Europa staje się niebezpieczna jak Bliski Wschód - kolejny zamach terrorystyczny w Niemczech

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Proces "irakizacji" Europy postępuje w zadziwiającym tempie. Już właściwie każdego dnia dochodzi do zamachów terrorystycznych. Wczoraj około 18:00 do strzelaniny doszło w jednym z centrów handlowych w Monachium. Wiadomo, że zginęło w sumie 10 osób.

Policja twierdziła początkowo, że napastników mogło być trzech i uciekli z miejsca zdarzenia. Media gorączkowały się tym, że do strzelaniny doszło w rocznicę ataków Andersa Breivika na norweskich lewicowców, co rzekomo miało wskazywać na prawicową inspirację zamachu.

 

Przez jakiś czas kolportowano również wersję, że zamachowiec strzelając wykrzykiwał "precz z cudzoziemcami". Ekscytacja lewactwa, że oto mają dowód na prawicowy terroryzm, który postawią w przeciwwadze do rozlewającego się w Europie terroryzmu islamskiego, szybko minęła, gdy okazało się, że zamachowiec to 18 letni Irańczyk z niemieckim obywatelstwem.

Znowu okazało się, że zaatakował islamski terroryzm, tylko w tym wypadku szyicki. Może napastnik rzeczywiście wykrzykiwał hasła przeciwko inwazji cudzoziemców, gdyż Europę zalewają sunnici, więc z punktu widzenia Irańczyka mógł ich postrzegać jako niebezpiecznych obcych.

 

Zupełnym blamażem okazała się również interwencja niemieckiej policji i służb. W ich szeregach zapanował zupełny chaos. Przeszukiwano niemal całe miasto, a okazało się, że zamachowiec znajdował się w odległości kilometra od miejsca gdzie padły strzały i to był na dodatek martwy, bo popełnił samobójstwo.

 

Jesteśmy na dobrej drodze, aby uodpornić się na kolejne doniesienia o morderstwach i zamachach terrorystycznych do których dochodzi w ubogaconej kulturowo Europie. Chyba już tylko ostatni niepoprawni optymiści zakładają, że jakoś się to wszystko ułoży, przybysze się zintegrują i przyjmą nasze zasady. Coraz wyraźniej widać, że trwa wojna a jej front znajduje się już na ulicach europejskich miast.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

 Na chwilę obecną wiemy, że

 Na chwilę obecną wiemy, że wśród dziewięciu ofiar strzelaniny w centrum handlowym Olympia w Monachium było troje kosowskich Albańczyków i troje Turków. Powoli wyłania się obraz całości -Szyita zwabił w określone miejsce Sunnitów i urządził sobie polowanie na nich tzn wojna religijna została przeniesiona na tereny UE

Portret użytkownika Niewolnik1979

To juz bedzie codziennosc w

To juz bedzie codziennosc w debilnych krajach wielbiacych islam. To sa problemy niemcow, a raczej ich wladcow, ktorzy dopuscili do islamizacji. Dla tych landow jest juz za pozno, czas gra na korzysc islamistow dlatego siedza w miare cicho. Policzcie sobie 2miliony rocznie przybywa tej psiej wiary ( imigracja + wysoki przyrost naturalny), to dlugo im juz nie zostalo. Niemcy beda uchodzcami niedlugo i mam nadzieje ze polska  ich przyjmie na takich samych warunkach jak oni nas teraz, czyli roboli tanich

Pozdrawiam

Portret użytkownika Bartoszs

tez mam przeczucie ze na sdm

tez mam przeczucie ze na sdm będzie wystrzałowo, okazja w koncu religijna.

Odnosnie tego calego ISIS, dlaczego nikt jeszcze nie zrzucił tam napalmu w bombach kasetowych? niby zabronione, ale skoro oni mają to w d, to i rada ktora uchwalila tę konwencje tez powinna mieć to w d ... Niemcy mają zryte berety, z opowiadań bliskich slyszalem np ze czy to lata 80 czy 90 te - plac zabaw i dzieciaki nie wrzeszczą, nie bawią sie w wojny, bo to niedozwolone i na osiedlach totalna cisza ... itd itpa tu wpada jakieś multi kulti i zaburza porzadek a szkopy móiw.ą nic sie nie stało, dziwne trochę, przeciez "nadludzie" powinni się zbuntowac i od razu zalatwić sprawy czysto na skalę panstwową, a tymczasem jakos tak pokornie i bez sensu dają się zabijać.

w Polsce by ten numer nie przeszedł, wystarczy jeden zamach na kilkanascie osob i zobaczycie ze cala masa towarzystwa począwszy od tzw "kiboli" po resztę "ruszy na Berlin" jak za 4 pancernych i Szarika.

Strony

Skomentuj