Eugeniczna Polska, czyli aborcyjna przykrywka

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak zwykle gdy nasi rządzący są w kłopotach pojawiają się rozmaite "przykrywki". Tym razem sięgnięto po nieoceniony w takich sytuacjach wieczny temat do sporów czyli po aborcję.

 

Nagle wszystkie media nie mówią już o podsłuchach tylko zainteresowały się pewnym niezabitym dzieckiem, które zdaniem lewicowych ideologów powinno zostać zabite. Zapomina się jednak dodać, że to dziecko było wynikiem poczęcia metodą in vitro i był to nie pierwszy nieudany potomek tej pani.

 

Oczywiście kobiecie należy współczuć. Jeśli ktoś nie przeżył tego czym jest stanie nad łóżeczkiem umierającego własnego dziecka podłączonego do aparatury podtrzymującej jego życie nie wie o czym w ogóle mowa, ale taka jest cena rodzicielstwa.

 

Nie można traktować dziecka jak jakiegoś bydlęcia, które się usypia, bo się urodziło chore, a do tego się to sprowadza i to jest klucz tej sprawy. Skoro ta pani dawała sobie wszczepiać kolejne zarodki i zabijała dzieci z wadami rozwojowymi to może lepiej zastanowić się nad sensownością stosowania procedury in vitro, bo to już nie jest tylko zabijanie zarodków, ale też ludzi, którzy się z nich rozwinęli. Delikatnie mówiąc jest to bardzo wątpliwe moralnie, aby decydować, że brzydki i chory musi umrzeć.

 

Teraz "grilluje" się publicznie profesora Chazana za to, że nie chciał być uczestnikiem tego procederu. Oczywiście można polemizować kiedy w życiu płodowym można mówić już o dziecku, ale wydaje się, że logiczne jest to, iż jeśli dana zygota stała się ciałem z bijącym sercem to choćby nie wiem jakiej nowomowy używać nie jest to śmieć do wyrwania kleszczami tylko człowiek, który jest po prostu zabijany dla czyjejś wygody.

 

To jest czysta eugenika i spełnienie marzeń Adolfa Hitlera, który był prekursorem zabijania nienarodzonych dzieci, zwłaszcza niższych ras. To naziści wymyślili eutanazję chorych i pewnie dlatego ich ideologia jest tak surowo zakazana, po prostu ludzie zauważyliby zbyt wiele podobieństw między zdobyczami cywilizacyjnymi III Rzeczy i obecnych społeczeństw z kręgu kultury zachodniej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika jaa

Przez dziesiątki lat Chazan

Przez dziesiątki lat Chazan usuwał ciąże w szpitalach jak i prywatnie dla pieniędzy. Teraz na stare lata się zmienił?
Nie jestem zwolenniczką aborcji, chociaż nie wierzę w Boga a już na pewno nie w Boga polskich katolików, nie wyznaję żadnej religii.
Spróbujcie pochować dziecko po poronieniu, w czwartym czy nawet piatym miesiącu. Żaden ksiądz nie zgodzi się na pogrzeb, bo to był "tylko płód". Żaden lekarz nie wyda płodu obumarłego w czwartym miesiącu ciąży, bo to był "tylko płód". Więc jak to jest do cholery? Dziecko czy tylko płód? Skazać dziecko na cierpienie i odrzucenie, bo ważna jest ochrona życia poczętego jak się urodzi to wszyscy mają je gdzieś.
To dziecko zmarło po kilku dniach cierpienia dla mnie nie jest ważne czy było z in vitro czy nie. Tak jak nie obchodzi mnie w co kto wierzy czy jakiej jest narodowści, ważne jakim jest człowiekiem.
Roki napisał "Typowa gadka ateisty, czasem się zastanawiam czy ateista to jeszcze człowiek a może nie w pełni świadoma hybryda, bo przecież zaprzeczacie wszystkiemu co najlepsze, najważniejsze, w imię egoizmu, bezduszności, samozaspokajania się." Nie znasz ateistów, nic o nich nie wiesz a wydajesz opinie. Jakim prawem?
 

Portret użytkownika mana.mmm@tlen.pl

o niebiosa! jaka odrazajaca

o niebiosa! jaka odrazajaca manipulacja!!!!!! odwalcie sie od tej kobiety bo to jej swiete prawo decydowac o swoim zyciu i potomkach. jakos psim swedem jak zwykle wykrecila sie ta indolentna menda chazan. wszystko odwrocone do gory nogami w tej sytuacji. bandyci rzadza smieciami. jedni na swietych pozuja jednakze,,a drudzy na inteligentnych.

Portret użytkownika Cezar

Rzad to sprzedajne

Rzad to sprzedajne prostytutki,liza dupy zydobiskupom a te biskupy liza f***y zydom w rzadzie.
Dozyjemy takich czasow ze bedziemy gonic ta polska zydoska szumowine,polacy jak juz nie wytrzymaja to zrobia z zydami to samo co hitler.
 

Portret użytkownika lolo

W historii Kościoła były

W historii Kościoła były różne nadużycia na różnych poziomach. W innych religiach zresztą dzieje się to samo. Bez różnicy. Natomiast radzę sobie przypomnieć Ewangelie i pomyśleć dlaczego Pan Jezus "trzymał" przy sobie Judasza, o którym wiedział wszystko i czy z tego powodu 11 pozostałych Apostołów to też badziewie, chociaż wszyscy w pewnym momencie stchórzyli, jeden nawet zwiewał "na golasa" bo tak się bał.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika ateista31

W naszym chorym systemie

W naszym chorym systemie mówią, że dziecko to podmiot. Państwo ma decydować o przyszłości dzieci. Nie zgadzam się z tym.
Nie zgadzam się także, żeby z moich, wielkich podatków, szły pieniądze na pomoc niepełnosprawnym, itp. Pomoc społeczna powinna wychodzić z prywatnych rąk, a nie z rąk rządzących moimi pieniędzmi. Biurokracja zrzera wszystko co najlepsze.
O dziecku powinni decydować tylko rodzice.  

Portret użytkownika krzyś

Admin ma rację a ci co

Admin ma rację a ci co szczekają na jego poglądy są poprostu zwiedzeni pieprzoną lewacką manipulacją. Ludzie zastanówcie się kobieta która ktryś raz już poddała się in vitro z tego co się zorientowałem to poraz piąty ani razu się nie udało poroniła być może nie jestem zorientowany ale ktoś kto przeprowadza zabieg in vitro także prowadzi ciąże do końca po co poszła do Chazana przecierz sama nazwa to Szpital Świętej Rodziny obok jest szpital MSW z oddziałem patologicznej ciąży tam na pewno by usuneli dziwne przecierz w ciągu roku jest setki przypadków odmowy lekarza powołującego się na klauzulę sumienia dlaczego akurat ta sprawa jest tak głośna ponadto Chazan odmówił zgodnie z obowiązującym prawem i nie mógł wskazać innej placówki czy lekarza bo nie istnieje lista lekarzy wkonujących aborcję moim zdaniem jest to prowokacja lewaków

Portret użytkownika bb

z prostego powodu... tu

z prostego powodu... tu sprawa była oczywista a lekarz nie poinformował pacjenta celowo. To nie było podejrzenie zespołu downa w 90% a pewność w 100% że dziecko jest USZKODZONE i dlatego tak głośno o tej sprawie.

Portret użytkownika ard

Jesli obrona zycia jest

Jesli obrona zycia jest propagowanie cierpienia ciezko chorych i tak umierajacych w meczarniach dzieci, pedofilie bo kler jest w przodzie z pedofilia'gwalty i wymuszanie ciazy u kobiet czy u malych dziewczynek to ja pierdole taka walke z eugenika

Portret użytkownika nel35

Na świecie rodzi się

Na świecie rodzi się codziennie mnóstwo niepełnosprawnych dzieci i nikt nie urządza takiego cyrku. Wiele kobiet opiekuje się zdeformowanymi dziećmi, nie labidzi, nie domaga się odszkodowań. Rodzą się dzieci z tetraamelią, jednak rodzice nie domagają się usunięcia płodu. A przecież takie dzieci poza swoim szczególnym deficytem, rozwijają się prawidłowo i z czasem w pełni odczuwają  swoją ułomność. Dziecko z ostatniego „skandalu” raczej długo nie pożyje skoro brak mu znacznej części mózgu. To przypomina historię z mamą Madzi. Znów próbuje się odwracać uwagę społeczeństwa od innych problemów. Dziwne jest też, że nie wałkuje się równie mocno stanowiska drugiego szpitala, w którym też odmówiono zabiegu.

Strony

Skomentuj