Europa stanie się islamska w ciągu 20 lat, ogłosił turecki polityk

Kategorie: 

Flaga Eurabi - źródło: Oren neu dag/Wikimedia Commons

Wkrótce Europa przekształci się w Eurabię i nie jest to bynajmniej wymysł paranoika, lecz wyraźna zapowiedź ze strony muzułmańskiej Turcji. Pod przykrywką kryzysu migracyjnego rozpoczęto „cichą” islamizację naszego kontynentu. Trudno nazwać ją cichą, gdyż od samego początku ostrzegano przed przyjmowaniem muzułmańskich imigrantów.

 

Islamscy przyjezdni mieli w domyśle pomóc starzejącej się Europie. Mieli integrować się, żyć w pokoju i pracować, lecz po kilku latach coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że współpraca chrześcijańskiej Europy z muzułmanami jest niemożliwa. Mało tego – imigracja została wykorzystana dla poszerzenia terytoriów świata islamskiego.

 

W tym procesie, Turcja prawdopodobnie odgrywa kluczową rolę – państwo jest łącznikiem pomiędzy Europą a Afryką i Azją. Jakiś czas temu Erdogan oświadczył, że Turcja jest kontynuacją Imperium Osmańskiego, które jak dobrze wiadomo próbowało dawniej podbić Europę, ale dzięki interwencji Polski – króla Jana III Sobieskiego – muzułmanie ponieśli klęskę. To z inicjatywy Erdogana wysłano niedawno do Europy setki tysięcy, czy nawet miliony nieintegrujących się imigrantów, a teraz ten sam człowiek grozi ponownym otwarciem granic. Oczywiście winna jest także Unia Europejska, która narzuciła każdemu państwu „kwoty uchodźców” i groziła konsekwencjami za brak udziału w programie relokacyjnym. To właśnie Unia głosiła, że islam jest rzekomo częścią Europy.

Teraz Turcja z zadowoleniem przygląda się wydarzeniom na naszym kontynencie. Kolejna fala imigrantów prawdopodobnie nie jest już potrzebna – liczba muzułmanów w Europie przy katastrofalnie niskiej dzietności Europejczyków sprawia, że przejęcie poszczególnych państw przez islam jest tylko kwestią czasu.

 

Alpaslan Kavaklıoğlu, dyrektor Komisji Bezpieczeństwa i Wywiadu oraz członek rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) wskazał, że muzułmanie powoli zastępują Europejczyków w ich własnych krajach i mimo wzrostu nastrojów nacjonalistycznych i antyislamskich, Europa i tak stanie się muzułmańska. W jego opinii, już w ciągu 20 lat liczba wyznawców islamu przewyższy liczbę chrześcijan i nic już nie jest w stanie tego zmienić. Wygląda więc na to, że czeka nas wielka wojna religijna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika alojzy

Wystarczy wsadzić do pierdla

Wystarczy wsadzić do pierdla polityków biorących pieniądze od obcych państw, urzędników biorących łapówy i postebecko-ubeckie i inne buraczane agentury rozpierdzielające kraj jak kundle spodnie listonosza. I to wszystko.
Ale już polskie pustogłowe ego zostaje nakręcone: my, husaria, szlachta, szabelkami pogonimy dzikusów. Już zachlanym menelom i żulom wzrasta poczucie własnej godności bo nazwą ich "obrońcami ojczyzny". Już rycerzom ortalionu i brudasom spod celi duma się wlewa - bo oni już nie złodziejskie śmieci i bandyci, a ostatnia nadzieja narodu.
Już nikt nie widzi zdrady polityków i urzędników - już każdy się chętnie rzuci pod ich rozkazy byle mieć choć odrobinę władzy nad innymi - i będzie jak ostatnie ścierwo gnoił brta/rodaka bo mu gwiazdki na pagonie pododają...
Kuźwa, myśleć! Krok po kroku politycy wprowadzają swoje plany i rozstawiają pionki na szachownicy, i jak pionki będą poświęcać ludzi dla swoich własnych interesów.
Nie gra się z diabłem na jego zasadach, na jego terenie, według jego praw, jego bronią, ale ludzi ejak durnie dają się wciągnąć i jeszcze zmuszą do tego innych.
Co jest lepsze: zogniskować kretyńską wojenną euforię na czymś sensonym i np. pójść pod sejm czy jakiś inny parlament ue i zarządać rozliczenia skorumpowanych polityków - bez żadnych ofiar, czy zagrać w ich grę na ich regułach, a potem zbierać swoje flaki do kieszeni, albo szukać swojej urwanej dupy gdzieś pod czołgiem czy w okopie?
Myśleć! I załadować kopa w dupę każdemu kto zamiast sensu i chłodnych planów zaczyna śpiewkę "o patriotach, orderach i sztandarach".
Nie musi być żadnej wojny! Może być przyjaźń, turystyka i handel jaka jeszcze była kilka lat temu zanim ussa wpierdzieliło się do libii, syrii, iraku  wprowadzać "wolność i demokrację" za pomocą sponsorowania isis i slksidy.

Nasrali wam do głowy lokomotywą Tuwima? Było uczenie się na pamięć puf, nagle gwizd, nagle świast i rozwodzenie się nad "wspaniałym pokazaniem pracy maszyny za pomocą mistrowsko dobranych słów i rytmów"? Założę się, że tego poniżej w żadnej posranej szkole wam nie pokazali ... a to ten sam Tuwim.
https://www.youtube.com/watch?v=7wChlvZbXjY

Portret użytkownika inzynier magister

nie wiem czy uwierzycie ale

nie wiem czy uwierzycie ale pisowcy chyba chcą zniszczyć polski kościół !!! „Trudno w to uwierzyć, ale w Polsce od 2015 roku obowiązuje ministerialna instrukcja, która wprost nakazuje władzom, m.in. burmistrzom, prezydentom i komendantom policji, występowanie do sądów z żądaniem ukarania proboszczów jako sprawców nadmiernego hałasu, który robią kościelne dzwony”, pisze na łamach tygodnika „Sieci” Jan RokitaPublicysta wyjaśnia, że chodzi o dokument wydany 16 listopada 2015 roku przez Ministerstwo Środowiska dotyczący „represji za wytwarzanie nadmiernego hałasu”. Zapisy zawarte w instrukcji nakazują, aby „traktować kościoły jako zakłady, dzwonnice zaś i dzwony kościelne jako instalacje, czyli stacjonarne urządzenia techniczne”.„Rzecz o kluczowym znaczeniu, gdyż w ten sposób głos dzwonu wzywającego wspólnotę na modlitwę jest traktowany przez państwo jako groźny hałas przemysłowy, wytwarzany przez maszyny, który nie może w związku z tym przekraczać dopuszczalnych norm. Co więcej, owa instrukcja wprost nakazuje wszystkim władzom (wymienia je nawet po imieniu: wójtom, burmistrzom, prezydentom, starostom, marszałkom, wojewodom i komendantom policji) występowanie do sądów z żądaniem ukarania proboszczów jako sprawców nadmiernego hałasu”, alarmuje Rokita.Jego zdaniem nie ma najmniejszych wątpliwości, że głównym celem tego typu rozwiązań zawartych w instrukcji jest „wywołanie fali procesów sądowych przeciw proboszczom z powodu dzwonów”. Nie wiadomo, kto podpisał „kontrowersyjną instrukcję”. 16 listopada 2015 premierem polskiego rządu została Beata Szydło a wraz z nią tekę ministra środowiska objął Jan Szyszko. Nie wiadomo jednak, czy to on podpisał dokument, czy zrobił to jego poprzednik – Maciej Grabowski. „Nie zmienia to faktu, że wiele urzędów państwowych działa nadal zgodnie z ową instrukcją, a niektóre sądy w tym samym duchu wydają wyroku”, zauważa publicysta.Rokita zwraca również uwagę, że walka z kościelnymi dzwonami i rzekomo „produkowanym” przez nie hałasem to kolejny etap walki z Kościołem i „ostatecznej rozprawy z chrześcijaństwem i stworzoną przez nie polską i europejską kulturą”. Na potwierdzenie tej tezy były polityk przytoczył słowa jednego z aktywistów antykościelnej kampanii: „Dla mnie te dzwony to symbol pokazujący miejsce Kościoła w naszym pięknym kraju. Niczym obcy okupant codziennie puszcza on w przestrzeń swój hymn i wyciąga flagę, pokazując podbitemu narodowi, kto tu rządzi”. http://www.pch24.pl/czy-polskim-wladzom-przeszkadzaja-koscielne-dzwony--,59164,i.html#ixzz5AqnhKzaL

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Tak właśnie żyje pierd...ny

Tak właśnie żyje pierd...ny sowiecki człowiek...

"Pomarańcze za pensa, krzyczą dzwony Klemensa,
Skradł cytryn pół tuzina, dudnią dzwony Marcina,
Zaraz złapię złodzieja, ryczą dzwony Baileya,
Inni liczą, ty też licz, radzą dzwony Shoreditch"

Portret użytkownika ronin

muzulmanie jak i

muzulmanie jak i chrzescijanie to ludzie ksiegi w opozycji do nich sa ludzie ktorych wiara oparta jest na energi ludzi energii choc to niezbyt poprawne okreslenie w odroznieniu od ludzi ksiegi ktorym ktos nie wiadomo kto dal jakies wytyczne nie interesuje wspolzawodnictwo miedzy chrzescijanami muzulmanami itd. my uwazamy ze kazdy moze wierzyc w to co chce i ze istoty ktore daly wam te slowa nie moga byc dobre skoro zmuszaja ludzi do krwawych ofiar jak w przypadku syjonistow czy gimnastyki i odawania szacunku. zrodla tudziez energii czy tez istot swiatla nie interesuja takie przyziemne sprawy jak okazywanie im szacunku czy tez kleczenie przy nich. oprocz wiar opartych na energii ktore wydaja mi sie sluszne gdyz te ktore znam odwoluja sie do sil swiatla. chociaz sa tez istoty odwolujace sie do mrocznych energii bolu,strachu itd. ale watpie by normalny czlowiek wyznawal takie sily sa jeszcze ludy ksiegi ktore oparte sa na zasadach danych przez nieznane istoty ktore do konca nie sa sluszne i zaliczam do nich tak muzulmanow jak i chrzescijan,szatanistow i zydkow wszystko to jakies klany nieznanych istot. sa tez ateisci ktorzy nie wierza w nic i stanowiacy trzecia grupe ale o nich nawet nie warto wspominac.

reasymilujac nie powino nas intersowac wojny klanow dziwnych i nieznanych nam istot i ich zwolenikow. nas interesuje tylko koegzystencja z energia swiatla , dobra z ktora chcemy byc kontaktybilni a z energiami zlymi chcemy byc niekontaktybilni i niezsynchronizowani.

Portret użytkownika Gzub

Religie powinny zostać

Religie powinny zostać zdelegalizowane. Dosyć już przez wszystkich wierzacych [...] zginęło ludzi i nie ma znaczenia wyznanie - każda religia kiedyś uśmierciła masy ludzi, lub uśmierci. Chcesz wierzyć w jakieś bóstwo? Rób to w domu i nie waż się o tym wspominać poza nim. Świat byłby znacznie piękniejszy, gdyby nie było kościołów, meczetów, cerkwi i innych świątyń wraz z zachłannymi kapłanami...

Portret użytkownika euklides

A kto je zdelegalizuje? Czy

A kto je zdelegalizuje? Czy nie nadrzędna religia, która skorumpowała wszystko, a udaje jakoby nie istniała. Ta religia, która faktycznie wymordowała miliony ludzi, posługując się innymi religiami jako narzędziem, ale ani razu nie została pociągnięta odpowiedzialności. Ta religia nie ma nawet nazwy, ale jej imię to władza. Ta religia wytworzyła zbrodniczą organizację zwaną państwem, która podszywa się pod wszystko co wytworzyły narody, a sama na narodach pasożytuje. I wy jesteście wyznawcami tej religii, kapłanami śmierci i dlatego jedyne co wam przychodzi do głowy to zakazy, delegalizacje, opłaty, unicestwienie, śmierć.

Portret użytkownika Medium

Obawiam się, że po to

Obawiam się, że po to wprowadzano religie by różnić narody i manipulować nimi. Nie tak łatwo masoneria zrezygnuje z tego narzędzia. I niech nikt się nie łudzi, religie są wynikiem masońskich zabiegów.
 

Strony

Skomentuj