Europa Zachodnia ostrzega, że kryzys imigracyjny może zdestabilizować kontynent i spowodować upadek UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przywódcy państw Europy Zachodniej mają najwyraźniej jakieś problemy z pamięcią. Jeszcze niedawno twierdzili, że UE musi dzielnie przyjmować wszystkich uchodźców, nawet jeśli oznacza to wpuszczenie islamskich terrorystów, a teraz ostrzegają przed destabilizacją naszego kontynentu i nawołują do zabezpieczenia granic.

 

Od samego początku ostrzegano, że przyjmowanie imigrantów źle się dla nas skończy. Początkowo wpuszczano po tysiąc osób dziennie, ale liczba ta wzrosła drastycznie i po jakimś czasie była kilkanaście nawet razy większa. Niektórzy z nich, gdy odmówiono im wstępu, połączyli się w grupy i zaczęli szturmować granice, co widzieliśmy w zeszłym roku między innymi w Węgrzech.

Europa Zachodnia ostro krytykowała węgierskie władze za "niehumanitarne" traktowanie azylantów i zamykanie przed nimi granic, a teraz sami wychodzą z taką propozycją. Na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos premier Francji Manuel Valls ostrzegł, że Europa nie jest w stanie przyjąć wszystkich uchodźców z Bliskiego Wschodu i należy zabezpieczyć granice UE, gdyż w przeciwnym wypadku może dojść do jej upadku i destabilizacji społeczeństw.

 

Z kolei premier Holandii Mark Rutte powiedział wczoraj, że w przeciągu ostatnich 3 tygodni przybyło na nasz kontynent około 35 tysięcy imigrantów. Liczba ta jest mała ze względu na okres zimowy, ale gdy tylko nadejdzie wiosna, możemy spodziewać się kolejnej fali.

Niektóre kraje już zaczynają ograniczać napływ ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki. Austria uszczelniła swoją granicę i zapowiedziała, że w tym roku przepuści tylko 37 tysięcy osób, które będą ubiegać się o azyl w tym kraju. Podobne kroki ma podjąć Słowenia.

 

Niemcy, które są częściowo odpowiedzialne za cały ten kryzys imigracyjny i przyjęły ponad milion imigrantów rozdając im "pieniądze Allaha" stwierdziły, że mają już dość i nadszedł czas aby zamknąć granicę Europy. Takie zagrożenie dodatkowo przyspieszy plany przekształcenia UE w Stany Zjednoczone Europy. Wcześniej proponowano utworzenie "europejskiej agencji CIA" oraz wspólnej armii - takiej jaką posiada już Unia Afrykańska. Tymczasem za cały ten kryzys w Europie i import potencjalnych terrorystów pozostaje nam podziękować przywódcom Europy Zachodniej i "filantropom".

 

 

Źródło: http://www.theguardian.com/world/2016/jan/22/french-pm-manuel-valls-says-refugee-crisis-is-destabilising-europe

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika brutal

Wszystko ładnie pięknie!!!

Wszystko ładnie pięknie!!! mozna pomagac wszystkim,ale trzeba najpierw pomódz wszystkim obywatelom danego kraju, który chce i wyraza chęc pomocy innym krajom,absurdem jest w sytuacji polski udzielac pomocy banderowskiej ukrainie to jest utrzymanie 1 miljona imigrantów !!!!! pytam skąd polska ma na to pieniądze ???? rodziny w polsce składające wnioski o zasiłek na dziecko ,są odrzucane bo przekroczyły 0 kilka złotych kwote minimalną !!! osobiście w takiej sytuacji mam w dupie głodujących na ukrainie ,kiedy u nas ich nie brakuje ! do czego zmierzam ? mianowicie do tego jesli nie zmieni się ta regulacja pomocy najbardziej potrzebującym, a przedewszystkim pierwszeństwo to nigdy nie zmienią sie nastroje społeczne i chęć pomagania innym .
 
 
 
 

Portret użytkownika inzynier magister

Ten rząd jest propolski i

Ten rząd jest propolski i chce dobra dla Narodu Polskiego, oczywiście nie jest idealny, ale na zdrowy rozum nie jest zdradziecki i nie sprzeda nas za garść srebrników jak folksdojcze z PO/PSL ! Nie mam mowy o rozsprzedaniu majątku narodowego i nie ma mowy o przymysuwym wysiedlaniu Polaków w ramach zorganizowanej akcji szwabskich pionków z PO/nowoczesnej banksterki petruszenki ! Możemy się spodziewać po rządzie pani Szydło dobrych rzeczy, nawet jeśli będzie w pewnych sprawach miękka bo na pewno nieformalnie atakują ją banksterzy wynajęci przez UE i Tuska !, dlatego należy silnie bronić tego rządu bo w nowych wyborach w 2020 będzie szansa wybrać więcej ONR do sejmu i senatu i może uda się i partię Korwina też wybrać żeby można zmieniać konstytucję kwacha ! Szkoda tylko że nie robią akcji publikacji materiałów o przekrętach i złodziejstwie ekipy folksdojczowej ?! Coś dziwnie cicho, już zaraz będzie 2 miesiące to tak po 3 miesiącach można by zorganizować pierwsząakcję publikacji w narodowej TVP materiałów o złodziejstwie PO/PSL !

Jak to mówią eurokołchoznicy z eurosojuza "należy dotąd robić sondaże i przeprowadzać wcześniejsze wybory aż wygra słońce petru. inaczej to nie demokracja!"
Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko Mówi Jak Jes
https://www.youtube.com/watch?v=r3TzxjdLM64

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika vagabondo

logika nakazuje myślenia w

logika nakazuje myślenia w druga stronę,wjeżdżają do was wojska kraść ropę, destabilizować politykę ,zabijać cywili,nie bronie ich ponieważ nie jestem zwolennikiem wojen i tym podobnych ale jak by mi ktoś wlazł do mojego domu i zaczął narzucać swoje i wyżerać mi z lodówki tez bym najechał na niego,ale cala ta sytuacje napędza żądza władzy i pieniądza
politycy-religia-wojsko-władza=zarozumiale chuje rozkazujące innym tępym chujom zabijać innych tępych chuji w imię rzadzy władzy,a przy okazji cierpia na tym niewinni cywile!!!!

Portret użytkownika rikuhod

Moim zdaniem to celowa

Moim zdaniem to celowa zagrywka, żeby zrobić rozruchy 
 
Oni celowo wpuścili muzułmanów bo wiedzieli, że to stworzy spory. Muzułmanie to ludzie o całkowicie innym światopoglądzie i wiadomo, że nie przystosują się do liberalnej Europy. Rząd Niemiec najpierw popierał uchodźców, a teraz stoi po stronie rodaków by ich jeszcze bardziej podburzyć.
 
Celem NWO jest jak najbardziej skłucić nas między sobą.

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba się modlić o

Trzeba się modlić o Miłosierdzie Jezusa byśmy jako Polacy przetrwali upadek reżimu eurokołchozu bo oni mają metody i sposoby szantażu finansowego przez banksterów ! Polski rząd premier Szydło powinien szybko zorganizować silnąkontrofensywę na te nienawistne ataki zdrajców z PO/PSL i zrobić pokazową akcję medialną o przekrętachj finansowych PO oraz innych ambergoldach z PSLu ! Ten straszny atak nienawiści do rządu który broni Polaków i Polski należy w końcu zdławić akcją medialną i prokuratorów którzy przedstawią straszne przekręty poprzedniej władzy zdrajców, tak by im się już odechciało skłócać Polaków ! Ta akcja nienawiści PO/PSL jest koordynowana z jakichś ośrodków banksterskich i postkomunistycznych które chcą kolejny raz okraść nas, tym razem gdyby rząd upadł wprowadzili by katastralny a ziemię i inne pozostałe bogactwa by rozszabrowali błyskawiczni robiąc z nas kompletnych dziadów ! Módlmy się za rząd bo organizacje kołchozników typu KOD to niebnezpieczeństwo skłócenia narodu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika FOL

Dokładnie!!! Gdy by sie tak

Dokładnie!!! Gdy by sie tak zdarzyło, ze ci zdrajcy mieli by wrocic do władzy, to wprowadzili by na polecenie swoich mocodawców z Berlina, nam taki terror i zamordyzm oraz rozszarpanie finansowe "Kataster" min, że porównać mozna by było to tylko Holokaustem Narodu Polskiego. Poprostu by dokonali pośredniej biologicznej eksterminacji, nawet takich ludzi jak ja i mi podobni byli bi mordowani systematycznie. Wolał bym żyć pod wpływami Rosyjskimi niż totalitaryzmem zachodniej UE. Zachód był zawsze naszym najwiekszym wrogiem, a bajeczki o jego "pieknie" wyssane z witryn Pewexu, to godne pożałowania...

Portret użytkownika Ogo Pogo

Widzę jedno rozwiązanie

Widzę jedno rozwiązanie problemu "uchodżców.Na terenie byłej  Libii,lub Algerii lub gdzieś w okolicach stworzyc enklawę 100 na 100 km.Ogrodzić dokładnie na dodatek zasiekami.W enklawie postawić namioty stworzyć sieć sanitarną.Do enklawy dostarczyć żywność, wszelkie materiały budowlane ,instruktorów zawodów :cieśli,zbrojarzy ,betoniarzy,elektryków itd.Kolejny krok.Wszystkich uchodżców w Europie skompletować,ogolić brody mężczyznom i wysłac do stworzonej enklawy.Enklawę winny patrolowac służby porządkowe.Uchodżcy w enklawie mają zakaz posiadania jakiejkolwiek broni.Jeśli uchodżca z rodziną zdecyduje zamieszkać we własnym domu,mieszkaniu musi się zatrudnić na budowach lub innych usługach ujmując prościej :musi sobie sam dom wybudować.Transport jedynie publiczny.Transport indywidualny :rowery no może skutery....Jeśli uchodżca nie chce pracować  , pozostaje namiot i racja żywnościowa.Po roku taki leniwy  delikwent usuwany z enklawy.Deportowany do kraju urodzenia..Zakaz meczetów w enklawie.Praca i nauka jedynie i powszechnie dostępna .Nie wchodzę w inne szczegóły.

Strony

Skomentuj