiem Orzechowskim autorem książki pt. „Mój sąsiad islamista”
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Zamachy-w-Brukseli-Marek-Orzechowski-morduja-nas-islamisci-a-my-sami-siebie-oskarzamy-o-islamofobie,wid,18229866,wiadomosc.html?ticaid=116b39
A w nim:
” Mimo tego, że Bruksela jest ciągle pod strażą wojska, wszystkie służby są w gotowości, doszło do ataku. Ciągle jesteśmy krok za terrorystami. Dlaczego?
– Dlatego, że my cenimy życie na ziemi wyżej od życia po śmierci w raju z hurrysami. Że nie mamy w sobie tak wielkiego potencjału zła i tej gotowości do bandytyzmu i mordowania, jaką mają oni. Nasi policjanci zakładają kamizelki kuloodporne, aby przeżyć. Zabójcy zakładają pasy szahida, aby się wysadzić w powietrze. To zasadnicza różnica – cywilizacyjna, religijna, kulturowa i przede wszystkim ludzka
Jakie kroki powinna teraz podjąć Europa?
– Kto jest islamistą, kto jest dżihadystą? Co to jest islamizm? Gdzie są mateczniki zła i terroru, gniazda szerszeni? Gdzie kaznodzieje sieją do nas nienawiść? Wszystko to jest już znane, opisane. Wiemy co to jest równoległy świat i jakie prawa tam obowiązują. Muzułmanka przychodzi w Niemczech do sądu w burce i wszyscy muszą wyjść. Zostaje tylko sędzina i ona. Z łaski odkrywa trochę twarzy do identyfikacji. Inaczej wiara jej nie pozwala. I sąd się na to godzi. Więc istnieją dwie przestrzenie prawne. Teraz z kolei adwokat islamskiego terrorysty, bandyty i mordercy z Molenbeek Salema Abdeslama, współodpowiedzialnego za rzeź w Paryżu, grozi sądem francuskiemu prokuratorowi, który ujawnił kilka szczegółów z przesłuchań bandyty. Bo ten przeciek naruszył jakieś przepisy. Tak, te przepisy są ważne i chronią każdego obywatela w trudnej sytuacji w państwie prawa. Ale Abdeslam nie należy do naszej społeczności respektującej państwo prawo. To terrorysta, zabójca, egzekutor. On nas zarzyna. I belgijski adwokat odgrywa teraz cały spektakl o rzekome naruszenie jego praw. No więc, rzeczywiście, czas pakować walizki. Jest i alternatywa – przenieść się do Molenbeek, stać się jednym z nich. Wtedy będziemy mieli spokój „azazel44

Portret użytkownika Rodak

Tylko siła, a nie demokracja

Tylko siła, a nie demokracja jest zdolna uporządkować  sprawy terroru, a szczególnie napadanie silnych na słabych i niszczenie im państw powoduje , że szerzy sie terror, a to co się dzieje, to celowa robota elit światowych oraz elit europejkskich, które zgodziły sie na prowadzenie walki dwóch religii na terenie Europy, dla wzajemnego wyniszczenia tych religii i pozostania na placu jedynej religii wg Talmudu, do czego żydzi , a obecnie i syjoniści  przygotowywali sie wiele wieków, a teraz nastepuje finalizacja tego zamiaru.
To wszystko mozna wyczytać z "Protokółów Mędrców Syjonu".

Portret użytkownika alvaro31185

chciala ,AKRELA uchodzcow to

chciala ,AKRELA uchodzcow to teraz ma cala armie dzichadystow I TE LEWACTWO UNIJNIE DOPROWADZILO DO ZAGLADY UNII EUROPEJSKIEJ A ATE ZAMACHY WCZORAJSZE TO NIE KONIEC DONALDOWI TRUMPOWI PRZYZNAM RACJIE WTYM WYPADKU POWINIEN BYC ZAKAZ CALKOWITY6 WIAZDU MUZULMANOM

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Strony

Skomentuj