Europa wspólnie z Rosją i Chinami wybuduje bazę na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: Flickr/worldoflard/CC BY-NC 2.0

Stany Zjednoczone chcą jak najszybciej wrócić na Księżyc, aby wyprzedzić inne państwa, co sugeruje nowy wyścig kosmiczny. Tymczasem Chiny powiadomiły, że Europa przyłączyła się do wspólnego przedsięwzięcia, polegającego na wybudowaniu księżycowej bazy.

 

Wu Yanhua, wicedyrektor Chińskiej Narodowej Agencji Kosmicznej (CNSA) ogłosił, że Europa wspólnie z Rosją i Chinami weźmie udział w projekcie, który zakłada budowę pierwszej stacji księżycowej, przeznaczonej do badań naukowych. Pomysł jest we wczesnej fazie rozwoju.

 

Europa, Rosja i Chiny wspólnie zaprojektują bazę i wybudują ją na Księżycu, zaplanują cele misji i będą dzielić się wynikami naukowymi. Powstanie również międzyrządowy komitet, który będzie zajmował się koordynowaniem działań. Prace nad planami księżycowej bazy naukowej powinny zostać ukończone w ciągu trzech lat.

Projekt zapewne będzie skupiał się na poszukiwaniu wody i śladów życia na Księżycu, ale pozwoli też wypracować możliwość długotrwałego pobytu ludzi. Niewykluczone, że Europa, Rosja i Chiny zajmą się poszukiwaniem i wydobyciem księżycowych surowców.

 

Można więc założyć, że naukowy charakter misji jest tylko przykrywką dla ekspansji kosmicznej, nastawionej na czerpanie zysków z surowców oraz militaryzację orbity, która podczas ewentualnej przyszłej wojny z pewnością będzie odgrywać ważną rolę w działaniach zbrojnych, toczonych na powierzchni Ziemi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika hs100

Zastanawia mnie po jaki kij

Zastanawia mnie po jaki kij oni chcą budować bazy na Księżycu, kolonizować Marsa (sic), ubzdurali sobie że można odtworzyć tam atmosferę podobną do ziemskiej itd.  skorto w zasięgu ręki mamy dna mórz i oceanów które są niezbadane i  nieskolonizowane. A znajdują się w zasięgu ręki i nawet nie trzeba budować rakiet ani tworzyć programów kosmicznych żeby się tam dostać. Czy może te terytoria też mają  już swojego właściciela i powiedziano chętnym: zprieszczajetsa ?

Portret użytkownika inzynier magister

Europejska bolszewia

Europejska bolszewia iluminatów razem z chińskimik komuchami NWO od punktów poprawności bestii będą współpracować by wkońcyu zaprowadzić Nowy Wspaniały Świat !

Atak na Polskę bolszewi iluminackiego kominternu cywilizacji bestii - Prośmy Ducha Świętego !

https://youtu.be/66tuWLbPKBo

Polska musi się zjednoczyć i razem wybrać konfederację do sejmu ! Ktoś musi przekonać pana Jakubiaka żeby się pogodził z konfederacjąi żeby wystartował z list konfederacji bo szkoda tego Polaka ! Musimy prosić Ducha Świętego by Polskęi Polaków prowadził do Zbawienia w Jezusie Chrystusie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nowy wyścig kosmiczny stał

Nowy wyścig kosmiczny stał się faktem! Kiedyś USA i ZSRR... Teraz USA, Rosja, Chiny, Europa, Indie, Japonia... To będzie ciekawsze niż wyścig w czasach zimnej wojny...
Ale cieszę się że takowy wyścig się rozpoczął... Powinien on zmieszać z g.wnem kilka lansowanych przez wąską grupkę nieuków i fantastów opowieści dziwnej treści, raz na zawsze.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj