Erdoğan zagroził inwazją migrantów na Europę i zerwaniem paktu z UE

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na początku tego tygodnia, gdy umowa ws. migrantów miała wejść w życie okazało się, że Turcja najwyraźniej nie ma zamiaru jej przestrzegać. Teraz wszystko wyjaśniło się gdy Erdoğan oświadczył, że islamska inwazja na nasz kontynent będzie trwała dopóki Unia Europejska nie wywiąże się ze swoich "obowiązków".

 

Wielu obserwatorów doszło do wniosku, że Turcja tak naprawdę szantażuje Unię Europejską ale na tym nie koniec. Erdoğan z niecierpliwością oczekuje na korzyści i naciska na Europę. Przemawiając w pałacu prezydenckim w Ankarze przypomniał, że trzy miliony migrantów jest żywionych za pieniądze Turcji, która wciąż oczekuje na pierwsze 3 miliardy euro "pomocy" a jej mieszkańcy na możliwość podróżowania do Europy bez wizy.

 

Erdoğan powiedział wprost, że jeśli nie otrzyma pieniędzy a wizy nie zostaną zniesione, to uchodźcy będą mogli swobodnie poruszać się z Turcji do Grecji. Przypomnijmy że od 4 kwietnia migranci mieli być odsyłani do Turcji, lecz już na drugi dzień okazało się że wielu z nich chce azylu w Grecji, więc nie mogli być deportowani.

 

Na tle sporu między Unią Europejską a Turcją pojawił się kolejny problem. Ostatnio na greckiej wyspie Chios setki uchodźców zdołało wydostać się z obozu i maszerowało po ulicy w kierunku najbliższego portu, protestując przeciwko porozumieniu. Migranci przebywający na terenie Grecji są przerażeni, że zostaną zmuszeni do powrotu do kraju rządzonego przez dyktatora Erdoğana. Jak donosi Guardian, wielu z nich od pewnego czasu grozi popełnieniem zbiorowego samobójstwa.

 

Sytuacja jest zatem bardzo poważna. Dawniej fala migrantów ryzykowała życiem aby opuścić Bliski Wschód i znaleźć się w Europie. Teraz ostrzegają, że wolą odebrać sobie życie niż wrócić tam skąd przybyli. Skoro ci ludzie pochodzą z tureckich obozów dla migrantów, czy rzeczywiście jest to ucieczka przed konfliktami zbrojnymi, czy też przed państwowym terrorem w Turcji?

 

 

Źródła:

http://dailyhellas.com/2016/04/01/refugees-migrants-break-out-from-chios-detention-camp-in-protest/

http://www.theguardian.com/world/2016/apr/07/refugees-in-greece-warn-of-suicides-over-eu-turkey-deal

https://www.yahoo.com/news/turkey-wont-implement-migrant-deal-eu-fails-pledges-101559781.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika piotr7777

Papież Franciszek wystosował

Papież Franciszek wystosował "logikę miłosierdzia" dla pedałów. Nakazał aby nie zwracano im uwagi. Przykro mi że ten człowiek nie znalazł się w murach Sodomy kiedy Pan Bóg stosował swoją logike miłosierdzia. Nie ma w tym momencie na świecie większej Sodomy....a przepraszam....jest jeszcze satanizm o stopień niżej. Inżynier magister tutaj opowiada o sławynych już na tym forum czarach Lucyfera. Hhmmm...trzeba się zastanowić gdzie one są! Jeżeli Polska nie zrezygnuje z KK a zakładam że nigdy się to nie stanie będzie największym udziałem kary Boga. Dopuki nie przestanie być katolicka a zacznie byc chrześcijańska nie ma dla nas żadnej szansy. A nawiązując jeszcze raz do modlitw do ukruszonego zęba Wojtyły to musicie polacy szybko i intensywnie się modlić bo zęby się psują! Pamiętajcie że istnieje żywy Bóg ale niestety trzeba się opowiedzieć albo za Bogiem albo za tym drugim! Napewno zbiorę jak zwykle masę minusów i jak zwykle będę udziałem opętania itd. Raczej w tym co napisałem nie ma żartów i musicie się zastanowic co akceptujecie bo nie ma takiej siły która nakazuje decydować się na zło!

Portret użytkownika OgnistyOko

Polska bedzie miala kara

Polska bedzie miala kara boska nawet jak bedzie chrzescijanska. Klatwa przestanie dzialac  dopiero wtedy jak Polacy wróca do wiary slowianskiej albo jak zrobia nowa religia oparta na slowianszczyzna czy na nowe zupełne inna od tej co znamy dzisiaj i która nie bedzie maila wiara jakimkoleiek czesci chrzescijanstwa. Polakom potrzebny antychrzest. Chrzescijanstwo to niepolskie  religia obojetnie jaka odlam chrzescijanstwa czy  odłam judaizmu. ( katoliscki to odlam judaizmu).

Portret użytkownika piotr7777

Ale dlaczego i po co

Ale dlaczego i po co przejmujecie się imigrantami??Znam lepsze powody do przejmowania się. Apostata Franciszek przedwczoraj upominał wiernych aby nie krytykować homoseksualistów i kierować się "logiką miłosierdzia". Nie dawno imigrantów którzy przyjechali tutaj kraść gwałcić i niszczyć europę porównał do życia Jezusa. Dziwisz z Watykanu przywióżł włosy Karola wojtyły, ampułkę krwi oraz hit sezonu....ZĄB TRÓJKA papieża ale nie cały tylko ukruszony. Wiec narodzie polski, katolicki polecajcie swoje zbawienie uzębieniu. Za rok eminencja przyjedzie z Watykanu ze zbawienną protezą! Dla katolików i narodu polskiego Jezus Chrystus umarł za darmo! W apokalipsie św. Jana opisano ten kościół i napisano: wyjdzcie z niej abyście nie ponosili jego plag, nie mieli udziału w jej grzechach. Widzicie wszyscy już owoce tego kościoła na własne oczy ale nie potraficie tego do siebie dopuścić. Nie wiecie co oznacza odrzucenie ofiary Jezusa. Co ten kościół wyprawia już z tym narodem to się w głowie nie mieści. To są tak wielkie bluźnierstwa skierowane do Boga że nie da się już tego opisać! Głupi ludzie chodzą i mówią że Polska to naród wybrany.....no i modli się do zębow! Ktoś kto tego nie widzi to już jest chyba pierdolniety! Na naszych oczach cała dosłownie nauka biblijna jest łamana a nasz kraj to niewolnicy matołów! Tam gdzie kwitnie katolicyzm i prawosławie dziwnym trafem kraje są najbiedniejsze i najgłupsze za to Watykan rośnie w przepych! My jesteśmy tak rozwiniętym poboznym krajem, bogatym że należy wysyłać pieniądze do Watykanu. Ten kościół pozbawił całe narody rozumu do tego stopnia że przeciętny katolik nawet pedofilię akceptuje bo gdyby miał rozum i popatrzyl na to co się wyprawia na pewno nie uczestniczyłby w czymś takim. Katolik niech się nie nazywa chrześcijaninem i nie obraża Boga który swojego syna wydał na śmierć po to abyście się modlili do zębów!

Portret użytkownika wielebny

Najpierw idźta ludu na

Najpierw idźta ludu na ju-tjuba i sobie oglądnijcie filmy dot. watykanu, ot by CAŁA PRAWA O WATYKANIE ale tak od A do Z to zerknieta dopiero na to że to wszystko to nic innego jak spedalona mafia. Kościół?   Popatrzcie jakie chaty i posiadłości ma watykan w np. UK!  Serio sobie pooglądajcie!   Albo nie!  Nie oglądajcie!  Szlak was trafi i popadacie na zawał i nie będzie komu wtedy dorabiać swym garbem tych z POpisów.

Dzięki GOOGLE Polacy myślą...

Portret użytkownika keri

Czasy końca, to transformacja

Czasy końca, to transformacja a nie destrukcja.
Dzisiaj o 23.00 lub jutro rano o 8.00 zostanie przekazana na Ziemię potężna energia i potrwa to 3 godziny. Będzie to energia jednocząca, miłości, pokoju, radości. Jesli chcesz tę jednoczącą energię przekazać innym, to pomyśl o nich w czasie przekazu.
Pozdrawiam i życzę przyjemnych myśli o przyszłości.

Portret użytkownika zxc

hahahaha, miałem niezły ubaw

hahahaha, miałem niezły ubaw miałem jak przeczytałem ten przekaz... nadawany z HAARP w Anglii (HAARPów jest ponad 20 szt, na świecie a nie jeden na Alasce)
W/g zaleceń tego przekazu należy wprowadzić się w stan głębokiej medytacji za pomocą np. LSD, zaiste któż taki to zaleca - tego już w przekazie nie ma !
I za pomocą takich przesłań odmóżdżają zdrowych ludzi.

Portret użytkownika zxc

keri napisał:zxc

keri wrote:
zxc napisał:
"hahahaha, miałem niezły ubaw"
Potwierdzasz więc, że ta energia była radością!
Cha, cha, cha.
 
Energia działa bez żadnych środków psychoaktywnych.

Przez większość mojego życia przepływa taka energia jak widzę, czytam takich jak ty Smile Wiele osób już przejrzało na oczy, dzięki pracy nad sobą a nie wierze w przesłane impulsy... co Ty zapewne opacznie zrozumiesz. Tak łatwo Wami manipulować, wystarczy parę osób do których przesyła się odpowiednie informacje. Wszystko po to aby uśpić, zagłuszyć w Was Wasze Ja, przygotowanie do uroczystego niewolnictwa idzie cała parą, a Wy nadal sądzicie, że deszcz pada.

Portret użytkownika N1KT

co ty piszesz ? wiadome jest

co ty piszesz ? wiadome jest ze mózg działa na określonych falach - jaką masz pewność że te wszystkie anteny haarpowe nie sa dostrojone aby właśnie na tej częśtotliwości wysyłały do ludzkich głów jakieś lenistwo lub otępienie ? żadnej...
Skoro te anteny do czegoś zrobili, a nie jest jasne w 100% do czego, bo większość to bajeczki, to dla mnie jasnym jest to, że do czegoś złego dla przeciętnego zjadacza chleba.
 

Portret użytkownika achiles

Al-Dżazira: w Polsce rosną

Al-Dżazira: w Polsce rosną nastroje rasistowskie

Telewizja Al-Dżazira zastanawia się nad stanem demokracji w Polsce. Według reporterów, w naszym kraju rosną nastroje rasistowskie, a Polacy boją się łamania praw człowieka i konstytucji. Sprawę skomentował Radosław Sikorski na Twitterze. "Niedawno my ich uczyliśmy, teraz Arabowie martwią się o stan demokracji w Polsce" - napisał były szef MSZ.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/al-dzazira-w-polsce-rosna-nastroje-rasistowskie/hxz73x
i komentarze, jak leci: 
~kbog : Arabowie uczą nas demokracji , którą wprowadziło u nich USA. Jeśli tak to to nie chcemy jej bo zaznaczona jest ona setkami tysięcy niewinnych ofiar. Do dzisiaj Irak , Libia, Syria Afganistan nie mogą się pozbierać po tym darze amerykańskim. Europa też nie będzie mogła się pozbierać jak zaleją ją kolejne hordy imigrantów. Chyba ,że wyśle je do USA . Na to jednak ulegli politykierzy nie mają odwagi.
~hzu : Za chwile bedzie sie zastanawiac telewizja z Koreii Polnocnej nad stanem demokracji w Polsce hahahahahahaha jakie jaja. A moze niech sie najpierw zastanowia nad sytuacja w ich arabskich krajach gdzie kobiety nie maja w ogole praw, gdzie glowy spadaja za byle co, gdzie chrzescijanie sa przesladowani, gdzie człowiek nie moze isc ulica spokojnie. Kupa smiechu, niech Petru i Bolek sie zastanawia czy nie moga jeszcze etelewizji na Marsie przekupic zeby szczekali.
p.s Poczytajcie ich więcej i będziecie mieli obraz, co naprawdę MYŚLĄ I SĄDZĄ POLACY, o tym, jak LEMINGI, są urabiani, na masową skalę. 

 

Strony

Skomentuj