Europa będzie musiała walczyć aby zachować swoje wartości, ostrzega szef norweskiej armii

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Defence Images/CC BY-NC-ND 2.0

Szef norweskiej armii dołączył właśnie do nielicznego grona osób, które publicznie ostrzegają przed wybuchem wojny w Europie i wskazują na konieczność przeciwstawienia się islamizacji naszego kontynentu. Wszystko oczywiście za sprawą tureckiej inwazji, określanej przez media w nieco łagodniejszym tonie jako kryzys migracyjny.

 

 

Obserwując obecną sytuację w Europie można zauważyć, że muzułmanie przybyli tu aby "ubogacić nas kulturowo", co i tak jest zbyt łagodnym wyrażeniem. W najgorszym przypadku nasz kontynent może przekształcić się w nowy Bliski Wschód, natomiast kościoły zostaną zburzone a na ich miejscu powstaną meczety. To zresztą zgadzałoby się z pewnym wierszem, który został publicznie odczytany przez Recepa Tayyipa Erdoğana w 1997 roku: "Meczety są naszymi koszarami. Minarety są naszymi bagnetami. Kopuły są naszymi hełmami. Wierni są naszymi żołnierzami."

 

Szef norweskiej armii Odin Johannessen ogłosił w poniedziałek, że mieszkańcy Europy nie będą już więcej mogli żyć w spokoju, jeśli nie zaczną się bronić. Jego zdaniem należy przygotować się do walki z radykalnym islamem, co jest koniecznością aby zachować wartości, które jednoczą ten kontynent. Jako przykład podano ataki terrorystyczne w Paryżu - miały one zresztą radykalny wpływ na mieszkańców którzy chwilowo mogli poczuć się tak jakby byli w Syrii czy w Iraku.

"Myślę że musimy być gotowi do walki, zarówno przy pomocy słów, działań - oraz broni jeśli będzie to konieczne - aby utrzymać państwo i nasze wspólne wartości" - powiedział Odin Johannessen.

W tym celu, jak sam wskazał Odin Johannessen, dobrze wyszkoleni i uzbrojeni żołnierze będą koniecznością. W ostatnim czasie duńscy żołnierze przechodzili przez specjalne szkolenia na wypadek wojny w tzw. uchodźcami. Również szwajcarski dowódca sił zbrojnych ostrzegł przed takim scenariuszem a pod koniec zeszłego roku w Szwajcarii odbyły się manewry wojskowe. Wszystko to wyraźnie wskazuje, że Europa nie jest obecnie bezpieczna a sytuacja może jeszcze ulec znacznemu pogorszeniu.

 

 

Źródło: http://www.dn.no/nyheter/politikkSamfunn/2016/02/01/1834/hrsjefen-vi-m-vre-beredt-til--kjempe

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rzeszowiak

Nie ulega watpliwosciom ze

Nie ulega watpliwosciom ze syjonisci wymysli ten konflikt na bliskim wschodzie z isis jak i wiele innych  operacji False Flag z naczelnym zydowskim lichwiarzem swiatowym sorosem i kolezkami z Federal Reserve Bank i USraelem.Co syjonisci chca ugrac w europie odpowiedz jest prosta ziemia i woda.W izraelu koncza sie zapasy wody pitnej i staly lad pod podwaliny pod nowy izrael w europie musi zostac przygotowany.Stad wpuscili islamistow czyli wroga zewnetrznego aby doprowadzil do wojny domowej i oczyscil im ziemie z bialych chrzescijan.Gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta oni wiedza o tej zasadzie.A ponadto jak pokonaja syrie to poloza lape na surowcach naturalych, ropie, a przedewszystkim usa zblizy sie granicznie poprzez swoje polityczne marionetki do rosji i oto wlasnie chodzi,z ukraina im nie wyszlo to proboja z innej strony.
3majcie sie.

Portret użytkownika Kontra

"To, że Europa będzie musiała

"To, że Europa będzie musiała walczyć to jest pewne, ale to, że Polska już musi zacząć walczyć i to natychmiast ale z wrogiem wewnętrznym a dlaczego ? Bowiem nie ma żadnego zainteresowania portalu na temat dzisiejszego wprowadzenia do obiegu nominału 200 zł. Nie byłoby nic dziwnego w tej informacji gdy nie to co przedstawia rewers banknotu. Nie będę nic sugerował, myślę, że większa część czytelników jest bardzo spostrzegawcza i zauważy, że coś jest nie tak. Zachęcam do komenatrzy i waszego ustosunkowania się do tejże informacji, bo jakby nie było ważnej z punktu widzenia polskich obywateli.
Pozdrawiam
http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/t/429914/nowy-banknot-200-zl_24197685.jpg"

Nie widzę nic dziwnego na rewersie tego banknotu. Możesz wyjaśnić o co Ci chodziło? 

Portret użytkownika Zenek :)

Niedawno zmieniano herb

Niedawno zmieniano herb Poznania bo był "nieheraldyczny"..... wedle opinii "opiniodawców". Jak go zmienili to się nagle okazuje iż zamiast przedstawiać HISTORIĘ WIGILIJNĄ to jest SYMBOLEM ZWYCIĘSTWA (PANOWANIA) NAZIZMU (judaizmu) nad goim. I oczywiście ten nowy herb już jest "heraldyczny" i bardzo zachwalany.....

Takimi zmianami wciskając pod nie MAGIĘ KABAŁY ZAWŁASZCZA SIĘ Polskę pod judeopolonię (banderożydownię) na oczach polactwa dumnego iż żydki tak "dbają o ich kraj".

Portret użytkownika señor_muerto

To, że Europa będzie musiała

To, że Europa będzie musiała walczyć to jest pewne, ale to, że Polska już musi zacząć walczyć i to natychmiast ale z wrogiem wewnętrznym a dlaczego ? Bowiem nie ma żadnego zainteresowania portalu na temat dzisiejszego wprowadzenia do obiegu nominału 200 zł. Nie byłoby nic dziwnego w tej informacji gdy nie to co przedstawia rewers banknotu. Nie będę nic sugerował, myślę, że większa część czytelników jest bardzo spostrzegawcza i zauważy, że coś jest nie tak. Zachęcam do komenatrzy i waszego ustosunkowania się do tejże informacji, bo jakby nie było ważnej z punktu widzenia polskich obywateli.
Pozdrawiam
http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/t/429914/nowy-banknot-200-zl_24197685.jpg

Portret użytkownika aniam

Orzeł w trumnie, a ta literka

Orzeł w trumnie, a ta literka S to chyba symbolizuje Syjonizm który jak wąż oplata orła. no to już po Polsce jaką znamy, czas na naszą Polskę bez obcego wpływu. Oni chcą naszego upadku a my ich upadku. Czas się przebudzić. 
 
 

Strony

Skomentuj